Ballīšu vietas mazuļiem

0
4831
ballīšu vietas mazuļiem

Rīgā ir pieejamas visdažādākās svinību vietas, bet tikai dažas ir piemērotas arī mazuļiem un maziem bērniem – pirmās, otrās vai trešās dzimšanas dienas svinēšanai.

1Rīgas Centrā

svinības maziem bērniem rīgā

Jauka vieta svinību rīkošanai, kas atrodas pašā Rīgas centrā, Stabu ielā. Šī pavisam noteikti ir maziem bērniem draudzīga vieta, jo šeit ir pieejamas gan dažādas rotaļlietas, gan sekls bumbu baseiniņš, gan sētiņa, gan bērnu barojamais krēsliņš. Principā, šeit ir viss nepieciešamais, lai Jūsu ballīte izdotos ļoti laba un, pats galvenais, atmiņā paliekoša.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

2Teikā

ballīšu vietas teikā

Šī svinību vieta ir raksturojama kā ļoti eleganta un pārdomāta. Bērni, neatkarīgi no vecuma, šeit jutīsies ļoti omulīgi, un plašais rotaļlietu un atrakciju klāsts radīs jautrību visa pasākuma garumā. Šeit pavisam noteikti patiks arī bērnu vecākiem – interjers ir skaists, līdzās ieejai ir pieejama bezmaksas autostāvvieta, svinību telpā Jūs gaidīs uzkodu galdi.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

3Ziepniekkalnā

rotaļlietu un atrakciju klāsts

Ziepniekkalnā, Vienības gatvē, atrodas neliela, bet jauka vietiņa mazuļu ballīšu rīkošanai. Telpas ir piemērotas svinētāju lokam, kas nepārsniedz 15 cilvēkus. Mazajiem būs pieejamas dažādas rotaļlietas, mazs bumbu baseiniņš un galdiņš, pie kā zīmēt. Pieaugušajiem būs pieejams dīvāniņš un galdiņš, kur salikt līdzpaņemtās uzkodas.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

4Āgenskalnā

svinību vieta maziem bērniem āgenskalnā

Pašā Āgenskalna sirdī, Bāriņu ielā, atrodas kāda ļoti jauki iekārtota svinību vieta pašiem mazākajiem ballētājiem. Tajā atrodas gan divi bumbu baseini (maziem un pavisam maziem svinētājiem), dažādas spēles un rotaļlietas, aktivitāšu sieniņa IGLU konstruktors, projektors multfilmu atskaņošanai, virtuvīte un daudz kas cits.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

5Mārupē

brīnumpele mārupē, grantiņu iela 1

Ļoti jauka vietiņa svinību rīkošanai atrodas Mārupē. Tā īpaši izceļas ar klusumu un mieru, kas valda aiz loga – nav nedz satiksmes, nedz garāmgājēju. Telpu īpašniece šo vietu raksturo kā baby safe – tā ir pilnībā piemērota un droša mazuļiem. Mazajiem būs dažādas rotaļlietas, piepūšamais bumbu baseiniņš, pieaugušajiem – virtuvīte un svētku galds, kas atrodas līdzās vietai, kur mazie rotaļājas. Pagalmā pieejama bezmaksas stāvvieta.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

Ieskaties – ballīšu vietas vecākiem bērniem