Kur svinēt dzimšanas dienu pusaudzim

0
43375
lāzerpeintbols Bauskas ielā

Ja meklējot oriģinālas vietas, kur svinēt dzimšanas dienu pusaudzim Rīgā vai tās tuvumā, tad varu Jūs iepriecināt – mēs esam apkopojuši desmit foršākās izklaides vietas bērniem un pusaudžiem, kas ne tikai ļaus ieturēt svētku mielastu, bet arī aktīvi un aizraujoši pavadīt laiku. Šīs vietas sevi ir pierādījušas – ar garantiju varam teikt, ka Jūsu bērns būs sajūsmā!

Aptuvenās izmaksas – lai ērti salīdzinātu aptuvenās ballītes izmaksas, ņemsim par piemēru 2 stundu pasākumu katrā no šīm izklaides vietām 10 cilvēkiem.

1Ballīšu telpa pusaudžiem

svinību iespējas pusaudžiem

Atrašanās vieta – Rīgas centrā
Aptuvenās izmaksas – 150 eiro

Pašā pilsētas centrā atrodas ļoti interesanta vieta, kas īpaši piemērota svinību rīkošanai bērniem, kas vecāki par astoņiem gadiem. Tas galvenokārt tāpēc, ka telpās pieejamās atrakcijas neliktos saistošas maziem bērniem. Tur ir gaisa hokejs, karaoke, īsti mūzikas instrumenti, deju grīda ar disko bumbu, popkorna automāts, Play Station un daudz kas cits. Blakus telpā, pats par sevi saprotams, ir arī svinību galds, kur atgūt spēkus pēc lielās ballēšanās un nopūst dzimšanas dienas tortes svecītes.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

2Elektrokartingi

elektrokartingi bērniem

Atrašanās vieta – Juglā
Aptuvenās izmaksas – 100 eiro

Visnotaļ oriģināla ideja ballītei būtu svinības rīkot kartingu hallē. Vēl jo vairāk, ja tie ir mūsu pašu Latvijā ražoti elektrokartingi. Šāds ballītes formāts sevišķi patiks puišiem, taču arī meitenēm visnotaļ labi sanāk izstūrēt trases līkumus. Elektrotransports ir mūsu nākotne, un šī ir lieliska iespēja bērniem ne tikai iemēģināt roku auto vadīšanā, bet arī kļūt par nākotnes vēstnešiem. Paralēli braukšanai, jums būs iespēja arī uzklāt svinību galdu, uzspēlēt galda futbolu, novusu un citas spēles.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

3Lāzertags iekštelpās

lāzertags torņakalnā, bauskas ielā

Atrašanās vieta – Torņakalnā
Aptuvenās izmaksas – 150 eiro

Ja vēlaties, lai bērni aktīvi izkustētos, lāzertags būs pats labākais svinību formāts! Tā ir mūsdienīga un jautra izklaide, kuras pamatā ir modernas lāzeru sistēmas, kas iebūvētas gan spēļu ieročos, gan uztvērējos, kas stiprinās pie spēlētāju galvām. Spēles beigās katrs dalībnieks tiks pie individuālas statistikas. Tā būs liela skriešana, pēc kuras bērnus gaidīs īpaša svinību telpa ar vecāku sagādātajiem gardumiem un dzērieniem. Svinību telpu bez maksas varēsiet izmantot gan pasākuma laikā, gan arī stundu pēc tā.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

4Virtuālā realitāte

vr izklaide bērniem

Atrašanās vieta – Rīgas centrā
Aptuvenās izmaksas – 180 eiro

Vēl viena nākotnes cienīga izklaide ir virtuālās realitātes centra apmeklēšana. Šī izklaide saistoša liksies gan bērniem, gan pusaudžiem, gan arī pieaugušajiem. Šīs izklaides pamatā ir virtuālās realitātes brilles, kuras uzvelkot, cilvēks var nonākt gan jebkurā pasaules vietā, gan situācijā, gan spēlē. Sajūtas ir patiešām iespaidīgas un reālas, un es no visas sirds iesaku izmēģināt šo izklaidi! Jūsu pasākuma rīcībā būs viss izklaides centrs (cilvēkus no malas neielaidīs), svētku galds, 8 virtuālās realitātes brilles un daudz vietas ciemiņiem. Piedzīvojumus virtuālajā pasaulē varēs izbaudīt ikviens no klātesošajiem!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

5MakeUp ballītes meitenēm

makeup ballīte meitenēm

Atrašanās vieta – Rīgas centrā
Aptuvenās izmaksas – 220 eiro

Vienā no Rīgas foršākajiem SPA saloniem ir pieejams patiešām oriģināls svinību formāts meitenēm – makeup apmācības. Pirmās divas stundas dāmas varēs līdz vissīkākajai detaļai iedziļināties pieaugušo kosmētikas maciņā. Profesionāla skaistumkopšanas speciāliste stāstīs par jaunākajām tendencēm, gaumīgu makeup uzklāšanu, dažādām tehnikām un otiņām, bet, pats galvenais, kā to visu darīt ar mēru, nebojājot sejas ādu. Būs iespēja izvēlēties arī kādu no padziļinātajiem tematiem – PARTY makeup, NUDE makeup, PHOTO makeup u.c. Trešā stunda paies pie svētku galda, ļoti skaistā un ziediem rotātā svinību telpā. Šī aktivitāte vispiemērotākā būs 10 līdz 17 gadus jaunām meitenēm.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

6Lāzerpeintbols āra laukumā

lāzertags bērniem

Atrašanās vieta – Andrejsalā
Aptuvenās izmaksas – 150 eiro

Gan vasarā, gan pārējā gada siltajā periodā (ja tāds patrāpās), ir patīkami atrasties ārā – svaigā gaisā, pie dabas. Lāzerpeintbols ir aktivitāte, kas ļaus to izbaudīt, apvienojumā ar aktīvu ballīti. Par cik lāzerpeintbols nav sāpīgs vai traumatisks, tas ir lieliski piemērots gan dažāda vecuma bērniem, gan pusaudžiem. Rīgas lielākais un interesantākais lāzerpeintbola āra laukums atrodas Andrejsalā, senas spēkstacijas teritorijā. Jums būs iespēja ne tikai jautrā atmosfērā uzspēlēt kariņu, bet arī kādā no mūsu piedāvātajām svētku nojumēm ieturēt dzimšanas dienas pikniku ar līdzpaņemtajiem ēdieniem un dzērieniem.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

7Boulings pusaudžiem

boulings Pārdaugavā

Atrašanās vieta – Pleskodālē
Aptuvenās izmaksas – 155 eiro

Arī boulinga spēle ir lieliska ideja svinībām. Pusaudžiem, atšķirībā no bērniem, rokas jau ir gana spēcīgas, tādēļ ripināt vieglākās no boulinga bumbām nebūs nekādu problēmu. Boulinga zālē ir moderna atmosfēra, forša mūzika un atsaucīgi darbinieki. Svinētājiem būs savs boulinga celiņš, kā arī galds un mīkstie krēsli. Pirms pasākuma ir iespējams arī pasūtīt gardu maltīti un uzkodas, kas lieliski papildinās spēli un atjaunos spēkus. Bārā būs iespēja pasūtīt gardus bezalkoholiskos kokteiļus, svaigas sulas un citus dzērienus. Tāpat ir iespēja piesaistīt bērnu pasākuma vadītāju, vienoties par tematiskām dekorācijām.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

8LuLū picu meistarklase

lulu pica vecmīlgrāvī

Atrašanās vieta – Vecmīlgrāvī
Aptuvenās izmaksas – 180 eiro

Šis ir kaut kas jauns un nebijis – picu meistarklase bērniem. Divu stundu garumā jubilāram kopā ar draugiem būs iespēja veidot pašiem savas picas. Radošajā procesā asistēs arī pasākuma vadītājs, kurš ne tikai pastāstīs interesantus faktus par picu izcelšanos, bet arī pačukstēs izcilas picas galveno noslēpumu. Ballītes noslēgumā katram dalībniekam būs iespēja likt savu meistardarbu krāsnī un vēlāk arī notiesāt. Arī par vecākiem ir padomāts – jūs tiksiet pie ievērojamas atlaides, lai nobaudītu jebko no standarta picu ēdienkartes. Šī unikālā meistarklase ir pieejama tikai LuLū picērijā – Vecmīlgrāvī.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

9Pusaudžu izklaides studija

svinību vieta āgenskalnā

Atrašanās vieta – Āgenskalnā
Aptuvenās izmaksas – 200 eiro

Šīs vienreizīgās ballīšu telpas ir lieliski piemērotas bērniem, kas vecāki par astoņiem, deviņiem gadiem. Rotaļlietu vietā šeit ir deju zāle, videospēles, bumbu baseins, kā arī galvenā šīs vietas nagla – interaktīvais fotostūrītis ar profesionālu fotokameru, maināmiem foniem un ļoti plašu atribūtu klāstu – dažādām maskām, krāsainām brillēm utt. Tāpat būs pieejams mūzikas atskaņotājs un projektors, lai skatītos filmas vai foršus video. Kas attiecas uz svētku cienastu – svinētāju rīcībā būs gan liels galds ar krēsliem, gan virtuvīte ēdienu un dzērienu sagatavošanai. Cena norādīta par 3 stundu pasākumu.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

10Kvestu istaba

arkādes spēles bērniem dzimšanas dienā

Atrašanās vieta – Rīgas centrā
Aptuvenās izmaksas – 150 eiro

Interesanta opcija ballītes rīkošanai ir tā saucamās “izlaušanās istabas”. To pamatā ir telpa, kurā dažādos, interesantos veidos ir paslēpti uzdevumi un pavedieni. To veiksmīga atrašana un pieveikšana garantē uzvaru – iespēju izkļūt no telpas. Tas ir jautrs komandas darbs, kurā neiztikt arī bez sacensību gara. Jūsu rīcībā būs arī svinību telpa.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit