Bumbu istaba Āgenskalnā

0
3744
Āgenskalnā, Mazā nometņu iela

Mazā nometņu iela atrodas Āgenskalnā, pašā tā sirdī. Tur mājvietu ir radis pirmais bumbu baseins Rīgā, ko atvēra jau vairāk nekā pirms gada. Šī bumbu istaba ir ļoti populāra dzimšanas dienas svinību vieta bērniem. Ne tikai izdevīgās atrašanās vietas dēļ, bet arī tāpēc, ka šeit ir ļoti plašs izklaižu klāsts visdažādākā vecuma svinētājiem.

Svinību telpu apraksts

telpas bērnu ballītei Rīgā

Plašas svinību telpas, kas būs piemērotas līdz pat 40 svinību dalībniekiem. Taisnību sakot, šeit ir pieejamas divas bumbu istabas – viena maziem bērniem, kas redzama fotogrāfijās, otra – mazliet vecākiem, jo tā ir aprīkota arī ar spēļu konsoli, TV un multimediju studiju dzimšanas dienas fotosesijai. Abās svinību telpās ir pieejamas virtuvītes dzērienu pagatavošanai, galdi un krēsli cienasta ēšanai, ko droši varat pasūtīt no malas. Tāpat šeit ir plašs rotaļlietu klāsts un dažādas citas atrakcijas. Katrā ziņā – bērniem šeit ļoti patīk!

Gaidāmās izmaksas

bumbu baseins cenas

Visizdevīgākās cenas ballītes rīkošanai šajā vietā ir tieši darbadienās, kad 3 stundu pasākums līdz plkst. 17:00 izmaksās vien 95 eiro, bet pēc plkst. 17:00 – 145 eiro. Brīvdienās 3h garas svinības šajā vietā izmaksās 200 eiro. Šajā cenā ir iekļauta telpu noma, spēles un atrakcijas, virtuves izmantošana, tēja, kafija un autostāvvieta. Ja vēlēsieties arī animatora pakalpojumus, tos būs jāpasūta atsevišķi.

  • 3 stundas brīvdienā: € 200,-
  • 3 stundas darbadienā: € 145,-

Kontakti rezervācijām

Šī vieta pastāv jau vairāk nekā gadu un tā ir iemantojusi savu klientu uzticību. Cilvēki labprāt šeit atgriežas un to rekomendē arī saviem draugiem. Pieprasījums ir liels, tāpēc nereti šeit veidojas rindas pat divu mēnešu garumā. Ja vēlaties savu ballīti noteiktā dienā un laikā – iesakām rezervāciju veikt pēc iespējas savlaicīgāk! Bet ja nu gadījumā Jums interesējošais laiks jau ir aizņemts, iesakām apsvērt arī citu bumbu baseinu piedāvājumu!

Uzmanību! – Šī svinību vieta nesen tika pārcelta uz netālu esošo Bāriņu ielu. Jaunās vietas fotogrāfijas, kā arī aprakstu varat izlasīt mājas lapā.

Sīkāka informācija: Mājas lapā
Atrašanās vieta:
Mazā nometņu iela 58
Tālr. jautājumiem: +371 67 859 795

Izsaki savas domas

Lūdzu, ierakstiet sava komentāra tekstu!
Lūdzu, ievadiet šeit savu vārdu