Izklaide ar BTR bruņu mašīnu

0
2462
btr bruņumašīna noma

Iespējams, viena no oriģinālākajām aktivitātēm Baltijas valstīs – neaizmirstams izbrauciens ar BTR bruņu mašīnu, ko iespējams īpaši iznomāt dažādiem izklaides pasākumiem, tādiem kā vecpuišu un vecmeitu ballītes, korporatīvie pasākumi, dzimšanas dienas svinības utt. Tas nav tikai traks izbrauciens pa bezceļiem – pakalpojumā ir ietverti arī tematiski atribūti, uzdevumi un aktivitātes, kas pasākumu padarīs patiesi aizraujošu un atmiņā paliekošu!

Bruņu mašīnas tehniskais apraksts

Šis unikālais auto ir ražots Čehijā, tālajā 1969. gadā. Tolaik tika saražoti vien daži tūkstoši šī auto eksemplāri, un šobrīd šis ir vienīgais Baltijas valstīs, kas piedāvā šāda veida pakalpojumu. Šajā 14 tonnu milzī bez problēmām var ietilpt līdz pat 20 cilvēkiem.

btr bruņu mašīna

Šis auto ir pilnā tehniskā kārtībā un ir uzskatāms par pilntiesīgu satiksmes dalībnieku, kas drīkst pārvietoties gan pa pilsētām, gan pa šosejām, sasniedzot līdz pat 90 kilometriem stundā lielu ātrumu. Šī spēkrata degvielas patēriņš ir negants – 50 litri uz 100 nobrauktajiem kilometriem. Kas ir īpaši interesanti – tas ir spējīgs pārvietoties arī pa ūdens virsmu, neatkarīgi no tā dziļuma. Tas aizpeld līdz krastam un turpina braucienu.

Izklaides iespējas

Ja vēlaties, lai Jūsu pasākums izdotos patiešām oriģināls un atmiņā paliekošs, tad šī bruņu transporta noma būs lielisks veids, kā to panākt. Neatkarīgi no pasākuma formāta, vizināšanās ar šo auto būs pasākuma odziņa, un ja pasākums tiks ieturēts mazliet militārā gaisotnē, tad lieliski to papildinās ar tematisku noskaņu. Braucienu izbaudīs gan lieli, gan mazi, gan dāmas, gan kungi. Bet brauciens ir tikai neliela daļa no tā, kas Jums tiks piedāvāts. Komplektā nāks arī tematiskas aktivitātes un uzdevumi, speciāli atribūti un pat balvas apslēptās mantas formā. Vienā vārdā – piedzīvojums!

Vecpuišu un vecmeitu ballītes

Bruņu mašīnas noma īpaši populāra ir tieši šajos pasākumu formātos. Tas ir lielisks veids, kā izmēģināt ko traku un nebijušu pirms iestūrēšanas mierīgajā laulības ostā. Auto īpašnieks pat ir izstrādājis īpašu programmu topošajiem preciniekiem. Tās ir dažādas aktivitātes, kas tematiski papildina braucienu ar bruņu transportu. Viss sākas ar nostāšanos ierindā. Mazliet militārā gaisotnē tiek izstāstīts uzdevums – kopīgiem spēkiem ir jāizlaužas no pretinieku teritorijas. Vecmeita vai vecpuisis šajā spēlē kļūst par vienības kapteini. Ja kāds nepakļaujas pavēlēm – seko pumpēšanās.

Disciplīna ir jūtama, tomēr tā ir jautra disciplīna, kuras mērķis ir sniegt papildus izklaidi. Visiem, kopīgiem spēkiem, ir jāpilda dažādi rēbusi. Kādā brīdī ir jāizdomā, kā atvērt auto durvis, citā – kopīgi jādodas pamestas ēkas pagrabā un jāmeklē rīki, kas palīdzētu turpināt ceļu. Tomēr ir āķis – pagrabs var būt mīnēts. Sprāgstvielu vietā šeit tiek izmantotas dūmu granātas, kas pilda savu funkciju, ja dalībnieki zaudē modrību. 🙂

idejas vecmeitu ballītei

Vienā brīdī dalībnieki tiek pie krama un viņu uzdevums ir kopīgiem spēkiem iekurt ugunskuru, citā – viņi tiek pie lāpstām, kompasa un metāla detektora. Noteiktā virzienā, noteiktā attālumā atrodas apslēptā manta. Kopīgiem spēkiem to ir jāatrod un jāizrok, taču ne mirkli nedrīkst zaudēt modrību! Apslēptā manta var būt mīnēta. Ja dūmu granāta tiek aktivizēta – visiem par sodu ir jāpumpējas. Taču, kolīdz apslēptie dārgumi ir izrakti – ir brīvs brīdis atpūtai un nelielām svinībām.

vecmeitu ballītes atrakcijas

Var sanākt arī peldēt pēc militāra paskata kastes, ko ir jānogādā savas komandas krastā. Kopīgiem spēkiem to ir jāuznes kalnā. Kad tā tiek atvērta – skatam paveras lāzertaga ieroči. Lāzertags ir ļoti interesanta un veselībai nekaitīga kaujas simulācijas spēle, kas mazliet atgādina peintbolu, taču sāpīgo krāsu bumbiņu vietā tiek raidīti ar aci neredzami infrasarkanie stari, kurus uztver īpašs uztvērējs, kas tiek piestiprināts pie galvas.

Šādas un līdzīgas izklaides jūs sagaida, ja nolemsiet izvizināties ar šo auto. Katrs tiks arī pie militārās atribūtikas – ķiveres un ložu necaurlaidīgās vestes. Protams, pasākuma formātu ir iespējams absolūti piemērot jūsu vēlmēm un vajadzībām. Būs forši!

Korporatīvie pasākumi

Vēl viens no izklaides formātiem, ko lieliski papildina šī aktivitāte, ir korporatīvie pasākumi. Bruņu mašīnas īpašnieks ir noslēdzis sadarbību ar viesu namu “Turbas”, kas atrodas vien nieka 40 km attālumā no Rīgas. Tur ir konferenču zāle un plašs laukums sporta spēlēm.

korporatīvie pasākumi

Vizināšanās ar bruņu transportu šeit var būt kā papildus izprieca, kas iekļauta kopējā pasākuma cenā. Kā piemēru var minēt telekomunikāciju uzņēmumu “Bite”, kas vairāk nekā 200 cilvēku sastāvā viesojās Turbās pērnā gada vasarā. Ik pēc 30 minūtēm jauna grupa tika vesta piedzīvojumā pa vietējiem ceļiem un bezceļiem. Cilvēki bija sajūsmā!

Kontakti un pakalpojuma cenas

Uzreiz vēlos norādīt, ka konkrētais pakalpojums nav peļņas projekts. Bruņu mašīnas īpašniekam iespēja Jūs izklaidēt ir vairāk kā hobijs, tādēļ šādas mašīnas noma nemaksās ne tūkstoti, ne divus. Teju par pašizmaksu – sākot no 200 eiro par divu stundu pasākumu, kas sevī ietvers gan vizināšanos, gan uzdevumus, gan dažādas tematiskas aktivitātes. Bruņu mašīnu ir iespējams nogādāt jebkurā Latvijas vietā, tomēr optimāls reģions ir Ogres apkārtne. Katrā ziņā, sazinieties ar īpašnieku un vienojieties par kopējām izmaksām, iespējamo norises vietu un citām ar pasākumu saistītajām niansēm!

Papildus informācija: Facebook lapā
Tālrunis rezervācijām:
+371 26 404 008

P.S. Auto šobrīd (05.2019.) atrodas remontā un nav pieejams.