Ballīšu telpa Mārupē

1
2852
brīnumpele mārupē, grantiņu iela 1

Jaunums Mārupē – Grantiņu ielā 1 tagad ir pieejama jauka ballīšu vieta pašiem mazākajiem svinētājiem. Bet ar ko šī vieta atšķiras no citām mazuļu ballīšu telpām?

Svinību vietas apraksts

Šeit mierīga gaisotne un klusums aiz loga mijas ar svinīgu atmosfēru. Šī ir vieta, kas piemērota pirmās, otrās vai trešās dzimšanas dienas atzīmēšanai nelielā svinētāju lokā. Tieši tādēļ šeit galvenais akcents ir likts uz mazuļiem drošu vidi.

bērnu ballītes mārupē

Svinību telpas platība ir, apmēram, 65 kvadrātmetri, kas nozīmē, ka vēl bez mazajiem svinētājiem šeit bez problēmām ietilps vismaz 20 vecāki. Mazuļiem būs pieejamas visdažādākās rotaļlietas, pat mazs bumbu baseiniņš.

svinības tīrainē maziem bērniem

Savukārt, vecākiem būs pieejams svētku galds, ko uzklāt pēc savas patikas. Telpas ir vienmērīgi gaišas, kas nozīmē, ka tās ir kā radītas izdekorēšanai. Jāpiebilst, ka jubilāra vecākiem būs pieejama neliela virtuvīte ēdienu sagatavošanai, bet ciemiņiem – bezmaksas autostāvvieta pagalmā.

Pakalpojumu cenas

Trīs stundas šajās ballīšu telpās izmaksās 95 eiro. Rezervējot telpas sava bērna ballītei, varēsiet sarunāt papildus laiku, kas nepieciešams, lai ballīti sagatavotu, noslēgtu.

Kontakti rezervācijām

Telefons: +371 27 304 408
Adrese: Grantiņu iela 1, Mārupe

1 komentārs

Izsaki savas domas

Lūdzu, ierakstiet sava komentāra tekstu!
Lūdzu, ievadiet šeit savu vārdu