Airsofts Akvalandē

0
1153
airsofts rīgā, akvalandē

Spraiga un aktīva izklaide – airsofts – Rīgā, agrākā ūdens atrakciju parka “Akvalande” telpās, Pārdaugavā. Šeit atrodas īpaši iekārtots airsoft spēles laukums, kas apvienots ar svinību telpām, radot lielisku vietu oriģinālām dzimšanas dienas svinībām, vecpuišu ballītei vai korporatīvajam pasākumam. Tas ir kaut kas, ko ir vērts pamēģināt!

Kas ir airsofts?

Šī nodarbe ir netradicionāls komandu sporta veids, militārās simulācijas spēle. Katram no spēlētājiem ir speciāls ierocis, ar kuru ir iespējams raidīt mazas, plastmasas bumbiņas. Visi spēles dalībnieki tiek sadalīti divās komandās, un katrai no tām ir jācīnās par uzvaru iepriekš sarunātā uzdevumā. Atšķirībā no peintbola, šeit trāpījums nekādā veidā netiek marķēts, tādēļ spēle balstās uz godīguma principa – ja juti, ka Tev trāpa – pacel roku un godīgi izstājies!

Atšķirībā no līdzīga izklaides formāta – lāzertaga, airsoft trāpījumi ir jūtami un pat zināmā mērā sāpīgi. Tas nozīmē, ka šī nodarbe īpaši interesanta liksies džekiem, kas vēlas aktīvi un azartiski pavadīt brīvo laiku. Šī nodarbe nav rekomendējama bērniem. Šī nodarbe ir viens no tuvākajiem iespējamajiem veidiem, kā izbaudīt militāra rakstura aktivitātes, taču negūt nopietnas traumas.

Izklaides iespējas

Airsoftu kā izklaides formātu bieži izvēlas gan šīs nodarbes entuziasti, gan jaunieši, kas vēlas netradicionālas un oriģinālas izklaides iespējas. Tāpat šī nodarbe lieliski papildina, piemēram, vecpuišu ballītes. Šeit var norisināties arī korporatīvie pasākumi, ja dāmas ir gana drosmīgas un gatavas izaicinājumiem. Laukuma malā ir izveidota nodalīta telpa svinībām vai vienkāršai pasēdēšanai draugu lokā. Tas nozīmē ne tikai aktīvu atpūtu un izpriecas, bet arī draudzīgas sarunas un mielošanos ar līdzpaņemtajiem gardumiem gan spēles laikā, gan pēc tās.

Kontakti un pakalpojuma cenas

Pakalpojuma cenā ietilpst gan instruktora un spēles vadītāja pakalpojumi, telpa svinībām un pasēdēšanai, autostāvvieta, plašais telpu komplekss un spēlei nepieciešamais ekipējums.

  • Darbadienās: 12 eur no cilvēka par 2,5 stundu spēli (ieskaitot instruktāžu).
  • Brīvdienās: 15 eur no cilvēka par 2,5 stundu spēli (ieskaitot instruktāžu).

Īpašais piedāvājums jauniešiem (12-15 g.v.) – ja kopējais spēlētāju skaits nepārsniegs 15 cilvēkus, tad darbadienās 2,5 stundu spēle uz visiem izmaksās 120 eiro, bet brīvdienās – 140 eiro. Tomēr ir viens būtisks nosacījums – līdz ir jābūt vismaz trīs vecākiem!

Tālrunis jautājumiem & rezervācijām: +371 26593396
Laukuma adrese: Mūkusalas iela 49 k-4, Rīga (Netālu no t/c “Rīga Plaza”)