Elektrokartingi Juglā

0
8014
elektrokartingi juglā

Modernās tehnoloģijas ir ienākušas arī mūsu galvaspilsētā – Rīgā. Pavisam nesen Juglā tika atklāta elektrokartingu halle, kurā interesenti var doties galvu reibinošos izbraucienos ar jaudīgajiem un videi draudzīgajiem kartingiem, ko benzīna vietā darbina elektrība – nekādas skaļas rūkoņas, benzīna smakas vai izplūdes gāzes – Jums patiks!

Kartinga halles apraksts

Šī iekštelpu trase atrodas Juglā, senas manufaktūras ēkas pirmajā stāvā. Trases kopējais garums ir ap 150 metriem – tā ir līkumota un interesanta. Uz doto brīdi klientiem ir pieejami 8 kartingi, pieci no tiem pavisam jauni un jaudīgi.

Iespējamie izklaides formāti

Šī izklaide lieliski papildinās visdažādākā veida pasākumus, kā piemēram, kolektīva saliedēšanos. Ikviens no kolēģiem varēs doties izbraucienā pa līkumotajām trasēm, pacīnīties par uzvaru simboliskajā turnīrā. Tāpat brauciens ar kartingu lieliski papildinās vecpuišu un vecmeitu ballītes, arī pusaudžu dzimšanas dienas svinības.

kartingu halle rīgā

Ja nu gadījumā ar azarta pilno izbraucienu vien ir par maz, ēkas otrajā stāvā, ir iespējams uzspēlēt arī lāzertagu (ar atlaidi) – Latvijas lielākajā iekštelpu laukumā.

Pakalpojuma cenas

Gan pieaugušajiem, gan bērniem darbadienās 5 minūšu brauciens ar kartingu izmaksās 5 eiro, 7 minūtes izmaksās 6 eiro, bet 10 minūšu garš brauciens izmaksās 8 eiro. Brīvdienās 5 minūtes maksās 6 eiro, 7 minūtes – 7 eiro, un 10 minūtes – 9 eiro.

Kontakti rezervācijām

Sīkāka informācija: Mājas lapā
Atrašanās vieta: Mārkalnes iela 10, Rīga
Tālr. rezervācijām: +371 27 274 646