Brīva vieta Jūsu reklāmai
Sākums Blog

SPA ballīte bērniem

0
spa ballīte bērniem

Rīgā ir kāda brīnišķīga vieta, kur piedāvā spa ballītes bērniem, kas ir lieliska dzimšanas dienas aktivitāte meitenēm dažādos vecumos. Tomēr, tā šeit nav vienīgā aktivitāte.

Iespējamie svinību formāti

Kaut arī spa ballīte ir ļoti populāra izvēle, atkarībā no jauno dāmu interesēm un vēlmēm, ir iespējams apgūt arī meikapa un ādas kopšanas noslēpumus pie profesionālas kosmetoloģes, veidot krāsainos un staipīgos slaimus, radīt unikālus t-kreklus, nagu lakas u.c. Kas no visa šī liktos pats interesantākais Jūsu meitai?

Klasiskā SPA ballīte

spa ballītes meitenēm

Šis svinību formāts ir sadalīts trīs daļās. Katra no tām ilgst 1 stundu.

Pirmajā daļā jaunās dāmas varēs ietērpties elegantos halātiņos, aplikt matu lenti un doties piedzīvojumā, kopā ar profesionālu skaistumkopšanas speciālisti apgūstot pareizākās un saudzīgākās sejas ādas kopšanas metodes. Meitenēm būs iespēja izmēģināt sejas ādas attīrošās putiņas, maskas likšanu, svaigas gurķu šķēlītes un daudz ko citu. Spa procedūra noslēgsies ar sejas krēmu un mitrinošu lūpu balzāmiņu.

Otrajā daļā, atkarībā no jubilāres vai viņas māmiņas vēlmes, būs iespēja izvēlēties vienu no četrām aktivitātēm: make-up pamatus, savas kosmētikas gatavošanu, nagu laku veidošanu vai nagu lakošanu / parafīna terapiju rociņām.

Make-up pamati būs lielisks ieskats dekoratīvās kosmētikas pasaulē – ko un kāpēc bērniem nevajadzētu lietot un eksperimentēt ar savu ādu, ko drīkst izmēģināt treniņa nolūkos vai īpašās svētku reizēs. Būs iespēja izmēģināt dažādus produktus un kopīgi krāsot acu ēnas, skropstas, lūpas, izgaismot vaigu kaulus.

Ja izvēlēsieties nagu lakošanu un parafīna terapiju, bērniem būs iespēja uzzināt vairāk par roku higiēnu, metodēm, kā pareizi vīlēt nagus, lai tie netiktu traumēti. Protams, būs visi nepieciešamie piederumi nagu lakošanai un arī iespēja tos izmantot praktiski, krāsojot nagus. Arī parafīna terapija būs ļoti interesanta!

Visbeidzot, ja izvēlēsieties kosmētikas gatavošanu, varēsiet trauciņos jaukt speciālistes sagatavotos izejmateriālus, veidojot ķermeņa skrubi, lūpu skrubi vai lūpu pomādi. Trauciņus ar pašgatavoto kosmētiku varēs ņemt līdz uz mājām kā suvenīru no pasākuma.

Trešā daļa būs paredzēta svinībām – uz veselu stundu jūsu rīcībā būs svētku gads. Vecāki var sarūpēt dažādas, gardas uzkodas un dzērienus, bērni varēs ļauties dāvināšanas priekam un sarunām par nupat piedzīvoto.

Cenas – 3 stundu gara ballīte kopumā 8 bērniem izmaksās 250 eiro.

Mājas lapa – Kids Funnel Spa

Make-up ballīte meitenēm

makup apmācības meitenēm

Šis svinību formāts vispiemērotākais būs meitenēm vecumā no 10 līdz 17 gadiem.

Šajā pasākumā jaunajām dāmām būs iespēja ļoti rūpīgi izķidāt pieaugušo kosmētikas maciņa saturu. Profesionāla skaistumkopšanas speciāliste stāstīs par jaunākajām tendencēm, gaumīgu makeup uzklāšanu, dažādām tehnikām un otiņām, bet, pats galvenais, kā to visu darīt ar mēru, nebojājot sejas ādu.

Pasākumam ir pieejamas arī vairākas tēmas, piemēram, NUDE makeup, PHOTO makeup, PARTY makeup, dienas makeup pāreja uz vakara makeup.

Maksimālais meiteņu skaits šajā pasākumā ir 8, un tas var norisināties gan latviešu, gan krievu valodā. Pasākuma cena par 2 stundu praktiskām aktivitātēm + 1 stundu pie svinību galda ir 250 eiro. Katra ballītes dalībniece saņems arī pārsteiguma dāvanu no spa salona.

Kontakti – pašā raksta apakšā.

Nagu laku meistarklase

nagu laku meistarklase bērniem

Pirmā stunda tiks pavadīta, veicot SPA procedūru rociņām. Būs iespēja izmēģināt ļoti interesantas ziepes, atkārtot pareizu roku mazgāšanu. Tāpat būs iespēja veikt rokām maigu pīlingu un palutināt rociņas ar parafīna vanniņu, kas dziļi mitrina un baro roku ādu. Tiks arī apvīlēti nadziņi un pārrunāts, kā pareizi rūpēties par nagu skaistumu.

Otrā stunda tiks pavadīta, katrai ballītes dalībniecei pagatavojot savu nagu laku. Kad tas būs paveikts, jaunās dāmas varēs lakot nagus un izrotāt tos ar nagu uzlīmītēm un slaideriem. Vēl bez pašu darinātās nagu lakas, meitenes tiks pie vērtīgām dāvaniņām, ko paņemt līdz uz mājām – nagu starppirkstenīšiem, vīlītes, spīdumiņiem u.c.

Trešā stunda būs veltīta kārumu baudīšanai un fotosesijai kopā ar draudzenēm.

Šāda forša 3 stundu ballīte 8 meitenēm kopumā izmaksātu 250 eiro.

Slaima gatavošanas darbnīca

slaima ballīte

Pēdējā laikā arvien populārāka kļūst slaimu gatavošanas ballīte. Tā ilgs 3 stundas, no kurām pirmās divas būs iespēja praktiski veidot staipekļus no salona speciālistu sarūpētajām izejvielām, bet pēdējo pavadīt pie svinību galda, mielojoties ar vecāku sarūpētajiem dzērieniem un dzimšanas dienas gardumiem.

Bērniem tiks atklātas pašas labākās slaimu gatavošanas receptes, un procesu būs iespējams atkārtot arī mājās, kopā ar vecākiem.

Šī aktivitāte ir paredzēta līdz 8 bērniem, un kopējās ballītes izmaksas būs 250 eiro.

Spēle – PINK MAFIA

blank

2h aizraujoša, azartiska un erudīta spēle, kuras laikā tu vari pārbaudīt sevi un draugus- vai Tu redzi viņu ķermeņa, valodas izmaiņas brīdī, kad viņi kaut ko slēpj? Pasākuma vadītājs ļaus iejusties īstā spēles virpulī un doties notikumiem pa pēdām.

1h brīvais laiks (uzkodas, kūka, sveikšana, sarunas un skaistas bildes).

Darba dienās ballītes cena 200€, brīvdienās 250€. Ballīte pieejama latviešu un krievu valodā. Pieejama arī izbraukuma pasākumos.

T-kreklu radošā darbnīca

blank

Un šī ir viena no oriģinālākajām ballīšu aktivitātēm visā Rīgā, kas būs piemērota gan meitenēm, gan puišiem. Tā ir pašdarinātu t-kreklu darbnīca, kurā pasākuma dalībnieki varēs griezt, šūt, zīmēt, līmēt un pat gludināt. Tā visa rezultātā katrs bērns radīs krāsainu un unikālu t-krekla dizainu, un ar šo krekliņu droši varēs doties mājās un vēlāk palielīties arī citiem draugiem. Aktivitātes pamatā ir speciālas termoplēves, kas ļoti atgādina krāsaino aplikāciju papīru, pie kā bērni jau tik ļoti ir pieraduši.

Līdzīgi, kā spa ballīte un citas aktivitātes, arī šī ilgs divas stundas, un trešā būs paredzēta gardumu ēšanai pie svētku galda, skaistā un ziediem rotātā svinību telpā. Aktivitāte ir paredzēta līdz 8 bērniem un kopumā izmaksās 250 eiro. Šajā cenā, protams, būs iekļauti arī visi izejmateriāli, tostarp, balti krekliņi.

Kontakti rezervācijām

Epasts: spa@ballites.lv
Telefons: +371 29 571 872
Adrese: Tērbatas 93/95 (Rīgas centrs)

Svinību telpa Rīgas centrā

0
ballīšu telpa Martas ielā 9, Forest of dreams

Ļoti skaista un interesanta svinību vieta pašā Rīgas centrā – Martas ielā 9. Uz pārējo fona tā ļoti atšķiras ar pārdomāto un gaumīgo ballīšu telpu interjeru. Nešaubīgi varu teikt, ka noskaņa ir kā radīta īpašām svinībām tuvāko draugu un ģimenes lokā.

Svinību vietas apraksts

Telpas būs piemērotas nelielai ballītei draugu un tuvinieku lokā – līdz 30 cilvēkiem (15 vecākiem un 15 bērniem). Visiem būs pieejami svinību galdi ar krēsliem, kā arī dažādas mīkstās mēbeles. Taču visvairāk šo vietu novērtēs tieši bērni, kuriem būs pieejams ļoti plašs aktivitāšu un rotaļlietu klāsts, pie tam, pasniegts unikālā formā!

blank

Virtuvītē vecāku vajadzībām būs iespējams izmantot visus nepieciešamos traukus, leti ēdienu sagatavošanai, tējkannu un ledusskapi. Visu nepieciešamo ballītei jubilāra vecāki varēs pievest pie ieejas un izmantot bezmaksas autostāvvietu pagalmā.

Telpu saimniece, ja tas būs nepieciešams, ar prieku palīdzēs darāmajos darbos – sagaidīs viesus, saliks ziedus vāzēs, papildinās uzkodas un dzērienus uz galda u.tml.

Aktivitātes bērniem

Bērnus pirmām kārtām priecēs divstāvīga rotaļu māja, ko veido dažādas mazākas telpas. Tajās visās ir plašs rotaļlietu klāsts dažāda vecuma bērniem.

blank

Tāpat ir pieejams bumbu baseins ar slidkalniņu, kurā plunčāties vecāku uzraudzībā. Starp citu, arī rotaļu mājā bērniem varēs pievienoties arī bērnu vecāki.

Pakalpojumu cenas

Piedāvājums 2 stundu ballītei:

DarbadienāsBrīvdienās
10:00 – 12:00150 eiro250 eiro
14:00 – 16:00150 eiro250 eiro
18:00 – 20:00200 eiro250 eiro
Papildus stunda50 eiro75 eiro

Datuma un laika rezervācijai būs nepieciešams iemaksāt 50 eiro drošības naudu.

Papildus ir iespējams piesaistīt ballīšu vadītājus, dekorētājus vai galda klājējus. Tiesa, dekorētājus, visticamāk, nevajadzēs, jo esošais interjers un telpu noformējums ir lielisks svinīgām noskaņām jau esošajā stāvoklī. Bērnu ballīšu vadītāji būs laba opcija papildus jautrībai, ja ballītē caurmērā piedalīsies vismaz 4 gadus veci bērni.

Kontakti rezervācijām

Lai tiktu pie vēlamā ballītes datuma un laika, rekomendējam sazināties savlaicīgi!

Telefons: +371 29 534 869
Adrese: Rīga, Martas iela 9-2
E-pasts: dreams@ballites.lv

Ballīšu telpa Mārupē

1
bērnu ballītes mārupē, Lielā iela, Brīnumpele

Jaunums Mārupē – Lielā ielā 19 tagad ir pieejama jauka bērnu ballīšu vieta pašiem mazākajiem svinētājiem. Bet ar ko šī vieta atšķiras no citām mazuļu ballīšu telpām?

Svinību vietas apraksts

telpu atribūti

Šeit mierīga gaisotne un klusums aiz loga mijas ar svinīgu atmosfēru. Šī ir vieta, kas piemērota pirmās, otrās vai trešās dzimšanas dienas atzīmēšanai nelielā svinētāju lokā. Tieši tādēļ šeit galvenais akcents ir likts uz mazuļiem drošu vidi.

bērnu ballītes mārupē

Svinību telpas platība ir, apmēram, 65 kvadrātmetri, kas nozīmē, ka vēl bez mazajiem svinētājiem šeit bez problēmām ietilps vismaz 20 vecāki. Mazuļiem būs pieejamas visdažādākās rotaļlietas, pat mazs bumbu baseiniņš.

blank

Savukārt, vecākiem būs pieejams svētku galds, ko uzklāt pēc savas patikas. Telpas ir vienmērīgi gaišas, kas nozīmē, ka tās ir kā radītas izdekorēšanai.

blank

Jāpiebilst, ka jubilāra vecākiem būs pieejama neliela virtuvīte ēdienu sagatavošanai, bet ciemiņiem – bezmaksas autostāvvieta pagalmā.

Pakalpojumu cenas

Trīs stundas šajās ballīšu telpās izmaksās tikai 115 eiro. Rezervējot telpas sava bērna ballītei, varēsiet sarunāt papildus laiku, kas nepieciešams, lai ballīti sagatavotu un noslēgtu.

Kontakti rezervācijām

Telefons: +371 29 718 058
Adrese: Lielā iela 19 – K3, Mārupe
E-pasts: marupe@ballites.lv

Bērnu ballīšu vadītāji

21
bērnu ballīšu vadītāji

Šajā sadaļā ir atrodami Latvijas populārākie un pieprasītākie bērnu ballīšu vadītāji, kas tautā ir pazīstami arī kā bērnu pasākumu animatori. Viņu uzdevums ir ballītē ieviest smieklus un jautrību, izklaidēt bērnus un panākt, ka šī dzimšanas diena paliek bērnu atmiņās kā īpašs notikums. Pieejami izbraukumos visā Latvijā.

1Anita

Anita Zarecka

Viennozīmīgi varam teikt, ka Anita ir savas jomas profesionāle! Viņas pieredze stiepjas veselu 12 gadu garumā, kuru laikā novadītas vairāk nekā 1000 ballītes un rūpīgi atlasīta komanda, lai katram bērnam būtu iespēja satikt savu mīļāko pasaku varoni! Anita nevainojami saprotas ar bērniem. Viņas sortimentā ir vairāk nekā 50 dažādi pasaku tēlu kostīmi, kas ļaus pieskaņoties praktiski jebkurai svinību tematikai.

 • Piedāvājumā 50 tēlu kostīmi
 • Pieprasītākā animatore Latvijā
 • Vadījusi 1000+ bērnu ballītes

Anita un viņas jautrā komanda labprāt dodas arī ciemos (izbraukumā) pie saviem klientiem visā Latvijā. Jūsu izvēlētais animators ne tikai ieradīsies krāsainā kostīmā, bet būs arī sagādājis pārsteiguma dāvaniņu jubilāram un kārumus pārējiem svinētājiem. Pasākumā būs sagatavoti dažādi pārbaudījumi, spēles, balonu dzīvnieciņi, eksperimenti, milzu ziepju burbuļi, slaimu meistarklases, radošās darbnīcas un daudz kas cits. 🙂 

Cenas: No € 65 par pirmo stundu
Pārvalda:
Latviešu, angļu, krievu valodu
Telefona numurs: +371 29 563 007
Epasta adrese: te.burbuli@gmail.com

2Annija

Annija Cābule

Annija pēdējo 7 gadu laikā ir novadījusi vairāk nekā 1000 svinības bērniem. Šī nodarbe ir viņas sirdslieta, un tas lieliski atspoguļojas viņas darbā. Annijas sortimentā ir, apmēram, 50 dažādi tērpi, kas ļaus pielāgoties svinību tematikai. Viņa piedāvā ļoti plašu aktivitāšu klāstu, kas priecēs bērnus visa pasākuma garumā. Droši sazinieties ar Anniju jau tagad, un viņa Jums nosūtīs krietni plašāku piedāvājuma aprakstu.

Cenas: No € 75 par pirmo stundu
Pārvalda:
Latviešu un angļu valodu
Telefona numurs: +371 29 604 806
Epasta adrese: annija.kf@gmail.com

3Aģentūra “Tu ciemiņš”

blank

“Tu ciemiņš” ir radījušas Anne un Elistere, kuras par animatorēm strādā jau no padsmit gadu vecuma. Abas ir guvušas pieredzi visdažādākajās ar bērniem saistītās jomās: trenere, auklītes, nometņu vadītājas un pirmskolas skolotājas. Uzkrātā pieredze, darbojoties ar bērniem, ir viņu lielais trumpis. Viņas spēj atrast kopīgu valodu: iedrošināt kautrīgos, sasmīdināt nopietnos un iekustināt pasīvos. Draudzībā savijušās un ar degsmi priekšgalā – izveidoja savu uzņēmumu. Komandā esošajos animatoros ir ieliktas viņu pamatvērtības: jautrība un mīlestība pret svētkiem un bērniem. Kvalitāte allaž būs pāri kvantitātei, ko arī apliecina klienti, kuri pārsvarā nāk no tā saucamā “čigānu pasta” jeb ieteikumiem.

Ja ir kāda neierasta vai traka ideja – ar viņām to noteikti varēs sarunāt!

 • Promo pakalpojumi uzņēmumiem – jūsu zīmola seja
 • Korporatīvie pasākumi (pieredze ar 50-300 bērniem)
 • Radošās darbnīcas, meistarklases un plašs tēlu klāsts

Cenas: No € 65 par pirmo stundu
Pārvalda:
Latviešu, krievu un angļu val.
Telefona numurs: +371 29 999 459
Epasta adrese: tuciemins@gmail.com
Sociālie tīkli: Instagram, Facebook

4Arnolds

blank

Arnolds ir atraktīvs džeks ar vairāk nekā 3 gadu pieredzi bērnu pasākumu vadīšanā. Kas ir interesanti, paralēli klasiskajai burbuļu pūšanai, sausā ledus eksperimentiem un citām aktivitātēm, viņš piedāvā arī profesionālu breakdance priekšnesumu, kas jau pašā startā ir iekļauts cenā. Arnoldam ir pieejami dučiem dažādu kostīmu, lai pielāgotos jebkura pasākuma tematikai. Viņa dzimtā valoda ir krievu, taču Arnolds lieliski pārvalda arī latviešu un angļu valodu. Tā kā, ja gribat foršu ballīti – aiciniet viņu droši ciemos!

Cenas: No € 65 par pirmo stundu
Pārvalda:
Krievu, latviešu un angļu val.
Telefona numurs: +371 29 857 348
Epasta adrese: arnolds@ballites.lv

5Oskars

blank

Pēdējo 6 gadu laikā Oskars ir novadījis simtiem interesantas ballītes! Viņš lieliski saprotas ar bērniem, spēj radīt smieklus un nebeidzamu jautrību. Oskara arsenālā ir visdažādākie tērpi, tostarp, klasiskie betmena un supermena. Ja plānojat rīkot ballīti puišiem, tad Oskars pavisam noteikti būs kā savējais un izdarīs visu, lai svinības sanāktu pa pirmo!

Cenas: No € 65 par pirmo stundu
Pārvalda:
Latviešu un angļu valodu
Telefona numurs: +371 29 725 748
Epasta adrese: oskars@ballites.lv

6Aijens

blank

Aijena pirmās novadītās svinības notika pirms vairāk, kā 6 gadiem. Kopš tā laika viņš ir novadījis vairāk par 300 ballītēm un būtiski noslīpējis savu kā animatora talantu. Viņa vadītie pasākumi allaž ir jautri, aktīvi un sporta pilni. Aijens piemeklēs jebkuru pasaku tēla tērpu, lai pieskaņotos Jūsu ballītes tematikai.

Cenas: No € 65 par pirmo stundu
Pārvalda:
Latviešu, krievu, angļu val.
E-pasta adrese: aijens@ballites.lv
Telefona numurs: +371 29 526 802

7Patrīcija

blank

Patrīcija ar patiesu prieku un aizrautību vada ballītes jau vairāk nekā 2 gadus. Katra nākamā ballīte esot kā jauns izaicinājums, kur katru, pat viskautrīgāko viesi ir jāiekustina un jāiesaista dejā vai spēlē. Patrīcija ir savu uzdevumu augstumos arī tad, ja viesu skaits ir ļoti liels – ap 50. Viņai ir pieejams paliels kostīmu sortiments, lai bez problēmām pielāgotos Jūsu bērna svētku tematikai. Svinību noslēgumā katrs no viesiem tiks pie dāvaniņas – balona dzīvnieciņa un pozitīvu emociju lādiņa.

Cenas: No € 60 par pirmo stundu
Pārvalda:
Latviešu un angļu valodu
Epasta adrese: patricija@ballites.lv

Bērnu pasākumu animatori

bērnu pasākumu animatori

Pieredze

Viens no būtiskākajiem kritērijiem, izvēloties animatoru sava bērna ballītei, ir šī cilvēka stāžs un pieredze. Pievērsiet uzmanību pasākumu skaitam, ko šis cilvēks ir vadījis, tāpat pievērsiet uzmanību tam, cik gadus šis cilvēks nodarbojas ar ballīšu vadīšanu. Tas aptuveni ļaus noprast, cik kvalitatīvu sniegumu no šī cilvēka varat sagaidīt.

Cenas

Precīzi noteikt pakalpojuma cenas praktiski nav iespējams. Katrs gadījums ir jāskatās individuāli – cik daudz resursi būs nepieciešami ballītes procesā, cik daudz laika vajadzēs, lai tai sagatavotos, lai līdz tai nokļūtu, lai to novadītu. Mēs iesakām sazināties ar šiem cilvēkiem, lai saņemtu individuālu cenas piedāvājumu!

Atsauksmes

Vēl bez pakalpojuma cenām un gadu stāža noteikti vajadzētu ņemt vērā iepriekšējo klientu viedokli par konkrēto pasākumu vadītāju. Tomēr ņemiet vērā, ka mūsu mājaslapa nepastāv sen, tādēļ nebūs pievienots liels skats atsauksmju. Tas ko mēs lūdzam Jums – pēc pasākuma noteikti padalieties savos iespaidos!

Ballīšu telpa Rīgas centrā

0
Ballīšu telpa Rīgas centrā

Ļoti mājīga bērnu ballīšu telpa, kas atrodama pašā Rīgas centrā – Marijas ielā 16 (Upīša pasāžā). Tā ir lieliski piemērota svinību rīkošanai pašiem mazākajiem svinētājiem un, protams, arī viņu vecākiem. Siltais un svinīgais interjers ar garantiju uzburs svētku sajūtu!

Vietas apraksts

Ballīšu telpa kopumā aizņem 45 m2 un ir piemērota līdz 15 vecākiem un, aptuveni, tikpat bērniem. Tā ir sadalīta divās zonās – rotaļām un svētku galda klāšanai.

Rotaļu zonā bērnus priecēs bumbu baseins, spēļu virtuvīte, kā arī dažādas rotaļlietas. Svētku galdu zonā atrodas divi svinību galdi – gan lielajiem, gan mazajiem svinētājiem.

blank

Jubilāra vecāku ērtībām ir pieejama arī neliela virtuvīte, kurā sagatavot svētku cienastu. Tajā atradīsiet gan ledusskapi, gan galda piederumus, gan arī visu nepieciešamo tējas / kafijas pagatavošanai. Ir pieejama arī tualete mazuļu pārtīšanai. Telpas ir nodrošinātas ar profesionālu ventilācijas sistēmu, kas nodrošinās svaigu gaisu un epidemioloģisko drošību. Grīdas klāj mīksts paklājs, ko īpaši novērtēs rāpojošie svinētāji. 🙂

Ballītes izmaksas

Šī svinību vieta tiek izīrēta 3 stundu garai ballītei. Darbadienās šis prieks maksās 150 eiro, bet piektdienu vakaros, brīvdienās un svētku dienās – 190 eiro. Ballīti ir iespējams pagarināt par stundu, piemaksājot 50 eiro, bet ar nosacījumu, ka pēc tās nav plānots nākamais pasākums. Vēl lielakai jautrībai ir iespējams piesaistīt arī animatoru.

Papildus tiek dotas 15 minūtes pirms un tikpat arī pēc ballītes, lai sagatavotu vietu svinībām un pēcāk to arī atbrīvotu. Šajā laikā bez maksas jubilāra vecākiem ir iespēja noparkot savu auto tieši līdzās ieejai, lai ienestu svētku cienastus un dzērienus.

Rezervācija

Zvanot: +371 29 542 719
Rakstot: centrs@ballites.lv

Atrodas: Rīgā, Marijas ielā 16
Sīkāka informācija: Mājas lapā

Ballīšu telpa Ķengaragā

0
ballīšu telpa Ķengaragā, Prūšu ielā

Ķengaragā, Prūšu ielā 22a, atrodas plaša un interesanta svinību vieta dažāda vecuma bērniem, tostarp, pašiem mazākajiem – no 1 gada vecuma.

Svinību vietas apraksts

Šī svinību vieta uz pārējo fona izceļas ar savu plašumu – 300 m2 lielās telpas būs lieliski piemērotas arī apjomīgam svinētgribētāju skaitam.

atrakcijas Prūšu ielā bērniem

Dažāda vecuma bērniem būs pieejams plašs rotaļlietu un atrakciju klāsts – batuti, slidkalniņš, bumbu baseins u.c. Radot telpu iekārtojumu, ir padomāts arī par pašiem mazākajiem svinētājiem.

galdi un krēsli svinētājiem

Bērnu vecākiem būs pieejams gan svinību galds (piemērots līdz 16 personām), gan atpūtas zona ar nelieliem dīvāniņiem. Arī bērniem būs pieejams liels svinību galds (16 personām). Tāpat jūsu rīcībā būs ledusskapis, mikroviļņu krāsns, trauki un dažādi galda piederumi.

Cenas un kontakti

Darbadienās 3 stundu ballīte šajā vietā izmaksās 150 eiro, bet nedēļas nogalēs (piektd. – svētd.) – 170 eiro. Cenā ir iekļauta gan plašā svinību vietas izmantošana, gan ūdens, tējas, kafijas, kā arī autostāvvieta pagalmā. Animatoru pakalpojumi ir pieejami atsevišķi.

E-pasts: kengarags@ballites.lv
Adrese: Rīga, Prūšu iela 22a (Ķengarags)
Telefons: +371 29 724 097

Ballīšu telpa Rīgas centrā

0
cool kids club - ballīšu istaba Ģertrūdes ielā

Pašā Rīgas centrā, Ģertrūdes ielā 67, atrodas foršas telpas, kas ir lieliski piemērotas tieši pusaudžu ballīšu rīkošanai. Tomēr, ar ko tās atšķiras no citām svinību vietām?

Svinību vietas apraksts

Šīs telpas ir paredzētas skolēnu un pusaudžu ballīšu rīkošanai, jo to interjers un piedāvātās aktivitātes liksies saistošas tieši bērniem no astoņu un vairāk gadu vecuma. Bet, protams, tas neizslēdz iespēju tajās rīkot pasākumus arī vecākiem, vai jaunākiem bērniem.

blank

Jūsu rīcībā būs divas plašas telpas ar kopējo platību, kas pārsniedz 100 kvadrātmetrus. Tāpat Jums būs pieejama neliela virtuves telpa, kur sagatavot līdzpaņemtos ēdienus un dzērienus. Šeit pavisam mierīgi ir iespējams organizēt ballīti vismaz 30 cilvēkiem.

Piedāvātās aktivitātes

Jūsu rīcībā būs plašs aktivitāšu klāsts – lielākajā no telpām ir pietiekami daudz vietas, lai izdejotos, padziedātu karaoke un uzspēlētu īstus mūzikas instrumentus. Papildus atmosfēru radīs arī spoguļbumba. Tāpat jūsu rīcībā būs gaisa hokejs, galda futbols un Play Station.

blank

Ja nu gadījumā ar piedāvātajām aktivitātēm būs par maz, Jūs varat piesaistīt dažādus bērnu izklaidētājus, kas rādīs, piemēram, zinātniskos eksperimentus, burbuļu šovu, ļaus bērniem risināt dažādus kvestus, spēlēt Mafia utt.

blank

Vai esat gatavi šo dzimšanas dienu nosvinēt tā pa riktīgo, lai ir prieks atcerēties?

Pakalpojumu cenas

Divu stundu ballīte šajās telpās izmaksās 180 eiro, bet ja vēlēsieties svinēt trīs stundas, tas izmaksās 220 eiro. Cenā ir iekļautas abas telpas, virtuve, tēja un garšīga kafija, visas telpās pieejamās spēles un aktivitātes, administratora pakalpojumi un pārsteiguma dāvana.

Kontakti rezervācijām

Epasts: kids@ballites.lv
Adrese: Rīga, Ģertrūdes iela 67
Telefons: +371 29 573 691

Dāvanas bērniem

0
dāvanas bērniem un pusaudžiem, vērtīgas idejas

Ja meklējat dāvanas bērniem vai pusaudžiem (idejas), ko uzdāvināt dzimšanas dienā vai Ziemassvētkos, tad atrodaties pareizajā vietā! Mēs esam apkopojuši populārākās vecāku izvēles un snieguši vērtīgus ieteikumus, kā izvelēties pašu atbilstošāko dāvanu tieši Jūsu jaunajai atvasei, neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai interesēm.

Idejas bērnu dāvanām

Izvēlieties piemērotāko vai vienkārši gūstiet iedvesmu savai idejai!

1LED gaismas burti

led gaismas burti

Aptuvenā cena: € 55 – 70
Piemērotība: 3 līdz 14 gadi

Skaistie led gaismas burti var pildīt gan dekoratīvu, gan praktisku funkciju – kā gaismas avots. Tā būs lieliska un oriģināla dāvana meitenei vai zēnam Ziemassvētkos, dzimšanas vai vārda dienā. Klasiski tiek dāvināts tāds burts, kas atbilst bērna vārda pirmajam burtam. Šie gaismas burti ir darbināmi, izmantojot pavisam parastas baterijas. Tos var ieslēgt un izslēgt ar mazu slēdzīti to apakšā. Burti pieejami dažādās krāsās.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

2Avenei saldējumu dāvanu karte

gardo Avenei saldējumu dāvanu karte

Aptuvenā cena: € 25 – 50
Piemērotība: no 3 gadu vecuma

Vai ir iespējams garšīgs un veselīgs našķis, kas patiktu ikvienam, neatkarīgi no vecuma? Avenei saldējumi tādi ir! Tie nesatur nedz piena produktus, nedz mākslīgas piedevas. Tie ir īsts roku darbs – gatavoti ar mīlestību! 🙂 Izmantojot dāvanu karti, bērns varēs pasūtīt saldējumus interneta veikalā (varbūt ar nelielu mammas palīdzību), un tie tiks piegādāti jums uz mājām – izdevīgā dienā un laikā. Patiešām ļoti garšīgi! Iesaku!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

3Stilīgs bērna rokas pulkstenis

analogie un digitālie rokas pulksteņi bērniem

Aptuvenā cena: € 15 – 125
Piemērotība: 4 līdz 11 gadi

Rokas pulkstenis būs vienlīdz noderīga lieta gan zēniem, gan meitenēm. Jo sevišķi vecumā, kad kabatā vēl nav mobilais telefons. Tas palīdzēs mācīties laiku un liks pirmos pamatus laika plānošanā. Rokas pulkstenis var būt gan analogs (uzgriežams un mehānisks), gan digitāls (elektronisks). Protams, ka jaunā paaudze daudz labprātāk izvēlas modernas un stilīgas lietas, tad nu atliek piemeklēt dzimumam un vecumam atbilstošāko dizainu.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

4Bērnības atmiņu lāde

koka bērnības atmiņu lāde vai kaste

Aptuvenā cena: € 35
Piemērotība: 0 līdz 3 gadi

Šī koka bērnības atmiņu lāde ir patiešām oriģināla ideja, ko dāvināt bērnam kristībās vai pirmajā dzimšanas dienā. Lāde var būt dažādi noformēta, kas nozīmē, ka to nav obligāti jāsasaista ar kristībām vai dzimšanas brīdi. Teorētiski, to varētu pasniegt arī divgadniekam vai trīsgadniekam. Jebkurā gadījumā, lāde un tās saturs, ko, visticamāk, veidos gaviļnieka vecāki, emocionālo vērtību iegūs tikai pēc vairākiem desmitiem gadu, kad atmiņas par bērnību un gādīgajiem vecākiem būs viena no lielākajām bagātībām.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

5SPA meitenei un mammai

spa mammai un meitai

Aptuvenā cena: € 50
Piemērotība: 6 līdz 12 gadi

Lieliska aktivitāte, ko uzdāvināt meitenei un viņas mammai! Abas dāmas kopīgi varēs baudīt dažādus skaistumkopšanas rituālus 40 minūšu garumā. Iesākumā pēdu vanniņu, kas pildīta ar pienu un rožu ziedlapām, pēc tam masieres veiks maigu pīlingu ar zemeņu-banānu skrubi. Visbeidzot, tiks izmasētas viņu pēdiņas ar zemeņu-banānu sviestu, pēc kā kājas tiks ietītas karstos dvielīšos un sasmērētas ar mīkstinošo krēmu. Abu dāmu rokas tiks palutinātas ar parafīna terapiju.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

6Lāzertaga dāvanu karte

Rīgas Lāzertaga dāvanu karte

Aptuvenā cena: no € 50
Piemērotība: 8 līdz 13 gadi

Lāzertags, pazīstams arī kā lāzerpeintbols, ir aizraujoša un droša spēle, kas īpaši pie sirds iet pusaudžiem. Visbiežāk šī izklaide ir pamatā bērnu ballītei – ar svinību telpu, svinību galdu, dāvanām, kam paralēli norisinās aktīvā spēle. Tomēr, to var pasniegt arī kā dāvanu, lai jubilārs / jubilāre vēlāk ielūdz savus draugus un kopā dodas izklaidēties.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

7Bērnu elektroauto

bērnu elektroauto un elektromobīļi

Aptuvenā cena: € 190 – 450
Piemērotība: 2 līdz 5 gadi

Populāra un ekskluzīva dāvana maziem bērniem – elektroauto. Šīs mazās, elektriskās automašīnas vispiemērotākās ir trīsgadniekam un četrgadniekam. Tās sniedz prieku un sajūsmu, un vienkārši labi izskatās. Elektromobīli varat izvēlēties dažādās krāsās, izmēros. Tāpat ir pieejami dažādi auto zīmoli, tādi kā Audi, Bentley, Jaguar, Lexus, BMW, Mercedes-Benz u.c. Sortimentā ir pieejami arī bērnu elektriskie motocikli un kvadricikli.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

8Attīstošā spēle kopā ar vecākiem

kopaa attīstošās rotaļlietas

Aptuvenā cena: € 20
Piemērotība: 5 līdz 8 gadi

KOPAA ir Latvijā radīta attīstošā spēle, ko var uzdāvināt piecgadniekam vai vecākam bērnam. Kā jau to daļēji atklāj nosaukums, tā ir “spēlējama” kopā ar vecākiem. Šī spēle sastāv no koka pamatnes, bērniem piemērota āmura un naglām, krāsaina un izturīga diega, šablona, sienas stiprinājuma un pamācības. Mērķis ir koka pamatnē, izmantojot šablonu, ienaglot nagliņas un tās savstarpēji savienot ar krāsaino diegu. Rezultātā iznāk unikāla glezniņa, ko piekārt pie sienas un saglabāt par piemiņu no bērnības.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

9Stilīga ūdens pudele

praktiskā ūdens pudele

Aptuvenā cena: € 9 – 25
Piemērotība: 4 līdz 16 gadi

Nevienam nav noslēpums, ka ūdens ieņem ļoti būtisku lomu cilvēka dzīvē. Uzdāvinot bērnam foršu un stilīgu ūdens pudeli, Jūs parūpēsieties par to, lai ūdens allaž būtu rokas stiepiena attālumā, jo sevišķi, uzsākot skolas gaitas. Nav svarīgi – bērnam vai pusaudzim, puisim vai meitenei – atbilstošs ūdens daudzums stiprina imūnsistēmu, uzlabo veselību, labsajūtu un koncentrēšanās spējas.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

10Koka leļļu māja

leļļu māja no koka

Aptuvenā cena: € 75 – 93
Piemērotība: 2 līdz 7 gadi

Pašmāju uzņēmums Giftart ražo ļoti jaukas koka leļļu mājas, kas jo sevišķi ies pie sirds mazākajiem gaviļniekiem. Pašlaik ir pieejami 3 varianti – divstāvīga māja ar vai bez balkona un trīsstāvīga māja. Visām komplektā ir ietverti koka cilvēciņi, trepes un pārējie sadzīves priekšmeti. Vēl interesantāk par spēlēšanās procesu būs šo māju salikt, izmantojot pamācību un daudzās koka detaļas.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

11Braingames galda spēles

brain games galda spēļu sortiments

Aptuvenā cena: € 5 – 200
Piemērotība: no 3 gadu vecuma

Galda speles patiesībā ir ļoti universāla dāvināšanas opcija, jo tās ir ļoti dažādas, piemērotas plašai vecumu auditorijai, sākot no pavisam maziem bērniem, turpinot ar pusaudžiem un jauniešiem, beidzot ar pieaugušajiem. Galda spēles palīdz apgūt jaunas lietas, asināt prātu un ļauj arī patīkami pavadīt brīvo laiku draugu vai ģimenes lokā. Šī noteikti ir lieliska izvēle inteliģentiem cilvēkiem un viņu jaunajām atvasēm!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

12Galda hokejs

aizraujošais galda hokejs jauniešiem

Aptuvenā cena: € 85
Piemērotība: no 5 gadu vecuma

Galda hokejs ir aizraujoša spēle jebkura vecuma cilvēkiem – kā bērniem, tā viņu vecākiem. Lai to spēlētu, vajadzēs vismaz divus dalībniekus. Spēles process ir azarta caurvīts, un, kā jau daudzas nodarbes, arī galda hokeju var izkopt ļoti augstā un pat profesionālā līmenī. Šajā sakarā varu minēt to, ka Latvijā ir vairāki sporta klubi un pat nacionālā izlase, kas dodas spēkoties ar citu valstu galda hokeja lietpratējiem, un Latvija atrodas pašā pasaules spicē – starp trīs labākajām valstīm.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

13Izjādes ar zirgiem

izjāde ar zirgiem meitenei

Aptuvenā cena: € 13 – 30
Piemērotība: 2 līdz 9 gadi

Jūs varat uzdāvināt arī vienkāršu izjādi ar zirgiem, kas jo sevišķi pie sirds ies meitenēm. Tā ir aktivitāte, kas būtu piemērota pat divgadniekam, taču mammai būs jāiet līdz zirdziņam un bērniņš mazliet jāpietur drošības nolūkos. Pirms izjādes varēsiet pabarot zirdziņu ar burkāniem. Tas palīdzēs mazajiem justies drošāk zirgu tuvumā. Izjāde norisināsies līdz 30 minūtēm, instruktores pavadībā, Ādažu pusē – būs interesanti!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

14Frozen briedis Svens

frozen briedis svens

Aptuvenā cena: € 180
Piemērotība: 4 līdz 8 gadi

Frozen (Ledus sirds) ir multfilma / mūzikls, kas iekritis ļoti daudzu bērnu sirdīs. Ne velti viena no populārākajām bērnu ballītes tematikām ir tieši Frozen. Un multfilmas galvenā varone Elza ir tā, ko visbiežāk aicina ciemos uz svinībām. Protams, tā ir animatore, kas tērpusies kā Elza. Un animatore Annija man pačukstēja, ka bērni ir sajūsmā, ja tiem uzdāvina kaut ko no Frozen tematikas. Viena no opcijām ir šis briedis – Svens.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

15Brauciens ar kvadricklu

aizraujošs brauciens ar kvadraciklu bērnam

Aptuvenā cena: € 22
Piemērotība: 7 līdz 16 gadi

Kā zināms, ikvienam pusaudzim patīk aktīvas un interesantas nodarbes. Un reti kuram puikam nepatīk mašīnas un motocikli. Kvadricikli ir to tuvākais brālēns, kas ļaus aktīvi atpūsties, gūt jaunus iespaidus un visādi citādi labi pavadīt laiku. Šajā moto trasē ir pieejami speciāli bērnu kvadricikli, kā arī viss nepieciešamais drošības aprīkojums. Profesionāli drošības instruktori visu izstāstīs, parādīs un parūpēsies par drošu braucienu.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

16Izdzīvošanas komplekts puisim

izdzīvošanas komplekts puisim

Aptuvenā cena: € 40 – 70
Piemērotība: 8 līdz 17 gadi

Praktiska dāvaniņa pusaugu puišiem, iespējams, arī meitenēm, kas aizraujas vai interesējas par pārgājieniem un došanos pie dabas. Šī mazā izdzīvošanas kastīte satur būtiskākos rīkus, kas var noderēt neparedzētā situācijā, piemēram, apmaldoties – uguns aizšķīlēju un sausu iekuru, lukturīti, kompasu, svilpi un spogulīti signalizēšanai, nelielu nazīti, izturīgu auklu, primitīvas makšķerlietas, izdzīvošanas pamācību ar 62 praktiskiem ieteikumiem, kā arī citus noderīgus sīkumus.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

17Profesionāla fotosesija bērniem

profesionāla fotosesija bērniem

Aptuvenā cena: € 50 – 100
Piemērotība: 4 līdz 18 gadi

Fotosesija kopā ar profesionālu fotogrāfu būs piedzīvojums jau pats par sevi. Taču rezultātā taps arī brīnišķīgas fotogrāfijas, kas paliks par atmiņu gan bērnam, gan vecākiem. Pusaugu gados, jo sevišķi jaunajām dāmām, profesionāla fotosesija nozīmē arī foršas fotogrāfijas sociālajos tīklos, kas tajā vecumā ir ļoti svarīgi! Tā ir lieliska ideja dāvanai, jo fotogrāfija ir mūžīga. Tā sevī glabā mirkļa emocijas un patīkamās bērnības atmiņas.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

18Dažādi sporta piederumi

profesionāls sporta ekipējums

Aptuvenā cena: € 10 – 50
Piemērotība: 4 līdz 18 gadi

Bērnību allaž caurstrāvo šķietami nebeidzama enerģija. Ne velti bērni visdažādākajos vecumos labprāt apmeklē sporta pulciņus. Kāds tikai hobija pēc, kāds tāpēc, ka vecāki liek, vēl kāds jau gatavojas profesionālai sportista karjerai. Tā vai citādi, bet jebkāda veida dāvana, kas ir saistīta ar konkrēto sporta veidu, bērnam būs patīkama un noderīga.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

19Datorspēles pusaudžiem

datorspēles pusaudžiem un jauniešiem

Aptuvenā cena: € 5 – 100
Piemērotība: 10 līdz 15 gadi

Pusaudžu gados, jo sevišķi puišiem, mēdz parādīties interese par datorspēlēm. Tas ir digitāls piedzīvojums, sacensība, kaut kādā veidā arī pasaules izzināšana. Šīs datorspēles ir ļoti dažādas – sākot no prāta asināšanas spēlēm, piedzīvojumu spēlēm, beidzot ar tādām, kas sevī satur militāru piegaršu. Ja vecākiem liekas, ka spēlēšana ir sabalansēta ar skolas lietām un pulciņiem, tad jaunajai atvasei varat uzdāvināt Steam dāvanu karti. Ar to populārākajā spēļu platformā būs iespējams iegādāties to, kas ies pie sirds.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

20Jauns viedtālrunis

jauns viedtālrunis jaunajai paaudzei

Aptuvenā cena: € 100 – 1000
Piemērotība: 7 līdz 18 gadi

Ja kādreiz mobilais telefons bija retums pat pieaugušajam, tad šodien tā ir neatņemama dzīves sastāvdaļa pat bērniem. Ir diskutabls jautājums par to, no kāda vecuma varētu tādu dāvināt, bet, manuprāt, loģiskākais laiks ir pirmās skolas gaitas, jo tā ir iespēja jebkurā brīdī sazināties ar vecākiem. Sākumā kaut ko vienkāršāku, ejot gadiem – smalkāku un jaudīgāku. Bet neatkarīgi no vecuma vai dzimuma – telefons patiks ikvienam!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

21Lego

lego konstruktors

Aptuvenā cena: € 15 – 250
Piemērotība: 3 līdz 10 gadi

Ne velti LEGO zīmols ir atzīts par mīlētāko, un kompānija aiz šī zīmola par lielāko bērnu rotaļlietu ražotāju pasaulē. Šie mazie klucīši radās pirms vairāk kā 70 gadiem. Un šo daudzo gadu laikā ar tiem spēlējušās ir vairākas paaudzes. Tieši tādēļ ar šādu dāvanu vienkārši nevar aizšaut garām – tās neskaitāmās variācijas un bērnu iespēja radīt pašiem savas rotaļlietas nozīme garantētu prieku un radošu spēlēšanās procesu.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

22Krāsojamā grāmata bērniem

krāsojamā grāmatiņa

Aptuvenā cena: € 2 – 15
Piemērotība: 2 līdz 6 gadi

Vēl viena lieliska ideja, ko uzdāvināt, piemēram, divgadniekam, trīsgadniekam vai četrgadniekam, ir krāsojamā grāmata. Krāsošanas process mazajiem jubilāriem allaž iet pie sirds, tāpēc, iespējams, komplektā varat iekļaut arī krāsainos zīmuļus, flomāsterus vai krītiņus. Noteikti pievērsiet uzmanību rekomendētajam vecumam uz grāmatas vāka!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

23Ģimenes fotosesija

sirsnīga ģimenes fotosesija

Aptuvenā cena: € 75
Piemērotība: 0 līdz 4 gadi

Pirmajos dzīves gados bērnu ballītes un dāvanu saņemšana mazajiem jubilāriem ir sekundāra. Pirmās dzimšanas dienas vairāk ir svinības jaunajiem vecākiem, radiem un tuvākajiem ģimenes draugiem. Tieši tādēļ ģimenes fotosesija varētu būt ļoti atbilstoša dāvana – gan jubilāram, gan vecākiem. Pēc daudziem gadiem šīs sirsnīgās ģimenes fotogrāfijas būs lielākais jubilāra dārgums – par atmiņu no saulainās bērnības.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

24Kiwie stilīgās lietas

kiwie merch for kids

Aptuvenā cena: € 10 – 2000
Piemērotība: 12 līdz 18 gadi

Daudziem jauniešiem, jo sevišķi tiem, kas darbojas mākslas pasaulē, ir labi zināms vārds Kiwie. Tas ir atpazīstamākais un, ļoti iespējams, labākais graffiti mākslinieks Latvijā. Taču ielu māksla nav vienīgais, ar ko šis noslēpumainais cilvēks nodarbojas – viņš veido arī unikālus apģērbus, apavus, aksesuārus un daudz ko citu. Vairums no šīm lietām ir kā radītas oriģinālai dāvanai pusaudzim, jo sevišķi puisim.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

25Interesanta bērnu grāmata

interesantas bērnu grāmatas

Aptuvenā cena: € 4 – 20
Piemērotība: 4 līdz 10 gadi

Laikā, kad modernās tehnoloģijas lielā mērā pārņem jaunatnes prātus, ir ļoti svarīgi bērnus iepazīstināt arī ar grāmatu pasauli. To noteikti nevajadzētu atstāt skolu ziņā, jo obligātā literatūra reti kad veicina patiesu vēlmi lasīt. Tam būtu jānāk dabiski, un kad vēl, ja ne bērnībā, kad ikdiena ir pilna ar ziņkāri un vēlmi iepazīt pasauli. Sākumā stāstus priekšā var lasīt vecāki, vēlāk, kad ir apgūts alfabēts, pats bērns var nodoties lasīšanas priekam.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

26Auduma telts bērnam

skaista bērnu auduma telts

Aptuvenā cena: € 155
Piemērotība: 2 līdz 5 gadi

Vēl viena interesanta un oriģināla ideja dāvanai varētu būt Latvijā radītās bērnu auduma teltis. Tās ne tikai pildīs būtisku lomu rotaļu procesā, bet arī lieliski papildinās telpas interjeru un ienesīs tajā siltas noskaņas. Par telts audumu ir izmantota īpaši kvalitatīva kokvilna, tās stabi ir veidoti no bērza koka, grīda ir mīksta un silta, kas noteikti patiks jaunajam telts saimniekam vai saimniecei.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

27Labu manieru skola meitenēm

labu manieru skola meitenēm

Aptuvenā cena: € 90 – 630
Piemērotība: 6 līdz 9 gadi

Labu manieru skola organizē īpašu kursu meitenēm vecumā no sešiem līdz deviņiem gadiem. Šajā kursā ir iespējams apgūt ne tikai labas manieres, bet arī staltu stāju, zināšanas par apģērba izvēli un kopšanu, graciozas kustības, klasiskās dejas pamatus, galda etiķeti, uzturmācību, ārstniecisko vingrošanu un daudz ko citu. Šādas nodarbības vislabāk būtu dāvināt tieši no meitenes vecāku puses.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

28Radošais plastilīns

plastilīns radošai rotaļai

Aptuvenā cena: € 4 – 20
Piemērotība: 2 līdz 4 gadi

Noteikti mēs visi atceramies plastilīnu no savas bērnības – no tā bija iespējams izveidot praktiski jebko. Gadi ir pagājuši, taču plastilīns aizvien ir topā! Vienīgā atšķirība – tas ir kļuvis krietni mīkstāks un vieglāk veidojams. Mazie ar to var spēlēties stundām ilgi, radoši veidojot automašīnas, dažādus dzīvnieciņus un daudz ko citu.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

29Virtuālās realitātes piedzīvojums

virtuālās realitātes piedzīvojums Rīgā

Aptuvenā cena: € 10 – 200
Piemērotība: 3 līdz 18 gadi

Virtuālā realitāte (VR) ir salīdzinoši jauna izklaide, kas piemērota ļoti plašai vecumu amplitūdai. Tas ir patiešām interesants piedzīvojums – bērns nonāks vietās, kurās nekad nav bijis, redzēs to, ko nekad nav redzējis un gūs vēl nebijušus iespaidus. Ja VR izklaides centrs vēl nekad nav apmeklēts, tad iesakām jaunajai atvasei uzdāvināt šādu iespēju! Bez tam, šeit ir iespējams rīkot arī virtuālās realitātes ballīti kopā ar ģimeni un draugiem.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

30Gleznošanas komplekts iesācējiem

radošs gleznošanas komplekts iesācējiem

Aptuvenā cena: € 6 – 30
Piemērotība: no 14 gadiem

Ļoti interesanta dāvaniņa jaunietim, kam ir interese par mākslas pasauli, bet varbūt vēl nav tik izkopts talants. Šajā gleznošanas komplektā ietilpst kanva ar jau atzīmētiem laukumiem, kurus būs jānokrāso noteiktās krāsās. Tāpat komplektiņā ietilpst 3 otiņas, akrila krāsas, auduma salvete, skrūve un āķīši gleznas piekarināšanai pie sienas.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

31Skaidra nauda dāvanu aploksnē

skaidra nauda dāvanu aploksnē

Aptuvenā cena: € 20 – 100
Piemērotība: no 7 gadiem

Skaidras naudas dāvināšana, iespējams, nav pati radošākā apsveikuma forma, tomēr tā ir zināma garantija, ka tiks iegādāts tieši tas, ko jubilārs vēlētos. Bez tam, skaidras naudas dāvināšanu agrā vecumā ir iespējams apvienot ar izglītošanu par to, kas tad īsti ir nauda, kā tā rodas un kā ar to apieties. Zemāk links uz vērtīgiem padomiem vecākiem:

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

32Puzle

puzle lieliem un maziem

Aptuvenā cena: € 4 – 175
Piemērotība: no 3 gadu vecuma

Puzli ieteicams dāvināt pacietīgiem bērniem, kam patīk kārtība un skaidrība. Tā nodarbina ikvienu pietiekami ilgu laiku, trenē prātu, pacietību, vērīgumu un mazliet arī stratēģisko domāšanu. Mazākā apjoma puzles, kas paredzētas pašiem mazākajiem, saturēs 30 puzles gabaliņus. Lielā apjoma puzles, kas būs paredzētas pusaudžiem un jauniešiem, kas vēlas patiesu izaicinājumu, saturēs līdz pat 18 000 puzles gabaliņu.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

Ieteikumi dāvanas izvelē


 1. Konsultējieties ar jubilāru – uz mirkli iedomāsimies, ka pārsteigums nav tik būtisks. Kā būtu, ja mēs bērniem skaidri pajautātu, kas ir tas, ko viņi velētos saņemt dzimšanas dienā vai Ziemassvētkos? Mēs saņemtu skaidru atbildi par to, ko bērns vēlētos saņemt un kas viņam sagādātu prieku. Tas aiztaupītu laiku un novērstu risku, ka mēs varētu kļūdīties dāvanas izvēlē.
 2. Ko bērns varētu vēlēties – bet ja tomēr vēlamies sagādāt pārsteigumu, bet pirmajā brīdī trūkst idejas dāvanām, tad vajadzētu mierīgi apsēsties un padomāt, ko bērns vēlētos saņemt. Kādi ir viņa hobiji? Kas viņu aizrauj? Kas viņam praktiski noderētu? Padomājiet – ļoti iespējams, ka bērns pat kādā brīdī ir ieminējies par to, ko vēlētos.
 3. Forša ballīte dāvanas vietā – ļoti bieži ir situācijas, ka dāvanas bērniem, jo sevišķi tās, ko viņi ļoti kāro, ir dārgas. Tāpat bieži ir situācijas, kad paralēli gribas arī grandiozas svinības draugu lokā. Tas ir pavisam normāli, ja nepietiek resursu abiem, tādēļ ir vērts aprunāties ar jauno paaudzi un piedāvāt izvēli – foršu ballīti kādā izklaides vietā vai ilgi kāroto dāvanu.
 4. Iesaiņojums un pasniegšana – nereti cilvēkiem liekas, ka vispatīkamāko pārsteigumu radīs tieši dārgas lietas uzdāvināšana. Bet ne vienmēr tā tas ir. Ne mazāk svarīgs ir sirsnīgums un prezentācija. Skaists un tematisks, pašu veidots iesaiņojums, interesanta un entuziasma pilna dāvanas pasniegšana neliela priekšnesuma formā – tā visa ir pievienotā vērtība, kas nemaksā daudz, taču dod lielu efektu!
 5. Praktiskums ar gadiem – agrā bērnībā, kas neatņemama dzīves sastāvdaļa ir pasaules izzināšana un rotaļas, tam vajadzētu atsaukties arī dāvanā. Vēlāk, tuvojoties pusaudža gadiem vai pilngadībai, foršu priekšmetu dāvināšana ir riskanta, jo, ļoti iespējams, šī lieta tikai stāvēs plauktā un krās putekļus. Padomājiet, kas reāli cilvēkam noderētu un būtu praktiski izmantojams ikdienā? Vai arī uzdāviniet piedzīvojumu – aizraujošu izklaidi!

Ielūgumi vecmeitu ballītei

0
ielūgums uz vecmeitu ballīti

Pirmais uzdevums, organizējot vecmeitu ballīti, ir noteikt datumu un izsūtīt ielūgumus, lai uzaicinātu tās draudzenes, radinieces un paziņas ar kurām kopā nosvinēt vecmeitu ballīti.

Ielūguma izveidē ir jāpievērš uzmanība dizainam, tekstam un informācijai, mērķim un tematikai, lai tas saskanētu ar ballītes plānotajām aktivitātēm.

Kādai informācijai ir jābūt ielūgumā?

Ielūgumam ir jābūt gana vienkāršam, taču reizē jāsniedz visa nepieciešamā informācija tā saņēmējām. Veidojot ielūgumu Tu vari būt radoša, iekļaujot kādus savstarpējos jokus, vai atziņas. Tomēr, ja vecmeitu ballītei ir izvēlēta kāda īpaša tematika, piemēram, “lauku stilā” ar kovboju cepurēm vai “little black dress” un limuzīnu, noteikti neaizmirsti to atspoguļot ielūguma dizainā un tekstuālajā vēstījumā!

blank
Be Personal publicitātes foto

Būtiskākais ir iekļaut šādu informāciju:

 • Uzruna: Tā var būt formāla, ja viesu sarakstā ir mazāk zināmas personas vai neformāla un draudzīga, ja paredzēts aicināt tuvākās draudzenes un radinieces.
 • Uzaicinājums uz vecmeitu ballīti: Vari iztikt ar “uzaicinu uz savu vecmeitu ballīti” vai kas radošāks un atbilstošs izvēlētajai tematikai. Ja viesus aicina kāda atsevišķi izvēlēta organizatore, tad sāc ar ievadu par laimīgo pāri un līgavu, pārejot uz ballītes tematiku.
 • Vecmeitu ballītes datums, laiks un vieta: Ja vieta ir specifiska, tad neaizmirsti papildus nosūtīt informāciju par koordinātēm vai norādēm, kā to atrast.
 • Dress code: Dod precīzus norādījumus, taču ļauj vietu katras brīvai izpausmei
 • Cita informācija vai norādes: Ja nepieciešams, iekļauj informāciju par papildus norādēm, piemēram, uzdevumiem, līdzi ņemamo vai kontaktinformāciju
 • Nobeigums: Izmanto atsveicināšanos, lai izrādītu savu prieku un vēlmi satikt viesus ballītē.

Personīgs ielūgums uz vecmeitu ballīti no līgavas

Ja vēlies pati personīgi uzlūgt visus viesus uz savu vecmeitu ballīti, nosūti personalizētu ielūgumu, paziņojot par gaidāmajiem svētkiem. Lai gan vecmeitu ballīti bieži organizē kāda speciāli izvēlēta organizatore, kas var būt kāda tuva draudzene vai radiniece, Tu kā līgava vari parūpēties par viesu uzaicināšanu. Šāda pieeja palīdz, ja viešņas nav savstarpēji labi pazīstamas, tāpēc ielūgumu būtu vēlams saņemt no pašas līgavas, lai gaisotne nebūtu neveikla. Tajā pašā laikā ielūgums no līgavas ir arī ļoti personīgs pirmais solis.

BE PERSONAL unikālie ielūgumi

blank
Be Personal publicitātes foto

Personīgiem un unikāliem ielūgumiem noderēs latviešu zīmola BE PERSONAL ielūgumi. Mājaslapā izvēlies piemērotāko dizainu, to papildini ar video, audio vai foto ziņu, kas būs noskanējama caur QR kodu, pievieno īsu tekstu un ieraksti saņēmēju adreses, lai to automātiski nosūtītu. Ja vēlies, lai Tev tiek izstrādāts unikāls dizains, raksti uz mājaslapā norādīto e-pasta adresi. BE PERSONAL ielūgumi ļaus tev izveidot jaunu pieredzi tā saņēmējām, ierakstot personīgu video uzaicinājumu. Tava video uzruna var būt atbilstoša izvēlētajai ballītes tematikai. Esi radoša! Izvēlies kādu īpašu vietu, tematisku tērpu vai jautru ziņu un pārsteidz ar interesantu un negaidītu ielūgumu! Video novēlējumā neaizmirsti iekļaut arī visu augstāk norādīto informāciju.

Kāpēc izvēlēties BEPERSONAL?

 • Personalizēts ielūgums īpaši no Tevis, jo to papildina video vai audio ziņa
 • Radoši un interesanti
 • Ērti un viegli, jo viss ir izdarāms mājaslapā
 • Ietaupīsi laiku, jo nevajadzēs doties uz pasta ofisu
 • Kartītes dizains būs gana praktisks, lai vēlāk kalpotu kā dizaina elements istabā
 • Iespēja pasūtīt pasūtījuma dizainu īpaši tavām vēlmēm

Sīkāku info par Be Personal ielūgumiem
atradīsiet mājas lapā https://bepersonal.lv/

Bumbu baseins Mārupē

0
bumbu baseins mārupē - istaba balle

Mārupē ir kāda jauka vieta, kur svinēt bērnu ballītes – tas ir vietējais bumbu baseins. Bērni mīl šeit pieejamās atrakcijas un pieaugušie novērtē gaisīgo un patīkamo interjeru. Kāpēc savām svinībām izvēlēties tieši šo vietu, nevis kādu citu? Lūk, daži iemesli:

Svinību vietas apraksts

Šīs, kaut arī nelielas, tomēr ir jaukas un gaišas telpas ballītes rīkošanai. Tās būs optimāli piemērotas līdz 30 cilvēkiem, no kuriem puse būs bērni, bet otra puse – pieaugušie. Gan vieniem, gan otriem būs pieejami svētku galdi un dažādas, interesantas aktivitātes.

blank

Gaišais interjers ir kā radīts dažādām dekorēšanas iespējām, piešķirot ballītei tematisku atmosfēru. Noteikti uzsvēršanas vērts ir fakts, ka līdzās ieejai bērnu vecākiem būs iespēja bez maksas novietot savas automašīnas. Bet nu par galveno – atrakcijām:

Pieejamās atrakcijas

Pats par sevi saprotams, ballītes centrā būs lielais bumbu baseins ar 15 000 bumbiņām, kur mazajiem svinētājiem no sirds izplunčāties. Šo aktivitāti vēl interesantāku darīs slidkalniņš, ko reizēm labprāt iemēģina arī viena, otra mamma. 🙂

blank

Dažāda vecuma bērniem būs pieejamas visdažādākās spēles un rotaļlietas. Kā man pačukstēja šīs vietas saimnieki, esot iespējams pasūtīt arī piepūšamo atrakciju, tad ballīte vispār esot super aktīva un jautra! Pie sienas atrodas paliels TV ekrāns, kurā ir iespējams atskaņot gan bērnu iecienītākās multenes, gan ciemiņiem parādīt ģimenes fotogrāfijas.

Animatori papildus jautrībai

Bet, ja nu gadījumā Jums liekas, ka ar pieejamajām atrakcijām nebūs gana, varat ciemos uzaicināt arī animatoru. Tas ir cilvēks, kurš ne tikai pieskatīs bērnus, bet arī parūpēsies par dažādām stafetēm un rotaļām, sarīkos šovu un daudz ko citu.

blank

Animatoru pakalpojumi gan neietilpst telpu nomas cenā, tos varat pieaicināt atsevišķi.

Pakalpojumu cenas

Darbadienās 3 stundu ballīte šajās telpās izmaksās 135 eiro, bet nedēļas nogalēs (piektdienās – svētdienās) 150 eiro. Šajā cenā ietilpst gan svinību telpas ar visām atrakcijām, gan neliela virtuvīte, kur sagatavot uzkodas / dzērienus, gan tēja / kafija, gan arī autostāvvieta līdzās ieejai. Uzkodas paliek Jūsu ziņā, tomēr, ja vēlēsieties, telpu saimnieki labprāt parūpēsies arī par tām. 🙂

Kontakti rezervācijām

Tālrunis: +371 20 000 801
Adrese: Mārupe, Daugavas iela 27

Ja vēlaties, iepriekš saskaņojot, varat telpas apskatīt arī klātienē.

Jaunākais blogā

- Reklāma -blank