Ballīšu telpa Teikā

0
3925
svinību vieta Teikā, Brīvības gatvē 195

Ārkārtīgi burvīga vieta svētku rīkošanai atrodas Teikā, Brīvības gatvē 195, līdzās agrākajai VEF teritorijai. Tā burtiski liek sirdīm sisties straujāk gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Bet kādēļ tā?

Plašs atrakciju klāsts

Kā lielākais šīs svinību vietas pluss ir minams plašais un pārdomātais aktivitāšu klāsts mazajiem svinētājiem. Spēļu un rotaļlietu daudzveidība aizraus bērnus visdažādākajos vecumos – gan puišus, gan meitenes. Jautri būs ikvienam!

Interesantas rotaļlietas

atrakcijas bērnu pasākumiem

Visdažādākie kostīmi, kas papildinās bērnu rotaļas un ļaus iejusties, piemēram, dakteru vai ugunsdzēsēju lomās. Tirgus stends ar spēļu kases aparātu, dārzeņiem un citiem našķiem. Tā ir tikai maza daļa no plašā rotaļlietu klāsta, kas ļaus bērniem improvizēt un no sirds izbaudīt svinības. Taču arī tas vēl nav viss…

Bumbu baseins

bumbu baseins teikā wild one

Neatkarīgi no vecuma, bērni no sirds izbauda bumbu baseinus. Tāds ir pieejams arī šajās svētku un rotaļu telpās, un tas nozīmē ļoti daudzveidīgu rotaļu un aktivitāšu klāstu.

Svinību telpas ar odziņu

blank

Šī vieta izceļas ar patiešām pārdomāto un minimālistisko interjeru. Tā vien šķiet, ka ir padomāts par katru, pat vismazāko sīkumu, taču šo kvalitātes sajūtu nav iespējams ietvert bildēs. Šeit ir patiešām skaisti un patīkami! Lai par to pārliecinātos, pirms telpu rezervēšanas aizbrauciet ciemos un pārliecinieties par to paši!

Kas attiecas uz tehnisko nodrošinājumu – gan bērniem, gan pieaugušajiem būs pieejami svētku galdi uzkodām. Būs pieejama arī neliela virtuvīte ēdienu un dzērienu sagatavošanai. Līdzās svinību vietai ir iespējams bez maksas novietot auto.

Pakalpojumu cenas

Darbadienās, rīta pusē (10:00 – 12:30), ballīte izmaksās 120 eiro. Tāda pati cena būs arī pa dienu (14:00 – 16:30), taču vakarā (18:00 – 20:30) svinības izmaksās 160 eiro. Papildus stunda no rīta vai pa dienu izmaksās 30 eiro, bet vakarā – 40 eiro.

Brīvdienās, neatkarīgi no laika, 2,5 stundu pasākums izmaksās 220 eiro, bet ja vēlēsieties pasvinēt ilgāk, tad katra papildus stunda izmaksās 50 eiro.

Kontakti rezervācijām

Telefons: +371 20 004 769
Adrese: Brīvības gatve 195, k-2

Uzziniet vairāk: Mājas lapā