Ballīšu telpa Zolitūdē

0
7561
forest kids zolitūdē, Aleksandra Bieziņa iela 5

Pavisam nesen Zolitūdē, Aleksandra Bieziņa ielā 5, atklāja ļoti jauku ballīšu norises vietu ar oriģinālu meža bērnu “forest kids” tematiku. Ar ko tā ir īpaša?

Svinību vietas apraksts

Moderns, dabas krāsās ieturēts interjers, ko īpaši izceļ svētkiem paredzētās atrakcijas. Varētu teikt, ka šeit ir mūžīgā vasara, kas bērniem allaž ir likusies sirdij tuva. Šī vieta ir kā radīta svinību rīkošanai! Kādēļ? Šeit būs 3 galvenie iemesli:

Piedāvātās atrakcijas

Bērniem ir pieejams ļoti plašs rotaļlietu un atrakciju klāsts, kas radīs jautrību visa pasākuma garumā. Un kas gan ir bērnu ballīte bez jautrības un smiekliem?

bumbu baseins zolitūdē

Slidkalniņi, teltis, rotaļu virtuvīte ēdienu gatavošanai, visdažādākās mīkstās rotaļlietas, spēles, un visam pa virsu bumbu baseins ar vairāk nekā 15 000 bumbiņu.

Svētku galds un uzkodas

Plašajās telpās ir ne tikai raibs bērnu atrakciju klāsts, bet arī liels svinību galds, pie kura sasēdināt sanākušos ciemiņus. Šī vieta ir paredzēta līdz pat 30 svinētājiem.

idejas bērnu ballītes galdam

Svētku galdā varēsiet celt pašu sarūpētos ēdienus un dzērienus. Un, pats labākais, ka ballīte var ievilkties arī līdz vēlākai vakara stundai, jo nav kaimiņu, ko traucēt.

Animatori un fotogrāfi

Plašās svinību telpas ir kā radītas visdažādākajām rotaļām un aktivitātēm, un tieši profesionāli bērnu izklaidētāji (animatori) parūpēsies par papildus jautrību, kā arī pieskatīs bērnus, kamēr pieaugušies pie svinību galda pārrunās jaunākās aktualitātes.

kur svinēt bērnu ballītes

Profesionāli ballīšu fotogrāfi rūpīgi sekos līdz notiekošajam un tvers spilgtākos mirkļus, iemūžinot tos skaistās fotogrāfijās, ko pēcāk aizsūtīt ciemiņiem un ietver ģimenes fotoalbumā. Tomēr, gan animatoru, gan fotogrāfu piesaiste nav obligāta.

Pakalpojumu cenas

Bērnu dzimšanas dienas pasākumus šajās telpās ir iespējams organizēt tikai sestdienās un svētdienās. 2,5 stundu ballīte tad izmaksās 145 eiro. Katra nākamā stunda + 35 eiro.

Kontakti rezervācijām

Uzziniet vairāk: mājas lapā
Telefons: +371 28 910 092
Adrese: Rīga, A. Bieziņa iela 5