Svinību telpa Rīgas centrā

0
3749
ballīšu telpa Martas ielā 9, Forest of dreams

Ļoti skaista un interesanta svinību vieta pašā Rīgas centrā – Martas ielā 9. Uz pārējo fona tā ļoti atšķiras ar pārdomāto un gaumīgo ballīšu telpu interjeru. Nešaubīgi varu teikt, ka noskaņa ir kā radīta īpašām svinībām tuvāko draugu un ģimenes lokā.

Svinību vietas apraksts

Telpas būs piemērotas nelielai ballītei draugu un tuvinieku lokā – līdz 30 cilvēkiem (15 vecākiem un 15 bērniem). Visiem būs pieejami svinību galdi ar krēsliem, kā arī dažādas mīkstās mēbeles. Taču visvairāk šo vietu novērtēs tieši bērni, kuriem būs pieejams ļoti plašs aktivitāšu un rotaļlietu klāsts, pie tam, pasniegts unikālā formā!

blank

Virtuvītē vecāku vajadzībām būs iespējams izmantot visus nepieciešamos traukus, leti ēdienu sagatavošanai, tējkannu un ledusskapi. Visu nepieciešamo ballītei jubilāra vecāki varēs pievest pie ieejas un izmantot bezmaksas autostāvvietu pagalmā.

Telpu saimniece, ja tas būs nepieciešams, ar prieku palīdzēs darāmajos darbos – sagaidīs viesus, saliks ziedus vāzēs, papildinās uzkodas un dzērienus uz galda u.tml.

Aktivitātes bērniem

Bērnus pirmām kārtām priecēs divstāvīga rotaļu māja, ko veido dažādas mazākas telpas. Tajās visās ir plašs rotaļlietu klāsts dažāda vecuma bērniem.

blank

Tāpat ir pieejams bumbu baseins ar slidkalniņu, kurā plunčāties vecāku uzraudzībā. Starp citu, arī rotaļu mājā bērniem varēs pievienoties arī bērnu vecāki.

Pakalpojumu cenas

Piedāvājums 2 stundu ballītei:

DarbadienāsBrīvdienās
10:00 – 12:00150 eiro250 eiro
14:00 – 16:00150 eiro250 eiro
18:00 – 20:00200 eiro250 eiro
Papildus stunda50 eiro75 eiro

Datuma un laika rezervācijai būs nepieciešams iemaksāt 50 eiro drošības naudu.

Papildus ir iespējams piesaistīt ballīšu vadītājus, dekorētājus vai galda klājējus. Tiesa, dekorētājus, visticamāk, nevajadzēs, jo esošais interjers un telpu noformējums ir lielisks svinīgām noskaņām jau esošajā stāvoklī. Bērnu ballīšu vadītāji būs laba opcija papildus jautrībai, ja ballītē caurmērā piedalīsies vismaz 4 gadus veci bērni.

Kontakti rezervācijām

Lai tiktu pie vēlamā ballītes datuma un laika, rekomendējam sazināties savlaicīgi!

Telefons: +371 29 534 869
Adrese: Rīga, Martas iela 9-2
E-pasts: dreams@ballites.lv