Ballīšu telpa Ziepniekkalnā

0
2146
tip tap - svinību vieta Ziepniekkalnā, Vienības gatvē

Uz Ziepniekkalna un Atgāzenes robežas, Vienības gatvē 109, atrodas ļoti jauka ballīšu telpa, kas ir piemērota mazuļiem, nelielām svinībām ģimenes un draugu lokā.

Svinību vietas apraksts

bērnu ballītes Vienības gatvē

Šeit valda ļoti patīkams un mierīgs interjers. Uzreiz gan jāsaka, ka telpa nav liela – Jūsu svinībām būs pieejami 40 m2, kas būs pietiekami, lai uzaicinātu līdz pat 15 ciemiņiem, mazos svinētājus ieskaitot. Kas attiecas uz mazajiem svinētājiem, šī ir viena no retajām vietām Rīgā, kas ir piemērota tieši mazuļu ballītēm – pirmās, otrās vai trešās dzimšanas dienas svinēšanai. Bet kā ar rotaļlietām un atrakcijām?

rotaļlietu un atrakciju klāsts

Bērniem ir pieejamas visdažādākās spēles un rotaļlietas. Visu telpu klāj silta grīda ar paklāju, kas nozīmē, ka mazie droši var rāpot šurpu, turpu. Ir pieejams arī mazs bumbu baseiniņš ar slidkalniņu, ko gan drīkst izmantot tikai vecāku pavadībā. Vecākiem būs pieejams neliels dīvāniņš un galdiņš, kur uzlikt līdzpaņemtos našķus un dzērienus. Tāpat ir pieejama neliela virtuvīte, kur sagatavot līdzpaņemto cienastu, uzvārīt tēju vai kafiju. Pagalmā gan Jums, gan Jūsu ciemiņiem būs pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Pakalpojumu cenas

Telpu īre Jūsu ballītei uz 2 stundām izmaksās 70 eiro, uz 3 stundām – 100 eiro, bet ja vēlēsieties svinēt veselas 4 stundas, tas izmaksās 125 eiro.

Kontakti rezervācijām

Epasts: zkalns@ballites.lv
Adrese: Rīga, Vienības gatve 109