Reklāma

blank

Mēs esam lielākais svinību un izklaižu iespēju blogs Latvijā. Katru mēnesi mūs lasa vairāk nekā 20 000 cilvēku. To apstiprina arī Gemius 2019. gadā veiktais pētījums. Detalizētāka statistika ir pieejama pēc pieprasījuma. Mēs esam atvērti sadarbībai, informācijas publicēšanai un tradicionālajai baneru reklāmai, taču mums ir daži priekšnosacījumi.

Satura izvietošana

Vai vēlaties, lai arī Jūsu sniegto pakalpojumu apraksts būtu pieejams mūsu blogā?

Tas ir iespējams!

Taču nebūt nav tā, ka mēs publicējam informāciju par visiem. Mums ļoti svarīga ir kvalitāte! Un mums ļoti svarīgi ir bloga lasītāji. Tieši tādēļ mēs darām visu, lai saviem lasītājiem sniegtu augstāko iespējamo vērtību. Mēs nepublicēsim informāciju par pakalpojumu sniedzējiem, ja nebūsim droši, ka mūsu piesaistītie klienti nesaņems profesionālu apkalpošanu. Mums ir svarīga reputācija – gan jūsu, gan mūsu!

Cik tas izmaksās?

Informācijas izvietošana šajā blogā, publikāciju līmenī, (vairumā gadījumu) ir maksas pakalpojums. Šī pakalpojuma cenas ir ļoti dinamiskas, un tās izriet no dažādiem faktoriem, piemēram, cik un kādās publikācijās vēlaties atrasties, uz cik ilgu laiku utt. Tomēr, ja jūsu reputācija liks šaubīties par to, vai gala patērētājs tiks pie kvalitatīva servisa, mēs atteiksim sadarbību un pat par miljonu nemainīsim savus principus. 🙂

Kā rīkoties tālāk?

Mūsu kontaktu sadaļā atradīsiet visu nepieciešamo, lai ar mums sazinātos. Vēlēsimies uzzināt maksimāli daudz par Jūsu piedāvājumu, līdzšinējo pieredzi, cenu politiku utt. Mums būs nepieciešamas arī kvalitatīvas fotogrāfijas, jo bez tām būs grūti Jūs atspoguļot pienācīgajā gaismā. Pats par sevi saprotams, vēlēsimies aplūkot arī Jūsu līdzšinējo klientu atsauksmes. Jo plašāk sevi raksturosiet, jo drīzāk mēs izlemsim ar Jums sadarboties.

Baneru izvietošana

Kaut arī šo blogu radīja mārketologi, mēs neesam tradicionālās reklāmas atbalstītāji. Ja vien reklāmas nav augstas kvalitātes, ja vien tās neredz tieši tie cilvēki, kas meklē konkrēto risinājumu, ko varat piedāvāt, reklāmas ir kaitinošas un nav vēlamas. Mūsu lasītāji mums ir ļoti dārgi, tādēļ nevēlamies tos lieki kaitināt… 🙂

Mēs labprāt izvietosim Jūsu reklāmas banerus, bet ar nosacījumu, ka tie būs maksimāli saistoši bloga lasītājiem. Tieši tādēļ esam ieviesuši progresīvu reklāmas cenu modeli – jo plašāku un vispārīgāku auditoriju vēlēsieties sasniegt, jo reklāma būs dārgāka. Rūpīgi apdomājiet, ko vēlaties uzrunāt un kādu ziņu vēlaties paust!

Augšējie reklāmas baneri

Augšējo baneru novietojums ir atkarīgs no bloga apmeklētāja izmantotās ierīces un tās izmēra. Ja blogs tiks skatīts caur datoru vai horizontāli novietotu planšetdatoru, reklāma atradīsies mājas lapas labajā, augšējā stūrī, bet ja blogs tiks skatīts caur mobilo telefonu vai vertikāli novietotu planšetdatoru, reklāma atradīsies pašā augšā, virs navigācijas.

augšējā banera piemērs

Augšējais reklāmas baneris būs redzams jebkurā bloga lapā vai rakstā, augstāk aprakstītajā pozīcijā. Augšējo reklāmas baneru izmērs ir 728×90 px.

Sāna reklāmas baneri

Arī sāna reklāmas baneru novietojums būs atkarīgs no bloga apmeklētāja izmantotās ierīces un tās izmēra – datoros sāna baneris atradīsies pa labi no bloga raksta vai lapas, bet mobilajās ierīcēs – pašā lapas apakšā, virs footer sekcijas.

sānu banera piemērs

Priekšrocība, izmantojot sānu banerus, ir iespēja tos attēlot tikai noteiktās rakstu kategorijās, piemēram, pie izklaides vietām, bērnu ballītēm utt. Tādā gadījumā Jūs varat iegūt 40% atlaidi šāda banera izvietošanai. Otra priekšrocība, ja raksts tiek lasīts no datora vai horizontāli novietota planšetdatora, ir tāda, ka reklāmas baneris tiek “iesaldēts”. Tas nozīmē, ka baneris “sekos” lasītājam līdz pat raksta apakšai, saglabājot konstantu pozīciju raksta labajā pusē. Sāna banera izmērs ir 300×250 px.

Reklāmas baneri rakstos

Neatkarīgi no izmantotās ierīces, rakstu baneri atradīsies šādās pozīcijās: pašā raksta augšā virs ievada daļas (pirmā paragrāfa), raksta vidusdaļā (pēc 5. paragrāfa), vai pašā raksta apakšā (zem pēdējā paragrāfa). Jūs varat izvēlēties vienu no šīm trim pozīcijām.

rakstu banera piemērs

Šie reklāmas baneri pamatoti tiek uzskatīti par visefektīvākajiem, jo tie atrodas lasītāja uzmanības centrā – raksta iekšienē. Rakstu baneru izmērs ir 468×60 px.

Reklāmas baneru cenas

Apmaksu ir iespējams veikt gan par viena, gan dažāda veida baneriem. Veicot apmaksu, Jums pieder ekskluzīvas tiesības uz konkrētā banera vietu, kas nozīmē, ka šajā laika periodā, konkrētajā banera laukumā, tiks eksponēts tikai un vienīgi Jūsu baneris.

  • € 50 – augšējais baneris
  • € 50 – sānu baneris
  • € 50 – rakstu baneris
  • € 80 – divu veidu baneri
  • € 100 – visi trīs baneri

Baneru cenas norādītas par 30 dienu eksponēšanas periodu. Pasūtot reklāmas vietu uzreiz uz vairākiem mēnešiem, pieejama 20% atlaide. Ja reklāmas banera saturs neatbildīs bloga tematikai (svinību un izklaides iespējas), reklāmai tiks piemērots 100% uzcenojums.

Nestandarta situācijas

Mēs esam atvērti sarunām par nestandarta risinājumiem gan attiecībā uz baneru izmēriem, izvietojumu, gan arī uz satura reklāmu, taču ar nosacījumu, ka pie satura ir norāde, ka šī informācija ir apmaksāta. Jebkurā gadījumā – sazinieties ar mums jau tagad!