Bumbu istaba Ķengaragā

0
1625
bumbu istaba Maskavas ielā 274, Ķengaragā

Atraktīvu bērnu ballīšu cienītājiem iesakām bumbu istabu Maskavas ielā, Ķengaragā. Šeit, vēl bez milzīgā bumbu baseina, Jūs gaidīs plašas telpas svinību organizēšanai, pilnas ar visdažādākajām atrakcijām gan lieliem, gan maziem. Šī vieta ir iekārtota, paturot prātā visbūtiskākās nianses saistībā ar svinību organizēšanu pašiem mazākajiem – zemi klāj mīksts paklājs, sarūpētas desmitiem dažādu rotaļlietu, jaunajām māmiņām iekārtota speciāla vieta bērnu pārtīšanai, tualete pilnībā piemērota arī bērniem.

Telpu raksturojums

bumbu baseins ķengaragā

Kopējā telpu platība, ir, apmēram, 200 kvadrātmetri, kas nozīmē, ka šī vieta ir piemērota svinībām, kuru dalībnieku skaits ir līdz pat 50 cilvēkiem. Telpas ir sadalītas vairākās zonās, no kurām vienā ir bumbu baseins, otrā ir lieli un mazi galdi cienasta notiesāšanai, trešajā ir dažādas papildus atrakcijas un rotaļlietas, bet visam centrā ir virtuve, kurā iespējams ir iespējams pagatavot un sagatavot uzkodas, dažādus dzērienus utt. Pieejami trauki, mikroviļņu krāsns, ledusskapis, elektriskā tējkanna, audio un video tehnika utt.

Aptuvenās svinību cenas

bumbu baseins cenas

Darbadienās ballītes organizēšana šajās telpās izmaksās 80 eiro par pirmajām 2 stundām, bet katra nākamā stunda izmaksās papildus 30 eiro. Brīvdienās 2 stundu garu pasākumu šeit varēsiet organizēt par 100 eiro, bet katra nākamā stunda Jums izmaksās 40 eiro. Visas fotogrāfijās redzamās atrakcijas ir iekļautas cenā, bet, ja vēlēsieties, lai bērnus izklaidē animators, kamēr jūs pie svinību galda pārrunājat aktualitātes, šī cilvēka pakalpojumus vajadzēs pasūtīt atsevišķi. Ēdieni un dzērieni arī ir Jūsu pašu rīcībā.

Kontakti rezervācijām

Ja vēlaties uzzināt papildus informāciju, apmeklējiet bumbu istabas mājas lapu, vai zvaniet pa zemāk norādīto tālruni. Tas pats attiecas uz svinību telpas rezervēšanu. Ir svarīgi piebilst, ka šeit nereti veidojas garas rezervāciju rindas, tāpēc iesakām Jums rezervēt savu pasākumu pēc iespējas savlaicīgāk. Vēlam aizraujošas un atmiņā paliekošas svinības!

Sīkāka informācija: Mājas lapā
Atrašanās vieta:
Maskavas iela 264
Tālr. jautājumiem: +371 66 163 500

Izsaki savas domas

Lūdzu, ierakstiet sava komentāra tekstu!
Lūdzu, ievadiet šeit savu vārdu