Ballīšu telpa Āgenskalnā

0
6038
ballīšu telpa āgenskalnā

Āgenskalna sirdī, līdzās Āgenskalna tirgum, atrodas ļoti jauka vieta ballītes rīkošanai. Tā ir pavisam nesen atklāta, svaiga, taču jau tagad jūtami populāra. Silts un patīkams interjers, plašas telpas – patiks gan bērniem, gan Jums, gan arī sanākušajiem ciemiņiem!

Svinību vietas apraksts

Varētu teikt, ka šī vieta būs pati piemērotākā Pārdaugavā, ja vēlaties rīkot dzimšanas dienas ballīti bērnam līdz 4 gadu vecumam. Jā, tieši maziem bērniem šeit patiks vislabāk – spēļu, rotaļlietu un mazo bumbu baseiniņu dēļ. Lielākiem bērniem būs paredzēts blakus telpās esošais Āgenskalna bumbu baseins, kas gan ir rezervējams atsevišķi.

bumbu istaba maziem bērniem

Vecāku rīcībā būs neliela virtuvīte, kur sagatavot uzkodas un dzērienus. Arī par autostāvvietu nebūs jālauza galvu, jo auto bez maksas būs iespējams atstāt līdzās svinību vietai. Pats par sevi saprotams, šīs vietas izveidotāji ir ļoti piedomājuši arī par jauno māmiņu labsajūtu, nodrošinot visu nepieciešamo bērniņa apkopšanai.

telpu interjers

Kopumā šī svinību vieta sastāv no trīs telpām – virtuvītes (15 kvm), mazās rotaļu telpas (10 kvm) un lielās svinību zāles (75 kvm). Kopējā telpu platība ir ap 100 kvadrātmetriem, kas nozīmē, ka šī vieta būs piemērota 30-35 svinētājiem.

Atrakcijas bērniem

Pašiem mazākajiem ballītes dalībniekiem būs pieejamas dažādas rotaļlietas un spēles, IGLU konstruktors, aktivitāšu siena, mazais bumbu baseiniņš ar slidkalniņu, kā arī lielāks bumbu baseiniņš ar kāpelējamo sienu. Vecāku rīcībā būs projektors, ar kura palīdzību ciemiņiem varēs parādīt ģimenes video klipus vai, piemēram, fonā uzlikt multenes. 🙂

atrakcijas maziem bērniem

Pats par sevi saprotams, ka gan lielajiem, gan mazajiem svinētājiem būs svinību galdi un krēsli, klāti ar jubilāra vecāku sarūpētajām uzkodām.

Pakalpojumu cenas

Trīs stundu ballīte darbadienu vakaros izmaksās 85 eiro, bet brīvdienās – 130 eiro.

Kontakti rezervācijām


Adrese: Rīga, Bāriņu iela 10 (Āgenskalns)

Kopš 2020. gada šī svinību vieta ir slēgta un pārtraukusi savu darbību.