Virtuālā realitāte Rīgas centrā

0
10019
portāls virtuālā realitāte tērbatas iela, rīga

Pašā pilsētas centrā, Elizabetes ielā, slēpjas kāda noslēpumaina un piedzīvojumiem bagāta izklaide – virtuālā realitāte. Bet ar ko tā ir tik īpaša un kam tā ir piemērota?

Pakalpojuma apraksts

Es pats šo izklaidi izmēģināju pavisam nesen. Un, taisnību sakot, es biju patīkami pārsteigts. Visam pamatā ir jaudīgi un speciāli šai izklaidei sakomplektēti datori, kā arī, īpašas virtuālās realitātes brilles. Ar to palīdzību cilvēks acu mirklī spēj nonākt pavisam citā pasaulē. Sajūtas pat ir grūti raksturot – tās ir īstas, spēcīgas un pozitīvas.

vr room riga

Minēšu dažus piemērus. Man bija tas gods piedalīties vairākos pasaulslavenos karnevālos, nirt okeānā kopā ar vali un aplūkot nogrimušu kuģu vrakus. Es paviesojos Parīzes Dievmātes katedrālē, Lielajā kanjonā un lidoju virs Ņujorkas debesskrāpju jumtiem. Es spēlēju dažādas, interesantas spēles, kurās vajadzēja līdzdarboties ar visu ķermeni – rokām, kājām. Dažbrīd bija pat jātupjas un jāstaigā šurpu, turpu. Klātesamības sajūta ir pavisam reāla. Tu esi tur, Tu to redzi. Tevi pārņem emocijas. Saku no visas sirds – tas bija ļoti interesants piedzīvojums, ko labprāt kaut kad atkārtotu! 🙂

Izklaides iespējas

Esmu pārliecināts, ka šī izklaide lieliski var papildināt visdažādākos pasākumus – gan bērniem, gan pieaugušajiem. Protams, ja vien savā pasākumā vēlaties gūt jaunus iespaidus un pozitīvas emocijas. Lūk, daži pasākumu formāti, kas ies roku rokā ar šo izklaidi:

Bērnu un pusaudžu ballītes

Mūsdienu bērni attiecībā uz modernajām tehnoloģijām ir ļoti apķērīgi, un virtuālā realitāte nav nekāds izņēmums. Jau no 7 gadu vecuma bērni zibenīgi izprot, kā kas darbojas, un ar prieku spēlē visdažādākās spēles. Viena no populārakajām ir “darba simulators”, kur bērni var iejusties pieaugušo ādā, strādājot dažādus darbus.

vr izklaide bērniem

Pusaudži aizraujas ar dažādām mūzikas un šaušanas spēlēm, kā arī, ar ceļošanu pa slavenām pasaules lielpilsētām. Kas gan būtu bērnu dzimšanas dienas ballīte bez gardām uzkodām? Tieši tādēļ jūsu rīcībā būs svētku galds, kur uzklāt dzimšanas dienas našķus un dzērienus. Taisnību sakot, jūsu rīcībā būs viss izklaides centrs.

Vecpuišu un vecmeitu ballītes

Vecpuišu un vecmeitu ballītes allaž ir par spilgtām emocijām. Par vēl neizmēģinātām nodarbēm un piedzīvojumiem. Topošos preciniekus būs grūti un dārgi izvizināt pa visu pasauli, ieraut spraigos notikumos kā vesternu filmās. Bet kā būtu, ja visa pasaule un visdažādākie piedzīvojumi būtu atrodami vienā telpā? Izmēģiniet – tas būs interesanti un atmiņā paliekoši! Bez tam, jūsu rīcībā būs viss izklaides centrs – droši varat izspēlēt tur arī citas aktivitātes! 😉 Un neaizmirstiet līdz paņemt uzkodas un maģiskos dzērienus!

Korporatīvie pasākumi

Arī komandas saliedēšanas pamatā ir pozitīvi, kopā izdzīvoti piedzīvojumi, labas atmiņas. Šī izklaide pavisam noteikti Jūsu kolektīvam būs kaut kas jauns un nebijis.

idejas korporatīvajam pasākumam

Kamēr vieni metīsies piedzīvojumos, izbaudot virtuālās pasaules nebeidzamās iespējas, pārējie varēs viņus atbalstīt un sekot līdzi kolēģu iespaidiem, vērojot monitorus, kuros varēs redzēt visu to pašu, ko redz cilvēks, kurš uzvilcis brilles, tikai bez 3D klātesamības sajūtas. Sakarā ar Jūsu pasākuma norisi, izklaides centrs būs slēgts citiem apmeklētājiem, kas nozīmē, ka par 100% varēsiet izbaudīt pasākumu un viens otra klātesamību. Droši varat līdz ņemt gan ēdienus, gan dzērienus!

Pakalpojumu cenas

Jums ir iespēja rezervēt izklaides centru tieši savam pasākumam un tā dalībniekiem. Jūsu rīcībā būs 7 virtuālās realitātes brilles, instruktors, un bezgalīgs izklaižu klāsts. Tāpat jūs droši varat ierasties ar savām uzkodām un dzērieniem.

Bērnu ballītes – Darbadienās izklaides centra rezervācija Jums izmaksās 80 eiro stundā, bet brīvdienās – 100 eiro stundā. Dalībnieku skaitam nav limita.

Korporatīvie pasākumi – vienas stundas pasākums līdz sešiem cilvēkiem izmaksās 120 eiro, divu stundu pasākums līdz 12 cilvēkiem izmaksās 240 eiro, bet trīs stundu pasākums līdz 16 cilvēkiem izmaksās 350 eiro.

Šī atrakcija ir pieejama arī ārpus izklaides centra telpām. Izbraukumu pasākumu cenu amplitūda ir ļoti plaša – sākot no 250 eiro par 4 stundām (viena VR stacija + instruktors), beidzot ar 2500 eiro par 8 stundām (8 VR stacijas + 8 instruktori).

Kontakti rezervācijām

Telefons: +371 25 670 980
Adrese: Rīga, Elizabetes iela 81

Sīkāka informācija: Mājas lapā