Interaktīvā studija

0
1704
interaktīvā studija bumbu baseins pārslas iela

Āgenskalnā, Bāriņu ielā, atrodas ļoti stilīga ballīšu telpa, kurā ir ierīkots gan bumbu baseins, gan interaktīvā studija foršām fotogrāfijām, gan daudz kas cits.

Svinību vietas apraksts

Šī plašā ballīšu telpa būs piemērota samērā lielam svinētāju lokam – kopskaitā ap 40 līdz 50. Noteikti ir vērts piebilst, ka tā nav pats labākais variants, ja vēlaties svinēt dzimšanas dienu mazam bērnam. Šī vieta ir paredzēta bērniem no 5, 6 gadu vecuma un pusaudžiem.

Ieskaties – citas svinību vietas pusaudžiem

Šeit nav pieejams nedz mīkstais paklājs, kur mazajiem rāpot, nedz apjomīgs rotaļlietu arsenāls. Ballītes maziem bērniem ir iespējams rīkot blakus ēkas bumbu baseinā.

Piedāvātās izklaides

Par cik šī ballīšu telpa primāri ir paredzēta pusaudžiem, tad arī izklaides ir piemeklētas tieši priekš šīs vecuma kategorijas – būs iespēja izdziedāties, izdejoties un izpriecāties!

Interaktīvā studija

interaktīvā studija āgenskalnā

Interaktīvā foto studija ir oriģināla izklaide, kam uz doto brīdi Rīgā nav analogu – bērnu rīcībā būs profesionāls fotoaparāts, plašs atribūtu sortiments (dažādas brilles, maskas utt.) un maināmie sienas foni. Administratore parādīs, kā ar to visu rīkoties.

idejas bērnu ballītēm - fotogrāfijas

Pats labākais, ka fotogrāfijas, uzreiz pēc fotografēšanās, būs iespējams izdrukāt un uzdāvināt visiem ballītes dalībniekiem par piemiņu. Vai tas nav forši? 🙂

Bumbu baseins

bumbu baseins pārslas iela 3

Vēl viena izklaide, kas iet pie sirds visdažādākā vecuma bērniem, ir bumbu baseins, kurā no sirds var iztrakoties un uzspēlēt visādas foršas ķeršanas spēles.

Deju placis ar projektoru

idejas pusaudžu ballītēm - deju placis

Un kas gan ir ballīte bez mūzikas un jautras atmosfēras? Jūsu rīcībā būs mūzikas atskaņotājs un projektors, lai skatītos dažādus video, filmas vai spēlētu spēles uz “lielā ekrāna”. Turpat līdzās atrodas plašs deju placis. Bet vai tas ir viss?

Bērnu rīcībā būs arī dažādas, interesantas galda spēles, bet, pats galvenais, virtuve, kur sagatavot uzkodas un dzērienus. Bērnu vecāki bez maksas varēs savas automašīnas atstāt pagalmā. Viņi var piedalīties un var arī nepiedalīties pasākumā. Bet vietas pietiks visiem!

Pakalpojumu cenas

Šī svinību vieta tiek iznomāta uz apaļām 3 stundām jūsu pasākuma norisei. Darbadienās tas maksās 145 eiro, bet brīvdienās – 200 eiro. Par papildus laiku jāvienojas!

Ja vēlaties, varat papildus piesaistīt arī bērnu pasākumu vadītāju.

Kontakti rezervācijām

Telefons: +371 67 859 795
Adrese: Rīga, Bāriņu iela 10 (Āgenskalns)

Izsaki savas domas

Lūdzu, ierakstiet sava komentāra tekstu!
Lūdzu, ievadiet šeit savu vārdu