Kur svinēt bērnu ballītes

0
81862
bērnu ballītes

15 populārākās vietas, kur svinēt bērnu ballītes Rīgā vai tās tuvumā, piemērotas dažāda vecuma bērniem. Šīs izklaides un svinību vietas pavisam noteikti ir lieliska izvēle, ja vēlaties, lai Jūsu jaunā atvase no sirds izbaudītu savu dzimšanas dienu, un tajā piedzīvotais veidotu viņa atmiņas par bērnību un Jums kā gādīgu vecāku.

Aptuvenās izmaksas – Lai Jūs viegli varētu salīdzināt pakalpojumu cenas, mēs tās norādīsim, par pamatu ņemot 2 stundu garu ballīti 10 bērniem (brīvdienā).

1Ūdens pistoļu parks Mārupē

blank

Tikai šovasar līdzās Mārupes Veikborda parkam ir iespēja izmēģināt jaunu un līdz šim Latvijā nebijušu aktivitāti – ūdens pistoļu kariņu. Tā lieliski papildinās bērnu un pusaudžu ballītes, jo sevišķi vasaras siltajā un karstajā periodā. Ūdens pistoles ir samērā jaudīgas – ar strūklu līdz pat 15 metriem, tāpēc šo aktivitāti varēs izbaudīt bērni, kas sasnieguši vismaz 7 gadu vecumu. Procesu koordinēs instruktors, kurš sadalīs bērnus komandās un parūpēsies, lai ir forši un interesanti. Iepazīšanās cenas jūlijā – 5 eiro no dalībnieka (20 minūšu spēle). Sīkāks info pa tālr. +371 27459722

2Svinību vieta Rīgas centrā

nāc ciemos - svinību vieta bērniem

Atrašanās vieta – Rīgas centrā
Aptuvenās izmaksas – 139 eiro

Lieliska ideja, kur svinēt dzimšanas dienu bērnam, ir īpašu ballīšu telpu izīrēšana. Tradicionāli šādas telpas vecāki iznomā uz divām, trim stundām.

Ieskaties – Ballīšu telpas citviet Rīgā

Galvenā priekšrocība ir tā, ka nav jālauza galvu par mājas kārtošanu, dekorēšanu, atrakcijām un pārējām niansēm – šajās telpās ir ļoti svinīga atmosfēra, plašs rotaļlietu un atrakciju klāsts, virtuvīte ēdienu un dzērienu sagatavošanai, galdi, krēsli utt.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

3SPA ballītes meitenēm

spa ballītes bērniem

Atrašanās vieta – Rīgas centrā
Aptuvenās izmaksas – 200 eiro

Rīgā ir kāds SPA salons, kur tiek piedāvātas ļoti oriģinālas ballītes meitenēm – jaunajām dāmām. Aktivitāšu klāsts ir ļoti plašs, sākot no iespējas uzzināt par pareizu un saudzīgu sejas ādas kopšanu, paralēli jauniegūtās zināšanas izmantojot praktiski, gan piedaloties dažādās kosmētikas meistarklasēs, gan apgūstot profesionālas iemaņas pareizā un gaumīga kosmētikas lietošanā, paralēli pārrunājot jaunākās tendences, tehnikas un daudz ko citu. Šīs interesantās aktivitātes ilgs divas stundas, pēc kurām vēl stunda būs atvēlēta jautrām sarunām par nupat piedzīvoto pie svētku galda.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

4Svinību vieta mazuļiem

brīnumpele mārupē, grantiņu iela 1

Atrašanās vieta – Mārupē
Aptuvenās izmaksas – 95 eiro

Daudziem vecākiem aktuāls ir jautājums, kur svinēt bērna pirmo, otro vai trešo dzimšanas dienu. Rīgā un tās tuvumā ir vairākas svinību vietas, kas sava iekārtojuma un atrakciju dēļ ir lieliski piemērotas pašiem mazākajiem svinētājiem un jaunajām māmiņām.

Ieskaties – Svinību vietas mazuļiem

Viena no tādām atrodas Mārupē – klusā un zaļā vietā, nost no mūžīgā steigā esošās un trokšņainās Rīgas. Telpas ir ieturētas neitrālos toņos un ir lieliski piemērotas dažādiem, krāsainiem dekoriem. Svinību galds atradīsies līdzās vietai, kur mazie rāpos un rotaļāsies. Telpu īpašniece šo vietu pozicionē kā baby safe place. Tā ir droša un pārdomāta.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

5Azartiskais lāzertags

lāzerpeintbols Bauskas ielā

Atrašanās vieta – Torņakalnā
Aptuvenās izmaksas – 150 eiro

Lāzertags, pazīstams arī kā lāzera peintbols, ir aktīva, interesanta, bet, pats galvenais, droša izklaide bērniem un pusaudžiem. Spēles pamatā ir rotaļu ieroči, kas raida ar aci neredzamu infrasarkano staru, un šo staru uztvērēji, kas stiprinās dalībniekiem pie galvas. Šī aktivitāte lielā mērā atgādina bērnībā spēlētos kariņus, tikai daudz modernākā un interesantākā veidā. Gaisā virmo azarts un pozitīvas emocijas. Jāskrien būs daudz, taču jūsu rīcībā būs arī svētku telpa, kur uz galda uzklāt līdzpaņemtos gardumus. Spēles laukums atrodas senas rūpnīcas telpās, kur par interjeru ir parūpējušies Latvijas labākie graffiti mākslinieki – šeit lāzertagu var spēlēt kā ziemā, tā arī vasarā.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

6Tematiskā ballīte meitenēm

blank

Atrašanās vieta – Āgenskalnā
Aptuvenās izmaksas – no 200 eiro

Tematiskajā ballītē “Kad mammas nav mājās!” Art’e Studio piedāvā meitenēm (5-12 gadi) kopīgu piedzīvojumu, kura laikā jaunkundzēm tiek izveidota skaista frizūra pie friziera un veidots grims pie profesionāla vizāžista. Ballītes turpinājumā noris lielā drēbju skapja satura pielaikošana, dalība profesionālā fotosesijā, elegantas gaitas praktizēšana, sevis prezentēšana un modes skates izspēlēšana, kā arī kārtīga izdejošanās ballītes noslēgumā. Papildus var tikt uzklāts arī uzkodu galds ar gardumiem no Iļģuciema maiznīcas. Ballītes ilgums ir 3 h un cena ir atkarīga no izvēlētās programmas un meiteņu skaita.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

7Ballīšu telpa pusaudžiem

svinību iespējas pusaudžiem

Atrašanās vieta – Rīgas centrā
Aptuvenās izmaksas – 150 eiro

Visbiežāk, pusaudži dzimšanas dienas izvēlas svinēt kādā izklaides vietā, taču, ir atsevišķas ballīšu telpas, kas ir īpaši pielāgotas tieši bērniem no astoņu, deviņu gadu vecuma.

Ieskaties – Izklaides vietas pusaudžiem

Viena no tādām atrodas pilsētas centrā, Ģertrūdes ielā. Gan interjers, gan plašais izklaižu klāsts pie sirds ies tieši vecākiem bērniem – viņu rīcībā būs īsti mūzikas instrumenti, karaoke, Play Station spēļu konsole, gaisa hokejs, viena telpa dejām un otra – enerģijas atgūšanai pie uzkodu galda. Šeit ir pieejams arī popkorna automāts, dažādas galda spēles un daudz kas cits. Īsāk sakot, jautrība būs garantēta visa pasākuma garumā!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

8Balēšanās bumbās

bumbu istaba pērnavas ielā, Grīziņkalnā

Atrašanās vieta – Grīziņkalnā
Aptuvenās izmaksas – 100 eiro

Bumbu baseini pēdējo gadu laikā ir kļuvuši par ļoti populāru izklaides un svinību norises vietu. Tas tādēļ, ka šī atrakcija patīk visdažādākā vecuma bērniem – gan puišiem, gan meitenēm. Viena no šādām vietām atrodas uz Brīvības un Pērnavas ielu stūra. Tā ir piemērota nelielu ballīšu rīkošanai, kur svinētāju skaits nepārsniedz 20 cilvēkus. Bērni varēs izpriecāties bumbu baseinā, rotaļāties ar lielo leļļu māju vai citām atrakcijām. Pieaugušajiem būs pieejams svētku galds, kur iedzert šampānieti, uzkost līdzpaņemtos gardumus un pārrunāt jaunākās aktualitātes. Šeit patiks gan lieliem, gan maziem!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

9Piedzīvojumi džungļu istabā

ballīšu telpa Pleskodālē - bowlero

Atrašanās vieta – Pleskodālē
Aptuvenās izmaksas – 145 eiro

Pleskodālē, līdzās t/c “Spice”, atrodas ļoti daudzveidīga rotaļu telpa, kas ieturēta džungļu tematikā – jau tās apmeklējums vien bērniem liksies kā eksotisks piedzīvojums. Tomēr, ar interjeru nekas nebeidzas – šeit mazos svinētājus vairākos stāvos sagaida visdažādākie labirinti, slidkalniņi, bumbu baseiniņš, dažādas rotaļlietas un citas aktivitātes. Visa pasākuma laikā bērnus pieskatīs rotaļu telpas darbiniece, tikmēr bērnu vecāki varēs ieturēt svētku maltīti un pārrunāt aktualitātes. Arī bērniem pasākuma izskaņā būs pieejams svētku galds ar gardām uzkodām un dzērieniem no ēdienkartes.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

10Kvestu risināšana

blank

Atrašanās vieta – Rīgas centrā
Aptuvenās izmaksas – 200 eiro

Kvesti ir interaktīvi atjautības uzdevumi, kuru veiksmīga atrisināšana ļauj sasniegt spēles mērķi – izkļūt no izlaušanās telpas. Viens no šādiem kvestiem ir “Arkādes spēles”, kas piemērots tieši gados jaunākajiem svinētājiem, kuri tiks sadalīti divās komandās, un ielaisti divās identiskās telpās. Viņu uzdevums būs risināt telpā apslēptās mīklas un veikt dažādas aktivitātes, lai uzvarētu spēli un izkļūtu no telpas ātrāk par otru komandu.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

11Zinātniskie eksperimenti

zinātniskie eksperimenti bērniem

Atrašanās vieta – Rīgas centrā
Aptuvenās izmaksas – 180 eiro

Kur ir teikts, ka bērnu ballītes nevar pavadīt izglītojošā veidā? Un šī aktivitāte pavisam noteikti ir vidusceļš starp izglītību, izklaidi un pārsteigumiem. Tas ir zinātnisko eksperimentu šovs, kas norisināsies improvizācijas teātra telpās, izklaidējot bērnus un viņu vecākus ar īstiem brīnumiem, kam pamatā ir fizikālie un ķīmiskie procesi. Kas attiecas uz bērnu drošību – šovs pavisam noteikti ir drošs ikvienam tā skatītājam! Ja vēlaties, šīs aktivitātes ir iespējams noorganizēt arī izbraukumos visā plašajā Latvijā.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

12Virtuālā realitāte bērniem

bērnu ballītes virtuālajā realitātē

Atrašanās vieta – Rīgas centrā
Aptuvenās izmaksas – 200 eiro

Varētu teikt, ka virtuālā realitāte ir nākotnes cienīga izklaide. Uzvelkot īpašas brilles, cilvēks var nonākt teju jebkurā pasaules vietā vai situācijā, un par visiem 100% justies, it kā patiešām atrastos tur. Tas ir vārdiem neaprakstāms piedzīvojums! Un, ticiet vai nē, šī izklaide jo sevišķi patiks bērniem un pusaudžiem. Jums ir iespēja izīrēt veselu virtuālās realitātes centru, uzklāt svinību galdu un mesties vēl neredzētos piedzīvojumos, spēlējot dažādas spēles, ceļojot pa pasauli vai mācoties jaunas nodarbes.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

13Vizināšanās elektrokartingos

elektrokartingi bērniem

Atrašanās vieta – Juglā
Aptuvenās izmaksas – 100 eiro

Jaunās tehnoloģijas mums ir visapkārt. Kamēr Rīgā tikai parādās pirmie elektroauto, Latvijā ražoti elektrokartingi jau vizina interesentus pa līkumotajām iekštelpu trasēm. Viena no tām atrodas Juglā, senas fabrikas telpās. Ikviens no ballītes dalībniekiem varēs kārtīgi izvizināties un piedalīties kopējā turnīrā. Paralēli braukšanai, jūsu rīcībā būs arī iespēja uzklāt galdu ar līdzpaņemtajiem ēdieniem un dzērieniem, uzspēlēt galda tenisu vai futbolu, novusu un citas spēles. Jūsu pasākums būs pilns azarta, jaunu iespaidu un jautrības!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

14Lāzerpeintbols bērniem

lāzertags bērniem

Atrašanās vieta – Andrejsalā
Aptuvenās izmaksas – 150 eiro

Lāzerpeintbols (lāzertags) ir lieliska izklaide gan ziemā, gan vasarā, jo Rīgā ir pieejams plašs laukumu spektrs – gan iekštelpās, gan ārā – svaigā gaisā.

Ieskaties – Lāzerpeintbols citviet Rīgā

Andrejsalā atrodas lielākais lāzerpeintbola āra laukums Latvijā. Taisnību sakot, tur atrodas veseli divi laukumi, kas iekārtoti līdzās senai spēkstacijai, tādā veidā spēlei piešķirot urbānas un industriālas sajūtas. Spēles laukumu veido visdažādākās konstrukcijas un šķēršļi. Visbaudāmākā spēle šeit, protams, būs gada siltajā daļā, bet nav jābaidās arī no ziemas, jo dalībniekiem ir pieejama pirts un karstā baļļa. Kas attiecas uz bērnu un pusaudžu pasākumiem – būs jautri, interesanti un droši! Jūsu rīcībā zem nojumes būs arī galds un krēsli, kur nolikt līdzpaņemtos gardumus un svētku torti.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

15Svinības bumbu baseinā

blank

Atrašanās vieta – Teikā
Aptuvenās izmaksas – 110 eiro

Mūsu galvaspilsētā atrodas vismaz pieci lieli bumbu baseini un pāris maziņi. Kaut arī vizuāli līdzīgi, tomēr katram ir savas atšķirības un atrakciju sortiments.

Ieskaties – Bumbu baseini citviet Rīgā

Teikā atrodas Latvijas pirmais bumbu baseins, kas tika izveidots īpaši bērnu ballīšu rīkošanai. Šīs vietas īpašniece ir ielikusi patiesu mīlestību, lai telpās ienestu svētku atmosfēru, kurā labi jutīsieties gan Jūs, gan Jūsu viesi. Bērniem būs pieejams plašs rotaļlietu un atrakciju klāsts, liels un ietilpīgs bumbu baseins, kurā šļūkt no nesen izveidotā slidkalniņa. Blakus telpa ir uzskatāma par svinību zonu – tur ir gan galdi, gan krēsli, plašas dekorāciju iespējas. Liels pluss ir bezmaksas autostāvvieta, kas atrodas ēkas pagalmā. Šī vieta būs piemērota līdz pat 40 svinētājiem un bērniem jebkurā vecumā.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

16Boulings bērniem

boulings bērniem

Atrašanās vieta – Pleskodālē
Aptuvenās izmaksas – 155 eiro

Ja bērni ir sasnieguši septiņu, astoņu gadu vecumu, lieliska izklaide dzimšanas dienā varētu būt boulings. Krāsainas neona gaismas, tematiski rotājumi un mūzika – tas viss svinības padarīs jautras un oriģinālas. Spēles noslēgumā, katrs no dalībniekiem saņems pārsteiguma balvas un diplomus. Lai pieaugušajiem nebūtu jālauza galvu par savām jaunajām atvasēm, tās paralēli pieskatīs boulinga centra darbinieks.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

17LuLū picu meistarklase

lulu picu meistarklase

Atrašanās vieta – Vecmīlgrāvī
Aptuvenās izmaksas – 180 eiro

Pavisam nesen LuLū pica radīja ko jaunu – oriģinālu meistarklasi bērniem, kas lieliski papildina dzimšanas dienas svinības. Tas būs divu stundu garš piedzīvojums, kurā bērni, kopā ar zinošu pasākuma vadītāju, radīs īstas un gardas picas. Pats par sevi saprotams, pēc laba padarīta darba nāk saldi augļi – picas tiks izceptas un liktas svētku galdā. Šāda meistarklase tiek organizēta tikai vienā Rīgas picērijā – Vecmīlgrāvī.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

18Ballīte mājas apstākļos

bērnu ballīšu vadītāji

Bērnu ballītes rīkošana svinību un izklaides vietās nebūt nav vienīgais iespējamais scenārijs. Ja Jūsu mājās ir gana plašas telpas, lai uzņemtu ciemiņus, to noteikti ir vērts darīt! Galvenais parūpēties par to, lai ciemiņu bērniem ir interesanti, lai telpas ir izdekorētas un rada svētku noskaņu, un lai galdā ir gardas svētku uzkodas!

Ieskaties – 15 idejas bērnu ballītei

Un īpaši populārs laiks, kad svinības rīkot mājas apstākļos, ir vasara. Protams, ja Jums ir pieejams piemājas dārzs vai pagalms, un ja laukā valda patīkami un silti laika apstākļi. Šādās situācijās mēs iesakām ciemos uzaicināt animatoru, kurš parūpēsies gan par interesantām aktivitātēm, gan par jautru noskaņu, gan par bērnu pieskatīšanu.

Vēlam izdevušās svinības!

Un, protams, ja Jums šis raksts palīdzēja atrast labāko risinājumu svinību rīkošanai, mēs ļoti priecāsimies, ja ar to padalīsieties sociālajos tīklos! Tas mums nozīmētu ļoti daudz un radītu papildus motivāciju bloga tālākai attīstīšanai. Ja Jums padomā ir arī citas idejas foršiem pasākumiem, pastāstiet par tām nedaudz zemāk, atstājot savu komentāru!