Bumbu istaba Teikā

0
5528
viss bumbās bumbu baseins Brīvības gatvē

Rīgas senākais, bērnu ballītēm paredzētais bumbu baseins atrodas Brīvības ielā, pašā Teikas sirdī. Tā ir ļoti gaumīga vieta bērnu dzimšanas dienas svinību rīkošanai ne tikai plašā atrakciju un rotaļlietu klāsta dēļ, bet arī tāpēc, ka telpas ir ieturētas uz ļoti gaumīgas un svinīgas nots. Lieki teikt, ka bērni ir sajūsmā par šo vietu, tomēr arī pieaugušie šeit jūtas ļoti patīkami – ir svinību galdi kā vieniem, tā otriem.

Ballīšu telpas

ballīšu telpa viss bumbās

Centrālais elements, protams, ir bumbu baseins. Vēl bez tā bērniem ir pieejamas visdažādākās spēles un rotaļlietas – plašam vecuma spektram. Atsevišķā telpā atradīsies svinību galdi, kas paredzētu jūsu līdzpaņemtajiem gardumiem. Dzērienu pagatavošanai jums būs pieejama neliela virtuvīte. Un kā ir ar autostāvvietām? Būs dažas vietas pagalmā, bet pārējās – 30 sekunžu gājiena attālumā no ballīšu telpām.

Ballītes cenas

vecmeitu ballīte bumbu baseinā

Visizdevīgāk šeit ballīti būs organizēt darbadienas rītos un dienās, kad pirmās divas svinību stundas izmaksās tikai 60 eiro, un katra nākamā – 25 eiro. Darbadienu vakaros pirmās divas stundas izmaksās 90 eiro un katra nākamā – 30 eiro. Visbeidzot, ja nolemsiet svinības rīkot brīvdienā, tad jārēķinās, ka pirmās divas stundas izmaksās 110 eiro, un katra nākamā 50 eiro. Animatorus ir iespējams pasūtīt atsevišķi.

Kontakti rezervācijai

Šī vieta ir ar samērā lielu noslodzi – rindas mēdz veidoties pat mēnesi uz priekšu. Protams, tas attiecas uz brīvdienu rezervācijām. Darba dienās ir krietni lielāka iespēja tikt pie vēlamā svinību laika, jo ballīti plānojat jau pēc nedēļas vai divām. Ja ar garantiju vēlaties sev nepieciešamo datumu un laiku, rezervāciju ir jāveic vismaz mēnesi iepriekš! Ja esat gatavi pieteikt laiku neaizmirstamām svinībām, šeit būs kontakti:

Sīkāka informācija: Mājas lapā
Atrašanās vieta: Brīvības gatve 316
Tālr. jautājumiem: +371 26 665 465

Izsaki savas domas

Lūdzu, ierakstiet sava komentāra tekstu!
Lūdzu, ievadiet šeit savu vārdu