Ballīšu telpa Rīgas centrā

0
2566
Ballīšu telpa Rīgas centrā

Ļoti mājīga bērnu ballīšu telpa, kas atrodama pašā Rīgas centrā – Marijas ielā 16 (Upīša pasāžā). Tā ir lieliski piemērota svinību rīkošanai pašiem mazākajiem svinētājiem un, protams, arī viņu vecākiem. Siltais un svinīgais interjers ar garantiju uzburs svētku sajūtu!

Vietas apraksts

Ballīšu telpa kopumā aizņem 45 m2 un ir piemērota līdz 15 vecākiem un, aptuveni, tikpat bērniem. Tā ir sadalīta divās zonās – rotaļām un svētku galda klāšanai.

Rotaļu zonā bērnus priecēs bumbu baseins, spēļu virtuvīte, kā arī dažādas rotaļlietas. Svētku galdu zonā atrodas divi svinību galdi – gan lielajiem, gan mazajiem svinētājiem.

blank

Jubilāra vecāku ērtībām ir pieejama arī neliela virtuvīte, kurā sagatavot svētku cienastu. Tajā atradīsiet gan ledusskapi, gan galda piederumus, gan arī visu nepieciešamo tējas / kafijas pagatavošanai. Ir pieejama arī tualete mazuļu pārtīšanai. Telpas ir nodrošinātas ar profesionālu ventilācijas sistēmu, kas nodrošinās svaigu gaisu un epidemioloģisko drošību. Grīdas klāj mīksts paklājs, ko īpaši novērtēs rāpojošie svinētāji. 🙂

Ballītes izmaksas

Šī svinību vieta tiek izīrēta 3 stundu garai ballītei. Darbadienās šis prieks maksās 150 eiro, bet piektdienu vakaros, brīvdienās un svētku dienās – 190 eiro. Ballīti ir iespējams pagarināt par stundu, piemaksājot 50 eiro, bet ar nosacījumu, ka pēc tās nav plānots nākamais pasākums. Vēl lielakai jautrībai ir iespējams piesaistīt arī animatoru.

Papildus tiek dotas 15 minūtes pirms un tikpat arī pēc ballītes, lai sagatavotu vietu svinībām un pēcāk to arī atbrīvotu. Šajā laikā bez maksas jubilāra vecākiem ir iespēja noparkot savu auto tieši līdzās ieejai, lai ienestu svētku cienastus un dzērienus.

Rezervācija

Zvanot: +371 29 542 719
Rakstot: centrs@ballites.lv

Atrodas: Rīgā, Marijas ielā 16
Sīkāka informācija: Mājas lapā