Lāzerpeintbols Imantā

0
1783
lāzertags imantā

Lāzertags (angliski – laser tag) ir viena no interesantākajām aktivitātēm Imantā. Šī nodarbe tautā ir pazīstama arī kā lāzerpeintbols, taču ar peintbolu te nav absolūti nekāda sakara – nebūs nedz traumatisko un sāpīgo peintbola bumbiņu, nedz lāzera staru, ko iespīdināt acīs. Tieši tādēļ šī aktivitāte ir kā radīta gan bērnu ballītēm, gan korporatīvajiem pasākumiem!


Pakalpojuma apraksts

Lāzertags ir ārkārtīgi interesanta un aktīva nodarbe, kas azartā ierauj gan lielus, gan mazus. Visam pamatā ir īpaši iekārtots spēles laukums un divas komandas, kas savstarpēji sacenšas viena pret otru. Spēles gaitai līdz seko spēles vadītājs, kurš tad arī parūpējas par to, lai laukumā nenorisinātos vienkārša, bezmērķīga skraidīšana – viņš abām komandām dod konkrētus uzdevumus – misijas, kas var būt ļoti dažādas, piemēram, kontrolpunktu ieņemšana un noturēšana, karoga zagšana utt.

Katram no spēles dalībniekiem ir laser tag ierocis un īpašs uztvērējs, kas uztver pretinieku komandas raidītos trāpījumus. Ja spēlētājs noteiktu skaitu reižu ir saņēmis precīzus pretinieku trāpījumus – viņam automātiski atslēdzas ierocis, taču spēle nav beigusies – viņa uzdevums ir ātri skriet atpakaļ uz savas komandas bāzi un “atdzīvoties”, izmantojot speciālu ierīci. Kolīdz tas ir izdarīts – viņš var atgriezties spēlē un cīnīties par savas komandas uzvaru. Šāds spēles formāts garantē to, ka ir nepārtraukta un aktīva kustība – tas šo padara par veselīgu nodarbi. Un galvenais ir tas, ka spēli caurvij pozitīvas emocijas un azarts. Pēc spēles ir jūtams patīkams nogurums – atpūtas telpā ir dzirdami smiekli un aktīvas sarunas par nupat piedzīvoto.

Svinību un izklaides iespējas

Spēles laukums ir izveidots agrākajā Rīgas Radio rūpnīcā – ļoti interesantā un tematiskā vietā. Laukums ir izremontēts un ļoti pārdomāti iekārtots, kas ļauj līdz pilnībai izbaudīt spēles procesu. Sakarā ar to, ka laukums ir ļoti estētisks, ir pieslēgta apkure, šī ir lieliska vieta, piemēram, bērnu dzimšanas dienas ballītei. Tieši šī iemesla dēļ ir izveidota arī īpaša telpa svinībām, kur apēst torti un citus līdzpaņemtos našķus. Bērni par šo aktivitāti ir stāvā sajūsmā!

svinību telpa
Plaša svinību un pēcspēles pasēdēšanas telpa, kur notiesāt līdzpaņemtos gardumus.

Tāpat ir izveidotas divas nodalītas ģērbtuves – vīriešiem un sievietēm. Ciemos tiek gaidīti arī uzņēmumi, kas šeit var organizēt savus korporatīvos pasākumus. Par cik lāzertags ir ļoti izteikta komandas aktivitāte, kur plecu pie pleca ir jācīnās par kopīgu mērķi – uzvaru, šī ir lieliska komandas saliedēšanas aktivitāte. Un, par cik šeit nav iespējams gūt traumas vai zilumus, šo aktivitāti ar lielāko prieku izmēģinās arī daiļā dzimuma pārstāves.Laukuma kopējā platība pārsniedz 1000 kvadrātmetrus, kas nozīmē, ka šeit bez problēmām var spēlēt pat 14-16 cilvēki.

Kontakti un cenas

Šāda izklaide katram tās dalībniekam izmaksās 10 eiro par pirmo stundu un 5 eiro par katru nākamo. Tomēr pastāv iespēja papildus iznomāt arī īpašus ieročus un citus atribūtus. Tad pirmā spēles stunda izmaksās 15 eiro un katra nākamā, līdzīgi kā pirmajā gadījumā, 5 eiro.

Tālrunis jautājumiem & rezervācijai: +371 2730 7674
Laukuma adrese: Kurzemes prospekts 3D, Rīga, LV-1067