Bērnu ballīšu vadītāji

21
40952
bērnu ballīšu vadītāji

Šajā sadaļā ir atrodami Latvijas populārākie un pieprasītākie bērnu ballīšu vadītāji, kas tautā ir pazīstami arī kā bērnu pasākumu animatori. Viņu uzdevums ir ballītē ieviest smieklus un jautrību, izklaidēt bērnus un panākt, ka šī dzimšanas diena paliek bērnu atmiņās kā īpašs notikums. Pieejami izbraukumos visā Latvijā.

1Anita

Anita Zarecka

Viennozīmīgi varam teikt, ka Anita ir savas jomas profesionāle! Viņas pieredze stiepjas veselu 12 gadu garumā, kuru laikā novadītas vairāk nekā 1000 ballītes un rūpīgi atlasīta komanda, lai katram bērnam būtu iespēja satikt savu mīļāko pasaku varoni! Anita nevainojami saprotas ar bērniem. Viņas sortimentā ir vairāk nekā 50 dažādi pasaku tēlu kostīmi, kas ļaus pieskaņoties praktiski jebkurai svinību tematikai.

 • Piedāvājumā 50 tēlu kostīmi
 • Pieprasītākā animatore Latvijā
 • Vadījusi 1000+ bērnu ballītes

Anita un viņas jautrā komanda labprāt dodas arī ciemos (izbraukumā) pie saviem klientiem visā Latvijā. Jūsu izvēlētais animators ne tikai ieradīsies krāsainā kostīmā, bet būs arī sagādājis pārsteiguma dāvaniņu jubilāram un kārumus pārējiem svinētājiem. Pasākumā būs sagatavoti dažādi pārbaudījumi, spēles, balonu dzīvnieciņi, eksperimenti, milzu ziepju burbuļi, slaimu meistarklases, radošās darbnīcas un daudz kas cits. 🙂 

Cenas: No € 65 par pirmo stundu
Pārvalda:
Latviešu, angļu, krievu valodu
Telefona numurs: +371 29 563 007
Epasta adrese: te.burbuli@gmail.com

2Annija

Annija Cābule

Annija pēdējo 7 gadu laikā ir novadījusi vairāk nekā 1000 svinības bērniem. Šī nodarbe ir viņas sirdslieta, un tas lieliski atspoguļojas viņas darbā. Annijas sortimentā ir, apmēram, 50 dažādi tērpi, kas ļaus pielāgoties svinību tematikai. Viņa piedāvā ļoti plašu aktivitāšu klāstu, kas priecēs bērnus visa pasākuma garumā. Droši sazinieties ar Anniju jau tagad, un viņa Jums nosūtīs krietni plašāku piedāvājuma aprakstu.

Cenas: No € 75 par pirmo stundu
Pārvalda:
Latviešu un angļu valodu
Telefona numurs: +371 29 604 806
Epasta adrese: annija.kf@gmail.com

3Aģentūra “Tu ciemiņš”

blank

“Tu ciemiņš” ir radījušas Anne un Elistere, kuras par animatorēm strādā jau no padsmit gadu vecuma. Abas ir guvušas pieredzi visdažādākajās ar bērniem saistītās jomās: trenere, auklītes, nometņu vadītājas un pirmskolas skolotājas. Uzkrātā pieredze, darbojoties ar bērniem, ir viņu lielais trumpis. Viņas spēj atrast kopīgu valodu: iedrošināt kautrīgos, sasmīdināt nopietnos un iekustināt pasīvos. Draudzībā savijušās un ar degsmi priekšgalā – izveidoja savu uzņēmumu. Komandā esošajos animatoros ir ieliktas viņu pamatvērtības: jautrība un mīlestība pret svētkiem un bērniem. Kvalitāte allaž būs pāri kvantitātei, ko arī apliecina klienti, kuri pārsvarā nāk no tā saucamā “čigānu pasta” jeb ieteikumiem.

Ja ir kāda neierasta vai traka ideja – ar viņām to noteikti varēs sarunāt!

 • Promo pakalpojumi uzņēmumiem – jūsu zīmola seja
 • Korporatīvie pasākumi (pieredze ar 50-300 bērniem)
 • Radošās darbnīcas, meistarklases un plašs tēlu klāsts

Cenas: No € 65 par pirmo stundu
Pārvalda:
Latviešu, krievu un angļu val.
Telefona numurs: +371 29 999 459
Epasta adrese: tuciemins@gmail.com
Sociālie tīkli: Instagram, Facebook

4Arnolds

blank

Arnolds ir atraktīvs džeks ar vairāk nekā 3 gadu pieredzi bērnu pasākumu vadīšanā. Kas ir interesanti, paralēli klasiskajai burbuļu pūšanai, sausā ledus eksperimentiem un citām aktivitātēm, viņš piedāvā arī profesionālu breakdance priekšnesumu, kas jau pašā startā ir iekļauts cenā. Arnoldam ir pieejami dučiem dažādu kostīmu, lai pielāgotos jebkura pasākuma tematikai. Viņa dzimtā valoda ir krievu, taču Arnolds lieliski pārvalda arī latviešu un angļu valodu. Tā kā, ja gribat foršu ballīti – aiciniet viņu droši ciemos!

Cenas: No € 65 par pirmo stundu
Pārvalda:
Krievu, latviešu un angļu val.
Telefona numurs: +371 29 857 348
Epasta adrese: arnolds@ballites.lv

5Oskars

blank

Pēdējo 6 gadu laikā Oskars ir novadījis simtiem interesantas ballītes! Viņš lieliski saprotas ar bērniem, spēj radīt smieklus un nebeidzamu jautrību. Oskara arsenālā ir visdažādākie tērpi, tostarp, klasiskie betmena un supermena. Ja plānojat rīkot ballīti puišiem, tad Oskars pavisam noteikti būs kā savējais un izdarīs visu, lai svinības sanāktu pa pirmo!

Cenas: No € 65 par pirmo stundu
Pārvalda:
Latviešu un angļu valodu
Telefona numurs: +371 29 725 748
Epasta adrese: oskars@ballites.lv

6Aijens

blank

Aijena pirmās novadītās svinības notika pirms vairāk, kā 6 gadiem. Kopš tā laika viņš ir novadījis vairāk par 300 ballītēm un būtiski noslīpējis savu kā animatora talantu. Viņa vadītie pasākumi allaž ir jautri, aktīvi un sporta pilni. Aijens piemeklēs jebkuru pasaku tēla tērpu, lai pieskaņotos Jūsu ballītes tematikai.

Cenas: No € 65 par pirmo stundu
Pārvalda:
Latviešu, krievu, angļu val.
E-pasta adrese: aijens@ballites.lv
Telefona numurs: +371 29 526 802

7Patrīcija

blank

Patrīcija ar patiesu prieku un aizrautību vada ballītes jau vairāk nekā 2 gadus. Katra nākamā ballīte esot kā jauns izaicinājums, kur katru, pat viskautrīgāko viesi ir jāiekustina un jāiesaista dejā vai spēlē. Patrīcija ir savu uzdevumu augstumos arī tad, ja viesu skaits ir ļoti liels – ap 50. Viņai ir pieejams paliels kostīmu sortiments, lai bez problēmām pielāgotos Jūsu bērna svētku tematikai. Svinību noslēgumā katrs no viesiem tiks pie dāvaniņas – balona dzīvnieciņa un pozitīvu emociju lādiņa.

Cenas: No € 60 par pirmo stundu
Pārvalda:
Latviešu un angļu valodu
Epasta adrese: patricija@ballites.lv

Bērnu pasākumu animatori

bērnu pasākumu animatori

Pieredze

Viens no būtiskākajiem kritērijiem, izvēloties animatoru sava bērna ballītei, ir šī cilvēka stāžs un pieredze. Pievērsiet uzmanību pasākumu skaitam, ko šis cilvēks ir vadījis, tāpat pievērsiet uzmanību tam, cik gadus šis cilvēks nodarbojas ar ballīšu vadīšanu. Tas aptuveni ļaus noprast, cik kvalitatīvu sniegumu no šī cilvēka varat sagaidīt.

Cenas

Precīzi noteikt pakalpojuma cenas praktiski nav iespējams. Katrs gadījums ir jāskatās individuāli – cik daudz resursi būs nepieciešami ballītes procesā, cik daudz laika vajadzēs, lai tai sagatavotos, lai līdz tai nokļūtu, lai to novadītu. Mēs iesakām sazināties ar šiem cilvēkiem, lai saņemtu individuālu cenas piedāvājumu!

Atsauksmes

Vēl bez pakalpojuma cenām un gadu stāža noteikti vajadzētu ņemt vērā iepriekšējo klientu viedokli par konkrēto pasākumu vadītāju. Tomēr ņemiet vērā, ka mūsu mājaslapa nepastāv sen, tādēļ nebūs pievienots liels skats atsauksmju. Tas ko mēs lūdzam Jums – pēc pasākuma noteikti padalieties savos iespaidos!

21 KOMENTĀRI

 1. Pie mums bija ieradies Aijens, zirnekļacilvēka lomā, jauks, atraktīvs, bērni sagaidīja ar sajūsmu un pusotra stunda paskrēja nemanot, garlaicīgi nebija nevienam. Spēles, stafetes un ziepju burbuļi. Tika pasniegta arī torte, par ko atsevišks paldies, viss sanāca perfekti un pat labāk nekā cerēts. Liels paldies Aijenam par izklaidēm, bērni priecīgi un ballīte izdevusies.

 2. Paldies, Aijenam par atraktīvo dzimšanas dienu. Pasūtījām futbola dienu un bērni bija priecīgi. Iesaistījās gan futbola aktivitātēs, gan dejiskās rotaļās, gan spēka aktivitātēs. Kā arī pūta burbuļus un taisīja eksperimentu. Noorganizēja kopīgu apsveikuma rituāli jubilāram.
  Pasākumu vadīja latviešu-krievu valodā.
  Ļoti atraktīvi. Bērniem pat nebija laika apsēsties.

 3. Izvēloties animatori Anitu jārēķinās, ka pie Jums var atbraukt jebkurš cits cilvēks. Ar Anitu vienojāmies par ballītes datumu un laiku, kas bija pieejams, bet ballītes dienā, neko mums nesakot atbrauca cita meitene, kas nav minēta mājas lapā. Pēc tālākas sarunas ar Anitu mūs inforēja, ka šāda prakse ir normāla un uz ballīti brauc animators, kas būs brīvs tajā dienā. Žēl, ka to nezinājām iepriekš, jo pēc atsauksmēm izvēlējāmies konkrēto cilvēku, atsakot citiem, ko arī būtu gribējuši savā ballītē.

 4. Aijens ir īsts brīnumdaris, jebkuras pasakas tēls un bērnu supervaronis!
  Vecàki viņu ieraugot darbībā vēlas kaut paši būtu atkal bērni…

  Mēs noteikti tiksimies tik ilgi, cik mūsu bērnos dzīvos ticība pasaku tēliem- ka tie ir īsti!
  Paldies viņam! Tas bija fantastiski!!!! PALDIES TEV, AJEN!

 5. Liels paldies, Aijienam! Superigi novadija puisu balliti un tika gala ar izlutinatiem berniem 🙂 visi bija priecigi un apmietinati. Pasakums sanaca energisks un interesants. Ja kadam vajag balli loti energiskiem berniem, noteikti iesakam Aijienu!

 6. Paldies ballīšu meistaram Aijenam. Lieliski iejutās Super Mario tēlā un ārkārtīgi atraktīvi prata izklaidēt bērnus ar visdažādākajām aktivitātēm. Lieliski izjūt bērnu noskaņojumu, atcerās katra bērnu vārdiņu un spēj pievērst uzmanību visiem kopā un katram individuāli. Noteikti iesaku!

 7. Mūsu bērniem jautrību nodrošināja Aijens – bērni bija sajūsmā! Aijens prata noturēt bērnu uzmanību 2 stundas, jautrs, ļoti pozitīvs un ar bērniem mīļš. Mūsu pasākumā Aijens bija klauns, meitiņa bija ļoti priecīga!
  Iesaku!!!

 8. Augusta beigās dēla dzimšanas dienas ballītē viesojās Arnolds jeb Pirāts. Jāatzīst, ka animatora pakalpojumus izmantojām pirmo reizi, bet bijām patīkami pārsteigti. Bērni bija sajūsmā, divas stundas jautras spēles, smiešanās un lieliski pavadīts laiks. Visvairāk bērniem patika darbošanās un eksperimenti ar sauso ledu. Pēc ballītes dēls bija apmierināts un uzsvēra, ka Pirāts bija vislabākais, kas mums-vecākiem nozīmēja, ka tas bija tā vērsts. Noteikti iesaku Arnoldu kā animatoru Jūsu bērnu ballītei!

 9. Animators Arnolds lieliski saprotas ar bērniem. Mūsu ballīte viņš bija indiānis. Lieliski iejutās tēlā un noturēja 15 bērni uzmanību gandrīz 2 stundas. Jubilārs negribēja šķirties, aicināja jau uz nākamo ballīti. Ļoti jauks un inteliģents cilvēks. Noteikti iesaku.

 10. Paldies animātoram Arnoldam, kas mūsu bērna ballīti padarīja par īstiem svētkiem. Arnolds piedāvāja kolosālu, interesantu programmu, lieliski pielāgoja mūsu tematikai, dažādam bērnu vecumam: kopīgas dejas, rotaļas, pirātu piedzīvojumi, eksperimenti ar sauso ledu, figūru baloni un daudz kas cits! Ļoti viegli un ātri atrod ar bērniem kontaktu, saliedē, neatstāj bez uzmanības nevienu bērnu, kolosāli prot organizēt un nemanāmi disciplinēt, viegli komunicē gan latviešu gan krievu valodā, ļoti atsaucīgs un elastīgs, nāk ar idejām un gatavs atsaukties jebkurai idejai un pielāgot savu programmu dažādām tematikām.
  Bērni bija sajūsmā, sekoja viņam līdzi no pirmās minūtes un atzīmēja, ka tā bija viena no labākām un jautrākām ballītēm, kuru tie apmeklēja. Noteikti turpināsim sadarbību, iesaku.

 11. Milzīgs paldies vadītājam Arnoldam par foršas ballītes vadīšanu abas valodas :).
  Большое спасибо ведущему Арнольду, он же Бэтмен за потресающий праздник, дети в восторге, все родители отметили ваш колосальный труд. Деток было не мало и со всеми Бэтмен нашел контакт. Все было от души, а это главное. Такого ведущего мы еще не встречали.
  P.S Танец от Бэтмена был большим сюрпризом для родителей!

 12. Aijens ir superīgs pasākumu vadītājs. Ļoti enerģisks, izdomu pilns, jautrs, mīļš pret bērniem un ļoti draudzīgs. Cilvēks bauda to, ko dara un to var pavisam noteikti sajust !

  Iesaku, iesaku, iesaku!!! NENOŽĒLOSIET :))))

 13. Priecājos, ka no lielā animatoru klāsta izvēlējos uzrunāt Anitu, kura, lai arī pati uz vēlamo datumu bija aizņemta, ieteica lielisko kolēģi Edgaru (mūsu ballītē viņš pārtapa par Chase no Ķepu patruļas) – kontaktu ar bērniem (gan puikas, tā arī meitenes no 4-10 gadu vecumā) atrada zibenīgi, iesaistīja arī nedaudz apmulsušos vecākus, atrakcijas gan prātam, gan kājām un Wow iespaidiem! Rezumējot – 11 no 10 !

 14. Mana dēliņa sapnis bija lai “Ķepu patruļa” būtu īsta, tādēļ uzrunāju Edgaru, kurš pārtapa Māršala tēlā, īpaši iepriecinot mazo jubilāru. Viss izdevās lieliski! 😊Sevišķi sajūsmināja šovs ar degošo roku!!! Dēls bija pārlaimīgs par foršo dzimšanas dienu. Uz jautājumu: “Kas bija visforšākais?” sekoja atbilde – “Viss bija visforšākais”. 😊 Milzīgs paldies Tev, Edgar! 😊

 15. Uzrunājot Anitu, tikām pie viņas palīga Oskara. Izveidojās ļoti pozitīva pieredze – animators pārzina gan pedagoģiju, gan psiholoģiju un ar četrgadniekiem Binga tēlā darbojās ar visu atdevi. Darbošanās bija raita un pārdomāta. Iesaku.

 16. Animatore Anita ir fantastiska – iesakam pavisam noteikti! Bērni Minnijai mūsu ballītē pielipa kā dadzīši uz divām stundām 🙂 Prieks un interese bērnu acīs neviltoti 🙂 Paldies Anitai, ka padarīja mūsu dzimšanas dienas ballīti tik jauku un īpašu!

 17. Jau otro gadu izvēlamies šo lielisko animatori. Pie viņas pieejama plaša tēlu izvēle, kur katra bērna gaumei var piemeklēt ko sirds kāro. Ļoti labi saprotas ar bērniem, prot tos ieinteresēt. Priecājamies, ka mums izveidojusies tik laba sadarbība. 🙂 Noteikti iesaku!

 18. Anita bija kā Betmens mana krustbērna ballītē un varu teikt, ka šī bija organizētākā un jautrākā ballīte, kādā nācies būt, un esmu pabijusi daudzos bērnu pasākumos! Ja no sākuma šaubījos, vai 2gadnieki nenobīsies, tad pēc pirmajām 5 minūtēm bija skaidrs, ka Anita lieliski jūt bērnus un prot iziet no nestandarta situācijām! Jubilārs pēc dzimšanas dienas , ejot gulēt vēl pačukstēja, ka no rīta grib, lai Betmens atlido uz brokastīm! :)) Piecas zvaigznes arī no mūsu ģimenes! 🙂