Telpas bērnu ballītei

0
136
telpas bērnu ballītei rīgā

Ja meklējat telpas bērnu ballītei, kurās nosvinēt dzimšanas dienu savam bērnam, varam Jums piedāvāt 8 lieliskus variantus Rīgā, kurus varat izīrēt uz sev nepieciešamo pasākuma norises laiku. Šeit Jums nebūs jālauza galvu par dekorācijām, jo interjers apzināti ir veidots svinīgās noskaņās. Jums atliek tikai izvēlēties sev tuvāko un izdevīgāko variantu!

Telpu īres cenas Jūsu svinībām pie visiem piedāvājumiem ir norādītas pēc brīvdienu cenrāža, divu līdz trīs stundu intervālā, atkarībā no konkrētās svinību vietas piedāvājuma.

1Grīziņkalnā

Svinību izmaksas: € 100 / 2 stundas

Lieliska vieta dzimšanas dienas svinību rīkošanai. Tā praktiski atrodas Rīgas centrā, līdzās galvenajai pilsētas artērijai – Brīvības ielai – Jums ērtā un izdevīgā atrašanās vietā. Telpu kopējā platība ir, apmēram, 70 m², kas nozīmē, ka tajās ietilps līdz pat 20 svinētājiem. Vēl bez galdiem un krēsliem šeit atrodas aizraujoša aktivitāte bērniem – bumbu baseins, kā arī citas atrakcijas, piemēram, milzīga leļļu māja. Droši ņemiet līdz savus ēdienus un dzērienus, un, ja vēlaties, arī animatoru papildus jautrībai.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

2Rīgas centrā

Svinību izmaksas: € 120 / 3 stundas

Ļoti jauka vieta ballītei par izdevīgu cenu. Bet, pats galvenais, ērtā atrašanās vietā – Rīgas centrā, Avotu ielas tuvumā. Līdzās ēkai varēsiet novietot savas automašīnas. Šī ballīšu vieta ir samērā plaša – kopējā platība pārsniedz 100 m², kas nozīmē, ka šeit bez problēmām varēs ietilpt līdz pat 30 cilvēkiem. Svinīgas dekorācijas, plašs atrakciju klāsts bērniem, virtuvīte dzērienu pagatavošanai un daudz kas cits. Pasteidzieties un veiciet rezervāciju savlaicīgi, ja vēlaties tikt pie sev vēlamā datuma un laika!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

3Ķengaragā

Svinību izmaksas: € 100 / 2 stundas

Ķengaragā, Maskavas ielā, atrodas ļoti plašas ballīšu telpas, kur svinēt dzimšanas dienu bērnam. Šeit bez problēmām ietilps līdz pat 50 svinētājiem, tomēr 200 m² platība nemaz nenozīmē to, ka šī vieta ir paredzēta tikai un vienīgi lielam svinētāju pulkam. Gluži otrādi, šeit ballīti varēsiet izbaudīt arī pavisam nelielā dalībnieku lokā. Jautrību garantēs milzīga bumbu istaba ar neona gaismām, ārkārtīgi plašs spēļu un rotaļlietu klāsts. Pavisam netālu, bezmaksas autostāvvietā, varēsiet novietot savus spēkratus.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

4Pleskodālē

Svinību izmaksas: € 130 / 2 stundas

Pleskodālē, netālu no tirdzniecības centra “Spice”, atrodas ļoti interesanta vieta bērnu pasākumu rīkošanai, kuras interjers ir ieturēts džungļu tematikā. Šeit ir dažādas atrakcijas bērniem, sākot ar bumbu baseinu, slidkalniņiem, beidzot ar labirintiem un pat boulingu. Vecāki var paši izvēlēties kopējo ballītes komplektāciju, taču pamata cenā ietilpst animators un iespēja izklaidēties džungļu telpā. Līdzās tai ir pieejams plašs svinību galds ar iespēju pasūtīt gardumus. Līdzās ēkai ir iespēja bez maksas novietot savu automašīnu.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

5Brasā

Svinību izmaksas: € 80 / 2 stundas

Šīs burvīgās svinību vietas īpašnieki izīrē telpas bērnu pasākumiem, cenā iekļaujot visus fotogrāfijā redzamos rotājumus, autostāvvietu, disko lāzergaismas, rotaļu un ēšanas zāli, Venden ūdens automātu, ledusskapi, mikroviļņu krāsi, tējkannas utt.

Ieskaties – Animatori bērnu pasākumiem

Par papildus samaksu ir iespējams pasūtīt dažādas papildus ekstras, piemēram, animatorus, hēlija balonus u.c. Šī vieta atrodas uz Brasas un Rīgas centra robežas – ģeogrāfiski izdevīgā atrašanās vietā ikvienam Rīgas iedzīvotājam.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

6Torņakalnā

Svinību izmaksas: € 110 / 2 stundas

Pašā Torņakalna sirdī, Jelgavas ielā, atrodas bērnu ballīšu telpas apvienojumā ar iespaidīga izmēra bumbu baseinu. Kopējā svinību zāles platība ir 200 m², kas nozīmē, ka šeit pietiks vietas pat 50 svinēt gribētājiem. Protams, arī krietni vien mazākam cilvēku skaitam šeit būs tikpat interesanti. Klienti tiks nodrošināti ar bezmaksas autostāvvietu un iespējām pagatavot dzērienus – tējas un kafijas. Bērni varēs izpriecāties bumbu atrakcijās, kamēr pieaugušie varēs baudīt uzkodas un nodoties saviesīgām sarunām.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

7Āgenskalnā

Svinību izmaksas: € 135 / 3 stundas

Pārdaugavas viducī, Āgenskalnā, atrodas lieliska vieta ballītes organizēšanai. Pie kam, šeit varat rīkot dzimšanas dienas svinības visdažādākā vecuma bērniem, jo telpas ir nodalītas divās daļās – viena daļa ir paredzēta maziem bērniem, otra – pusaudžiem.

Ieskaties – Svinību vietas pusaudžiem 

Vienā ir dažādas rotaļlietas, mazie galdiņi un krēsliņi, otrā – multimediju zona jautrām fotosesijām. Abās ir pieejami bumbu baseini un vēl citas papildus aktivitātes. Interjers ir lieliski nostrādāts, padomāts ir par katru sīkumu.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

8Teikā

Svinību izmaksas: € 225 / 2,5 stundas

Pagaidām visnotaļ mazpazīstama, tomēr ievērības cienīga svinību un rotaļu telpa, kas atrodas Teikā, līdzās agrākajam VEF rūpnīcu kompleksam. Šīs vietas īpašnieki ir pielikuši lielas pūles, radot interjera risinājumus. Šeit ir patiešām mājīga sajūta, bet, pats galvenais, ir pilnībā padomāts par pašu galveno – svinību iespējām. Visdažādākā veida atrakcijas un rotaļlietas pašiem mazākajiem svinētājiem, virtuve un plaša ēšanas zona vecākiem, auto novietošanas iespējas ciemiņiem utt. Kopējā telpu platība – 175 m².

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit