Kur svinēt bērna dzimšanas dienu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā rakstā Jūs atradīsiet 10 oriģinālas idejas, kur svinēt bērna dzimšanas dienu Rīgā vai tās tuvumā. Esam apkopojuši populārākās un trendīgākās izklaides bērniem, kā arī pavisam vienkāršas aktivitātes – mājas apstākļos. Lai kuru no šiem variantiem Jūs izvēlētos, rezultāts būs jautra un pozitīva gaisotne, lieliski pavadīta diena. Un, ticiet vai nē, bērnam tas ir ļoti svarīgi – šie piedzīvojumi veidos viņa atmiņas par bērnību un Jums kā gādīgu vecāku.

Šo saturu mēs esam grupējuši divās daļās – pirmajā daļā Jūs atradīsiet tās aktivitātes, kas vispiemērotākās būs 3 līdz 5 gadus veciem bērniem, bet otrajā – tās, kas piemērotas būs mazliet vecākiem – 5 līdz 8 gadus veciem  bērniem. Nevar izslēgt arī to, ka vecāko bērnu aktivitātes varētu būt saistošas jaunākajai grupai un otrādi. Pirms pieņemat galējo lēmumu par svinību vietu un formātu, noteikti paprasiet arī gaviļnieka domas un vēlmes!

Izklaides 3 – 5 gadus veciem bērniem

Tas ir vecums, kad bērni vēl labprāt pavada laiku kopā ar saviem veākiem, un to noteikti vajadzētu izmantot! Augot lielākiem, bērni daudz labprātāk laiku pavadīs kopā ar saviem vienaudžiem, un vienā punktā vecāku klātesamība būs nevēlama, tāpēc noteikti izmantojiet iespēju būt līdzās pirmajās dzimšanas dienās! Taču, kur un kā tās vislabāk organizēt?

1. Mājās kopā ar ģimeni

Bērna pirmās trīs, četras dzimšanas dienas noteikti var svinēt mājas apstākļos un tas pat ir forši, jo atkrīt lieki telpu un izklaides pakalpojumu izdevumi, un šo naudu varat ieguldīt skaistās dekorācijās, gardos ēdienos un, protams, atmiņā paliekošās dāvanās. Pirmajā mirklī tā var nelikties, taču pirmās dzimšanas dienas daudz svarīgākas ir vecākiem un pārējiem ģimenes locekļiem, mazāk – pašiem bērniem. Ieguldiet savu sirdi pasākuma veidošanā, ielūdziet vecvecākus un ģimenes tuvākos draugus ar savām jaunajām atvasēm! Rezultāts būs pozitīvas atmiņas gan Jums, gan Jūsu bērnam.

2. Ciemos pie Sapņu rūķa

sapņu rūķis bērnu ballītes

Sapņu rūķa mājīgais namiņš atrodas Pārdaugavā, precīzāk, Torņaklanā. Mazajiem svinētājiem šī vieta liksies kā īsta paradīze – mīksti paklāji, svinību galdi, dekorācijas, burbuļu mašīna un pat sniegpārslu pūtējs, kas būs neaizmirstama atrakcija gada siltajos un vasarīgajos mēnešos. Rūķu namiņā neiztikt arī bez pašiem rūķiem – tie ir profesionāli bērnu animatori, kas parūpēsies par jautrību un labi pavadītu laiku. Apmaiņā pret 130 eiro Jūs tiksiet pie bērnu ballītes 2,5 stundu garumā, 2 pasākumu vadītājiem un dažādām balviņām. Maksimālais bērnu skaits ir 15-20.

Uzzināt vairāk

3. Bumbiņu paradīzē

izklaides vietas bērniem rīgā

Pārdaugavā, Jelgavas ielā, ir kāda pavisam nesen atvērta bērnu izklaides vieta, kas kļūst arvien populārāka. Tas ir lielākais bumbiņu baseins Latvijā, kas īpaši piemērots jautrām bērnu ballītēm. Bērni par šo atrakciju ir sajūsmā, tikmēr pieaugušie var pasēdēt pie uzkodu galdiem un pārrunāt aktualitātes. Arī bērniem ir savi svētku gardumu galdi un mazi ķeblīši. Kopējā telpu platība pārsniedz 200 kvadrātmetrus. Ballīte šajās telpās izmaksās sākot no 50 eiro stundā. Tas būs darbadienā. Brīvdienās cenas ir mazliet augstākas. Sākot ar trešo stundu ir pieejamas draudzīgas atlaides. Šajās telpās droši varat nest iekšā savus ēdienus un dzērienus, piesaistīt savus ballīšu vadītājus.

Uzzināt vairāk

4. Foršās svinību telpās

telpas bērnu ballītei

Rīgas centrā, Hospitāļu ielā, ir brīnišķīga vieta, kur rīkot bērnu pasākumus. Tas ir telpu komplekss, kur ir gan dažādas atrakcijas, gan arī svinību galdi. Divu stundu pasākums, atkarībā no bērnu skaita, šeit izmaksās sākot no 125 eiro, līdz pat 210 eiro. Šajā cenā ietilpst visu telpu izmantošana, atrakcijas, bet, pats galvenais – bērnu animators (pasākuma vadītājs), kurš organizēs dažādas rotaļas, lai šo dienu bērni izbaudītu pēc iespējas spilgtākā emociju gaismā. Būs pārsteigumu konfekšu salūts, jautrās diskotēkas, fotografēšanās un daudz kas cits.

Uzzināt vairāk

5. Zili zaļos brīnumos

zili brīnumi eksperimenti bērniem

Viena no oriģinālākajām bērnu ballītes norises vietām ir Jūrmalā, īpaši bērniem veidotā izglītības un zinātnes centrā “Zili brīnumi”. Šeit bērni var iepazīt pasauli vispalšākajā šī vārda nozīmē. Centrā atrodas arī speciāla telpa dzimšanas dienas svinībām. Svinību telpas īre darbadienās izmaksās 30 eiro stundā, brīvdienās – 40 eiro stundā, taču jārēķinās, ka par katru ballītes dalībnieku papildus būs jāmaksā 4 eiro darbadienās, vai 5 – brīvdienās. Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja ir bezmaksas. Pasākuma nagla būs zinātnisku eksperimentu šovs, ko novadīs kāds no cetra speciālistiem. Šāds šovs izmaksās papildus 120 eiro. Labā ziņa – ja vēlaties, varat ienest savus gardumus.

Uzzināt vairāk

Izklaides 5 – 8 gadus veciem bērniem

Gadiem ejot, bērniem arvien vairāk gribas pavadīt laiku kopā ar saviem vienaudžiem. To ir grūti izskaidrot, bet mammas klātesamība kļūst par sava veida apkaunojumu. Iespējams, tas ir saistīts ar bērna vēlmi ātrāk pieaugt, saņemt cieņu un tikt uztvertam nopietni. Un ne mazāk no svara ir aktīvi izkustēties, to varam novērot bērnudārzos, skolu pirmajās klasēs – bērni joņo kā traki. Tāpēc piemērotākās bērnu izklaides dzimšanas dienā būs aktivitātes kopā ar draugiem.

6. Mājās ar draugiem

Šis formāts lieliski noderēs teju jubkura vecuma bērniem, kas jaunāki par 8, 9 gadiem. Galvenā atšķirība starp pirmo paragrāfu – ģimene un radi šeit ir sekundāri – svarīgi ir uzaicināt tuvākos draugus, klasesbiedrus un kaimiņus. Jo vecāks ir bērns, jo vairāk plānošanas darbu un atbildības ir jāuztic viņam – ir jāsaplāno viesu sarakstu, jāapdomā aktivitātes, jāizvēlas ēdieni un uzkodas. Talkā ar plānošanu var nākt arī vecāki, bet viņu galvenais uzdevums ir atbalstīt un finansēt bērnu idejas. Zināma alternatīva ir piesaistīt profesonālu bērnu pasākumu vadītāju, kurš ne tikai sagādās dekorācijas, un parūpēsies par aizraujošām aktivitātēm visas ballītes garumā, bet arī dalīsies pieredzē, kas palīdzēs ienest papildus odziņas. Šādu bērnu ballīti ir iespējams organizēt gan mājās, gan piemājas dārzā vai pagalmā, gan arī speciāli piemeklētās ballīšu telpās.

7. Batutu paradīzē

batuti rīgā bērniem

Rīgā, Krasta ielā, līdzās tirdzniecības centram “Mols” atrodas īsta bērnu batutu paradīze. Vēl bez kārtīgas izlēkāšanās un iztrakošanās, šeit ir iespējams pacienāt draugus ar torti, kādā no trīs svinību nodalījumiem, kur ir gan galdi, gan krēli. Praktisks ieteikums – draugus vajadzētu cienāt pēc nevis pirms lēkāšanas… Ballīšu nodalījumi darbadienās izmaksās 80 eiro, bet nedēļas nogalēs – 120 eiro. Par katru dalībnieku, kurš vēlēsies lēkāt pa batutiem, papildus būs jāsamaksā 5 eiro. Maksimalais bērnu skaits ir līdz 15. Kopējais pasākuma ilgums būs 2 stundas.

Uzzināt vairāk

8. Brazīlijas smiltīs

pludmales centrs brazīlija

Iespējams, siltākā vieta bērnu pasākumiem ir karstās pludmales smiltis atpūtas centrā “Brazīlija”. Tur cauru gadu valda vasara, un, pats par sevi saprotams, tieši vasarās ir baudāmi visforšākie piedzīvojumi. Ballītes Brazīlijā izmaksās no 225 līdz pat 350 eiro, atkarībā no bērnu skaita un izvēlētajām aktivitātēm. Vairumā gadījumu tā būs 3 stundu programma, kur pirmās divas stundas ar bērniem darbosies viens vai divi pasākuma vadītāji, organizējot dažādas stafetes un citas aktivitātes, trešajā stundā bērniem ir pieejams viens no smilšu laukumiem, kā arī Tarzāna istaba vecāku uzraudzībā. Paralēli aktivitātēm būs pieejams arī svinību galds. Papildus ir iespējams pasūtīt arī piepūšamās atrakcijas lēkāšanai, lāzerpeintbola spēli un daudz ko citu.

Uzzināt vairāk

9. Zinātkāres centrā

zino zinātkāres centrs

Vēl viena lieliska ideja dzimšana dienas svinību vietai – “Zinoo” zinātkāres centrs. Tas atrodas pašā Rīgas sirdī – Dzirnavu ielā, tirdzniecības centra “Galleria Riga” 5. stāvā. Ballītes dalībnieki varēs vērot zinātniskus priekšnesumus, kā arī paši ņemt tajos dalību. Pēc priekšnesmua gan bērni, gan vecāki varēs uzzināt daudz ko jaunu, apskatot zinātkāres centra kreatīvos un unikālos eksponātus. Šajā centrā ir arī šis un tas aktīvai atpūtai – florbola laukums, klinšu kāpšanas siena, galda futbols un daudz kas cits. Pats par sevi saprotams, ballītes dalībniekus gaidīs svinību telpa, kurā brīvi varēsiet ienest savus ēdienus un dzērienus. Telpa būs izdekorēta ar hēlija baloniem.

Uzzināt vairāk

10. Spēlējot lāzerpeintbolu

lāzerpeintbols bērniem

Lāzerpeintbols pēdējo gadu laikā ir kļuvis par ļoti populāru bērnu ballīšu aktivitāti. Tam par iemeslu varētu būt ļoti dažādas šīs izklaides priekšrocības – lāzera peintbols nav nedz sāpīgs, nedz traumatisks, jo tā pamatā ir modernas un veselībai nekaitīgas infrasarkanā stara lāzera tehnoloģijas, kas nav redzamas pat ar aci. Paši bērni ir sajūsmā par šo nodarbi. Tā veicina aktīvu izkustēšanos, draudzīgu un azarta pilnu gaisotni, bet pats galvenais – spēles beigās svinību telpā visus sagaidīs uzkodu galds, klāts ar dažādiem gardumiem un dzērieniem.

Uzzināt vairāk

Kur svinēt bērna dzimšanas dienu?

Kā redzējāt – iespēju klāsts ir ļoti plašs, atliek vien izvēlēties tās aktivitātes, kas būs gan ģeogrāfiski izdevīgā atrašanās vietā, gan Jums pa kabatai, bet, pats galvenais – kas liksies saistošas Jūsu jaunajai atvasei! Šīs ir tikai dažas no aktivitātēm un svinību vietām, kas lieliski papildinātu Jūsu bērna ballīti. Mūsu mājaslapā atradīsiet arī vairākas citas publikācijas, kur esam aplūkojuši populārākās bērnu izklaides vietas un aktivitātes. Ja Jums ir papildus idejas – gaidīsim tās komentāru sadaļā!

Ieskaties kur svinēt pusaudža dzimšanas dienu (8 līdz 13 gadi)

Noderēja? Padalies

Izsakiet viedokli