Kur svinēt bērna dzimšanas dienu

0
4429
kur svinēt bērnu ballītes

Desmit populārākās vietas, kur svinēt bērnu dzimšanas dienas ballītes Rīgā vai tās tuvumā, piemērotas bērniem līdz 8 gadu vecumam. Šīs izklaides vietas un ballīšu telpas pavisam noteikti ir lieliska izvēle, ja vēlaties, lai Jūsu jaunā atvase no sirds izbaudītu šo dienu, un tajā piedzīvotais veidotu viņa atmiņas par bērnību un Jums kā gādīgu vecāku.

1Mājās kopā ar ģimeni

Bērna pirmās trīs, četras dzimšanas dienas noteikti var svinēt mājas apstākļos, un tas pat ir forši, jo atkrīt lieki telpu un izklaides pakalpojumu izdevumi. Šo naudu varat ieguldīt skaistās dekorācijās, gardos ēdienos un, protams, atmiņā paliekošās dāvanās. Pirmajā mirklī tā var nelikties, taču pirmās dzimšanas dienas daudz svarīgākas ir vecākiem un pārējiem ģimenes locekļiem, mazāk – pašiem bērniem. Ieguldiet savu sirdi pasākuma veidošanā, ielūdziet vecvecākus un ģimenes tuvākos draugus ar savām jaunajām atvasēm! Tomēr, ja mājās nav paši labākie apstākļi svinību rīkošanai, šeit būs alternatīvas:

2Izīrējamās ballīšu telpās

svinību vieta Teikā, Brīvības gatvē 195

Lieliska ideja, kur svinēt dzimšanas dienu bērnam, ir īpašu ballīšu telpu izīrēšana. Šādas telpas ir pieejamas visdažādākajās Rīgas vietās, un to noma izmaksā, sākot no 20 eiro stundā, atkarībā no vietas un kopējā stundu skaita. Tradicionāli šādas telpas vecāki iznomā uz divām, trim stundām. Galvenā priekšrocība ir tā, ka nav jālauza galvu par mājas kārtošanu, dekorēšanu, atrakcijām un pārējām niansēm – šajās telpās ir ļoti svinīga atmosfēra, plašs rotaļlietu un atrakciju klāsts, virtuvītes ēdienu un dzērienu sagatavošanai, galdi, krēsli un daudz kas cits. Šeit Jūs atradīsiet Rīgas populārākās ballīšu telpas:

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

3Bumbu baseinā

bumbu baseina apmeklējums

Bumbu baseins pēc būtības ir tās pašas ballīšu telpas, vien ar to atšķirību, ka to centrālā izklaide ir liels bumbiņu baseins (platībā līdz pat 50 m²). Tā vien šķiet, ka tas bērniem ir nebeidzams prieka un jautrības avots. Pirmajā mirklī varētu likties – “Kas tad tur tāds? Vai būs interesanti tur plunčāties stundu vai divas?” – bet bērniem patiešām patīk. Paralēli šai bumbiņu atrakcijai būs pieejamas arī citas – dažādas spēles, rotaļlietas utt. Vecākiem būs pieejami svinību galdi, kur pārrunāt aktualitātes un iedzert šampānieti. Animatori, ēdienu un dzērienu sagāde gan paliek un pašu vecāku pleciem. Aptuvenās cenas par šādas ballītes rīkošanu varētu būt, aptuveni, 90 – 150 eiro par 3 stundu garu pasākumu.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

4Zili zaļos brīnumos

zili brīnumi eksperimenti bērniem

Viena no oriģinālākajām bērnu ballītes norises vietām ir Jūrmalā, īpaši bērniem veidotā izglītības un zinātnes centrā “Zili brīnumi”. Šeit bērni var iepazīt pasauli visplašākajā šī vārda nozīmē. Centrā atrodas arī speciāla telpa dzimšanas dienas svinībām. Svinību telpas īre darbadienās izmaksās 30 eiro stundā, brīvdienās – 40 eiro stundā, taču jārēķinās, ka par katru ballītes dalībnieku papildus būs jāmaksā 4 eiro darbadienās, vai 5 – brīvdienās. Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja ir bezmaksas. Pasākuma nagla būs zinātnisku eksperimentu šovs, ko novadīs kāds no centra speciālistiem. Šāds šovs izmaksās papildus 120 eiro. Labā ziņa – ja vēlaties, varat ienest savus gardumus.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

5Mājās kopā ar draugiem

Šis formāts lieliski noderēs teju jebkura vecuma bērniem, kas jaunāki par 8, 9 gadiem. Galvenā atšķirība starp pirmo paragrāfu – ģimene un radi šeit ir sekundāri – svarīgi ir uzaicināt tuvākos draugus, klasesbiedrus un kaimiņus. Jo vecāks ir bērns, jo vairāk plānošanas darbu un atbildības ir jāuztic viņam – ir jāsaplāno viesu sarakstu, jāapdomā aktivitātes, jāizvēlas ēdieni un uzkodas. Talkā ar plānošanu var nākt arī vecāki, bet viņu galvenais uzdevums ir atbalstīt un finansēt bērnu idejas. Zināma alternatīva ir piesaistīt profesionālu bērnu pasākumu vadītāju, kurš ne tikai sagādās dekorācijas, un parūpēsies par aizraujošām aktivitātēm visas ballītes garumā, bet arī dalīsies pieredzē, kas palīdzēs ienest papildus odziņas. Šādu bērnu ballīti ir iespējams organizēt gan mājās, gan piemājas dārzā vai pagalmā, gan arī speciāli piemeklētās ballīšu telpās.

6Batutu paradīzē

batuti rīgā bērniem

Rīgā, Krasta ielā, līdzās tirdzniecības centram “Mols” atrodas īsta bērnu batutu paradīze. Vēl bez kārtīgas izlēkāšanās un iztrakošanās, šeit ir iespējams pacienāt draugus ar torti, kādā no trīs svinību nodalījumiem, kur ir gan galdi, gan krēsli. Praktisks ieteikums – draugus vajadzētu cienāt pēc nevis pirms lēkāšanas… Ballīšu nodalījumi darbadienās izmaksās 80 eiro, bet nedēļas nogalēs – 120 eiro. Par katru dalībnieku, kurš vēlēsies lēkāt pa batutiem, papildus būs jāsamaksā 5 eiro. Maksimālais bērnu skaits ir līdz 15. Kopējais pasākuma ilgums būs 2 stundas.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

7Brazīlijas smiltīs

pludmales centrs brazīlija

Iespējams, siltākā vieta bērnu pasākumiem ir karstās pludmales smiltis atpūtas centrā “Brazīlija”. Tur cauru gadu valda vasara, un, pats par sevi saprotams, tieši vasarās ir baudāmi foršākie piedzīvojumi. Ballītes Brazīlijā izmaksās no 225 līdz pat 350 eiro, atkarībā no bērnu skaita un izvēlētajām aktivitātēm. Vairumā gadījumu tā būs 3 stundu programma, kur pirmās divas stundas ar bērniem darbosies viens vai divi pasākuma vadītāji, organizējot dažādas stafetes un citas aktivitātes, trešajā stundā bērniem ir pieejams viens no smilšu laukumiem, kā arī Tarzāna istaba vecāku uzraudzībā. Paralēli aktivitātēm būs pieejams arī svinību galds. Papildus ir iespējams pasūtīt arī piepūšamās atrakcijas lēkāšanai, lāzerpeintbola spēli un daudz ko citu.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

8Zinātkāres centrā

zino zinātkāres centrs

Vēl viena lieliska ideja dzimšana dienas svinību vietai – “Zinoo” zinātkāres centrs. Tas atrodas pašā Rīgas sirdī – Dzirnavu ielā, tirdzniecības centra “Galleria Riga” 5. stāvā. Ballītes dalībnieki varēs vērot zinātniskus priekšnesumus, kā arī paši ņemt tajos dalību. Pēc priekšnesuma gan bērni, gan vecāki varēs uzzināt daudz ko jaunu, apskatot zinātkāres centra kreatīvos un unikālos eksponātus. Šajā centrā ir arī šis un tas aktīvai atpūtai – florbola laukums, klinšu kāpšanas siena, galda futbols un daudz kas cits. Pats par sevi saprotams, ballītes dalībniekus gaidīs svinību telpa, kurā brīvi varēsiet ienest savus ēdienus un dzērienus. Telpa būs izdekorēta ar hēlija baloniem.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

9Spēlējot lāzerpeintbolu

lāzerpeintbols Bauskas ielā

Lāzerpeintbols pēdējo gadu laikā ir kļuvis par ļoti populāru bērnu ballīšu aktivitāti. Tam par iemeslu varētu būt ļoti dažādas šīs izklaides priekšrocības – lāzera peintbols nav nedz sāpīgs, nedz traumatisks, jo tā pamatā ir modernas un veselībai nekaitīgas infrasarkanā stara lāzera tehnoloģijas, kas nav redzamas pat ar aci. Paši bērni ir sajūsmā par šo nodarbi. Tā veicina aktīvu izkustēšanos, draudzīgu un azarta pilnu gaisotni, bet pats galvenais – spēles beigās, svinību telpā, visus sagaidīs uzkodu galds, klāts ar dažādiem gardumiem un dzērieniem, ko būs sarūpējuši bērnu vecāki.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

10Spēlējot boulingu

boulings bērniem

Ja bērni ir sasnieguši septiņu, astoņu gadu vecumu, lieliska izklaide dzimšanas dienā varētu būt boulings. Krāsainas neona gaismas, tematiski rotājumi un mūzika – tas viss svinības padarīs jautras un oriģinālas. Spēles noslēgumā, katrs no dalībniekiem saņems pārsteiguma balvas un diplomus. Lai pieaugušajiem nebūtu jālauza galvu par savām jaunajām atvasēm, tās paralēli pieskatīs boulinga centra darbinieks.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

Ieskaties – kur svinēt pusaudža dzimšanas dienu (8 līdz 13 gadi)

Izsaki savas domas

Lūdzu, ierakstiet sava komentāra tekstu!
Lūdzu, ievadiet šeit savu vārdu