Elektrokartingi Bērnu pasaulē

0
4270
elektrokartingi bērnu pasaulē

Spraiga un azarta pilna izklaide – elektrokartingi – pašā Rīgas sirdī, Bērnu pasaulē. Tur atrodas lielākā iekštelpu kartinga halle Baltijas valstīs. Jaudīgi braucamie un līkumota trase – tā ir recepte aizraujošai laika pavadīšanai kopā ar draugiem vai kolēģiem. Kartingi Rīgā.

Un klasiska vizināšanās ar kartingiem šeit nebūt nav vienīgā aktivitāte – paralēli tai tiek piedāvātas arī citas, piemēram, rallija simulators, galda futbols, virtuālā realitāte (VR) un daudz kas cits.

Elektrokartingi, kas radīti Latvijā

Pirms vairākiem gadiem pavisam vienkāršs lauku puisis vārdā Artis nolēma radīt revolūciju Latvijas transporta sistēmā. Viņš no sirds ticēja, ka elektrodzinēji ir mūsu nākotne, tādēļ vēlējās būt soli priekšā. Viss sākās ar pārdrošu ideju un ražotni Liepājā, kur tapa pirmie elektriskie velosipēdi. Tiem drīz vien sekoja elektriskie kartingi, kam pievienojās pirmās iekštelpu halles atklāšana.

Jūs varētu interesētKur svinēt dzimšanas dienu Rīgā

Šobrīd Artis ir izveidojis ne tikai divas kartinga halles Latvijā, bet drīzumā plāno atvērt arī vairākas Eiropas lielpilsētās. Esmu pārliecināts, ka Blue Shock Race ar laiku kļūs par nozīmīgu Latvijas zīmolu, kas tās vārdu nesīs visā plašajā pasaulē. Ļoti iespējams, ka ar laiku Liepājā taps arī elektroauto.

Lieliska vieta atpūtai, izklaidei un svinībām

Šeit bieži tiek organizēti gan korporatīvie pasākumi, gan bērnu balllītes, dzimšanas dienas svinības un citi pasākumi. Kartingi gan vienā piegājienā nepietiks visiem, taču par to ir padomāts – malā stāvētāji tiek nodarbināti ar citām izklaidēm, jau minēto virtuālo realitāti u.c.

bērnu pasaule

Tāpat ir pieejama nodalīta telpas daļa, kur izvietot līdzpaņemtos gardumus. Gadījumā, ja tie aizmirsušies mājās, un lai nebūtu jābrauc ar tukšu punci, Bērnu pasaules pirmajā stāvā atrodas Čili pica, kur iespējams iegādāties dažādas uzkodas. Līdzās tai – Rimi, kur atradīsiet dzērienus.

Vai ir nepieciešama iepriekšēja sagatavošanās?

Būtībā nav. Braukšanas tehniku uz vietas izstāstīs instruktori un pat cilvēks bez jebkādas iepriekšējās braukšanas pieredzes dažu apļu laikā ir spējīgs piešauties un baudīt procesu. Kas attiecas uz bērniem – ja viņi spēj aizsniegt pedāļus un pagriezt stūri, tad brauciens var sākties.

kartings bērniem

Īsāk sakot – trase jau pašā saknē ir tā būvēta, ka iesācēji, kas buksē malas, nav problēma. Tas ir normāli. Nekāda iepriekšēja pieredze nav nepieciešama, gluži otrādi – šī ir lieliska vieta, kur ar baudu apgūt braukšanas prasmes. Kad es pirmo reizi izmēģināju – maigi sakot, biju starā!

Cenas un kontakti

Brauciens ilgst desmit minūtes. Šāds prieks, atkarībā no nedēļas dienas maksā sekojoši – bērniem darbadienās tas izmaksā 8 eiro, bet brīvdienās – 10 eiro. Pieaugušajiem darbadienās tas izmaksā 10 eiro, bet brīvdienās – 12 eiro. No pieredzes saku, ka ar šīm 10 minūtēm pietiek atliektiem galiem.

Blue Shock Race – Kartingi Rīgā

Tālrunis rezervācijām: +371 20 454 321

Uzzināt vairāk