Privātuma politika

Kas mēs esam

Mēs esam lielākais svinību un izklaides pakalpojumu portāls Latvijā, kas apkopo un viegli uztveramā formā ataino informāciju par svinību un izklaides iespējām Latvijas teritorijā. Mūsu mājaslapas adrese ir https://ballites.lv/

Kādus datus mēs ievācam

Komentāri

Uz doto brīdi mēs esam atspējojuši komentēšanas iespēju un nekādus datus neievācam.

Katalogs

Mūsu mājas lapā ir atrodami visdažādāko izklaides pakalpojumu un ar tiem saistīto produktu sniedzēji (turpmāk tekstā – pakalpojumu sniedzēji). Šim nolūkam, saņemot atļauju, mēs esam apkopojuši šo pakalpojumu sniedzēju kontaktdetaļas, lai viņu potenciālajiem klientiem būtu iespēja ar tiem sazināties, rezervēt pakalpojumu vai pasūtīt produkciju. Ja pakalpojumu sniedzēji ir privātpersonas, esam apkopojuši viņu vārdus, uzvārdus, telefona numurus un atsevišķos gadījumos arī epasta adreses. Ja pakalpojumu sniedzēji ir uzņēmumi, kas pakalpojumu sniedz noteiktā atrašanās vietā, tad esam norādījuši arī šīs vietas faktisko adresi.

Sīkdatnes

Cookies (sīkdatnes) ir mazi teksta faili, kurus serveris (piemēram, tas kuru izmanto ballites.lv) pārraida Jūsu pārlūkprogrammai katru reizi, kad apmeklējat kādu mājas lapu. Tie tiek vai nu saglabāti, vai noraidīti atkarībā no pārlūkprogrammas iestatījumiem. Saglabāti sīkdatnes ļauj serverim atpazīt jūsu datoru. Atkārtoti apmeklējot kādu mājas lapu un izmantojot tikai ar paroli pieejamas mājas lapas sadaļas, tie ļauj izvairīties no atkārtotas datu ievades.

Īsumā, sīkdatnes uzlabo lietotāja pieredzi tīmekļa vietnē, ļaujot sistēmai atpazīt apmeklētājus.

Mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs sīkdatnes izmantojam, lai palīdzētu attīstīt mūsu tīmekļa vietni un veidotu to lietotājiem draudzīgu. Tie mums palīdz noteikt un izprast lietotāju vēlmes. Vislabākajai lietotāja pieredzei un pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai iesakām sīkdatnes saglabāt. Ja tomēr vēlaties tos noraidīt, to varat izdarīt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus.

Iestrādāts saturs

Atsevišķās lapās un rakstos mēs esam izvietojuši iestrādātu (embed) saturu, kas nepieder mums, un oriģināli atrodas citā mājaslapā, un ir pakļauts šīs mājaslapas privātuma politikai. Pastāv iespēja, ka šis saturs kolekcionē informāciju par Jūsu mājaslapas apmeklēšanas paradumiem.

Kontaktdetaļas

Sazinoties ar pakalpojumu sniedzējiem, Jūsu kontaktdetaļas (vārds, epasta adrese, telefona numurs) un ziņojuma teksts, ja tas ir rakstiskā, nevis mutiskā formā, plūst cauri mūsu serveriem vai citām ārējām ierīcēm, kā arī saglabājas un noteiktu laiku.

Datu analītika

Mēs veicam datu analītiku izmantojot Google Analytics programmatūru. Tā fiksē to, caur kādu kanālu nonācāt mūsu mājaslapā, kādu ierīci izmantojat, kādas lapas skatījāties mūsu mājaslapā, cik ilgu laiku tajā pavadījāt, kā arī, Jūsu demogrāfiskos un interešu datus. Šī informācija ļauj mums efektivizēt mājaslapu un mārketinga komunikāciju, piedāvājot Jums pēc iespējas kvalitatīvāku saturu un mājaslapas interfeisu. Izmantojot šo sistēmu, mēs fiksējam arī saziņas ar pakalpojumu sniedzējiem, kā arī saglabājam šo informāciju. Tā ļauj mums vairāk izcelt tos pakalpojumu sniedzējus, kuri savā nozarē ir vispieprasītākie.

Cik ilgi mēs glabājam datus

Pakalpojumu sniedzēju datus mēs glabājam tik ilgi, kamēr vien mūsu savstarpējā sadarbība netiek pārtraukta. Pakalpojumu sniedzēju klientu datus, ja tie ir virzīti caur mūsu mājaslapu vai ar to saistītajām ierīcēm, mēs dzēšam mēnesi pēc tam, kad pakalpojums ir sniegts, vai kad ir izrādīta interese par pakalpojumu sniedzēju, taču rezervācija nav notikusi.

Kā mēs aizsargājam datus

Jūsu dati tiek aizsargāti, izmantojot nozares standartiem atbilstošu programmatūru un drošības pasākumus.

Kam mēs nododam datus

Jūsu dati, ja vien neesat pakalpojumu sniedzējs, nekad un ne pie kādiem apstākļiem netiek nodoti trešajām personām, ja vien tās nav Jūs interesējošie pakalpojumu sniedzēji, kuriem nododam Jūsu kontaktinformāciju tikai tad, ja esat ar mums sazinājušies un lūguši šīs nozares pakalpojumu sniedzēju, vai tad, ja esat sazinājušies ar konkrēto pakalpojumu sniedzēju, izmantojot mūsu mājas lapā atrodamās kontaktdetaļas.

Kādas ir Jūsu tiesības

Jums ir tiesības ar mums sazināties un pilnā apmērā noskaidrot, kādus datus par Jums glabājam, un kādos veidos tos izmantojam. Jums ir tiesības lūgt tūlītēju šo datu dzēšanu, ko mēs arī apņemamies izdarīt vienas darbadienas laikā no Jūsu ziņas saņemšanas brīža.