Uzkodas bērnu ballītei

0
22420
uzkodas bērnu ballītei

Lieliskas idejas, kur pasūtīt, vai kā pagatavot garšīgas uzkodas bērnu ballītei. Ja celsiet tās galdā, garantējam, ka ciemiņi būs sajūsmā, un Jūsu ballīte paliks atmiņā vēl ilgi. Šeit atradīsiet ieteikumus gan mazām mājas ballītēm, gan lieliem pasākumiem ārpus mājām, kur ielūdzamo cilvēku skaits ir mērāms vairākos desmitos. Jebkurā gadījumā, veidojot šo rakstu esmu pieturējies pie kvalitātes, nevis kvantitātes, un atlasījis tikai labākās idejas.

Raksta saturs ir sadalīts divās daļās. Pirmajā no tām atradīsiet oriģinālus un mazāk oriģinālus ieteikumus, kur našķus un ēdienus pasūtīt, lai atkristu vajadzība visus vai daļu no tiem gatavot pašiem. Otrajā raksta daļā atradīsiet ieteikumus, kā radīt garšīgas uzkodas pašu spēkiem.

Kur iegādāties gardas uzkodas

Kā zināms, bērnu ballītes pamatideja ir radīt īpašu dienu savai jaunajai atvasei, uzaiciniet ciemos bērna draugus un, iespējams, arī viņu vecākus. Nereti tik lielu ēdienu un uzkodu apjomu ir grūti un laikietilpīgi pagatavot, tādēļ lieliska opcija ir daļu no tiem pasūtīt no ēdinātāju uzņēmumiem. Šeit būs daži ieteikumi, kas ir izturējuši laika un cilvēku atsauksmju pārbaudi.

Veselīgais Avenei saldējums

avenei saldējumi pasākumiem

Ļoti oriģināla ideja, ar ko pacienāt ballītes ciemiņus, ir veselīgais Avenei saldējums. Iespējams, tas būs garšīgākais saldējums, kādu jebkad būsiet ēduši, un jo sevišķi to paspilgtina fakts, ka tas ir roku darbs, veidots tikai no dabiskām sastāvdaļām. Īpaši baudāms tas būs gada saulainajos mēnešos, tomēr atļaušos teikt, gan arī ziemā tas garšo fantastiski! Varētu likties, ka to pārlieku slavēju, tomēr šo faktu apstiprina vairāk nekā 100 cilvēku atsauksmes Avenei Facebook lapā. Šos saldējumus ir iespējams pasūtīt internetā, un tie atbilstošā daudzumā un garšu spektrā tiks Jums piegādāti svinību vietā – vai nu Jūsu mājās, vai ballītei paredzētajās telpās.

Vienmēr aktuālā un gardā pica

pasūtīt picu internetā

Picas pasūtīšana allaž ir labs risinājums, lai pabarotu ciemiņus, gan mājas ballītēs, gan dažādās izklaides vietās, kur nav pieejama lokālā ēdināšana. Pica garšos gan maziem, gan lieliem. Pica tiks piegādāta silta, tieši uz pasākuma sākumu. Iespējams, picas pasūtīšana nerada lielas pievienotās vērtības sajūtu, tomēr pavisam noteikti ir apstākļi, kad tā lieliski iederas pasākumā, gan tā formāta, gan bērnu vecuma dēļ. To ir iespējams pasūtīt divos veidos – vai nu pirms ballītes nobraukt gar tuvēju picas ceptuvi un paņemt tās klātienē, saņemot nelielu atlaidi, vai nu pasūtīt internetā, apmeklējot picu cepēju mājas lapas. Varu ieteikt savu favorītu – LuLu pica, kas allaž ir bagātīga un garšīga!

Unikāla un personalizēta torte

mājās cepta torte

Tiem vecākiem, kas vēlas pārsteigt savas jaunās atvases un sanākušos ciemiņus, ir iespēja pasūtīt individuāli ceptu un personalizētu torti. Tas nav lēts prieks, tomēr bērna dzimšanas diena arī netiek svinēta katru gadu. Bez tam, bērni tik ātri pieaug, un savas desmitās, vienpadsmitās dzimšanas dienas svinības jau daudz labprātāk svin bez vecāku klātbūtnes, tāpēc šādas tortes pasūtīšana varētu būt kaut kas īpašs, kas paliks gan bērnu atmiņās, gan skaistās fotogrāfijās. Torti var lieliski pieskaņot ballītes tematikai, rotājot to ar bērna vārdu, vecumu un citiem atribūtiem. Tāpat ir iespēja precizēt sastāvdaļas un pielāgot tortes saturu Jūsu vēlmēm. Iespējams, pati labākā šāda veida toršu cepēja Rīgā ir Tatjana, kuras veikumu ir iespējams apskatīties viņas mājas lapā.

Debešķīgas pankūciņas

pankūciņas pasākumiem

Vēl viena oriģināla ideja uzkodu galda klāšanai ir mazās pankūciņas. Latvijā ir kāda garšas entuziaste vārdā Monta, kura ar patiesu prieku dodas uz dažāda veida pasākumiem, gan bērnu, gan pieaugušo, un cienā sanākušos ar viņas pašas radītiem gardumiem. Tas ir vesels šovs, kā rezultātā pasākuma viesi tiek pie svaigi gatavotām pankūciņām ar veselīgām un garšīgām piedevām. Monta par katru pasākuma dalībnieku vēlētos saņemt piecus eiro, un papildus mazliet par piedevām. Pasākuma cena lapa ir pieejama šeit, un, ja vēlaties sazināties ar Montu, rakstiet uz pankukmanija@gmail.com

Bankets bērnu ballītei

bankets bērnu ballītei

Ja vēlaties savai jaunajai atvasei radīt patiesi iespaidīgu ballīti, un liels uzsvars ir liekams tieši uz ēdināšanu, tad banketa rīkošanas pakalpojumi būs pašā laikā. Ēdināšanas eksperti parūpēsies par bagātīgi klātu galdu ar visdažādākajiem ēdieniem, gardumiem un dzērieniem. Tas ir garants, ka ikviens no sanākušajiem ciemiņiem būs labi un garšīgi paēdis, un, atceroties šo pasākumu, prātā nāks tikai labas atmiņas. Banketus izbraukumos organizē visdažādākie uzņēmumi. Mēs varam ieteikt Latvijas līderi izbraukuma ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā – Banketu Serviss.

Kā uzkodas pagatavot pašu spēkiem

Ja vēlaties radīt ko oriģinālu un garšīgu pašu spēkiem, tad šeit būs daži ieteikumi un receptes. Pašu gatavots ēdiens allaž pasākumam piešķir papildus pievienoto vērtību!

Veselīgie jogurta-augļu saldējumi

augļu, jogurta saldējumi bērniem

Ļoti vienkārša un veselīga uzkoda bērnu ballītei – jogurta un augļu saldējums. Oriģinālā pagatavošanas recepte sevī ietver nepieciešamību pēc 100 ml jogurta, 250 gramiem aveņu un tējkarotes medus. To visu reizina ar ciemiņu skaitu un sablenderē. Tālāk jau sablenderēto masu atliek sapildīt mazās plastmasas glāzītēs, iespraust kociņu un ievietot saldētavā uz vismaz 4 stundām. Alternatīva pieeja būtu iztikt bez blendera – sapildīt plastmasas trauciņos jogurtu, samaisīt ar medu un ievietot augļu gabaliņus, ogas. Protams, arī šajā pieejā būs nepieciešama saldēšana vismaz 4 stundu garumā. Šādā veidā rezultāts būs vizuāli pievilcīgāks un radošāks.

Radošā Kit-Kat šokolādes kūka

kit kat kūka

Šīs radošās šokolādes tortes pamatā ir pavisam klasiska šokolādes kūka, kas oriģinālā veidā izdekorēta ar dažādiem saldumiem. Droši par pamatu varat izmantot savu iecienītāko šokolādes kūkas recepti, galvenais, lai tās diametrs nav pārāk liels – apjomam vajadzētu stiepties uz augšu, nevis sāniem. Ja Jums nav ideju par labu recepti, varu piedāvāt šo klasisko šokolādes kūku.

Glazūrai izmantosim klasisku šokolādes krēmu, bet arī šeit nav konstantas receptes. Droši varat vadīties pēc savas līdzšinējās kulinārijas pieredzes, bet ja ne – šeit būs manis piedāvātā recepte. Jums būs nepieciešami 200 ml 30% saldā krējuma, 50 g sviesta un 200 g tumšās šokolādes. Katliņā uzsildiet saldo krējumu un pievienojiet šokolādes gabaliņus – karsējiet un bez apstājas maisiet, līdz šokolāde būs pilnībā izkususi un masa kļūs viendabīga. Tad pievienojiet sviestu, kas ir sagriezts mazos gabaliņos, lai tā izkušana notiktu ātrāk. Kārtīgi visu samaisiet! Tad noņemiet no karstuma un atdzesējiet. Vēlāk, izmantojot elektrisko mikseri, kārtīgi saputojiet šo masu! Tādā veidā Jūs iegūsiet lielisku krēmu, ar ko noziedīsiet šokolādes kūkas malas un augšējo daļu.

Visbeidzot, atliek tikai dekorēšanas daļa, kas ir pati interesantākā un kūkai piešķirs ļoti oriģinālu izskatu. Apkārt kūkai, vienu pie otras, salipiniet Kit-Kat šokolādes tāfelītes, kas ir nopērkamas praktiski jebkurā pārtikas veikalā, saldumu nodaļā. Kad tas ir izdarīts, papildus stabilitātei, apsieniet apkārt skaistu lenti. Kūkas virspusi var dekorēt ar M&M`s krāsainajām šokolādes konfektītēm (iepakojums brūnā, nevis dzeltenā krāsā). Arī tās ir nopērkamas praktiski jebkurā pārtikas veikalā. Šo šokolādes konfektīšu vietā droši var izmantot arī citas, vai arī to vietā izmantot augļus un ogas. Vai arī augļus miksējot ar šokolādes konfektītēm. Ļaujieties radošumam! No vienas krāsas konfektītēm varat izveidot jubilāra vecuma skaitli. Tā būs kūka, ko atcerēsies ikviens!

Svaigi augļi uz kociņa

augļi uz kociņa

Ļoti daudzi vecāki liek lielu uzsvaru uz veselīgām bērnu ballītēm, un kas gan var būt veselīgāks par svaigiem augļiem? Jums atliek iegādāties tikai garos, duramos kociņus un visdažādāko veidu augļus – jo atšķirīgākas būs to krāsas, jo gala rezultāts izskatīsies interesantāks un apetīti rosinošāks. Galvenais neaizmirst augļus pirms uzduršanas rūpīgi nomazgāt! Starp augļiem, kontrastam, var uzmanīgi uzspraust arī šokolādes vai zefīra gabaliņus. Tas gan zināmā mērā ir pretrunā veselīguma idejai, tomēr būs vecāki, kam tas varētu likties interesanti. Bērniem patiks abas opcijas.