Ballīšu telpa Ķengaragā

0
7642
ballīšu telpa Ķengaragā, Prūšu ielā

Ķengaragā, Prūšu ielā 22a, atrodas plaša un interesanta svinību vieta dažāda vecuma bērniem, tostarp, pašiem mazākajiem – no 1 gada vecuma.

Svinību vietas apraksts

Šī svinību vieta uz pārējo fona izceļas ar savu plašumu – 300 m2 lielās telpas būs lieliski piemērotas arī apjomīgam svinētgribētāju skaitam.

atrakcijas Prūšu ielā bērniem

Dažāda vecuma bērniem būs pieejams plašs rotaļlietu un atrakciju klāsts – batuti, slidkalniņš, bumbu baseins u.c. Radot telpu iekārtojumu, ir padomāts arī par pašiem mazākajiem svinētājiem.

galdi un krēsli svinētājiem

Bērnu vecākiem būs pieejams gan svinību galds (piemērots līdz 16 personām), gan atpūtas zona ar nelieliem dīvāniņiem. Arī bērniem būs pieejams liels svinību galds (16 personām). Tāpat jūsu rīcībā būs ledusskapis, mikroviļņu krāsns, trauki un dažādi galda piederumi.

Cenas un kontakti

Darbadienās 3 stundu ballīte šajā vietā izmaksās 150 eiro, bet nedēļas nogalēs (piektd. – svētd.) – 170 eiro. Cenā ir iekļauta gan plašā svinību vietas izmantošana, gan ūdens, tējas, kafijas, kā arī autostāvvieta pagalmā. Animatoru pakalpojumi ir pieejami atsevišķi.

E-pasts: kengarags@ballites.lv
Adrese: Rīga, Prūšu iela 22a (Ķengarags)
Telefons: +371 29 724 097