Bumbu baseins Āgenskalnā

0
10674
bumbu baseins āgenskalnā, bāriņu ielā 10

Bāriņu ielā 10, Āgenskalnā, mājvietu ir radis cilvēku iemīļots bumbu baseins, kas agrāk atradās Mazā Nometņu ielā 58. Jaunās telpas ir vēl plašākas un gaišākas – kā radītas aktīvai un oriģinālai bērnu ballītes svinēšanai! Kāpēc izvēlēties tieši šo vietu?

Svinību telpu apraksts

izīrē telpas bērnu pasākumiem āgenskalnā

Plašas un gaišas svinību telpas ar skaistu interjeru, augstajiem griestiem un siltu koka parketa grīdu. Šeit bez problēmām varat rīkot gan nelielu ballīti ģimenes lokā, gan arī krietni apjomīgāku – telpas ir paredzētas līdz pat 50 svinētājiem.

Šī vieta ir piemērota bērniem no 4 gadu vecuma (un pat pusaudžiem). Tajā atradīsiet ne tikai lielo un oriģinālo bumbu baseinu ar slidkalniņiem, bet arī dažādas citas atrakcijas, kā piemēram, interaktīvas spēles, novusa galdu, spēļu konsuli un daudz ko citu.

Svinētāju rīcībā būs arī interaktīvā foto studija – oriģināla izklaide, kam uz doto brīdi Rīgā nav analogu – bērnu rīcībā būs profesionāls fotoaparāts un plašs atribūtu sortiments (dažādas brilles, maskas utt.) Administratore parādīs, kā ar to visu rīkoties.

idejas bērnu ballītēm - fotogrāfijas

Pats labākais, ka fotogrāfijas, uzreiz pēc fotografēšanās, būs iespējams izdrukāt un uzdāvināt visiem ballītes dalībniekiem par piemiņu. Vai tas nav forši? ?

Arī vecāku rīcībā būs dažādas atrakcijas, kā arī virtuves zona ar bezmaksas tēju un kafiju. Lieki piebilst, ka savus auto bez maksas varēsiet novietot līdzās svinību vietai.

P.S. Šajā ēkā atrodas arī ballīšu telpa mazākiem bērniem.

Gaidāmās izmaksas

telpas un atrakcijas, kas agrāk atradās Mazā Nometņu ielā

Visizdevīgākās cenas ballītes rīkošanai šajā vietā ir tieši darbadienās, kad 3 stundu pasākums līdz plkst. 17:00 izmaksās vien 95 eiro, bet pēc plkst. 17:00 – 145 eiro. Brīvdienās 3h garas svinības šajā vietā izmaksās 200 eiro. Šajā cenā ir iekļauta telpu noma, spēles un atrakcijas, virtuves izmantošana, tēja, kafija un autostāvvieta. Ja vēlēsieties arī animatora pakalpojumus, tos būs jāpasūta atsevišķi.

  • 3 stundas brīvdienā: € 200,-
  • 3 stundas darbadienā: € 145,-

Kontakti rezervācijām

Kaut arī mainījusi savu adresi, šī svinību vieta ir labi zināma un populāra, tādēļ, lai tiktu pie sev vēlamā ballītes datuma un laika, aicinām veikt rezervāciju pēc iespējas savlaicīgāk – vismaz mēnesi vai divus pirms gaidāmajām svinībām! Bet ja nu gadījumā kalendārs jau ir pilns, aicinām Jūs aplūkot arī pārējo Rīgas bumbu baseinu piedāvājumu!

Sīkāka informācija: Mājas lapā
Atrašanās vieta:
Bāriņu iela 10

P.S. Kopš 2020. gada šī svinību vieta ir slēgta un pārtraukusi savu darbību.