Bērnu ballītes Pārdaugavā

0
880
izklaides vietas bērniem rīgā

Vai Jums trūkst idejas, kur Pārdaugavā nosvinēt Jūsu bērna dzimšanas dienu? Lūk – populārākās vietas bērnu ballītes organizēšanai. Tā ir garantija, ka pasākums būs izdevies un bērni būs sajūsmā. Tāpat esam apkopojuši aptuvenās cenas, lai Jūs zinātu, ar kādām izmaksām rēķināties. Ceram, ka šis raksts Jums noderēs!

Lielākā rotaļu telpa Rīgā

Abrakadabra bērnu istaba Riga plaza

Atrašanās vieta: t/c “Rīga Plaza”
Aptuvenās izmaksas: 200 eiro

Tirdzniecības centrs “Rīga Plaza” sevī glabā ko neparastu – lielāko bērnu rotaļu istabu Rīgā. Tā ir ļoti populāra vieta, kur vecāki atstāj savus bērnus, kamēr paši dodas pirkumu medībās. Tomēr tā ir arī lieliska vieta bērnu ballīšu organizēšanai. Daudz un dažādas atrakcijas, forši ballīšu vadītāji, aizraujošas pasākumu programmas un plašas svinību telpas svētku uzkodām. Šī vieta bērniem liksies kā paradīze – Jūsu bērns būs sajūsmā, tāpat kā viņa ciemiņi.

Uzzināt vairāk

Lielākais bumbu baseins Latvijā

bērnu ballītes pārdaugavā

Atrašanās vieta: Torņakalnā, Jelgavas ielā
Aptuvenās izmaksas: 110 eiro

Nesen atklāts, tomēr jau tik īsā laikā popularitāti iemantojis ir Latvijas lielākais bumbu baseins. Tā ir aizraujoša atrakcija, ko bērni no sirds izbauda. Pasākumu vēl interesantāku padarītu animatori, kas parūpētos par papildus spēlēm un rotaļām, pēc kurām viennozīmīgi varētu teikt, ka ballīte ir izdevusies uz visiem simts! Vēl bez iespaidīgā bumbu baseina šeit ir pieejami svinību galdu gan bērniem, gan pieaugušajiem, kā arī citas ērtības, kas nepieciešamas ballītes organizēšanai.

Uzzināt vairāk

Iekštelpu lāzerpeintbola laukums

lāzerpeintbols Bauskas ielā

Atrašanās vieta: Torņakalnā, Bauskas ielā
Aptuvenās izmaksas: 150 eiro

Ļoti populāra izklaides un svinību vieta ir Latvijas lielākais iekštelpu lāzerpeintbola laukums Bauskas ielā. Jūs jautāsiet – kas ir lāzerpeintbols? Tā ir ļoti interesanta un aktīva nodarbe, kas līdzinās peintbolam, tikai balstās uz modernām lāzera tehnoloģijām, kas nav saskatāmas pat ar aci. Tas nozīmē, ka šī izklaide nav traumatiska un ir absolūti droša bērnu veselībai. Šeit Jūsu bērnu un viņa ciemiņus sagaida liela skriešana un pozitīva noskaņa, atraktīvs spēles instruktors, kurš parūpēsies par jautrību, kā arī plaša svinību telpa, kur mieloties ar līdzpaņemtajiem gardumiem. Šī izklaide ir lieliski piemērota bērniem, kas vecāki par 8 gadiem. Optimālais dalībnieku skaits ir 8-14.

Uzzināt vairāk

Moderns boulinga centrs

boulings bērniem

Atrašanās vieta: t/c “Rīga Plaza”
Aptuvenās izmaksas: 100 eiro

Boulings ir sena un klasiska izklaide, kas patiks gan lieliem, gan maziem. Šajā boulinga centrā ir ļoti patīkama atmosfēra – forša mūzika un krāsainas neona gaismas, kas boulinga spēli padara vēl interesantāku. Pie katra celiņa ir galds un mīkstie krēsli – lieliska vieta svētku maltītes ieturēšanai. Šī aktivitāte būs piemērota gan bērniem vieniem pašiem, gan arī bērniem kopā ar vecākiem. Šeit ir pieejamas arī samērā vieglas boulinga bumbas, un katru reizi, kad to ripinās bērns, pacelsies “sētiņa”, kas neļaus bumbai noripot nost no celiņa – tie būs garantēti ķegļi un prieks par paveikto.

Uzzināt vairāk

Iekštelpu pludmales laukums

pludmales centrs brazīlija

Atrašanās vieta: Netālu no Lidostas “Rīga”
Aptuvenās izmaksas: 200 eiro

Šeit Jūs sagaida ļoti plašs piedāvājums visa gada garumā. Vasaras sezonā ballītes ir iespējams rīkot āra laukumos, bet gada vēsajos mēnešos – iekštelpās.

Ieskaties – Bērnu ballītes citviet Rīgā

Mēs labi zinām, cik ļoti bērniem patīk pludmale. Šeit pasākumu vadītāji parūpēsies par foršām un aktīvām izpriecām, kas patiks gan Jūsu bērnam, gan uzaicinātajiem draugiem. Tāpat Jums būs pieejams svinību galds un plaša ēdienkarte. Šobrīd šī ir viena no populārākajām svinību vietām Pārdaugavā.

Uzzināt vairāk

Izsaki savas domas

Lūdzu, ierakstiet sava komentāra tekstu!
Lūdzu, ievadiet šeit savu vārdu