Izlaušanās istabas Rīgā

0
13721
izlaušanās kvestu istabas rīgā

Kvesti ir aizraujoša izklaide bērniem un pieaugušajiem, kuras pamatā ir cenšanās izkļūt no kvestu istabas (angliski – escape room). Rīgā šo atrakciju ir iespējams izmēģināt dažādās vietās, bet mēs esam apkopojuši, mūsuprāt, foršākās. Lai sasniegtu mērķi un izlaustos, Jums būs nepieciešams ass prāts, atjautība un, protams, noderēs arī veiksme.

Kā izpaudīsies izlaušanās?

Ir divi veidi, kā organizēt šo spēli – vai nu ir divas komandas, kas savstarpēji sacenšas divās identiskās telpās, kura pirmā spēs izkļūt, vai nu ir viena komanda, kas liek galvas kopā, lai kopīgiem spēkiem sasniegtu savu mērķi. Otrais, protams, ir izplatītākais. Jūs nonāksiet telpā, kas uz pirmo acu uzmetienu var nelikties ne ar ko īpaša, tomēr pirmais iespaids var būt ļoti mānīgs – tā sevī slēpj virkni pavedienu un uzdevumu, kuru veiksmīga atrisināšana ļaus jums virzīties tālāk. Nereti “tālāk” nenozīmē izkļūšanu no telpas, bet nokļūšanu nākamajā telpā caur slēptām durvīm vai lūku, vai kaut ko tamlīdzīgu. Un tur jūs sagaidīs nākamie uzdevumi. Process būs ļoti interesants un azarta pilns!

Spēle sāksies ar “gida” ievadrunu un noteikumu izklāstīšanu. Kad veiksmīgi būsiet tikuši galā ar visiem uzdevumiem, gids jūs atkal sagaidīs, lai apsveiktu ar uzvaru! 🙂

Daži ieteikumi iesācējiem

Ir daži vienkārši triki un nosacījumi, kas kalpos par veiksmes atslēgu teju jebkurā kvestu istabā. Pirmkārt, ļoti rūpīgi klausieties tajā, ko pirms spēles sākuma jums stāstīs gids – spēles vadītājs. Šajā runā var būt paslēpti ļoti vērtīgi padomi un norādes. Otrkārt, centieties nesarežģīt lietas. Nevajag censties meklēt pavedienus tur, kur tos pavisam noteikti neatradīsiet, piemēram, raujot nost lampu vai cenšoties izārdīt krēsla oderējumu. Šie uzdevumi ir veidoti tā, lai ar tiem tiktu galā pavisam parasti cilvēki bez pārcilvēciskām detektīva dotībām, tādēļ centieties pārāk neaizmaldīties savos minējumos!

10 universāli izlaušanās triki (angliski)

Treškārt, izraugiet savas komandas līderi, kurš organizēs spēles procesu. Tas būs cilvēks, kuram katrs atskaitīsies par atradumiem, un kura uzdevums būs visiem paziņot, uz ko primāri ir jākoncentrē uzmanību, piemēram, “mēs meklējam četrus ciparus”. Bez līdera sāksies haoss, kas vienkārši patērēs daudz laika un enerģijas, kā rezultātā nevarēsiet sasniegt savu mērķi. Visbeidzot, centieties savus atradumus grupēt kopā. Tas ļaus saskatīt iespejamos paternus, jo tieši paterni ir galvenā atslēga ceļā uz uzvaru!

Populārākie kvesti Rīgā

Lūk – Jūsu uzmanībai piecas lieliskas iespējas. Pa druskai no visa – bērniem, iesācējiem, asu izjūtu cienītājiem un ģimenēm. Kura būtu piemērotākā Jūsu pasākumam?

Arkādes spēles

arkādes spēles bērniem dzimšanas dienā

Arkādas spēles sevī ietver samērā vienkāršu uzdevumu kopumu, kas būs lieliski piemērots gan iesācējiem, gan bērniem un neprasīs lielu fizisku slodzi. Visi dalībnieki tiks sadalīti divās komandās, kas tiks izvietotas divās identiskās telpās, kas it kā veido spoguļattēlu. Abas telpas savieno tikai logs, caur kuru var paskatīties, kā sokas pretējai komandai. Cilvēki to bieži izvēlas kā savu svinību sastāvdaļu. Kaut arī bērnu ballītes ietvaros var mēģināt izkļūt no jebkuras telpas, tomēr varētu teikt, ka šie kvesti bērniem dzimšanas dienā ir paši piemērotākie! Bez tam, komplektā nāks arī bezmaksas svinību telpa.

Monas Lizas afēra

escape room mona lisa

Šis escape room jums ļaus ne tikai lieliski pavadīt laiku, bet arī iejusties Holivudas cienīgā bankas aplaupīšanā. Mona Lisa nav ar roku aizsniedzama – jums būs jāspēj iekļūt ēkā, tikt garām sardzes telpai, izlodāt cauri lāzeru stariem, visbeidzot, uzlauzt neuzlaužamu seifu. Bet arī ar to piedzīvojumi nebeigsies.. Uzdevums pavisam noteikti nav no vieglajiem un ir jārēķinās, ka pirmajā reizē var arī neizdoties tikt līdz kārotajai gleznai, tomēr galvenais ir nepadoties! Labi organizētai komandai tas noteikti būs pa spēkam!

Neprāts – šausmu istaba

šausmu istaba - neprāts (horror room)
Kā Jums liekas, kur te ir paslēpta slepenā izeja uz nākamo telpu? 🙂

Šī šausmu istaba tik tiešām ir riktīgs horror room! Rīgā tā noteikti ir pati labākā, jo rada neiedomājamu emociju buķeti. Tiesa, šajā piedzīvojumā varēs doties tikai no 18+ gadiem. Tāpat ir jāuzsver, ka šeit nevarēs piedalīties cilvēki ar vājiem nerviem, vai tādi, kas sirgst ar klaustrofobiju, grūtnieces, iereibuši cilvēki utt. Jā – būs tik tiešām skarbi, baisi un traki! Kaut arī izlaušanās var ilgt pat veselu stundu, bieži vien cilvēki vēlas pārtraukt spēli vēl pirms laiks ir iztecējis. Vēl viena unikālā iezīme – procesā dalībniekus pārsteigs baisa paskata aktieris. Uzdevumu kopums būs sarežģīts. Galvenais – saglabāt vēsu prātu!

Senā kapteiņa kajīte

kvests - senā kapteiņa kajīte

Vai esat redzējuši kādu no filmām par Karību jūras pirātiem? Vai atceraties tos nebeidzamos piedzīvojumus, kuros mūždien metās pirāts Džeks Sperovs? Man jums ir labas ziņas! Šis kvests ļaus arī jums uz mirkli iejusties pirātu ādā, cenšoties atrisināt senu mīklu. Šeit jūs sagaida patiešām oriģinālas dekorācijas, skaņu efekti un, visbeidzot, slepenas ejas, kā jau tas noslēpumainos pirātu kuģos ir ierasts… Pavedienu meklēšana nebūs pārlieku sarežģīta, tādēļ varam šo rekomendēt arī iesācējiem.

Slepenais bunkurs

escape from bunker

It kā jau bunkuru galvenais uzdevums ir mūs pasargāt no briesmām, kas atrodas virszemē. Bet, kā jau izlaušanās spēlēs ir pieņemts, ne viss ir tā, kā tam būtu jābūt. Šoreiz ir otrādi – bunkurā atrodas aktivizēts spridzeklis. Iekams 60 minūšu taimeris pazaudē savu pēdējo sekundi, jums dzīviem ir jāizkļūst no šī nāves slazda. Tas nav viegls uzdevums, taču nav arī tik grūts, lai to nespētu paveikt šīs spēles iesācēji. 🙂 Bunkurs atrodas Miera ielā.

Pakalpojumu cenas

Ja vēlaties apmeklēt šīs izlaušanās istabas individuāli vai kopā ar pāris draugiem, un neplānojat šeit organizēt savu pasākumu, vienkārši vēlaties foršas emocijas un labi pavadītu laiku – zvaniet administratoram pa zemāk norādīto telefona numuru! Atkarībā no izvēlētās telpas un cilvēku skaita, Jums tiks piedāvāta izdevīgākā cena.

Bērnu ballītes

Trīs stundu gara ballīte izmaksās 150 eiro. Šajā cenā ir iekļauts gan “Arkādes spēļu” kvest rūms, gan oriģināla svinību telpa ar galdu un “lidojošiem” krēsliem. Bērniem līdz 14 gadu vecumam obligāta ir arī animatora dalība, kurš bērnus pieskatīs un palīdzēs ar uzdevumu veikšanu. Animatora cena par trīs stundām – 50 eiro (līdz 10 bērniem).

Korporatīvie pasākumi

Ja jums aktuāli ir kvesti lielām grupām, piemēram, organizējot savu teambuilding pasākumu, tad šeit būs lielisks piedāvājums – par 345 eiro jums būs iespējams iznomāt visas četras izlaušanās telpas. Vienlaikus uzdevumus varēs pildīt 20 cilvēki.

korporatīvais pasākums escape room
Dejas un uzkodas uzgaidāmajā zālē, kamēr pārējie kolēģi risina mīklas.

Pārējiem būs pieejamas atsevišķas telpas, ar iespējām uzklāt galdus, ieturēties, parunāties, atpūsties vai iemēģināt kādu citu team building spēli. Pēc stundas varēsiet mainīties vietām. Noteikti uzsvēršanas vērts ir fakts, ka šī aktivitāte sevī ietver ļoti izteiktu komandas darbu un ļauj lieliski un draudzīgi pavadīt laiku, metoties piedzīvojumos. Tas arī ir tas, kas veido izcilu un neaizmirstamu korporatīvo pasākumu!

Vecpuišu un vecmeitu ballītes

Līdzīgi kā korporatīvo pasākumu gadījumā, arī vecpuišu vai vecmeitu ballītes ietvaros ir iespējams noorganizēt privātu pasākumu (jūsu rīcībā uz 3 stundām būs visi kvest rūmi) par tādu pašu izcenojumu darbadienu vakaros vai brīvdienās. Tomēr, darbadienās līdz sešiem, visu telpu rezervācija jūsu pasākumam izmaksās tikai 255 eiro. Tas būs raibs piedzīvojums, kas būs kā radīts nebijušu sajūtu un iespaidu gūšanai!

Kā rezervēt savu pasākumu?

Zvaniet: +371 28 442 521
Rakstiet: escape@funnel.lv

Atrodas: Rīgā, Lāčplēša ielā 43/45
Sīkāka informācija: Mājas lapā