Dzimšanas dienas novēlējumi

0
101408
dzimšanas dienas novēlējumi

Dažādi dzimšanas dienas novēlējumi, kas padarīs Jūsu apsveikumu oriģinālu un atšķirīgu uz pārējo fona. Šie vēlējumi paredzēti gan sievietei, gan vīrietim. Brīvi varat tos nokopēt un nosūtīt, piemēram, vēstules vai e-pasta formā. Brīvi varat tos personalizēt vai vienkārši izmantot kā iedvesmas avotu pašiem savu tekstu izveidē.

Mazliet nenopietni dzimšanas dienas novēlējumi

blank

1. Laimi Tev nevēlēšu…

Laimi es Tev nevēlēšu – to Tev šodien būs novēlējuši tādos daudzumos, ka pa ausīm nāks laukā. 😀 Veiksmi arī nevēlēšu, jo mērķtiecīga darba rezultāti allaž pārspēj tos, kas gūti ar nejaušības palīdzību. Varbūt skaistumu? Nē, tas Tev pavisam noteikti netrūkst! 😉 Es vienkārši novēlēšu Tev nokļūt uz tā ceļa, kas Tev sniegs absolūtu dzīves piepildījumu, un nekad no tā nenomaldīties!

2. Nekad nemainies!

Ir apritējis vesels gads, taču man neliekas, ka esi kaut drusciņ izmainījies. Un, galu galā, tas nekas – Tu esi lielisks tieši tāds, kāds esi! Daudz sveicieni un laimes vēlējumi!

3. Simtajā torte no manis.

Dzimšanas diena būtu super, ja vien nebūtu tik daudz problēmu… Ejot laikam, svecīšu kļūst arvien vairāk, līdz vienā brīdī tās ir dārgākas par pašu torti. Un tās visas nopūst… Rodas sajūta, ka ar katru nākamo desmitgadi nākas taisīt papildus ieelpu, jo ar pirmajām viennozīmīgi nepietiek. Un pēc ceturtās desmitgades drošības pēc nākas paturēt prātā ugunsdzēsēju numuru, ja nu gadījumā tomēr neizdodas visas nopūst… Bet es Tev apsolu vienu – simtajā dzimšanas dienā es Tev nopirkšu torti un palīdzēšu nopūst visas svecītes. 🙂 Bet šogad – daudz laimes un pūt kārtīgi!

Jūs varētu interesēt – Smieklīgi apsveikumi dzimšanas dienā

4. Apsveikumi kā sniegputenis.

Šī ir viena no tām īpašajām dienām, kad apsveikumi birst vairāk, nekā sniegs mūsu ziemās. Tas gan nenozīmē, ka varēsi pikoties, tomēr uzvelt tādu simbolisku laimes sniegavīru gan. Novēlu Tev pamatīgu puteni un kupenas! 🙂 Un lai tā laime nenokūst līdz pat nākamajam gadam!

Mazliet nopietnāki vēlējumi dzimšanas dienā

apsveikums sievietei

5. Atceros arī bez Facebook.

Runā, ka ir kāds veids, kā ātri un vienkārši pateikt, kuri draugi ir visīstākie. Tie ir cilvēki, kam nav nepieciešams Facebook atgādinājums vai kalendārs – viņi Tavu dzimšanas dienas datumu allaž patur prātā. Arī manā dzīvē ir daži īpaši cilvēki, kuru dzimšanas dienas lieliski atceros, un Tu esi viens no šiem cilvēkiem. Man ir patiess prieks, ka Tevi pazīstu! Daudz laimes dzimšanas dienā!

6. Jauns sākums.

Ikviena dzimšanas diena ir kā simbols jaunam sākumam. Lai Tava dzimšanas diena ienes svaigas pārmaiņas, un katra jauna diena dāvā iespējas, kas pavērs durvis uz panākumiem pilnu dzīvi!

Jūs varētu interesēt Īsi vēlējumi dzimšanas dienā

7. Īstā bagātība slēpjas draugos.

Manuprāt, tā nav nauda, kas dara mūs bagātus. Tie ir cilvēki, kam patiesi rūpam. Tie ir cilvēki, kam varam uzticēties, ar ko varam mesties piedzīvojumos. Tie ir cilvēki, ko varam saukt par saviem draugiem. Un es varu teikt pavisam atklāti – uzskatu sevi par bagātu cilvēku, jo pazīstu Tevi. Paldies, ka esi manā dzīvē! Daudz laimes dzimšanas dienā!

apsveikumi

8. Dzīve nav mērāma gados, bet darbos.

Cilvēka dzīve nav mērāma gados, bet gan viņa paveiktajos darbos un atstātajās pēdās citu cilvēku dzīvēs, domās un sirdīs. Lai Tev gaiša un laimīga dzimšanas diena!

9. Laime – individuāls dvēseles stāvoklis.

Protams, allaž ir forši, ja vismaz reizi gadā cilvēku burtiski apber ar laimes vēlējumiem, bet baidos, ka tas nav pašas laimes pamatā. Laime ir individuāls dvēseles stāvoklis – tā nāk komplektā ar panākumiem mums svarīgās dzīves sfērās. Es novēlu Tev pavisam skaidri spēt saredzēt to, kas Tev ir pats svarīgākais! Es novēlu Tev spēku un neatlaidību tā sasniegšanai! Un, galu galā, rezultātā arī laime nekur neizpaliks. Lai Tev produktīvs un izdevies šis gads!

10. Svecītes – dzīves gaitu simboli.

Ikviena svecīte Tavā tortē ir kā simbols dzīvē redzētajam, piedzīvotajam un paveiktajam. Novēlu Tev vēl daudz un neskaitāmas svecītes, kas sevī glabās smieklus, laimi un aizraujošus piedzīvojumus!

Nobeigums

Rakstā izmantotie apsveikumi ir veidoti tā, ka tos var lietot gan kā gatavus novēlējumus, ko nosūtīt jubilāram/-ei, gan kā iedvesmas avotu. Tie apzināti ir veidoti tā, lai tos varētu nosūtīt gan vīrietim, gan sievietei. Droši varat rediģēt tekstu, ietverot personalizētas nianses vai veidojiet paši savus, iedvesmojoties no šeit aprakstītajiem. Jebkurā gadījumā – lai izdevies apsveikums!