18 idejas korporatīvajiem pasākumiem

0
30632
korporatīvie pasākumi un team building idejas

Mēs esam apkopojuši 18 lieliskas korporatīvo pasākumu idejas. Tās ir dažādas aktivitātes, izklaides un priekšnesumi uzņēmumiem Rīgā, tās tuvumā un, protams, citviet Latvijā. Šīs team building aktivitātes ļaus ne tikai labi pavadīt laiku, bet arī saliedēs Jūsu darba kolektīvu, no kolēģiem radot īstus draugus! Un ko izvēlēsieties Jūs?

1Lāzera peintbols iekštelpās

komandas saliedēšana lāzerpeintbolā
Gelvora Latvia kolektīvs pirms spēles.

Piemērotība: 10-50 cilvēkiem

Rīgā ir visdažādākās team building izklaides, tomēr lāzerpeintbols pavisam noteikti ir viena no populārākajām. Jūs jautāsiet, kādēļ? Atbilde slēpjas spēles procesā – tas ir aktīvs un aizraujošs, rada pozitīvas emocijas. Tas nozīmē, ka ne tikai labi un veselīgi pavadīsiet laiku, bet arī stiprināsieties kā komanda, jo bez komandas darba šeit pie uzvaras tikt nav iespējams! P.S. Lāzera peintbols, atšķirībā no klasiskā peintbola, nav traumatisks vai sāpīgs, kas nozīmē, ka to no sirds izbaudīs arī daiļā dzimuma pārstāves!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

2Kopīgs restorāna apmeklējums

bankets restorānā

Piemērotība: 5-20 cilvēkiem

Reizēm, ja darba kolektīvs nav liels, ir vērtīgi apmeklēt restorānu un ieturēt kopīgu maltīti. Šāds korporatīvais pasākums ļaus patīkami pavadīt laiku kolēģu lokā, baudot gardus ēdienus un saturīgas sarunas. Tas ļaus vienam otru labāk iepazīt, tādā veidā atstājot pozitīvu iespaidu arī uz ikdienas komunikāciju un noskaņu darba vietā. Tomēr, ja kolektīvs ir liels, varbūt ir vērts padomāt par banketu un privātu ballīti?

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

3Āķīgi izlaušanās uzdevumi

izlaušanās uzdevumi kolēģiem

Piemērotība: 4-50 cilvēkiem

Izlaušanās istabas ir īpaši pārdomātas un iekārtotas telpas, kurās ir paslēpti dažādi pavedieni un uzdevumi – kvesti – kuru veiksmīga atrisināšana ļaus uzvarēt šajā piedzīvojumu spēlē, izkļūstot no istabas. Šī ir lieliska komandas saliedēšanas spēle, jo tikai kopīgs un labi organizēts darbs ļaus sasniegt šo mērķi. Spēles process ir ļoti interesants un azartisks, kas nozīmē, ka visi kopā lieliski pavadīsiet laiku!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

4Virtuālās realitātes piedzīvojumi

virtuālā realitāte kolektīviem Rīgā

Piemērotība: 5-25 cilvēkiem

Kā būtu, ja es teiktu, ka Jūs, kopā ar savu kolektīvu, varat iekarot sniegoto Everesta virsotni? Vai nirt kopā ar haizivīm okeāna dzīlēs. Vai doties sapņu ceļojumā uz Lielo kanjonu. Un kā būtu, ja es teiktu, ka to visu ir iespējams izdarīt tepat Rīgā, Tērbatas ielā? Virtuālās realitātes tehnoloģija jums ļaus gūt vēl neredzētus piedzīvojumus – tā būs superīga team building aktivitāte, ko atcerēsieties vēl ilgi!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

5Pasākums kopā ar bērniem

ballīte bumbu baseinā kopā ar bērniem

Piemērotība: 10-50 cilvēkiem

Mēdz būt situācijas, kad darba ballīti neizdodas noorganizēt tikai tādēļ, ka dažiem no kolēģiem vakarā ir jāpieskata bērnus. Un tas ir pavisam normāli, tomēr šādai situācijai ir lielisks risinājums! Kādēļ gan pasēdēšanu kolēģu lokā nevarētu apvienot ar ballīti viņu jaunajām atvasēm? Rīgā ir dažādas ballīšu telpas un bumbu baseini, kas ir kā radīti šāda veida pasākumu rīkošanai – tur ir gan uzkodu galdi pieaugušajiem, kur malkot šampānieti un pārrunāt darba aktualitātes, gan arī dažādas atrakcijas bērniem.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

6Greznas svinības banketu zālē

banketa rīkošana banketu zālē

Piemērotība: 20-300 cilvēkiem

Ziemā, kaut kur ap Jaunā gada un Ziemassvētku laiku, saliedēšanas pasākumi tiek organizēti plašās banketu zālēs. Visbiežāk, tā nav izklaide atsevišķai nodaļai, bet gan svinības visam uzņēmumam kopumā. Bankets sevī ietvers ne tikai gardas, viesmīļu pienestas uzkodas un sarkanvīnu, bet arī vakara vadītāja organizētas team building aktivitātes, fona mūziku, dažādus priekšnesumus utt.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

7Muzikāli priekšnesumi uzņēmumiem

mūzika un mūziķi Jūsu pasākumam

Piemērotība: no 50 cilvēkiem

Lielus banketus allaž lieliski papildina neuzkrītoša fona mūzika un dejas kolēģu lokā. Profesionāli mūziķi parūpēsies par patīkamu atmosfēru visa vakara garumā, spēlējot gan pasaules hītus, gan jūsu izvēlētus skaņdarbus. Mūzika lieliski noderēs arī spēlēs un citās aktivitātēs. Īsāk sakot, ja plānojat lielas svinības, tad bez mūziķiem neiztikt!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

8Aizraujošs laivu brauciens

laivu noma Rīgā un citviet Latvijā
Autumn Kayaking IV. Foto: Reinis Riekstiņš

Piemērotība: 6-50 cilvēkiem

Ja izlemsiet doties laivu braucienā, jūs sagaida patiešām oriģināls notikums, jo korporatīvie pasākumi uz ūdens allaž iet roku rokā ar piedzīvojumiem un nezināmo aiz katra nākamā upes līkuma. Skaisti, ainaviski skati, svaigs gaiss, veselīga nodarbe un kopā būšanas prieks. Un paši foršākie noteikti ir divu dienu laivojumi! Tad jūs sagaidīs arī ugunskurs, dziesmas, sarunas un, iespējams, arī mobilā pirts.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

9Saliedēšanas spēles kolēģiem

team building spēles

Piemērotība: vismaz 2 cilvēkiem

Neatkarīgi no tā, vai izlemjat savu komandas saliedēšanas pasākumu organizēt kādā izklaides vietā, banketu zālē vai turpat ofisā, teambuilding spēles to lieliski papildinās un ļaus sasniegt vēlamo rezultātu – ienest jautrību un stiprināt komandas garu. Tās ir dažādas aktivitātes, kas prasa līderību, sastrādāšanos, izlēmību un radošo domāšanu. Un, kā jau noprotat, visas šīs lietas ir nepieciešamas arī ikdienas darbā.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

10Pasākuma iemūžināšana fotogrāfijās

pasākumu fotogrāfs tver mirkļus

Piemērotība: vismaz 30 cilvēkiem

Neatkarīgi no izklaides vai svinību formāta, ir vērtīgi piesaistīt profesionālu fotogrāfu, kurš cītīgi sekos līdz pasākuma norisei, tverot ik mirkli un iemūžinot to skaistās fotogrāfijās. Tas ļaus izveidot foto stāstu, kas kā vērtīgs materiāls noderēs sabiedriskajās attiecībās, pozicionējot jūsu uzņēmumu kā draudzīgu un pozitīvu vidi tā darbiniekiem. Un bonusā jums būs arī foršas bildes, ar ko dalīties sociālajos tīklos.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

11Vizināšanās elektrokartingos

elektrokartingi juglā

Piemērotība: 5-25 cilvēkiem

Šī ir lieliska iespēja nelielā kolēģu pulkā izmēģināt ko patiesi oriģinālu – izbraukt ar Latvijā ražotiem elektrokartingiem, senas Rīgas rūpnīcas telpās. Ātrums, azarts un adrenalīns, taču pāri visam – turnīrs, kurā varēsiet savstarpēji sacensties, cenšoties uzstādīt ātrāko apļa laiku. Vienlaikus trasē varēs atrasties trīs cilvēki, taču pārējie varēs iejusties līdzjutēju ādā, gaidot savu kārtu un iestiprinoties pie uzkodu galda.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

12Sporta spēles kolektīviem

sporta spēles uzņēmumiem

Piemērotība: vismaz 30 cilvēkiem

Vasarā, gada siltajos mēnešos, plašās banketu zāles tiek aizstātas ar zaļām pļavām, un svinīgu vakariņu vietā norisinās sporta spēles. Klasiskas vai netradicionālas, tomēr komandas saliedējošas un jautras! Tā ir iespēja izrauties no ikdienas darba rutīnas un mesties piedzīvojumā, plecu pie pleca cīnoties par uzvaru. Disciplīnas būs daudz un dažādas – fiziskā sagatavotība nav būtiska – padomāts būs par ikvienu!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

13Neaizmirstams pārgājiens

saliedēšanas pārgājiens darba kolēģiem

Piemērotība: 10-80 cilvēkiem

Vēl viena lieliska ideja kolektīva saliedēšanai ir kopīga došanās pārgājienā. Un Latvijā ir kāda organizācija, kas līdz šim ir rīkojusi simtiem dažādus pārgājienus, un kurus var saukt par šīs jomas profesionāļiem. Viņi parūpēsies par jūsu pārgājiena organizēšanu, individuāli pielāgojot maršrutu, distanci, ilgumu un dažādas aktivitātes komandas gara stiprināšanai. Tas būs neaizmirstams piedzīvojums, ko atcerēsieties vēl ilgi!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

14Atraktīvs pasākuma vadītājs

atraktīvs pasākumu vadītājs Miķelis

Piemērotība: vismaz 35 cilvēkiem

Kas gan būtu labs korporatīvais pasākums bez atraktīva vadītāja? Tas ir cilvēks, kurš radīs pozitīvu gaisotni un jautrību visa vakara garumā. Tas ir cilvēks, kurš iekustinās sanākušos deju ritmos un parūpēsies par dažādām aktivitātēm, tostarp, komandas saliedēšanas spēlēm. Tas ir cilvēks, kura veikums ļoti lielā mērā ietekmēs to, vai šis notikums ieies Jūsu kolēģu prātos kā kaut kas garlaicīgs, vai tomēr oriģināls un smaida vērts.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

15Foto kastes atrakcija

blank

Piemērotība: vismaz 50 cilvēkiem

Neapstrīdams ir fakts, ka fotogrāfija ir mirkļa lieciniece. Un, ja mirklis ir pozitīvs, ja gaisā strāvo prieks un jautrība, šo mirkli noteikti ir jāiemūžina fotogrāfijā! Foto kaste jūsu svinībās ienesīs papildus oriģinalitāti un atrakciju sortimentu. Varēsiet fotografēties kopā ar kolēģiem, iegūstot oriģināla paskata bildes (tematiski noformētas), ar kurām dalīties sociālajos tīklos un saglabāt atmiņām par kopā piedzīvoto.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

16Burvju triku priekšnesums

burvju triku priekšnesums

Piemērotība: vismaz 30 cilvēkiem

Vai zināt, kā tas ir, kad pēc tikko redzēta burvju trika Jūs pārņem pārsteigums un smiekli, un gribas jautāt māksliniekam “Kā Tu to paveici? Parādi vēlreiz!” – tā allaž ir pozitīva mistērija. Jums ir iespēja radīt šo sajūtu arī savos kolēģos, pieaicinot profesionālu burvju mākslinieku, kurš ir specializējies korporatīvo pasākumu viesu izklaidēšanā. Varam droši teikt, ka šis priekšnesums būs jautrs, maģisks un neaizmirstams…

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

17Kulinārijas meistarklase kolēģiem

kulinārijas meistarklase kolektīvam

Piemērotība: 8-25 cilvēkiem

Ikvienam no mums patīk garšīgi paēst. Un ikviens no mums vēlas arī garšīgi gatavot. Tieši tādēļ iesakām Jums apvienot patīkamo ar lietderīgo, kopīgi ar kolēģiem izmēģinot kulinārijas meistarklasi. Pusotru stundu jums būs iespēja gatavot kopā ar šefpavāru (dažādu valstu ēdienus pēc jūsu izvēles), pēcāk arī nobaudot pašu gatavotās vakariņas.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

18Akrobātisku triku šovs

akrobātisku triku šovs un priekšnesums

Piemērotība: vismaz 40 cilvēkiem

Nost ar garlaicīgo un ierasto vakara programmu! Ja vēlaties jautrības un oriģinalitātes piešprici, uzaiciniet ciemos šo akrobātu komandu! Viņi parūpēsies par izklaidi un spraigu atmosfēru, demonstrējot visdažādākos trikus un iesaistot tajos sanākušo publiku. Varam garantēt, ka neko tādu līdz šim jūs nebūsiet redzējuši – būs forši!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit