Kur svinēt dzimšanas dienu pusaudzim

0
3453
lāzerpeintbols Bauskas ielā

Ja meklējot oriģinālas vietas, kur svinēt dzimšanas dienu pusaudzim Rīgā vai tās tuvumā, tad varu Jūs iepriecināt – mēs esam apkopojuši desmit foršākās izklaides vietas bērniem un pusaudžiem, kas ne tikai ļaus ieturēt svētku mielastu, bet arī aktīvi un aizraujoši pavadīt laiku. Šīs vietas sevi ir pierādījušas – ar garantiju varam teikt, ka Jūsu bērns būs sajūsmā!

Aptuvenās izmaksas – lai ērti salīdzinātu aptuvenās ballītes izmaksas, ņemsim par piemēru 2 stundu pasākumu katrā no šīm izklaides vietām 10 cilvēkiem.

1Spēlējot boulingu

boulings Pārdaugavā

Atrašanās vieta – Pleskodālē
Aptuvenās izmaksas – 130 eiro

Arī boulinga spēle ir lieliska ideja svinībām. Pusaudžiem, atšķirībā no bērniem, rokas jau ir gana spēcīgas, tādēļ ripināt vieglākās no boulinga bumbām nebūs nekādu problēmu. Boulinga zālē ir moderna atmosfēra, forša mūzika un atsaucīgi darbinieki. Svinētājiem būs savs boulinga celiņš, kā arī galds un mīkstie krēsli. Pirms pasākuma ir iespējams arī pasūtīt gardu maltīti un uzkodas, kas lieliski papildinās spēli un atjaunos spēkus. Bārā būs iespēja pasūtīt gardus bezalkoholiskos kokteiļus, svaigas sulas un citus dzērienus. Tāpat ir iespēja piesaistīt bērnu pasākuma vadītāju, vienoties par tematiskām dekorācijām.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

2Izklaidējoties Brazīlijā

pludmales centrs brazīlija

Atrašanās vieta – Mārupē
Aptuvenās izmaksas
– 200 eiro

Samērā populāra izklaides vieta, kur organizēt bērnu ballīti, ir pludmales centrs “Brazīlija”. Tur bērniem un pusaudžiem tiek piedāvātas visdažādākās atrakcijas un ballīšu formāti, gan iekštelpās, gada vēsajos mēnešos, gan arī āra laukumos. Bērni tiks iesaistīti dažādās sportiskās aktivitātēs, piemēram, stafetēs, diskotēkās u.c. Par jautrību un sportisku garu rūpēsies ballītes vadītājs no pludmales centra. Būs pieejami arī svinību galdi ar Jūsu iepriekš pasūtītajiem cienastiem.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

3Lēkājot pa batutiem

batuti rīgā bērniem

Atrašanās vieta – Krasta ielā
Aptuvenās izmaksas
– 100 eiro

Līdzās tirdzniecības centram “Mols” atrodas Latvijas lielākais iekštelpu batutu parks. Tā ir lieliska atrakcija visdažādāko vecumu bērniem – patiks gan puišiem, gan meitenēm. Un tā arī lieliski papildina dzimšanas dienas svinības, jo, vēl bez divu stundu lēkāšanas, Jums būs pieejama svinību telpa ar ietilpību līdz pat 15 cilvēkiem, kurā uz galda varēsiet likt līdzpaņemtos gardumus.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

4Apmeklējot kino

bērnu ballītes kinoteātrī

Atrašanās vieta – Rīgas centrā
Aptuvenās izmaksas
– 350 eiro

Visnotaļ oriģināla vieta svinēšanai ir “Forum Cinemas” kinoteātris Rīgas centrā. Bērnu ballītēm tur ir sagatavots speciāls piedāvājums, kas sevī ietver divu stundu aktivitāšu programmu “Piedzīvojumi kinoteātrī” animatora pavadībā, svinību telpas apmeklējumu kafejnīcā “Casa Blanca”, kino apmeklējumu, dzērienus un popkornu katram ballītes dalībniekam. Ballītes šeit tiek vadītas gan latviešu, gan krievu, gan arī angļu valodās. Kino biļetes un mielasts kafejnīcā neietilpst cenā.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

5Sacenšoties arkādēs

kvesti bērniem

Atrašanās vieta – Rīgas centrā
Aptuvenās izmaksas
– 150 eiro

Kā potenciālā svinību vieta varētu būt arī kvestu istaba. Tās pamatā ir dažādi uzdevumi, kurus jāveic ar prātu vai simbolisku fizisku spēku, un jāsasniedz noteiktu rezultātu. Šajā gadījumā tā ir arkāžu spēļu istaba, kur dalībnieki tiek sadalīti divās komandās. Katrai komandai ir jāveic dažādus uzdevumus, tādā veidā noskaidrojot uzvarētājus. Svinību vajadzībām ir izveidota arī speciāla telpa svinībām, kur ir gan galdi bēriem, gan pieaugušajiem. Bērniem līdz 12 gadiem obligātis ir arī animators – pasākuma vadītājs, kurš palīdzēs veikt uzdevumus. Tas ietilpst cenā.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

6Relaksējoties SPA

spa bērniem

Atrašanās vieta – Grīziņkalnā
Aptuvenās izmaksas
– 260 eiro

Samērā unikāla ideja ballītes organizēšanai ir SPA procedūras bērniem. Šis ballītes formāts ir īpaši paredzēts meitenēm, un piedāvāto procedūru klāsts to paceļ krietni augstāk par citu pakalpojumu sniedzēju piedāvājumu. Būs gan rožu ziedlapiņu vanniņa pēdām, gan pēdu masāža ar rožu sviestu, melleņu sejas masku likšana utt. Tāpat būs iespēja izvēlēties papildus nodarbību par dekoratīvās kosmētikas veidiem un pareizu lietošanu, kosmētikas gatavošanu utt. Kopējais pasākuma ilgums būs divas stundas, un papildus stundu būs iespējama līdzpaņemto gardumu baudīšana.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

7Spēlējot lāzertagu

lāzerpeintbols Bauskas ielā

Atrašanās vieta – Torņakalnā
Aptuvenās izmaksas
– 150 eiro

Pēdējo gadu laikā lāzertags ir kļuvis par vienu no populārākajiem pusaudžu izklaides formātiem, kas lieliski papildina dzimšanas dienas svinības. Lāzertags nav nedz sāpīgs, nedz traumatisks, tādēļ vecāki var būt ar mierīgu sirdi, ka bērni varēs aktīvi izklaidēties, bet, tajā pašā laikā, iztikt bez zilumiem. Par jautru atmosfēru parūpēsies atraktīvs instruktors. Gan spēles laikā, gan pēc tās bērniem būs pieejama svinību telpa, kur jubilārs varēs uzcienāt draugus ar torti un citiem gardumiem. Spēles process būs ļoti aktīvs – liela skriešana divu stundu garumā. Katrā ziņā, aktīva izkustēšanās ir kā radīta pusaudžiem, un par šo izklaides formātu viņi ir starā.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

8Izklaidējoties akvaparkā

līvu akvaparks ballītes

Atrašanās vieta – Jūrmalā
Aptuvenās izmaksas
– 250 eiro

Ūdens izklaides bērniem allaž ir likušās aizraujošās, jo sevišķi akvaparkā, kur ir pieejami visdažādākie slidkalniņi, baseini utt. Un nav arī nozīmes tam vai ir ziema, vai vasara – akvaparka telpās allaž ir silta un patīkama noskaņa. Šī ir arī samērā oriģināla vieta svinību organizēšanai – akvaparka atrakcijas radīs prieku un jautrību, tikmēr trešajā stāvā uzklātais uzkodu galds palīdzēs atjaunot spēkus pēc aktīvā pasākuma. Būs iespēja pasūtīt visdažādākos gardumus, sākot ar torti un picām, beidzot ar saldējuma kokteiļiem, augļu paleti, kartupeļiem frī u.c.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

9Svinot LIDO bērnu namiņā

lido

Atrašanās vieta – Krasta ielā
Aptuvenās izmaksas
– 250 eiro

Vēl viens no variantiem, kur svinēt dzimšanas dienu pusaudzim ir LIDO atpūtas centrs Krasta ielā, kur ir īpaši iekārtots svinību namiņš bērnu ballītēm. Tas būs atbilstoši izdekorēts, pasākumu novadīs ballītes vadītājs, galdā tiks celta izdekorēta svētku torte. Tāpat katrs viesis tiks pie dāvaniņas. Bet, kas ir pats labākais, LIDO pagalmā ir pieejamas visdažādākās papildus atrakcijas, sākot ar dažādiem slidkalniņiem, beidzot ar slidotavu ziemā un skrituļslidotavu vasarā.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

Ieskaties svinību vietas bērniem (3-8 gadi)

Izsaki savas domas

Lūdzu, ierakstiet sava komentāra tekstu!
Lūdzu, ievadiet šeit savu vārdu