Ballīšu telpa Pleskodālē

0
18739
ballīšu telpa Pleskodālē - bowlero

Mums ir zināma ļoti forša un daudzveidīga bērnu ballīšu organizēšanas vieta, kas atrodas Pleskodālē, Lielirbes ielā 27 – netālu no tirdzniecības centra “Spice”.

Svinību vietas apraksts

Ballīšu un rotaļu istaba ir ieturēta džungļu tematikā – to veido bumbu baseins ar krāsainām bumbiņām, dažādi slidkalniņi, kas izskatās kā koku stumbri, labirinti vairākos stāvos, rotaļu stūrītis mazākiem bērniem un daudz kas cits. Bērni šeit jutīsies kā īstā sapņu zemē!

Ēdināšanas iespējas

Pēc jautras un aktīvas ballītes bērni noteikti gribēs atjaunot spēkus, sēžoties pie svinību galda, kas klāts ar dažādiem gardumiem. Šim nolūkam ir paredzēta atsevišķa telpa ārpus džungļu istabas. Visus ēdienus un dzērienus ir iespējams pasūtīt turpat uz vietas. Par nelielu samaksu drīkstēsiet ierasties ar savu svētku torti. Piedāvātā ēdienkarte »

Animatori izklaidei

Visa pasākuma garumā Jūsu bērni tiks rūpīgi pieskatīti. Dažos no zemāk aprakstītajiem ballīšu formātiem ir iekļauti arī bērnu izklaidētāji, tautā pazīstami kā animatori. Ja vēlaties, varat piesaistīt arī paši savus animatorus, taču tas neietekmēs ballītes cenu.

Ballīšu formāti & cenas

Piedāvājumā ir ļoti plašs un raibs ballīšu formātu klāsts. Jums atliek tikai izvēlēties sava bērna vecumam un interesēm visatbilstošāko. Atrakcijas ir iespējams arī miksēt.

Džungļu ballīte

rotaļu istaba Lielirbes ielā

Šis ballītes formāts sevī ietver pusotru stundu garu rotaļāšanos džungļu istabā, pasākuma vadītāju, kas, principā, pildīs bērnu pieskatītāja lomu, un bērniem tik ļoti tīkamo burbuļu lietu ballītes noslēgumā. Paralēli ballītei, un arī pēc tās, jūsu rīcībā būs svētku galds.

Cena: € 115 (d-dienā), € 145 (b-dienā)*

Pirātu dārgumu ballīte

Pirmās divas stundas bērni aktīvi rotaļāsies džungļu istabā kopā ar animatoru pirāta kostīmā. Pēc tam sāksies ballītes lielākais notikums – dārgumu lādes meklēšana. Protams, neizpaliks arī burbuļu lietus un pirātu cienīgi tetovējumi mazajiem jūrniekiem.

Cena: € 175 (d-dienā), € 210 (b-dienā)*

Enerģiskā ballīte

zinātniskie eksperimenti bērniem
Visi eksperimenti būs droši un nekādā veidā neapdraudēs bērnu veselību.

Ciemos ieradīsies atraktīvi ballītes vadītāji, kas īpašā telpā bērniem radīs neaizmirstamu šovu, demonstrējot visdažādākos fizikas un ķīmijas eksperimentus. Neizpaliks arī jautras un tematiskas aktivitātes. Ballīte varēs noslēgties pie svētku galda.

Cena: € 220 / 3h + telpas noma

Jautrā pavāru ballīte

Trīs stundu garais pasākums sevī ietvers gan stundu garu rotaļāšanos džungļu istabā, gan arī divu stundu garu pavāru meistarklasi, gatavojot dažādus gardumus. Bērniem būs tematiskas pavāru cepurītes, priekšautiņi un visi nepieciešamie izejmateriāli.

Cena: € 240 (d-dienā), € 275 (b-dienā)*

Boulinga ballīte

boulings bērniem

Mazliet vecākiem bērniem ļoti pie sirds ies aktīvā boulinga ballīte! Tā ilgs nepilnas divas stundas, bērni saņems īpašos boulinga spēlētāja apavus, galdiņus pie spēles celiņa rotās tematiski galda piederumi. Noslēgumā būs dalībnieku apbalvošana un diplomi.

Cena: € 130 (d-dienā), € 155 (b-dienā)

[*] Ja bērnu skaits pārsniedz 12, cenas būs nedaudz augstākas.

Kontakti rezervācijām

Telefons: +371 23 110 033
Adrese: Rīga, Lielirbes iela 27