Bumbu istaba Grīziņkalnā

0
11483
bumbu istaba pērnavas ielā, Grīziņkalnā

Šī ir neliela, bet ļoti jauka vieta, kur organizēt ballīti – bumbu istaba Pērnavas ielā, starp Rīgas centru un Grīziņkalnu. Bumbu baseini pēdējā laikā ir kļuvuši par vienu no populārakajām bērnu ballītes izklaidēm. Tos lieliski papildina svinību telpas, kur bērnu vecākiem pie uzkodu galda pārrunāt aktualitātes, kamēr viņu jaunās atvases sajūsmināti izbauda bumbiņu atrakcijas un citas aktivitātes. Gaišais telpu interjers un svinīgās dekorācijas radīs svētku noskaņu, un šī ballīte paliks gan bērnu, gan ciemiņu atmiņās.

Svinību vietas apraksts

bumbu baseins pērnavas iela

Nepilnus 70 kvadrātmetrus plašas svinību telpas, kas būs piemērotas līdz 20 pasākuma dalībniekiem. Tajās ir gan atsevišķa istaba ar bumbu baseinu, gan plašāka telpa ar svinību galdu, kas vairāk ir piemērots vecākiem – saviesīgām sarunām. Tāpat ir pieejama papildus telpa uzkodu un dzērienu pagatavošanai. Ēdienu un dzērienus ir atļauts ienest no malas. Līdzīgi ir ar bērnu ballīšu vadītāju piesaisti – ja tādu vēlaties, varat piemeklēt un uzaicināt uz svinībām. Vēl bez bumbiņu atrakcijām bērniem būs pieejamas dažādas rotaļlietas, piemēram, ļoti liela izmēra leļļu māja. Šī ir kompakta vieta ballīšu rīkošanai.

Aptuvenās izmaksas

bumbu istaba grīziņkalns

Iespējams, ka šī no finansiālā viedokļa ir pati izdevīgākā bumbu svinību istaba Rīgā, jo šeit pirmās divas ballītes stundas darbadienās izmaksās vien 80 eiro, un par katru nākamo vajadzēs piemaksāt 30 eiro. Brīvdienās pirmās divas stundas izmaksās 100 eiro, un katra nākamā, līdzīgi kā darbadienās, izmaksās papildus 40 eiro. Cenā nav iekļauti ballīšu vadītāji un fotogrāfi, tā kā, ja vēlaties izmantot viņu pakalpojumus – pasūtiet tos atsevišķi!

Radās kādi jautājumi?

Ļoti iespējams, ka daži no Jūsu jautājumiem palika neatbildēti, tā kā, ja vēlaties uz tiem gūt atbildes, apmeklējiet Grīziņkalna bumbu istabas mājas lapu, vai arī zvaniet pa zemāk norādīto telefona numuru! Ja vēlaties veikt ballītes rezervāciju, ko iesakām darīt pēc iespējas savlaicīgāk, zvaniet pa to pašu numuru jau tagad!

Sīkāka informācija: Mājas lapā
Atrašanās vieta:
Pērnavas iela 4
Tālr. jautājumiem: +371 29 809 654