Bumbu baseini Rīgā

0
20118
populārs bumbu baseins rīgā

Pēdējo gadu laikā par vienu no populārākajām bērnu ballītes izklaidēm ir kļuvis bumbu baseins. To Rīgā piedāvā dažādās atrašanās vietās, un mēs Jums pastāstīsim par piecām populārākajām, un, mūsuprāt, atbilstīgākajām tieši svinību organizēšanai. Mēs aplūkosim dažādus aspektus, tostarp, cenas, lai palīdzētu Jums izvēlēties labāko no tiem.

1Āgenskalnā

āgenskalnā, bāriņu ielā (agrāk mazā nometņu un pārslas iela)

Āgenskalna pašā sirdī, līdzās Āgenskalna tirgum, atrodas otrs senākais šo izklaižu vietu pārstāvis. Šeit Jūs atradīsiet brīnišķīgi iekārtotas telpas dzimšanas dienas vai kāda cita īpaša notikuma svinēšanai. Bērniem būs pieejamas dažādas atrakcijas un rotaļlietas, pieaugušajiem galdi, dīvāni un pat neliela virtuvīte dzērienu pagatavošanai. Ērti nokļūt no jebkuras Rīgas vietas, klientiem ir pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

2Torņakalnā

Torņakalnā, Jelgavas ielā

Savukārt Torņakalnā, Jelgavas ielā, kas ģeogrāfiski atrodas Rīgas pašā viduspunktā, atrodas pats lielākais bumbu baseins visā Latvijā, kura 34 m² lielo platību aizpilda vairāk nekā 90 000 krāsainu bumbiņu. Arī šeit ir lieliski iekārtota svinību zona ar galdiem, krēsliem un nelielu virtuvīti. Tāpat klientiem ir pieejama bezmaksas autostāvvieta līdzās ieejai. 200 m² plašās telpas, kas ir piemērotas līdz 50 svinētājiem, klāj mīksts paklājs.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

3Grīziņkalnā

bumbu istaba pērnavas ielā, Grīziņkalnā

Grīziņkalnā, Pērnavas ielā, līdzās pašai Rīgas centra robežai, atrodas neliela, bet jauka vieta svinību organizēšanai. Šeit ir patīkams un svinīgs telpu interjers, ļoti atsaucīga īpašniece, svinību galds, virtuvīte dzērienu pagatavošanai, dažādas rotaļlietas un atrakcijas, Bērniem šeit ļoti patīk, taču pieaugušajiem, iespējams, patīk vēl vairāk – kamēr bērni rotaļājas bumbās, pieaugušie pie uzkodu galda malko šampānieti un pārrunā aktualitātes.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

4Teikā

blank

Teikā, Brīvības ielā, atrodas ļoti populāra svinību un izklaižu vieta, ko iecienījuši ne tikai vietējie iedzīvotāji un viņu jaunās atvases, bet arī cilvēki no krietni attālākiem Rīgas nostūriem. Tā ir rotaļu un bumbu istaba ar plašu atrakciju klāstu, kas bērnu ballīti padara par burvīgu piedzīvojumu, un tā vien gribās, lai ātrāk apritētu vēl viens gads un tur varētu atgriezties. Patiešām burvīgs interjers un ērta atrašanās vieta.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

5Zolitūdē

bumbu istaba Zolitūdē

Zolitūdē, A. Bieziņa ielā, atrodas kāda pavisam nesen atvērta bumbu istaba, kuras tapšanā ir ielikta patiesa rūpība un sirsnība, radot vietu, kas ir lieliski piemērota bērnu ballītēm. Oriģināls interjers, kas ieturēts dabas tematikā, ļoti plašs rotaļlietu klāsts dažāda vecuma bērniem, plašumi, kur izskrieties un parotaļāties, un, protams, liels svētku galds, kur nobaudīt dzimšanas dienas kūku, līdzpaņemtos dzērienus un citus gardumus.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit