Idejas bērnu ballītei

0
22445
idejas bērnu ballītei

Ja meklējat vērtīgas idejas bērnu ballītei, neatkarīgi no tā vai svinēsiet mājās, vai ārpus tām, šeit atradīsiet visu nepieciešamo! Jums atliek tikai lasīt un izvēlēties piemērotāko.

Idejas, kur svinēt ballīti

Daudzus vecākus nomoka jautājums – kur rīkot bērna ballīti? Vai to labāk darīt mājās, uzaicinot draugus un radus, vai labāk piemeklēt speciālas ballīšu telpas? Bet varbūt vienkārši bērnus aizsūtīt izklaidēties, pārmērus neiespringstot par viesu aicināšanu?

Viss ir atkarīgs no Jūsu maciņa iespējām, bērna vecuma un vēlmēm.

Bērnu ballīte mājas apstākļos

Bērna pirmās dzimšanas dienas visbiežāk tiek svinētas tieši mājās. Kādēļ? Jo šis pasākums drīzāk ir domāts vecākiem, nevis mazajam jubilāram. Mazais vēl nesaprot nedz kūku, nedz dāvanu nozīmi. Tomēr tā ir lieliska iespēja ielūgt ciemos draugus un radus.

Protams, arī tālākās dzimšanas dienas droši var atzīmēt mājās, tomēr tajās arvien lielāku uzsvaru būs jāliek tieši uz jubilāra vēlmēm. Dāvanas, tematiskas dekorācijas, gardas uzkodas, un, iespējams, animatora piesaiste, kas parūpēsies par jautru atmosfēru visa pasākuma garumā. Tomēr ne vienmēr mājās ir paši labākie apstākļi svinēšanai.

Telpu īre svinību rīkošanai

Ļoti bieži ir tā, ka mājas ir par šauru ballītes organizēšanai. Ir jātaisa lielu kārtošanu gan pirms, gan pēc pasākuma, jādomā par dekorācijām, traukiem un visu pārējo. Lieliska alternatīva ir speciālu telpu izīrēšana Jūsu ballītes vajadzībām.

ballīšu telpa viss bumbās

Tās allaž ir plašas un ar svinīgu atmosfēru, nereti jau izdekorētas. Bērniem ir sagatavotas dažādas spēles, rotaļlietas un citas atrakcijas, pieaugušajiem – svētku galds, kas būs gatavs uzklāšanai. Bieži vien uz vietas ir pieejama arī neliela virtuvīte ar visiem traukiem. Svinībām noslēdzoties, Jūs varat doties, neuztraucoties par uzkopšanas darbiem.

Bet ko darīt, ja neplānojat aicināt daudz ciemiņus? Lieliska alternatīva ir kādas foršas izklaides vietas apmeklēšana, ļaujot jubilāram uzaicināt draugus un no sirds patikas izsvinēties. Nereti, šāds risinājums var pildīt arī dāvanas funkciju…

Izklaides vietas apmeklējums

Kolīdz Jūsu jaunā atvase sāk pieaugt, sāk pieaugt arī draugu loma viņa / viņas dzīvē. Tas nenozīmē, ka vecākiem svinībās nav vietas. Bet tas nozīmē, ka tieši kopīgas izklaides ar vienaudžiem būs pašas tīkamākās, un ja tās būs gana interesantas – svinības būs izdevušās uz visiem simts! Kādas šobrīd ir populārākās izklaides vietas?

bumbu baseina apmeklējums

Pēdējos gados topā ir bumbu baseinu apmeklējums. Šī atrakcija bērnus patiesi aizrauj, taču līdzās ir pieejams arī svētku galds, kur sēsties vecākiem, draugiem un radiem. Šis koncepts ir līdzīgs telpu izīrēšanai, vienkārši šeit lielākais akcents ir likts uz pašu izklaidi.

Samērā populāra izklaide ir arī lāzeru peintbols, kas gan piemērotāks ir mazliet vecākiem bērniem, tomēr to no sirds izbauda gan zēni, gan meitenes. Protams, pastāv daudz un dažādas izklaides iespējas gan atkarībā no svinētāju vecuma, gan dzimuma, tādēļ, ja vēlaties smelties idejas svinību vietai, spiediet uz kāda no augstāk ietvertajiem linkiem!

Idejas, kā svinēt ballīti

Pēc tam, kad ir skaidrs, kur svinības rīkot, var sākt domāt par to, kā tās papildināt ar interesantiem elementiem. Šeit būs daži ieteikumi, kas ļaus ballīti iekrāsot spilgtākās krāsās, lai tā allaž paliktu Jūsu jaunās atvases prātā kā lielisks bērnības notikums.

Apdomājiet plānoto budžetu

Bērnu svinību rīkošana nekad nav lēts prieks – dāvanas, animatori, izklaides vietas un galdā ceļamie cienasti – tas viss kaut ko maksā. Lai ģimenes budžetā neveidotos caurums, naudiņu šim pasākumam vajadzētu atlikt pamazām, iespējams, pat veidojot atsevišķu svinību uzkrājumu. Taču, ja uzkrājuma vēl nav, un naudiņu vajag jau šobrīd, varat apsvērt iespēju paņemt aizdevumu, kas palīdzētu noorganizēt pilnvērtīgas svinības.

Piesaistiet foršu animatoru

Bērnu ballīšu vadītāji, tautā pazīstami kā animatori, lieliski papildinās gan mājās rīkotas svinības, gan arī tādas, kas norisināsies izīrētās telpās vai izklaides vietā. Animatori parūpēsies par jautru noskaņu, sarīkos bērniem dažādas aktivitātes un pieskatīs viņus, kamēr pieaugušie pie svētku galda varēs pārrunāt jaunākās aktualitātes.

Anita Zarecka

Animatori pie saviem klientiem dodas izbraukumos visā plašajā Latvijas teritorijā. Neatkarīgi no tā, kur ir plānotas svinības, animators uz tām ieradīsies, līdzi ņemot pilnu maisu jautrības! Teju ikvienam ballīšu vadītājam arsenālā ir plašs kostīmu klāsts, lai bez problēmām pieskaņotos jebkādai ballītes tematikai. Mēs esam centušies apkopot pašus labākos un populārākos ballīšu vadītājus, ietverot tos labāko animatoru sarakstā.

Svētku iemūžināšana fotogrāfijās

Tāpat laba ideja, organizējot bērnu svinības, ir profesionāla ballīšu fotogrāfa piesaiste. Kaut arī mūsdienās teju ikvienam pa rokai ir telefons, ar ko ir iespējams uzņemt labas kvalitātes fotogrāfijas, tieši profesionāls fotogrāfs spēs tvert visinteresantākos svētku mirkļus, iemūžinot tos skaistās fotogrāfijās, kas vēlāk rotās ģimenes fotoalbumu.

populārs bumbu baseins rīgā

Izvēloties fotomākslinieku, aplūkojiet viņa portfolio un ieskatieties līdzšinējo klientu atsauksmēs! Ikviens fotogrāfs prot uzņemt bildi, taču tās allaž būs ļoti atšķirīgas gan no kompozīcijas, gan apstrādes viedokļa, tādēļ izvēlieties tikai tādu, kura stils un pieeja fotogrāfijai saskan ar Jūsu gaumi! Šeit Jūs atradīsiet bērnu pasākumu fotogrāfus.

Uzdāviniet foršu dāvanu

Bērnībā ir ļoti grūti iedomāties svinības bez foršas dāvanas saņemšanas. Tas ir kā cimds ar roku, kā zvaigznes ar naksnīgām debesīm. Tad nu parasti lielais jautājums no vecāku puses ir tāds – ko mēs varētu uzdāvināt? Kas mūsu jaunajai atvasei vislabāk patiktu?

blank

Lai nonāktu līdz atbildei, laicīgi vajadzētu apdomāt bērna intereses, aizraušanās un hobijus. Tāpat vajadzētu apdomāt pieejamo budžetu, kas, ļoti iespējams, izrietēs no tā, cik lielas svinības tiks organizētas, jo arī tās nav lēts prieks. Tomēr, ja galīgi nekas nenāk prātā, tad iesakam ieskatīties publikācijā 35 dāvanas bērniem un pusaudžiem! Tur esam apkopojuši populārākās idejas, kā arī devuši dažādus vērtīgus ieteikumus, kas varētu palīdzēt atvieglot lēmuma pieņemšanas procesu.

Svinīgas ballītes dekorācijas

Pats par sevi saprotams, gaumīgas dekorācijas uzburs svētku sajūtu, taču to trūkums, gluži otrādi, neradīs svētku klātesamības iespaidu. Ja svinības plānojat rīkot savās mājās, dekorācijas ir teju vai obligāta prasība. Ja plānojat iznomāt svinību telpas, ļoti iespējams, tur par dekorēšanu būs parūpējušies telpu īpašnieki, iekārtojot interjeru. Bet, ja plānojat apmeklēt kādu izklaides vietu, tur dekorācijām ir sekundāra loma.

blank

Lai taupītu Jūsu laiku, esam apkopojuši dažādas dekorāciju idejas. Šeit atradīsiet ieteikumus tam, kā izdekorēt māju, kur dekorācijas iegādāties, kā tās izveidot pašu spēkiem, bet, pats galvenais, kā tās salāgot ar ballītes tematiku.

Cukurvates aparāta iznomāšana

Interesanta ideja, kā svinības padarīt atraktīvākas, ir uz ballītes norises laiku iznomāt cukurvates automātu. Jūs noteikti atceraties arī no savas bērnības, ka cukurvate bija viens no top gardumiem, pie kā varēja tikt tikai apmeklējot dažādus atrakciju parkus.

blank

Un cukurvates automāti nemaz nav vienīgie “gardumu ražotāji”, ko ir iespējams piesaistīt savās svinībās. Dažādi uzņēmumi piedāvā arī popkorna vai šokolādes automātu nomu. Aptuvenās izmaksas šādam priekam ir sākot no 40 eiro dienā. Ja vēlaties svinības padarīt par sprīdi garšīgākas un daudzveidīgākas, iemetiet aci TkNoma mājas lapā, kur ir atrodama plašāka informācija par šādu saldumu iekārtu sortimentu un iznomāšanu.

Piepūšamās atrakcijas bērniem

Ja svinības plānojat organizēt gada siltajā daļā, āra apstākļos, piemēram, piemājas dārzā, bērnu piepūšamās atrakcijas būs lielisks papildinājums, kas kļūs par ballītes naglu!

blank

Piepūšamās atrakcijas ir pieejamas visdažādākajos izmēros un formātos. Ja piepūšamās atrakcijas vēlēsieties redzēt arī savā pasākumā, atrakciju nomas pakalpojumi sniedzēji Jums tās piegādās uz svinību norises vietu, piepūtīs un pēc ballītes aizgādās prom. Bet kur meklēt šādu pakalpojumu sniedzējus? Iesakām iemest aci šeit – https://piepusamie.lv/

Milzu ziepju burbuļu šovs

Burbuļu šovs ir patiešām jautra aktivitāte, kas piemērota gan āra apstākļiem, gan iekštelpās. Reizēm tā vien liekas, ka burbuļiem piemīt maģisks spēks, jo tie allaž ir spējīgi bērnos uzburt prieku. Kā šāds šovs norisināsies un kā to rezervēt?

blank

Pie Jums ciemos atbrauks burbuļu meistars ar visu nepieciešamo aprīkojumu burbuļu radīšanai. Pēc nelielas sagatavošanās šovs varēs sākties – vispirms bubuļmeistars nodemonstrēs, kā radīt milzu burbuļus, pēc tam to pašu varēs darīt arī bērni, kuriem būs pieejami visi nepieciešamie rīki. Paralēli burbuļpūšanai norisināsies arī tematiskas rotaļas, kurās tiks iesaistīti lielie ziepju burbuļi. Parasti šāda izklaide ilgst 45-60 minūtes.

Patiešām labu burbuļšovu varat pasūtīt, rakstot Anitai uz anita@ballites.lv

Kulinārijas meistarklases bērniem

Bērniem allaž patīk justies lieliem un nozīmīgiem. Viens no veidiem, kā radīt bērnā šo sajūtu, ir ļaut asistēt ēdiena gatavošanā. Taču ir kāds veids, kā ēdiena gatavošanu pārvērst izklaidē un vienlaikus arī dzimšanas dienas svinēšanā – tās ir kulinārijas meistarklases.

blank

Bērnus patiesi aizrauj iespēja pašu spēkiem radīt viņu iecienītākos gardumus. Un lieki piebilst, ka tieši pašu gatavotais ēdiens allaž garšos vislabāk. Šeit būs dažas ēdiena gatavošanas meistarklases, kas šobrīd ir topā, bērnu ballīšu kontekstā:

LuLū picu gatavošanas darbnīca

blank

Vecmīlgrāvī, LuLū picērijā, tiek piedāvāta ļoti oriģināla aktivitāte – picu cepšanas meistarklase bērniem. Divu stundu garumā bērni varēs iejusties picu cepēju ādā, radot savas mīļākās picas kopā ar atraktīvu pasākuma vadītāju, kurš ne tikai palīdzēs picu gatavošanas procesā, bet arī padalīsies ar interesantiem faktiem par picām, atklās izcilas picas galveno noslēpumu. Sīkāku informāciju meklējiet LuLū picas mājas lapā!

Aizraujoši zinātniskie eksperimenti

Ko darīt, ja nevēlaties savam bērnam klasisku ballīti, bet gan kaut ko patiesi atšķirīgu un neaizmirstamu? Iespējams, ir vērts apdomāt iespēju par zinātniskā šova noorganizēšanu!

zinātniskie eksperimenti bērniem

Šādi zinātniskie eksperimenti bērniem ir pilnībā droši. Tajos tiek izmantots, piemēram, sausais ledus, šķidrais slāpeklis u.c. Izbrīnā ieplestas mutes būs garantētas, jo ar šķidrā slāpekļa palīdzību būs iespējams pat izveidot gardu saldējumu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo izbraukumu piedāvājumu, ieskatieties šajā publikācijā!

Piesaistiet sejiņu apgleznotāju

Vēl viena interesanta aktivitāte ir sejiņu apgleznošana. Visbiežāk, tas ir viens no pakalpojumiem, ko piedāvā animators, izklaidējot bērnus, taču mēdz būt arī tā, ka šo pakalpojumu piedāvā profesionāli sejiņu apgleznotāji.

blank

Kā vienu no šādiem profesionāļiem varu minēt Līvu Annu Valdheimu. Viņa ar prieku apmeklē arī bērnu dzimšanas dienas svinības, zīmējot savus mākslas darbus un izklaidējot bērnus. Ja vēlaties Līvu uzaicināt ciemos vai uzdot kādus precizējošus jautājumus, piemēram, par cenām, apmeklējiet viņas Facebook lapu – LAV FacePainting!

Sagatavojiet gardas uzkodas

Neatkarīgi no tā, mājās, izklaides vietā vai svinību telpās, raibs uzkodu galds allaž būs viens no būtiskākajiem elementiem, lai svinības būtu izdevušās, jo, kā jau mēs to zinām, laime iet caur vēderu! Bet ko garšīgu celt galdā, lai ciemiņi justos labi paēduši?

blank

Tas atkal izrietēs no viesu skaita un Jūsu maciņa iespējām. Reizēm pilnīgi pietiek ar dažiem gardumiem mazajiem svinētājiem, šampānieti un uzkodām viņu vecākiem. Ja viesu skaits ir liels, un Jūsu finansiālās iespējas to atļauj, varat piesaistīt banketu pakalpojumu sniedzējus, kas parūpēsies gan par ēdiena sagatavošanu, atgādāšanu, uzklāšanu, gan par netīro trauku aizvākšanu. 🙂 Šeit atradīsiet vērtīgas idejas bērnu ballītes galdam.

Parūpējieties par jautrām rotaļām

Viens no ekonomiskākajiem veidiem, kā svinības padarīt raibākas un jautrākas, ir atbilstošu rotaļu piemeklēšana. Ja plānojat piesaistīt animatoru, visticamāk, Jums par rotaļām nebūs jāsatraucas, jo teju ikvienam animatoram jau ir sagatavots savs rotaļu arsenāls, taču, ja plānojat bērnus izklaidēt pašu spēkiem, pačukstēsim, kur var smelties rotaļu idejas.

spēles un rotaļas bērniem

Esam apkopojuši 20 jautras rotaļas bērniem, kas lieliski papildinās teju jebkuru ballīti. Konkrētajā publikācijā atradīsiet gan iekštelpu, gan ārā rotaļas, tādas, kas ir piemērotas maziem bērniem, un tādas, kas saistošas liksies arī pusaudžiem.

Ielūgumu izsūtīšana ciemiņiem

Visbeidzot, ielūgumu izveidošana, noformēšana un izsūtīšana gaidāmajiem ciemiņiem. Tā noteikti nav obligāta prasība, neatņemama svinību sastāvdaļa, taču ielūgumi pavisam noteikti svinībām piešķirs papildus pievienoto vērtību, padarot tās īpašas.

blank

Ja ciemos plānojat ielūgt tikai radiniekus un tuvus ģimenes draugus, pilnīgi pietiks ar telefona zvanu, taču ja ciemiņu pulks ir gaidāms kupls, ļoti iespējams, ielūgumi ļoti atvieglos plānošanas procesu. Piemēram, Jūsu bērns vēlas ielūgt 10 savus klasesbiedrus, bet Jums nav pieejami viņu vecāku kontakti. Kā rīkoties? Jūsu bērns draugiem aiznesīs ielūgumu, un viņi to nogādās saviem vecākiem. Kā vislabāk izveidot ielūgumu, kā to vispareizāk noformēt? Šeit atradīsiet vērtīgus ielūgumu izveides padomus.

Vai mūsu padomi noderēja?

Ja tā, tad no sirds priecāsimies, ja atbalstīsiet mūsu darbu un dalīsieties ar šo rakstu sociālajos tīklos! 🙂 Un, pats par sevi saprotams, ja Jums padomā ir arī citas labas idejas, droši padalieties ar tām, nedaudz zemāk atstājot savu komentāru. Paldies!