Bumbu baseins Mārupē

0
3842
bumbu baseins mārupē - istaba balle

Mārupē ir kāda jauka vieta, kur svinēt bērnu ballītes – tas ir vietējais bumbu baseins. Bērni mīl šeit pieejamās atrakcijas un pieaugušie novērtē gaisīgo un patīkamo interjeru. Kāpēc savām svinībām izvēlēties tieši šo vietu, nevis kādu citu? Lūk, daži iemesli:

Svinību vietas apraksts

Šīs, kaut arī nelielas, tomēr ir jaukas un gaišas telpas ballītes rīkošanai. Tās būs optimāli piemērotas līdz 30 cilvēkiem, no kuriem puse būs bērni, bet otra puse – pieaugušie. Gan vieniem, gan otriem būs pieejami svētku galdi un dažādas, interesantas aktivitātes.

blank

Gaišais interjers ir kā radīts dažādām dekorēšanas iespējām, piešķirot ballītei tematisku atmosfēru. Noteikti uzsvēršanas vērts ir fakts, ka līdzās ieejai bērnu vecākiem būs iespēja bez maksas novietot savas automašīnas. Bet nu par galveno – atrakcijām:

Pieejamās atrakcijas

Pats par sevi saprotams, ballītes centrā būs lielais bumbu baseins ar 15 000 bumbiņām, kur mazajiem svinētājiem no sirds izplunčāties. Šo aktivitāti vēl interesantāku darīs slidkalniņš, ko reizēm labprāt iemēģina arī viena, otra mamma. 🙂

blank

Dažāda vecuma bērniem būs pieejamas visdažādākās spēles un rotaļlietas. Kā man pačukstēja šīs vietas saimnieki, esot iespējams pasūtīt arī piepūšamo atrakciju, tad ballīte vispār esot super aktīva un jautra! Pie sienas atrodas paliels TV ekrāns, kurā ir iespējams atskaņot gan bērnu iecienītākās multenes, gan ciemiņiem parādīt ģimenes fotogrāfijas.

Animatori papildus jautrībai

Bet, ja nu gadījumā Jums liekas, ka ar pieejamajām atrakcijām nebūs gana, varat ciemos uzaicināt arī animatoru. Tas ir cilvēks, kurš ne tikai pieskatīs bērnus, bet arī parūpēsies par dažādām stafetēm un rotaļām, sarīkos šovu un daudz ko citu.

blank

Animatoru pakalpojumi gan neietilpst telpu nomas cenā, tos varat pieaicināt atsevišķi.

Pakalpojumu cenas

Darbadienās 3 stundu ballīte šajās telpās izmaksās 135 eiro, bet nedēļas nogalēs (piektdienās – svētdienās) 150 eiro. Šajā cenā ietilpst gan svinību telpas ar visām atrakcijām, gan neliela virtuvīte, kur sagatavot uzkodas / dzērienus, gan tēja / kafija, gan arī autostāvvieta līdzās ieejai. Uzkodas paliek Jūsu ziņā, tomēr, ja vēlēsieties, telpu saimnieki labprāt parūpēsies arī par tām. 🙂

Kontakti rezervācijām

Tālrunis: +371 20 000 801
Adrese: Mārupe, Daugavas iela 27

Ja vēlaties, iepriekš saskaņojot, varat telpas apskatīt arī klātienē.