Batuti Skanstē

0
1507
batuti grostonas iela

Pašā Rīgas sirdī, Grostonas ielā, atrodas iespaidīgs batutu parks, kas ir kā radīts ne tikai aktīvai lēkāšanai, bet arī lustīgai bērnu un pusaudžu dzimšanas dienas svinēšanai!

Izklaides vietas apraksts

Laikā, kad mūsu jaunatnes prātus aizvien vairāk pārņem modernās tehnoloģijas, ikviena fiziska aktivitāte ir vairāk nekā vēlama. Taču aktīvam dzīvesveidam ir jānāk caur prieku un jautrību, nevis piespiedu kārtā. Bērnu vai pusaudžu ballīte batutos būs ne tikai aktīvu izpriecu pārpilna – tā būs oriģināla un trāpīga izvēle, ko bērni no sirds novērtēs!

Svinību iespējas bērniem

Ja vēlaties sava bērna dzimšanas dienu vai kādu citu nozīmīgu dzīves notikumu nosvinēt aktīvi un atsperīgi, tad šis batutu parks pavisam noteikti ir labākā vieta, kur to darīt!

blank
Ikviena no sešām svinību telpām ir ar oriģinālu, ārzemju graffiti mākslinieku veidotu interjeru.

Jūsu rīcībā būs 2,5 stundas lai izlēkātos un izmēģinātu citas parka atrakcijas, piemēram, sumo cīņas, drifta trīsriteņus vai mega dambreti. Tāpat visā šajā laikā jūsu rīcībā būs jūsu izvēlēta, no parka nodalīta svinību telpa. Piedāvājumā ir sešas dažādas telpas, no kurām četras ir paredzētas līdz 15 svinētājiem, bet divas – līdz 20 svinētājiem.

Svinību telpā droši varat ierasties ar Jūsu sagādātajiem kārumiem un dzērieniem. Ja vēlaties, papildus varat piesaistīt profesionālu pasākuma fotogrāfu vai ballīšu vadītāju.

Pakalpojumu cenas

Vienkāršs batuta parka apmeklējums, bez laika ierobežojuma, (pirmdien – ceturtdien) vienam cilvēkam izmaksās eur 7,80, bet nedēļas nogalē (piektdien – svētdien) eur 9,80.

Bērnu ballītēm šajā batutu parkā ir pieejamas divas svinību pakas:

  • Mazā svinību paka (līdz 15 cilv.)
  • Lielā svinību paka (16 – 20 cilv.)

Mazajā pakā ietilpst 15 biļetes visām parka atrakcijām, kā arī, īpaša, no parka nodalīta svinību telpa, kas paredzēta 15 personām. Lielajā pakā ietilpst 20 biļetes visām parka atrakcijām un lielāka svinību telpa, kas paredzēta 20 personām.

Darbadienās mazā paka izmaksās 75 eiro, bet lielā – 95 eiro. Nedēļas nogalē (piektdien – svētdien) mazā paka izmaksās 115 eiro, bet lielā – 135 eiro.

Svinību ilgums – 2,5 stundas.

Kontakti rezervācijām

Vai vēlaties vienkārši palēkāt?
– Nezvaniet, vienkārši dodieties turp!

Darba laiks: 12:00 – 22:00

Vai vēlaties sarīkot svinības?
Tad gan būs jāveic rezervāciju:

Telefons: +371 26 379 339
Adrese: Rīga, Grostonas iela 1