Bumbu baseini Rīgā

0
56
populārs bumbu baseins rīgā

Pēdējo gadu laikā par vienu no populārākajām bērnu ballītes izklaidēm ir kļuvis bumbu baseins. To Rīgā piedāvā dažādās atrašanās vietās, un mēs Jums pastāstīsim par piecām populārākajām, un, mūsuprāt, atbilstīgākajām tieši svinību organizēšanai. Mēs aplūkosim dažādus aspektus, tostarp, cenas, lai palīdzētu Jums izvēlēties labāko no tiem.

1Āgenskalnā

Āgenskalna pašā sirdī, Mazajā nometņu ielā, atrodas pats senākais šo izklaižu vietu pārstāvis. Šeit Jūs atradīsiet brīnišķīgi iekārtotas telpas dzimšanas dienas vai kāda cita īpaša notikuma svinēšanai. Bērniem būs pieejamas dažādas atrakcijas un rotaļlietas, pieaugušajiem galdi, dīvāni un pat neliela virtuvīte dzērienu pagatavošanai. Ērti nokļūt no jebkuras Rīgas vietas, pagalmā klientiem ir pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

2Torņakalnā

Savukārt Torņakalnā, Jelgavas ielā, kas ģeogrāfiski atrodas Rīgas pašā viduspunktā, atrodas pats lielākais bumbu baseins visā Latvijā, kura 34 m² lielo platību aizpilda vairāk nekā 90 000 krāsainu bumbiņu. Arī šeit ir lieliski iekārtota svinību zona ar galdiem, krēsliem un nelielu virtuvīti. Tāpat klientiem ir pieejama bezmaksas autostāvvieta līdzās ieejai. 200 m² plašās telpas, kas ir piemērotas līdz 50 svinētājiem, klāj mīksts paklājs.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

3Grīziņkalnā

Grīziņkalnā, Pērnavas ielā, līdzās pašai Rīgas centra robežai, atrodas neliela, bet jauka vieta svinību organizēšanai. Šeit ir patīkams un svinīgs telpu interjers, ļoti atsaucīga īpašniece, svinību galds, virtuvīte dzērienu pagatavošanai, dažādas rotaļlietas un atrakcijas, Bērniem šeit ļoti patīk, taču pieaugušajiem, iespējams, patīk vēl vairāk – kamēr bērni rotaļājas bumbās, pieaugušie pie uzkodu galda malko šampānieti un pārrunā aktualitātes.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

4Teikā

Teikā, Brīvības gatvē, atrodas ļoti populāra svinību un izklaižu vieta, ko iecienījuši ne tikai vietējie iedzīvotāji un viņu jaunās atvases, bet arī cilvēki no krietni attālākiem Rīgas nostūriem. Tā ir rotaļu un bumbu istaba ar plašu atrakciju klāstu, kas bērnu ballīti padara par burvīgu piedzīvojumu, un tā vien gribās, lai ātrāk apritētu vēl viens gads un tur varētu atgriezties. Patiešām burvīgs interjers un ērta atrašanās vieta.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

5Ķengaragā

Ķengaragā, Maskavas ielā, netālu no t/c “Dole” atrodas kāda pavisam nesen atvērta bumbu istaba, kuras tapšanā ir ielikta patiesa rūpība un sirsnība, radot vietu, kas ir lieliski piemērota bērnu ballītēm. Taisnību sakot, šeit viss ir pārdomāts līdz pat vissīkākajai niansei – pārtīšanas galdiņš jaunajām māmiņām, tualetes pods, kas piemērots arī bērniem, un pat pakāpiens, lai arī mazie svinētāji pirms sēšanās pie galda tiktu līdz izlietnei.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit