Bumbu istaba Teikā

0
9579
viss bumbās bumbu baseins Brīvības gatvē

Rīgas senākais, bērnu ballītēm paredzētais bumbu baseins atrodas Brīvības ielā, pašā Teikas sirdī. Tā ir ļoti gaumīga vieta bērnu dzimšanas dienas svinību rīkošanai ne tikai plašā atrakciju un rotaļlietu klāsta dēļ, bet arī tāpēc, ka telpas ir ieturētas uz ļoti gaumīgas un svinīgas nots. Lieki teikt, ka bērni ir sajūsmā par šo vietu, tomēr arī pieaugušie šeit jūtas ļoti patīkami – ir svinību galdi kā vieniem, tā otriem.

Ballīšu telpas

ballīšu telpa viss bumbās

Centrālais elements, protams, ir bumbu baseins. Vēl bez tā bērniem ir pieejamas visdažādākās spēles un rotaļlietas – plašam vecuma spektram. Atsevišķā telpā atradīsies svinību galdi, kas paredzētu jūsu līdzpaņemtajiem gardumiem. Dzērienu pagatavošanai jums būs pieejama neliela virtuvīte. Un kā ir ar autostāvvietām? Būs brīva vieta pagalmā jubilāra vecākiem, bet pārējās – 30 sekunžu gājiena attālumā no ballīšu telpām.

Ballītes cenas

vecmeitu ballīte bumbu baseinā

Darbadienās ballītes rīkošana ir izdevīgāka – rīta laiks (10:00 – 12:30) izmaksās 110 eiro, dienas laiks (14:00 – 17:00) izmaksās 130 eiro, bet vakara laiks (18:30 – 21:30) izmaksās 160 eiro. Papildus stunda, ja nav ieplānots nākamais pasākums, izmaksās tikai 35 eiro.

Brīvdienās rīta laiks (10:00 – 12:30) izmaksās 160 eiro, dienas laiks (14:00 – 17:00) izmaksās 200 eiro, kā arī vakara laiks (18:30 – 21:30) izmaksās 200 eiro. Papildus stunda pie nosacījuma, ka nav plānots nākamais pasākums – 45 eiro.

[*] Papildus tiek dotas 15 minūtes pirms un pēc pasākuma, lai sagatavotos un pēcāk arī atbrīvotu telpas. Norādītajās cenās ir iekļautas foršās ballīšu telpas, ūdens, tēja un kafija (arī tasītes dzeršanai), servēšanas trauki, ūdens glāzes un ledusskapis.

Par papildus 20 eiro ir iespējams iznomāt galdautus, uzkodu un pamatēdienu šķīvjus, bļodiņas, galda piederumus, kā arī šampanieša un vīna glāzes.

Kontakti rezervācijai

Šī vieta ir ar samērā lielu noslodzi – rindas mēdz veidoties pat mēnesi uz priekšu. Protams, tas attiecas uz brīvdienu rezervācijām. Darba dienās ir krietni lielāka iespēja tikt pie vēlamā svinību laika, jo ballīti plānojat jau pēc nedēļas vai divām. Ja ar garantiju vēlaties sev nepieciešamo datumu un laiku, rezervāciju ir jāveic vismaz mēnesi iepriekš! Ja esat gatavi pieteikt laiku neaizmirstamām svinībām, šeit būs kontakti:

Sīkāka informācija: Mājas lapā
Atrašanās vieta: Brīvības gatve 316

Tālr. rezervācijām: +371 29 517 910
E-pasts jautājumiem: bumbas@ballites.lv