Ballīšu telpa Mārupē

1
6987
bērnu ballītes mārupē, Lielā iela, Brīnumpele

Jaunums Mārupē – Lielā ielā 19 tagad ir pieejama jauka bērnu ballīšu vieta pašiem mazākajiem svinētājiem. Bet ar ko šī vieta atšķiras no citām mazuļu ballīšu telpām?

Svinību vietas apraksts

telpu atribūti

Šeit mierīga gaisotne un klusums aiz loga mijas ar svinīgu atmosfēru. Šī ir vieta, kas piemērota pirmās, otrās vai trešās dzimšanas dienas atzīmēšanai nelielā svinētāju lokā. Tieši tādēļ šeit galvenais akcents ir likts uz mazuļiem drošu vidi.

bērnu ballītes mārupē

Svinību telpas platība ir, apmēram, 65 kvadrātmetri, kas nozīmē, ka vēl bez mazajiem svinētājiem šeit bez problēmām ietilps vismaz 20 vecāki. Mazuļiem būs pieejamas visdažādākās rotaļlietas, pat mazs bumbu baseiniņš.

blank

Savukārt, vecākiem būs pieejams svētku galds, ko uzklāt pēc savas patikas. Telpas ir vienmērīgi gaišas, kas nozīmē, ka tās ir kā radītas izdekorēšanai.

blank

Jāpiebilst, ka jubilāra vecākiem būs pieejama neliela virtuvīte ēdienu sagatavošanai, bet ciemiņiem – bezmaksas autostāvvieta pagalmā.

Pakalpojumu cenas

Trīs stundas šajās ballīšu telpās izmaksās tikai 115 eiro. Rezervējot telpas sava bērna ballītei, varēsiet sarunāt papildus laiku, kas nepieciešams, lai ballīti sagatavotu un noslēgtu.

Kontakti rezervācijām

Telefons: +371 29 718 058
Adrese: Lielā iela 19 – K3, Mārupe
E-pasts: marupe@ballites.lv

1 KOMENTĀRS