Dāvanas bērniem

0
41567
dāvanas bērniem un pusaudžiem, vērtīgas idejas

Ja meklējat dāvanas bērniem vai pusaudžiem (idejas), ko uzdāvināt dzimšanas dienā vai Ziemassvētkos, tad atrodaties pareizajā vietā! Mēs esam apkopojuši populārākās vecāku izvēles un snieguši vērtīgus ieteikumus, kā izvelēties pašu atbilstošāko dāvanu tieši Jūsu jaunajai atvasei, neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai interesēm.

Idejas bērnu dāvanām

Izvēlieties piemērotāko vai vienkārši gūstiet iedvesmu savai idejai!

1LED gaismas burti

led gaismas burti

Aptuvenā cena: € 55 – 70
Piemērotība: 3 līdz 14 gadi

Skaistie led gaismas burti var pildīt gan dekoratīvu, gan praktisku funkciju – kā gaismas avots. Tā būs lieliska un oriģināla dāvana meitenei vai zēnam Ziemassvētkos, dzimšanas vai vārda dienā. Klasiski tiek dāvināts tāds burts, kas atbilst bērna vārda pirmajam burtam. Šie gaismas burti ir darbināmi, izmantojot pavisam parastas baterijas. Tos var ieslēgt un izslēgt ar mazu slēdzīti to apakšā. Burti pieejami dažādās krāsās.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

2Avenei saldējumu dāvanu karte

gardo Avenei saldējumu dāvanu karte

Aptuvenā cena: € 25 – 50
Piemērotība: no 3 gadu vecuma

Vai ir iespējams garšīgs un veselīgs našķis, kas patiktu ikvienam, neatkarīgi no vecuma? Avenei saldējumi tādi ir! Tie nesatur nedz piena produktus, nedz mākslīgas piedevas. Tie ir īsts roku darbs – gatavoti ar mīlestību! 🙂 Izmantojot dāvanu karti, bērns varēs pasūtīt saldējumus interneta veikalā (varbūt ar nelielu mammas palīdzību), un tie tiks piegādāti jums uz mājām – izdevīgā dienā un laikā. Patiešām ļoti garšīgi! Iesaku!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

3Stilīgs bērna rokas pulkstenis

analogie un digitālie rokas pulksteņi bērniem

Aptuvenā cena: € 15 – 125
Piemērotība: 4 līdz 11 gadi

Rokas pulkstenis būs vienlīdz noderīga lieta gan zēniem, gan meitenēm. Jo sevišķi vecumā, kad kabatā vēl nav mobilais telefons. Tas palīdzēs mācīties laiku un liks pirmos pamatus laika plānošanā. Rokas pulkstenis var būt gan analogs (uzgriežams un mehānisks), gan digitāls (elektronisks). Protams, ka jaunā paaudze daudz labprātāk izvēlas modernas un stilīgas lietas, tad nu atliek piemeklēt dzimumam un vecumam atbilstošāko dizainu.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

4Bērnības atmiņu lāde

koka bērnības atmiņu lāde vai kaste

Aptuvenā cena: € 35
Piemērotība: 0 līdz 3 gadi

Šī koka bērnības atmiņu lāde ir patiešām oriģināla ideja, ko dāvināt bērnam kristībās vai pirmajā dzimšanas dienā. Lāde var būt dažādi noformēta, kas nozīmē, ka to nav obligāti jāsasaista ar kristībām vai dzimšanas brīdi. Teorētiski, to varētu pasniegt arī divgadniekam vai trīsgadniekam. Jebkurā gadījumā, lāde un tās saturs, ko, visticamāk, veidos gaviļnieka vecāki, emocionālo vērtību iegūs tikai pēc vairākiem desmitiem gadu, kad atmiņas par bērnību un gādīgajiem vecākiem būs viena no lielākajām bagātībām.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

5SPA meitenei un mammai

spa mammai un meitai

Aptuvenā cena: € 50
Piemērotība: 6 līdz 12 gadi

Lieliska aktivitāte, ko uzdāvināt meitenei un viņas mammai! Abas dāmas kopīgi varēs baudīt dažādus skaistumkopšanas rituālus 40 minūšu garumā. Iesākumā pēdu vanniņu, kas pildīta ar pienu un rožu ziedlapām, pēc tam masieres veiks maigu pīlingu ar zemeņu-banānu skrubi. Visbeidzot, tiks izmasētas viņu pēdiņas ar zemeņu-banānu sviestu, pēc kā kājas tiks ietītas karstos dvielīšos un sasmērētas ar mīkstinošo krēmu. Abu dāmu rokas tiks palutinātas ar parafīna terapiju.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

6Lāzertaga dāvanu karte

Rīgas Lāzertaga dāvanu karte

Aptuvenā cena: no € 50
Piemērotība: 8 līdz 13 gadi

Lāzertags, pazīstams arī kā lāzerpeintbols, ir aizraujoša un droša spēle, kas īpaši pie sirds iet pusaudžiem. Visbiežāk šī izklaide ir pamatā bērnu ballītei – ar svinību telpu, svinību galdu, dāvanām, kam paralēli norisinās aktīvā spēle. Tomēr, to var pasniegt arī kā dāvanu, lai jubilārs / jubilāre vēlāk ielūdz savus draugus un kopā dodas izklaidēties.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

7Bērnu elektroauto

bērnu elektroauto un elektromobīļi

Aptuvenā cena: € 190 – 450
Piemērotība: 2 līdz 5 gadi

Populāra un ekskluzīva dāvana maziem bērniem – elektroauto. Šīs mazās, elektriskās automašīnas vispiemērotākās ir trīsgadniekam un četrgadniekam. Tās sniedz prieku un sajūsmu, un vienkārši labi izskatās. Elektromobīli varat izvēlēties dažādās krāsās, izmēros. Tāpat ir pieejami dažādi auto zīmoli, tādi kā Audi, Bentley, Jaguar, Lexus, BMW, Mercedes-Benz u.c. Sortimentā ir pieejami arī bērnu elektriskie motocikli un kvadricikli.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

8Attīstošā spēle kopā ar vecākiem

kopaa attīstošās rotaļlietas

Aptuvenā cena: € 20
Piemērotība: 5 līdz 8 gadi

KOPAA ir Latvijā radīta attīstošā spēle, ko var uzdāvināt piecgadniekam vai vecākam bērnam. Kā jau to daļēji atklāj nosaukums, tā ir “spēlējama” kopā ar vecākiem. Šī spēle sastāv no koka pamatnes, bērniem piemērota āmura un naglām, krāsaina un izturīga diega, šablona, sienas stiprinājuma un pamācības. Mērķis ir koka pamatnē, izmantojot šablonu, ienaglot nagliņas un tās savstarpēji savienot ar krāsaino diegu. Rezultātā iznāk unikāla glezniņa, ko piekārt pie sienas un saglabāt par piemiņu no bērnības.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

9Stilīga ūdens pudele

praktiskā ūdens pudele

Aptuvenā cena: € 9 – 25
Piemērotība: 4 līdz 16 gadi

Nevienam nav noslēpums, ka ūdens ieņem ļoti būtisku lomu cilvēka dzīvē. Uzdāvinot bērnam foršu un stilīgu ūdens pudeli, Jūs parūpēsieties par to, lai ūdens allaž būtu rokas stiepiena attālumā, jo sevišķi, uzsākot skolas gaitas. Nav svarīgi – bērnam vai pusaudzim, puisim vai meitenei – atbilstošs ūdens daudzums stiprina imūnsistēmu, uzlabo veselību, labsajūtu un koncentrēšanās spējas.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

10Koka leļļu māja

leļļu māja no koka

Aptuvenā cena: € 75 – 93
Piemērotība: 2 līdz 7 gadi

Pašmāju uzņēmums Giftart ražo ļoti jaukas koka leļļu mājas, kas jo sevišķi ies pie sirds mazākajiem gaviļniekiem. Pašlaik ir pieejami 3 varianti – divstāvīga māja ar vai bez balkona un trīsstāvīga māja. Visām komplektā ir ietverti koka cilvēciņi, trepes un pārējie sadzīves priekšmeti. Vēl interesantāk par spēlēšanās procesu būs šo māju salikt, izmantojot pamācību un daudzās koka detaļas.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

11Braingames galda spēles

brain games galda spēļu sortiments

Aptuvenā cena: € 5 – 200
Piemērotība: no 3 gadu vecuma

Galda speles patiesībā ir ļoti universāla dāvināšanas opcija, jo tās ir ļoti dažādas, piemērotas plašai vecumu auditorijai, sākot no pavisam maziem bērniem, turpinot ar pusaudžiem un jauniešiem, beidzot ar pieaugušajiem. Galda spēles palīdz apgūt jaunas lietas, asināt prātu un ļauj arī patīkami pavadīt brīvo laiku draugu vai ģimenes lokā. Šī noteikti ir lieliska izvēle inteliģentiem cilvēkiem un viņu jaunajām atvasēm!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

12Galda hokejs

aizraujošais galda hokejs jauniešiem

Aptuvenā cena: € 85
Piemērotība: no 5 gadu vecuma

Galda hokejs ir aizraujoša spēle jebkura vecuma cilvēkiem – kā bērniem, tā viņu vecākiem. Lai to spēlētu, vajadzēs vismaz divus dalībniekus. Spēles process ir azarta caurvīts, un, kā jau daudzas nodarbes, arī galda hokeju var izkopt ļoti augstā un pat profesionālā līmenī. Šajā sakarā varu minēt to, ka Latvijā ir vairāki sporta klubi un pat nacionālā izlase, kas dodas spēkoties ar citu valstu galda hokeja lietpratējiem, un Latvija atrodas pašā pasaules spicē – starp trīs labākajām valstīm.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

13Izjādes ar zirgiem

izjāde ar zirgiem meitenei

Aptuvenā cena: € 13 – 30
Piemērotība: 2 līdz 9 gadi

Jūs varat uzdāvināt arī vienkāršu izjādi ar zirgiem, kas jo sevišķi pie sirds ies meitenēm. Tā ir aktivitāte, kas būtu piemērota pat divgadniekam, taču mammai būs jāiet līdz zirdziņam un bērniņš mazliet jāpietur drošības nolūkos. Pirms izjādes varēsiet pabarot zirdziņu ar burkāniem. Tas palīdzēs mazajiem justies drošāk zirgu tuvumā. Izjāde norisināsies līdz 30 minūtēm, instruktores pavadībā, Ādažu pusē – būs interesanti!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

14Frozen briedis Svens

frozen briedis svens

Aptuvenā cena: € 180
Piemērotība: 4 līdz 8 gadi

Frozen (Ledus sirds) ir multfilma / mūzikls, kas iekritis ļoti daudzu bērnu sirdīs. Ne velti viena no populārākajām bērnu ballītes tematikām ir tieši Frozen. Un multfilmas galvenā varone Elza ir tā, ko visbiežāk aicina ciemos uz svinībām. Protams, tā ir animatore, kas tērpusies kā Elza. Un animatore Annija man pačukstēja, ka bērni ir sajūsmā, ja tiem uzdāvina kaut ko no Frozen tematikas. Viena no opcijām ir šis briedis – Svens.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

15Brauciens ar kvadricklu

aizraujošs brauciens ar kvadraciklu bērnam

Aptuvenā cena: € 22
Piemērotība: 7 līdz 16 gadi

Kā zināms, ikvienam pusaudzim patīk aktīvas un interesantas nodarbes. Un reti kuram puikam nepatīk mašīnas un motocikli. Kvadricikli ir to tuvākais brālēns, kas ļaus aktīvi atpūsties, gūt jaunus iespaidus un visādi citādi labi pavadīt laiku. Šajā moto trasē ir pieejami speciāli bērnu kvadricikli, kā arī viss nepieciešamais drošības aprīkojums. Profesionāli drošības instruktori visu izstāstīs, parādīs un parūpēsies par drošu braucienu.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

16Izdzīvošanas komplekts puisim

izdzīvošanas komplekts puisim

Aptuvenā cena: € 40 – 70
Piemērotība: 8 līdz 17 gadi

Praktiska dāvaniņa pusaugu puišiem, iespējams, arī meitenēm, kas aizraujas vai interesējas par pārgājieniem un došanos pie dabas. Šī mazā izdzīvošanas kastīte satur būtiskākos rīkus, kas var noderēt neparedzētā situācijā, piemēram, apmaldoties – uguns aizšķīlēju un sausu iekuru, lukturīti, kompasu, svilpi un spogulīti signalizēšanai, nelielu nazīti, izturīgu auklu, primitīvas makšķerlietas, izdzīvošanas pamācību ar 62 praktiskiem ieteikumiem, kā arī citus noderīgus sīkumus.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

17Profesionāla fotosesija bērniem

profesionāla fotosesija bērniem

Aptuvenā cena: € 50 – 100
Piemērotība: 4 līdz 18 gadi

Fotosesija kopā ar profesionālu fotogrāfu būs piedzīvojums jau pats par sevi. Taču rezultātā taps arī brīnišķīgas fotogrāfijas, kas paliks par atmiņu gan bērnam, gan vecākiem. Pusaugu gados, jo sevišķi jaunajām dāmām, profesionāla fotosesija nozīmē arī foršas fotogrāfijas sociālajos tīklos, kas tajā vecumā ir ļoti svarīgi! Tā ir lieliska ideja dāvanai, jo fotogrāfija ir mūžīga. Tā sevī glabā mirkļa emocijas un patīkamās bērnības atmiņas.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

18Dažādi sporta piederumi

profesionāls sporta ekipējums

Aptuvenā cena: € 10 – 50
Piemērotība: 4 līdz 18 gadi

Bērnību allaž caurstrāvo šķietami nebeidzama enerģija. Ne velti bērni visdažādākajos vecumos labprāt apmeklē sporta pulciņus. Kāds tikai hobija pēc, kāds tāpēc, ka vecāki liek, vēl kāds jau gatavojas profesionālai sportista karjerai. Tā vai citādi, bet jebkāda veida dāvana, kas ir saistīta ar konkrēto sporta veidu, bērnam būs patīkama un noderīga.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

19Datorspēles pusaudžiem

datorspēles pusaudžiem un jauniešiem

Aptuvenā cena: € 5 – 100
Piemērotība: 10 līdz 15 gadi

Pusaudžu gados, jo sevišķi puišiem, mēdz parādīties interese par datorspēlēm. Tas ir digitāls piedzīvojums, sacensība, kaut kādā veidā arī pasaules izzināšana. Šīs datorspēles ir ļoti dažādas – sākot no prāta asināšanas spēlēm, piedzīvojumu spēlēm, beidzot ar tādām, kas sevī satur militāru piegaršu. Ja vecākiem liekas, ka spēlēšana ir sabalansēta ar skolas lietām un pulciņiem, tad jaunajai atvasei varat uzdāvināt Steam dāvanu karti. Ar to populārākajā spēļu platformā būs iespējams iegādāties to, kas ies pie sirds.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

20Jauns viedtālrunis

jauns viedtālrunis jaunajai paaudzei

Aptuvenā cena: € 100 – 1000
Piemērotība: 7 līdz 18 gadi

Ja kādreiz mobilais telefons bija retums pat pieaugušajam, tad šodien tā ir neatņemama dzīves sastāvdaļa pat bērniem. Ir diskutabls jautājums par to, no kāda vecuma varētu tādu dāvināt, bet, manuprāt, loģiskākais laiks ir pirmās skolas gaitas, jo tā ir iespēja jebkurā brīdī sazināties ar vecākiem. Sākumā kaut ko vienkāršāku, ejot gadiem – smalkāku un jaudīgāku. Bet neatkarīgi no vecuma vai dzimuma – telefons patiks ikvienam!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

21Lego

lego konstruktors

Aptuvenā cena: € 15 – 250
Piemērotība: 3 līdz 10 gadi

Ne velti LEGO zīmols ir atzīts par mīlētāko, un kompānija aiz šī zīmola par lielāko bērnu rotaļlietu ražotāju pasaulē. Šie mazie klucīši radās pirms vairāk kā 70 gadiem. Un šo daudzo gadu laikā ar tiem spēlējušās ir vairākas paaudzes. Tieši tādēļ ar šādu dāvanu vienkārši nevar aizšaut garām – tās neskaitāmās variācijas un bērnu iespēja radīt pašiem savas rotaļlietas nozīme garantētu prieku un radošu spēlēšanās procesu.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

22Krāsojamā grāmata bērniem

krāsojamā grāmatiņa

Aptuvenā cena: € 2 – 15
Piemērotība: 2 līdz 6 gadi

Vēl viena lieliska ideja, ko uzdāvināt, piemēram, divgadniekam, trīsgadniekam vai četrgadniekam, ir krāsojamā grāmata. Krāsošanas process mazajiem jubilāriem allaž iet pie sirds, tāpēc, iespējams, komplektā varat iekļaut arī krāsainos zīmuļus, flomāsterus vai krītiņus. Noteikti pievērsiet uzmanību rekomendētajam vecumam uz grāmatas vāka!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

23Ģimenes fotosesija

sirsnīga ģimenes fotosesija

Aptuvenā cena: € 75
Piemērotība: 0 līdz 4 gadi

Pirmajos dzīves gados bērnu ballītes un dāvanu saņemšana mazajiem jubilāriem ir sekundāra. Pirmās dzimšanas dienas vairāk ir svinības jaunajiem vecākiem, radiem un tuvākajiem ģimenes draugiem. Tieši tādēļ ģimenes fotosesija varētu būt ļoti atbilstoša dāvana – gan jubilāram, gan vecākiem. Pēc daudziem gadiem šīs sirsnīgās ģimenes fotogrāfijas būs lielākais jubilāra dārgums – par atmiņu no saulainās bērnības.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

24Kiwie stilīgās lietas

kiwie merch for kids

Aptuvenā cena: € 10 – 2000
Piemērotība: 12 līdz 18 gadi

Daudziem jauniešiem, jo sevišķi tiem, kas darbojas mākslas pasaulē, ir labi zināms vārds Kiwie. Tas ir atpazīstamākais un, ļoti iespējams, labākais graffiti mākslinieks Latvijā. Taču ielu māksla nav vienīgais, ar ko šis noslēpumainais cilvēks nodarbojas – viņš veido arī unikālus apģērbus, apavus, aksesuārus un daudz ko citu. Vairums no šīm lietām ir kā radītas oriģinālai dāvanai pusaudzim, jo sevišķi puisim.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

25Interesanta bērnu grāmata

interesantas bērnu grāmatas

Aptuvenā cena: € 4 – 20
Piemērotība: 4 līdz 10 gadi

Laikā, kad modernās tehnoloģijas lielā mērā pārņem jaunatnes prātus, ir ļoti svarīgi bērnus iepazīstināt arī ar grāmatu pasauli. To noteikti nevajadzētu atstāt skolu ziņā, jo obligātā literatūra reti kad veicina patiesu vēlmi lasīt. Tam būtu jānāk dabiski, un kad vēl, ja ne bērnībā, kad ikdiena ir pilna ar ziņkāri un vēlmi iepazīt pasauli. Sākumā stāstus priekšā var lasīt vecāki, vēlāk, kad ir apgūts alfabēts, pats bērns var nodoties lasīšanas priekam.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

26Auduma telts bērnam

skaista bērnu auduma telts

Aptuvenā cena: € 155
Piemērotība: 2 līdz 5 gadi

Vēl viena interesanta un oriģināla ideja dāvanai varētu būt Latvijā radītās bērnu auduma teltis. Tās ne tikai pildīs būtisku lomu rotaļu procesā, bet arī lieliski papildinās telpas interjeru un ienesīs tajā siltas noskaņas. Par telts audumu ir izmantota īpaši kvalitatīva kokvilna, tās stabi ir veidoti no bērza koka, grīda ir mīksta un silta, kas noteikti patiks jaunajam telts saimniekam vai saimniecei.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

27Labu manieru skola meitenēm

labu manieru skola meitenēm

Aptuvenā cena: € 90 – 630
Piemērotība: 6 līdz 9 gadi

Labu manieru skola organizē īpašu kursu meitenēm vecumā no sešiem līdz deviņiem gadiem. Šajā kursā ir iespējams apgūt ne tikai labas manieres, bet arī staltu stāju, zināšanas par apģērba izvēli un kopšanu, graciozas kustības, klasiskās dejas pamatus, galda etiķeti, uzturmācību, ārstniecisko vingrošanu un daudz ko citu. Šādas nodarbības vislabāk būtu dāvināt tieši no meitenes vecāku puses.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

28Radošais plastilīns

plastilīns radošai rotaļai

Aptuvenā cena: € 4 – 20
Piemērotība: 2 līdz 4 gadi

Noteikti mēs visi atceramies plastilīnu no savas bērnības – no tā bija iespējams izveidot praktiski jebko. Gadi ir pagājuši, taču plastilīns aizvien ir topā! Vienīgā atšķirība – tas ir kļuvis krietni mīkstāks un vieglāk veidojams. Mazie ar to var spēlēties stundām ilgi, radoši veidojot automašīnas, dažādus dzīvnieciņus un daudz ko citu.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

29Virtuālās realitātes piedzīvojums

virtuālās realitātes piedzīvojums Rīgā

Aptuvenā cena: € 10 – 200
Piemērotība: 3 līdz 18 gadi

Virtuālā realitāte (VR) ir salīdzinoši jauna izklaide, kas piemērota ļoti plašai vecumu amplitūdai. Tas ir patiešām interesants piedzīvojums – bērns nonāks vietās, kurās nekad nav bijis, redzēs to, ko nekad nav redzējis un gūs vēl nebijušus iespaidus. Ja VR izklaides centrs vēl nekad nav apmeklēts, tad iesakām jaunajai atvasei uzdāvināt šādu iespēju! Bez tam, šeit ir iespējams rīkot arī virtuālās realitātes ballīti kopā ar ģimeni un draugiem.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

30Gleznošanas komplekts iesācējiem

radošs gleznošanas komplekts iesācējiem

Aptuvenā cena: € 6 – 30
Piemērotība: no 14 gadiem

Ļoti interesanta dāvaniņa jaunietim, kam ir interese par mākslas pasauli, bet varbūt vēl nav tik izkopts talants. Šajā gleznošanas komplektā ietilpst kanva ar jau atzīmētiem laukumiem, kurus būs jānokrāso noteiktās krāsās. Tāpat komplektiņā ietilpst 3 otiņas, akrila krāsas, auduma salvete, skrūve un āķīši gleznas piekarināšanai pie sienas.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

31Skaidra nauda dāvanu aploksnē

skaidra nauda dāvanu aploksnē

Aptuvenā cena: € 20 – 100
Piemērotība: no 7 gadiem

Skaidras naudas dāvināšana, iespējams, nav pati radošākā apsveikuma forma, tomēr tā ir zināma garantija, ka tiks iegādāts tieši tas, ko jubilārs vēlētos. Bez tam, skaidras naudas dāvināšanu agrā vecumā ir iespējams apvienot ar izglītošanu par to, kas tad īsti ir nauda, kā tā rodas un kā ar to apieties. Zemāk links uz vērtīgiem padomiem vecākiem:

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

32Puzle

puzle lieliem un maziem

Aptuvenā cena: € 4 – 175
Piemērotība: no 3 gadu vecuma

Puzli ieteicams dāvināt pacietīgiem bērniem, kam patīk kārtība un skaidrība. Tā nodarbina ikvienu pietiekami ilgu laiku, trenē prātu, pacietību, vērīgumu un mazliet arī stratēģisko domāšanu. Mazākā apjoma puzles, kas paredzētas pašiem mazākajiem, saturēs 30 puzles gabaliņus. Lielā apjoma puzles, kas būs paredzētas pusaudžiem un jauniešiem, kas vēlas patiesu izaicinājumu, saturēs līdz pat 18 000 puzles gabaliņu.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

Ieteikumi dāvanas izvelē


  1. Konsultējieties ar jubilāru – uz mirkli iedomāsimies, ka pārsteigums nav tik būtisks. Kā būtu, ja mēs bērniem skaidri pajautātu, kas ir tas, ko viņi velētos saņemt dzimšanas dienā vai Ziemassvētkos? Mēs saņemtu skaidru atbildi par to, ko bērns vēlētos saņemt un kas viņam sagādātu prieku. Tas aiztaupītu laiku un novērstu risku, ka mēs varētu kļūdīties dāvanas izvēlē.
  2. Ko bērns varētu vēlēties – bet ja tomēr vēlamies sagādāt pārsteigumu, bet pirmajā brīdī trūkst idejas dāvanām, tad vajadzētu mierīgi apsēsties un padomāt, ko bērns vēlētos saņemt. Kādi ir viņa hobiji? Kas viņu aizrauj? Kas viņam praktiski noderētu? Padomājiet – ļoti iespējams, ka bērns pat kādā brīdī ir ieminējies par to, ko vēlētos.
  3. Forša ballīte dāvanas vietā – ļoti bieži ir situācijas, ka dāvanas bērniem, jo sevišķi tās, ko viņi ļoti kāro, ir dārgas. Tāpat bieži ir situācijas, kad paralēli gribas arī grandiozas svinības draugu lokā. Tas ir pavisam normāli, ja nepietiek resursu abiem, tādēļ ir vērts aprunāties ar jauno paaudzi un piedāvāt izvēli – foršu ballīti kādā izklaides vietā vai ilgi kāroto dāvanu.
  4. Iesaiņojums un pasniegšana – nereti cilvēkiem liekas, ka vispatīkamāko pārsteigumu radīs tieši dārgas lietas uzdāvināšana. Bet ne vienmēr tā tas ir. Ne mazāk svarīgs ir sirsnīgums un prezentācija. Skaists un tematisks, pašu veidots iesaiņojums, interesanta un entuziasma pilna dāvanas pasniegšana neliela priekšnesuma formā – tā visa ir pievienotā vērtība, kas nemaksā daudz, taču dod lielu efektu!
  5. Praktiskums ar gadiem – agrā bērnībā, kas neatņemama dzīves sastāvdaļa ir pasaules izzināšana un rotaļas, tam vajadzētu atsaukties arī dāvanā. Vēlāk, tuvojoties pusaudža gadiem vai pilngadībai, foršu priekšmetu dāvināšana ir riskanta, jo, ļoti iespējams, šī lieta tikai stāvēs plauktā un krās putekļus. Padomājiet, kas reāli cilvēkam noderētu un būtu praktiski izmantojams ikdienā? Vai arī uzdāviniet piedzīvojumu – aizraujošu izklaidi!