Bērnu ballīšu vadītāji

2
1428
bērnu ballīšu vadītāji

Šajā sadaļā ir atrodami Latvijas populārākie un pieprasītākie bērnu ballīšu vadītāji, kas tautā ir pazīstami arī kā bērnu pasākumu animatori. Viņu uzdevums ir ballītē ieviest smieklus un jautrību, izklaidēt bērnus un panākt, ka šī dzimšanas diena paliek bērnu atmiņās kā īpašs notikums. Pieejami izbraukumos visā Latvijā.

1Anita Zarecka

Viennozīmīgi varam teikt, ka Anita Zarecka ir savas jomas profesionāle! Viņas pieredze stiepjas veselu septiņu gadu garumā, kuru laikā ir novadītas simtiem ballīšu. Anita nevainojami saprotas ar bērniem. Viņas sortimentā ir vairāk nekā 30 dažādi pasaku tēlu kostīmi, kas ļaus pieskaņoties praktiski jebkurai svinību tematikai.

  • Piedāvājumā 30 tēlu kostīmi
  • Pieprasītākā animatore Latvijā
  • Vadījusi 400+ bērnu ballītes

Anita labprāt dodas arī ciemos (izbraukumā) pie saviem klientiem visā Latvijā. Viņa ne tikai ieradīsies krāsainā kostīmā, bet arī būs sagādājusi pārsteiguma dāvaniņu jubilāram un kārumus pārējiem svinētājiem. Anita pasākumam sagatavos dažādus pārbaudījumus, spēles, balonus dzīvnieciņu locīšanai un daudz ko citu. Viņu varat aicināt ciemos arī uz citiem lieliem pasākumiem, kur nepieciešams izklaidēt un pieskatīt bērnus.

Cenas: 55 eiro par pirmo stundu
Pārvalda:
Latviešu un angļu valodu
Telefona numurs: +371 66 163 007

2Annija Cābule

Annija pēdējo 5 gadu laikā ir novadījusi vairāk nekā 500 svinības bērniem. Šī nodarbe ir viņas sirdslieta, un tas lieliski atspoguļojas viņas darbā. Annijas sortimentā ir, apmēram, 20 dažādi tērpi, kas ļaus pielāgoties svinību tematikai. Viņa piedāvā ļoti plašu aktivitāšu klāstu, kas priecēs bērnus visa pasākuma garumā. Droši sazinieties ar Anniju jau tagad, un viņa Jums nosūtīs krietni plašāku piedāvājuma aprakstu.

Cenas: Vidēji, 55 eiro par stundu
Pārvalda:
Latviešu un angļu valodu
Telefona numurs: +371 66 164 288

3Sandra Rutkovska

Allaž smaidīgā un pozitīvā Sandra ir aizrautīga ballīšu vadītāja. Ja meklējat animatori bērnu svinībām, tad Sandra noteikti būs lieliska izvēle – viņa sagatavos tematisku pasaku varoņu kostīmu un ienesīs ballītē pamatīgu jautrību. Sandru šis darbs ārkārtīgi iedvesmo. Un ballītēs tas ir skaidri redzams – viņa ir entuziasma pilna, un tas uzlādē arī bērnus!

Cenas: Lai noskaidrotu – sazinieties!
Pārvalda:
Latviešu un angļu valodu
Telefona numurs: +371 26 621 573

4Kristīne Podziņa

Kristīne Podziņa ir ar lielu pieredzi darbā ar bērniem – viņa ir strādājusi bērnudārzā par auklīti, izaudzinājusi divus dēlus un nu jau vairāk nekā piecus gadus vada bērnu dzimšanas dienas svinības un citus īpašus notikumus. Šo gadu laikā viņa ir vadījusi vismaz 300 dažādus bērnu pasākumus. Tas vienlaikus ir gan viņas darbs, gan hobijs. Kristīne katram pasākumam rada individuālu scenāriju, pielāgojot to jubilāra un ciemiņu interesēm.

Cenas: Lai noskaidrotu – sazinieties!
Pārvalda:
Latviešu un angļu valodu
Telefona numurs: +371 22 104 610

Bērnu pasākumu animatori

bērnu pasākumu animatori

Pieredze

Viens no būtiskākajiem kritērijiem, izvēloties animatoru sava bērna ballītei, ir šī cilvēka stāžs un pieredze. Pievērsiet uzmanību pasākumu skaitam, ko šis cilvēks ir vadījis, tāpat pievērsiet uzmanību tam, cik gadus šis cilvēks nodarbojas ar ballīšu vadīšanu. Tas aptuveni ļaus noprast, cik kvalitatīvu sniegumu no šī cilvēka varat sagaidīt.

Cenas

Precīzi noteikt pakalpojuma cenas praktiski nav iespējams. Katrs gadījums ir jāskatās individuāli – cik daudz resursi būs nepieciešami ballītes procesā, cik daudz laika vajadzēs, lai tai sagatavotos, lai līdz tai nokļūtu, lai to novadītu. Mēs iesakām sazināties ar šiem cilvēkiem, lai saņemtu individuālu cenas piedāvājumu!

Atsauksmes

Vēl bez pakalpojuma cenām un gadu stāža noteikti vajadzētu ņemt vērā iepriekšējo klientu viedokli par konkrēto pasākumu vadītāju. Tomēr ņemiet vērā, ka mūsu mājaslapa nepastāv sen, tādēļ nebūs pievienots liels skats atsauksmju. Tas ko mēs lūdzam Jums – pēc pasākuma noteikti padalieties savos iespaidos!

2 KOMENTĀRI

  1. Animatore Anita ir fantastiska – iesakam pavisam noteikti! Bērni Minnijai mūsu ballītē pielipa kā dadzīši uz divām stundām 🙂 Prieks un interese bērnu acīs neviltoti 🙂 Paldies Anitai, ka padarīja mūsu dzimšanas dienas ballīti tik jauku un īpašu!

  2. Jau otro gadu izvēlamies šo lielisko animatori. Pie viņas pieejama plaša tēlu izvēle, kur katra bērna gaumei var piemeklēt ko sirds kāro. Ļoti labi saprotas ar bērniem, prot tos ieinteresēt. Priecājamies, ka mums izveidojusies tik laba sadarbība. 🙂 Noteikti iesaku!

Izsaki savas domas

Lūdzu, ierakstiet sava komentāra tekstu!
Lūdzu, ievadiet šeit savu vārdu