Bērnu ballīšu vadītāji

12
17115
bērnu ballīšu vadītāji

Šajā sadaļā ir atrodami Latvijas populārākie un pieprasītākie bērnu ballīšu vadītāji, kas tautā ir pazīstami arī kā bērnu pasākumu animatori. Viņu uzdevums ir ballītē ieviest smieklus un jautrību, izklaidēt bērnus un panākt, ka šī dzimšanas diena paliek bērnu atmiņās kā īpašs notikums. Pieejami izbraukumos visā Latvijā.

1Anita

Anita Zarecka

Viennozīmīgi varam teikt, ka Anita ir savas jomas profesionāle! Viņas pieredze stiepjas veselu septiņu gadu garumā, kuru laikā ir novadītas simtiem ballīšu. Anita nevainojami saprotas ar bērniem. Viņas sortimentā ir vairāk nekā 30 dažādi pasaku tēlu kostīmi, kas ļaus pieskaņoties praktiski jebkurai svinību tematikai.

 • Piedāvājumā 30 tēlu kostīmi
 • Pieprasītākā animatore Latvijā
 • Vadījusi 400+ bērnu ballītes

Anita labprāt dodas arī ciemos (izbraukumā) pie saviem klientiem visā Latvijā. Viņa ne tikai ieradīsies krāsainā kostīmā, bet arī būs sagādājusi pārsteiguma dāvaniņu jubilāram un kārumus pārējiem svinētājiem. Anita pasākumam sagatavos dažādus pārbaudījumus, spēles, balonus dzīvnieciņu locīšanai un daudz ko citu. Viņu varat aicināt ciemos arī uz citiem lieliem pasākumiem, kur nepieciešams izklaidēt un pieskatīt bērnus.

Cenas: 55 eiro par pirmo stundu
Pārvalda:
Latviešu un angļu valodu
Telefona numurs: +371 66 163 007
Epasta adrese: te.burbuli@gmail.com

2Annija

Annija Cābule

Annija pēdējo 5 gadu laikā ir novadījusi vairāk nekā 500 svinības bērniem. Šī nodarbe ir viņas sirdslieta, un tas lieliski atspoguļojas viņas darbā. Annijas sortimentā ir, apmēram, 20 dažādi tērpi, kas ļaus pielāgoties svinību tematikai. Viņa piedāvā ļoti plašu aktivitāšu klāstu, kas priecēs bērnus visa pasākuma garumā. Droši sazinieties ar Anniju jau tagad, un viņa Jums nosūtīs krietni plašāku piedāvājuma aprakstu.

Cenas: Vidēji, 55 eiro par stundu
Pārvalda:
Latviešu un angļu valodu
Telefona numurs: +371 66 164 288
Epasta adrese: annija.kf@gmail.com

3Edgars

pasākumu vadītājs Edgars Daudišs

Pēdējo 7 gadu laikā Edgars ir novadījis simtiem interesantas ballītes! Viņš lieliski saprotas ar bērniem, spēj radīt smieklus un nebeidzamu jautrību. Edgara arsenālā ir visdažādākie tērpi, tostarp, klasiskie betmena un supermena. Ja plānojat rīkot ballīti puišiem, tad Edgars pavisam noteikti būs kā savējais un izdarīs visu, lai svinības izdotos pa pirmo!

Cenas: Vidēji, 55 eiro par stundu
Pārvalda:
Latviešu, angļu un krievu val.
Telefona numurs: +371 66 090 425
Epasta adrese: edgars@ballites.lv

4Arnolds

blank

Arnolds ir atraktīvs džeks ar vairāk nekā 3 gadu pieredzi bērnu pasākumu vadīšanā. Kas ir interesanti, paralēli klasiskajai burbuļu pūšanai, sausā ledus eksperimentiem un citām aktivitātēm, viņš piedāvā arī profesionālu breakdance priekšnesumu, kas jau pašā startā ir iekļauts cenā. Arnoldam ir pieejami dučiem dažādu kostīmu, lai pielāgotos jebkura pasākuma tematikai. Viņa dzimtā valoda ir krievu, taču Arnolds lieliski pārvalda arī latviešu un angļu valodu. Tā kā, ja gribat foršu ballīti – aiciniet viņu droši ciemos!

Cenas: Vidēji, 55 eiro par stundu
Pārvalda:
Krievu, latviešu un angļu val.
Epasta adrese: arnolds@ballites.lv

5Patrīcija

blank

Patrīcija ar patiesu prieku un aizrautību vada ballītes jau vairāk nekā 2 gadus. Katra nākamā ballīte esot kā jauns izaicinājums, kur katru, pat viskautrīgāko viesi ir jāiekustina un jāiesaista dejā vai spēlē. Patrīcija ir savu uzdevumu augstumos arī tad, ja viesu skaits ir ļoti liels – ap 50. Viņai ir pieejams paliels kostīmu sortiments, lai bez problēmām pielāgotos Jūsu bērna svētku tematikai. Svinību noslēgumā katrs no viesiem tiks pie dāvaniņas – balona dzīvnieciņa un pozitīvu emociju lādiņa.

Cenas: Pirmā h 50, otrā – 35
Pārvalda:
Latviešu un angļu valodu
Epasta adrese: patricija@ballites.lv

6Aijens

blank

Aijena pirmās novadītās svinības notika pirms četriem gadiem, un kopš tā laika klāt ir nākušas vēl dučiem citas. Aijens mīl sportu un ir studējis fizioterapiju, tādēļ arī viņa vadītajos pasākumos ir jūtams aktīvs noskaņojums, kas mūsdienās jaunajai paaudzei ir ļoti nepieciešams! Attiecībā uz kostīmiem – Aijens piemeklēs jebko, kas lieliski ies kopā ar jūsu pasākuma tematiku.

Cenas: Jautājiet Aijenam privāti!
Pārvalda:
Latviešu, krievu, angļu val.
Epasta adrese: aijens23@gmail.com

7Sandra

Sandra Rutkovska

Allaž smaidīgā un pozitīvā Sandra ir aizrautīga ballīšu vadītāja. Ja meklējat animatori bērnu svinībām, tad Sandra noteikti būs lieliska izvēle – viņa sagatavos tematisku pasaku varoņu kostīmu un ienesīs ballītē pamatīgu jautrību. Sandru šis darbs ārkārtīgi iedvesmo. Un ballītēs tas ir skaidri redzams – viņa ir entuziasma pilna, un tas uzlādē arī bērnus!

Cenas: Lai noskaidrotu – sazinieties!
Pārvalda:
Latviešu un angļu valodu
Telefona numurs: +371 26 621 573

8Kristīne

Kristīne Podziņa

Kristīne ir ar lielu pieredzi darbā ar bērniem – viņa ir strādājusi bērnudārzā par auklīti, izaudzinājusi divus dēlus un nu jau vairāk nekā piecus gadus vada bērnu dzimšanas dienas svinības un citus īpašus notikumus. Šo gadu laikā viņa ir vadījusi vismaz 300 dažādus bērnu pasākumus. Tas vienlaikus ir gan viņas darbs, gan hobijs. Kristīne katram pasākumam rada individuālu scenāriju, pielāgojot to jubilāra un ciemiņu interesēm.

Cenas: Lai noskaidrotu – sazinieties!
Pārvalda:
Latviešu un angļu valodu
Telefona numurs: +371 22 104 610

Bērnu pasākumu animatori

bērnu pasākumu animatori

Pieredze

Viens no būtiskākajiem kritērijiem, izvēloties animatoru sava bērna ballītei, ir šī cilvēka stāžs un pieredze. Pievērsiet uzmanību pasākumu skaitam, ko šis cilvēks ir vadījis, tāpat pievērsiet uzmanību tam, cik gadus šis cilvēks nodarbojas ar ballīšu vadīšanu. Tas aptuveni ļaus noprast, cik kvalitatīvu sniegumu no šī cilvēka varat sagaidīt.

Cenas

Precīzi noteikt pakalpojuma cenas praktiski nav iespējams. Katrs gadījums ir jāskatās individuāli – cik daudz resursi būs nepieciešami ballītes procesā, cik daudz laika vajadzēs, lai tai sagatavotos, lai līdz tai nokļūtu, lai to novadītu. Mēs iesakām sazināties ar šiem cilvēkiem, lai saņemtu individuālu cenas piedāvājumu!

Atsauksmes

Vēl bez pakalpojuma cenām un gadu stāža noteikti vajadzētu ņemt vērā iepriekšējo klientu viedokli par konkrēto pasākumu vadītāju. Tomēr ņemiet vērā, ka mūsu mājaslapa nepastāv sen, tādēļ nebūs pievienots liels skats atsauksmju. Tas ko mēs lūdzam Jums – pēc pasākuma noteikti padalieties savos iespaidos!

12 KOMENTĀRI

 1. Animators Arnolds lieliski saprotas ar bērniem. Mūsu ballīte viņš bija indiānis. Lieliski iejutās tēlā un noturēja 15 bērni uzmanību gandrīz 2 stundas. Jubilārs negribēja šķirties, aicināja jau uz nākamo ballīti. Ļoti jauks un inteliģents cilvēks. Noteikti iesaku.

 2. Paldies animātoram Arnoldam, kas mūsu bērna ballīti padarīja par īstiem svētkiem. Arnolds piedāvāja kolosālu, interesantu programmu, lieliski pielāgoja mūsu tematikai, dažādam bērnu vecumam: kopīgas dejas, rotaļas, pirātu piedzīvojumi, eksperimenti ar sauso ledu, figūru baloni un daudz kas cits! Ļoti viegli un ātri atrod ar bērniem kontaktu, saliedē, neatstāj bez uzmanības nevienu bērnu, kolosāli prot organizēt un nemanāmi disciplinēt, viegli komunicē gan latviešu gan krievu valodā, ļoti atsaucīgs un elastīgs, nāk ar idejām un gatavs atsaukties jebkurai idejai un pielāgot savu programmu dažādām tematikām.
  Bērni bija sajūsmā, sekoja viņam līdzi no pirmās minūtes un atzīmēja, ka tā bija viena no labākām un jautrākām ballītēm, kuru tie apmeklēja. Noteikti turpināsim sadarbību, iesaku.

 3. Mūsu bērnus izklaidēja Arnolds. Jauks, harizmātisks puisis. Ar bērniem ļoti labi saprotas un var aizraut jebkura vecuma bērnus darboties kopā!

 4. Milzīgs paldies vadītājam Arnoldam par foršas ballītes vadīšanu abas valodas :).
  Большое спасибо ведущему Арнольду, он же Бэтмен за потресающий праздник, дети в восторге, все родители отметили ваш колосальный труд. Деток было не мало и со всеми Бэтмен нашел контакт. Все было от души, а это главное. Такого ведущего мы еще не встречали.
  P.S Танец от Бэтмена был большим сюрпризом для родителей!

 5. Aijens ir superīgs pasākumu vadītājs. Ļoti enerģisks, izdomu pilns, jautrs, mīļš pret bērniem un ļoti draudzīgs. Cilvēks bauda to, ko dara un to var pavisam noteikti sajust !

  Iesaku, iesaku, iesaku!!! NENOŽĒLOSIET :))))

 6. Priecājos, ka no lielā animatoru klāsta izvēlējos uzrunāt Anitu, kura, lai arī pati uz vēlamo datumu bija aizņemta, ieteica lielisko kolēģi Edgaru (mūsu ballītē viņš pārtapa par Chase no Ķepu patruļas) – kontaktu ar bērniem (gan puikas, tā arī meitenes no 4-10 gadu vecumā) atrada zibenīgi, iesaistīja arī nedaudz apmulsušos vecākus, atrakcijas gan prātam, gan kājām un Wow iespaidiem! Rezumējot – 11 no 10 !

 7. Mana dēliņa sapnis bija lai “Ķepu patruļa” būtu īsta, tādēļ uzrunāju Edgaru, kurš pārtapa Māršala tēlā, īpaši iepriecinot mazo jubilāru. Viss izdevās lieliski! 😊Sevišķi sajūsmināja šovs ar degošo roku!!! Dēls bija pārlaimīgs par foršo dzimšanas dienu. Uz jautājumu: “Kas bija visforšākais?” sekoja atbilde – “Viss bija visforšākais”. 😊 Milzīgs paldies Tev, Edgar! 😊

 8. Uzrunājot Anitu, tikām pie viņas palīga Oskara. Izveidojās ļoti pozitīva pieredze – animators pārzina gan pedagoģiju, gan psiholoģiju un ar četrgadniekiem Binga tēlā darbojās ar visu atdevi. Darbošanās bija raita un pārdomāta. Iesaku.

 9. Animatore Anita – lieliska! Ļoti patīkami un profesionāli tika novadīts pasākums, bērni ar aizrautību piedalījās visās aktivitātēs.

 10. Animatore Anita ir fantastiska – iesakam pavisam noteikti! Bērni Minnijai mūsu ballītē pielipa kā dadzīši uz divām stundām 🙂 Prieks un interese bērnu acīs neviltoti 🙂 Paldies Anitai, ka padarīja mūsu dzimšanas dienas ballīti tik jauku un īpašu!

 11. Jau otro gadu izvēlamies šo lielisko animatori. Pie viņas pieejama plaša tēlu izvēle, kur katra bērna gaumei var piemeklēt ko sirds kāro. Ļoti labi saprotas ar bērniem, prot tos ieinteresēt. Priecājamies, ka mums izveidojusies tik laba sadarbība. 🙂 Noteikti iesaku!

 12. Anita bija kā Betmens mana krustbērna ballītē un varu teikt, ka šī bija organizētākā un jautrākā ballīte, kādā nācies būt, un esmu pabijusi daudzos bērnu pasākumos! Ja no sākuma šaubījos, vai 2gadnieki nenobīsies, tad pēc pirmajām 5 minūtēm bija skaidrs, ka Anita lieliski jūt bērnus un prot iziet no nestandarta situācijām! Jubilārs pēc dzimšanas dienas , ejot gulēt vēl pačukstēja, ka no rīta grib, lai Betmens atlido uz brokastīm! :)) Piecas zvaigznes arī no mūsu ģimenes! 🙂

Izsaki savas domas

Lūdzu, ierakstiet sava komentāra tekstu!
Lūdzu, ievadiet šeit savu vārdu