Elektrokartingi Juglā

0
111
elektrokartings

Modernās tehnoloģijas ir ienākušas arī mūsu galvaspilsētā – Rīgā. Pavisam nesen Juglā tika atklāta elektrokartingu halle, kurā interesenti var doties galvu reibinošos izbraucienos ar jaudīgajiem un videi draudzīgajiem kartingiem, ko benzīna vietā darbina elektrība – nekādas skaļas rūkoņas, benzīna smakas vai izplūdes gāzes – Jums patiks!

Kartinga halles apraksts

Šī iekštelpu trase atrodas Juglā, senas manufaktūras ēkas pirmajā stāvā. Trases kopējais garums ir ap 150 metriem – tā ir līkumota un interesanta. Uz doto brīdi klientiem ir pieejami 8 kartingi, pieci no tiem pavisam jauni un jaudīgi.

Iespējamie izklaides formāti

Šī izklaide lieliski papildinās visdažādākā veida pasākumus, kā piemēram, kolektīva saliedēšanos. Ikviens no kolēģiem varēs doties izbraucienā pa līkumotajām trasēm, pacīnīties par uzvaru simboliskajā turnīrā. Tāpat brauciens ar kartingu lieliski papildinās vecpuišu un vecmeitu ballītes, arī pusaudžu dzimšanas dienas svinības.

elektrokartingi juglā

Ja nu gadījumā ar azarta pilno izbraucienu vien ir par maz, ēkas otrajā stāvā, ir iespējams uzspēlēt arī lāzertagu (ar atlaidi) – Latvijas lielākajā iekštelpu laukumā.

Pakalpojuma cenas

Pieaugušajiem darbadienās 7 minūšu brauciens ar kartingu izmaksās 8 eiro, 14 minūtes izmaksās 15 eiro, bet 21 minūti garš brauciens izmaksās 21 eiro. Brīvdienās 7 minūtes maksās 9 eiro, 14 minūtes – 17 eiro, un 21 minūte – 24 eiro.

Bērniem 7 minūšu brauciens darbadienās izmaksās 7 eiro, 14 minūtes – 13 eiro, bet 21 minūte izmaksās 19 eiro. Brīvdienās 7 minūšu brauciens izmaksās 8 eiro, 14 minūšu brauciens – 15 eiro, bet 21 minūte izmaksās 22 eiro.

Kontakti rezervācijām

Sīkāka informācija: Mājas lapā
Atrašanās vieta: Mārkalnes iela 10, Rīga
Tālr. jautājumiem: +371 67 859 906

Izsaki savas domas

Lūdzu, ierakstiet sava komentāra tekstu!
Lūdzu, ievadiet šeit savu vārdu