Bērnu ballītes Pārdaugavā

0
9326
ballīšu vietas bērniem Pārdaugavā

Vai Jums trūkst idejas, kur Pārdaugavā nosvinēt Jūsu bērna dzimšanas dienu? Lūk – populārākās vietas bērnu ballītes organizēšanai. Tā ir garantija, ka pasākums būs izdevies un bērni būs sajūsmā. Tāpat esam apkopojuši aptuvenās cenas, lai Jūs zinātu, ar kādām izmaksām rēķināties. Ceram, ka šis raksts Jums noderēs!

1Lielākā rotaļu telpa

Abrakadabra bērnu istaba Riga plaza

Atrodas: t/c “Rīga Plaza” 2. stāvā
Aptuvenās izmaksas: 200 eiro

Tirdzniecības centrs “Rīga Plaza” sevī glabā ko neparastu – lielāko bērnu rotaļu istabu Rīgā. Tā ir ļoti populāra vieta, kur vecāki atstāj savus bērnus, kamēr paši dodas pirkumu medībās. Tomēr tā ir arī lieliska vieta bērnu ballīšu organizēšanai. Daudz un dažādas atrakcijas, forši ballīšu vadītāji, aizraujošas pasākumu programmas un plašas svinību telpas svētku uzkodām. Šī vieta bērniem liksies kā paradīze!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

2Lielākais bumbu baseins

bumbu baseina apmeklējums

Atrodas: Torņakalnā, Jelgavas ielā
Aptuvenās izmaksas: 165 eiro

Nesen atklāts, tomēr jau tik īsā laikā popularitāti iemantojis ir Latvijas lielākais bumbu baseins. Tā ir aizraujoša atrakcija, ko bērni no sirds izbauda. Pasākumu vēl interesantāku padarītu animatori, kas parūpētos par papildus spēlēm un rotaļām, pēc kurām viennozīmīgi varētu teikt, ka ballīte ir izdevusies uz visiem simts! Vēl bez iespaidīgā bumbu baseina šeit ir pieejami svinību galdi gan bērniem, gan pieaugušajiem, dažādas rotaļlietas u.c.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

3Iekštelpu lāzerpeintbola laukums

lāzerpeintbols Bauskas ielā

Atrodas: Torņakalnā, Bauskas ielā
Aptuvenās izmaksas: 150 eiro

Ļoti populāra izklaides un svinību vieta ir Latvijas lielākais iekštelpu lāzerpeintbola laukums Bauskas ielā. Jūs jautāsiet – kas ir lāzerpeintbols? Tā ir ļoti interesanta un aktīva nodarbe, kas līdzinās peintbolam, tikai balstās uz modernām lāzera tehnoloģijām, kas nav saskatāmas pat ar aci. Tas nozīmē, ka šī izklaide nav traumatiska un ir absolūti droša bērnu veselībai. Šeit Jūsu bērnu un viņa ciemiņus sagaida liela skriešana un pozitīva noskaņa, atraktīvs spēles instruktors, kurš parūpēsies par jautrību, kā arī plaša svinību telpa, kur mieloties ar līdzpaņemtajiem gardumiem. Šī izklaide ir lieliski piemērota bērniem, kas vecāki par 8 gadiem. Optimālais dalībnieku skaits ir 8-14.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

4Moderns boulinga centrs

boulings Pārdaugavā

Atrodas: Pleskodālē, Lielirbes ielā
Aptuvenās izmaksas: 130 eiro

Boulings ir sena un klasiska izklaide, kas patiks gan lieliem, gan maziem. Šajā boulinga centrā ir ļoti patīkama atmosfēra – forša mūzika un krāsainas neona gaismas, kas boulinga spēli padara vēl interesantāku. Pie katra celiņa ir galds un mīkstie krēsli – lieliska vieta svētku maltītes ieturēšanai. Šeit ir pieejamas arī samērā vieglas boulinga bumbas, un katru reizi, kad to ripinās bērns, pacelsies “sētiņa”, kas neļaus bumbai noripot nost no celiņa.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

5Izīrējama ballīšu telpa

svinību vieta Zolitūdē

Atrodas: Zolitūdē, A. Bieziņa ielā
Aptuvenās izmaksas: 120 eiro

Ja nevēlaties apmeklēt kādu no bērnu izklaides vietām, vēlaties svinīgu noskaņu un privātumu, taču mājās pieejamās telpas nav piemērotas svinību rīkošanai, tad lieliska alternatīva ir bērnu ballīšu telpu izīrēšana uz pasākuma laiku. Zolitūdē ir kāda vieta, kas ir kā radīta šim nolūkam – tur sestdienās un svētdienās ir iespējams izīrēt ballīšu telpu uz divām ar pusi stundām, maksājot par to 120 eiro. Šeit būs gan galdi, gan krēsli, gan svinīga atmosfēra, bet, pats galvenais, visdažādākās atrakcijas bērnu jautrībai.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit