Ballīšu telpa Rīgas centrā

0
6745
cool kids club - ballīšu istaba Ģertrūdes ielā

Pašā Rīgas centrā, Ģertrūdes ielā 67, atrodas foršas telpas, kas ir lieliski piemērotas tieši pusaudžu ballīšu rīkošanai. Tomēr, ar ko tās atšķiras no citām svinību vietām?

Svinību vietas apraksts

Šīs telpas ir paredzētas skolēnu un pusaudžu ballīšu rīkošanai, jo to interjers un piedāvātās aktivitātes liksies saistošas tieši bērniem no astoņu un vairāk gadu vecuma. Bet, protams, tas neizslēdz iespēju tajās rīkot pasākumus arī vecākiem, vai jaunākiem bērniem.

blank

Jūsu rīcībā būs divas plašas telpas ar kopējo platību, kas pārsniedz 100 kvadrātmetrus. Tāpat Jums būs pieejama neliela virtuves telpa, kur sagatavot līdzpaņemtos ēdienus un dzērienus. Šeit pavisam mierīgi ir iespējams organizēt ballīti vismaz 30 cilvēkiem.

Piedāvātās aktivitātes

Jūsu rīcībā būs plašs aktivitāšu klāsts – lielākajā no telpām ir pietiekami daudz vietas, lai izdejotos, padziedātu karaoke un uzspēlētu īstus mūzikas instrumentus. Papildus atmosfēru radīs arī spoguļbumba. Tāpat jūsu rīcībā būs gaisa hokejs, galda futbols un Play Station.

blank

Ja nu gadījumā ar piedāvātajām aktivitātēm būs par maz, Jūs varat piesaistīt dažādus bērnu izklaidētājus, kas rādīs, piemēram, zinātniskos eksperimentus, burbuļu šovu, ļaus bērniem risināt dažādus kvestus, spēlēt Mafia utt.

blank

Vai esat gatavi šo dzimšanas dienu nosvinēt tā pa riktīgo, lai ir prieks atcerēties?

Pakalpojumu cenas

Divu stundu ballīte šajās telpās izmaksās 180 eiro, bet ja vēlēsieties svinēt trīs stundas, tas izmaksās 220 eiro. Cenā ir iekļautas abas telpas, virtuve, tēja un garšīga kafija, visas telpās pieejamās spēles un aktivitātes, administratora pakalpojumi un pārsteiguma dāvana.

Kontakti rezervācijām

Epasts: kids@ballites.lv
Adrese: Rīga, Ģertrūdes iela 67
Telefons: +371 29 573 691