Lāzerpeintbols Andrejsalā

0
1532
lāzerpeintbols andrejsalā

Forša un mūsdienīga izklaides iespēja ir lāzerpeintbols Andrejsalā, senas spēkstacijas teritorijā. Kādēļ izvēlēties tieši šo spēles laukumu, nevis kādu citu?

Laukuma apraksts

Uz doto brīdi šis ir lielākais un interesantākais āra laukums visā Rīgā. Taisnību sakot, lāzera peintbola spēlēšanas vajadzībām te ir iekārtoti veseli divi, apgaismoti laukumi ar kopējo platību, kas pārsniedz 14 000 m2. Jautājums – vai šeit ir interesanti?

blank

Laukums ir daudzveidīgs – to veido visdažādāko veidu šķēršļi, bet galvenā odziņa noteikti ir līdzās esošā spēkstacija, kas savulaik ražoja elektrību pilsētas vajadzībām. Tās iekšpusē gan spēlēt nav iespējams, tomēr tāda rada ļoti interesantu un urbānu sajūtu.

Izklaides iespējas

Gada siltajā sezonā (un atsevišķos gadījumos arī aukstajā) Andrejsala ir lieliska vieta, kur rīkot visdažādākā veida pasākumus, ko papildina lāzerpeintbols.

Bērnu un pusaudžu ballītes

Lāzera peintbols nav sāpīgs vai traumatisks, tādēļ vecāki var nesatraukties un droši izvēlēties šo izklaides veidu sava bērna dzimšanas dienas svinību rīkošanai. Bērni to no sirds izbauda un stundas paskrien nemanot. Jūsu rīcībā būs arī speciāla vieta, kur pacienāt ciemiņus ar līdzpaņemtajiem gardumiem. Optimālais vecums – no 8 gadiem.

Vecpuišu un vecmeitu ballītes

Tuvojoties lielajai dienai, pats mazākais, ko jaunais pāris varētu gribēt, ir lieki zilumi vai traumas, tādēļ lieliska alternatīva peintbolam ir tieši lāzera peintbols!

blank
Papildus lāzerpeintbola spēlēšanai ir iespējams apmeklēt arī pirti ar ļoti industriālu skatu.

Spēles process būs ļoti aktīvs un interesants, jautrība būs garantēta par visiem 100 procentiem! Bet, pats labākais, ka pasākumu būs iespējams noslēgt līdzās esošajā pirtī.

Korporatīvie pasākumi

Kas gan ir korporatīvais pasākums bez lielas jautrības devas? Tieši kopā izbaudīti piedzīvojumi no kolēģiem izveido draugus, kas ir būtisks komandas gara priekšnosacījums. Lāzertags ir izklaide, kas patiks abu dzimumu pārstāvjiem, jo sevišķi dāmām, jo, atšķirībā no jautrības, sāpju vai zilumu nebūs! Šo noteikti ir vērts pamēģināt!

Pakalpojumu cenas

Pirmā spēles stunda katram spēlētājam izmaksās 10 eiro, bet katra nākamā – 5 eiro. Par papildus samaksu ir iespējams pasūtīt arī interesantus ieročus un kamoflāžas kostīmus.

Kontakti rezervācijām

Telefons: +371 27 274 646
Adrese: Rīga, Andrejostas iela 21

Uzziniet vairāk: mājas lapā