Pasākumu vadītāji

1
5361
pasākuma vadītājs

Šajā kategorijā ir atrodami Latvijas labākie un pieprasītākie pasākumu vadītāji visdažādākajās kategorijās, sākot ar bērnu ballītēm un kāzām, beidzot ar izlaidumiem, salidojumiem, korporatīvajiem pasākumiem un pat koncertiem. Jums atliek tikai izvēlēties savām vajadzībām visatbilstošāko!

1Daumants Vidiņš

Daumants Vidiņš

Daumants ir ļoti daudzpusīgs un profesionāls pasākumu vadītājs, kurš ir uzkrājis pamatīgu pieredzes bagāžu, vadot aizraujošus pasākumus gan bērniem, gan Latvijas lielākajiem uzņēmumiem, gan citiem interesentiem. Viņam ir oriģināla personība un patiess entuziasms – divas būtiskas komponentes, lai pasākumu padarītu patiesi unikālu.

Daumants ir vadījis Liepājas Simfoniskā orķestra 137. sezonas atklāšanu koncertzālē “Lielais Dzintars”. Pēdējā gada laikā bieži vadījis dažādās tematiskās ballītes bērniem – gan brīvā dabā, gan specializētos laukumos. Jau vairāk nekā 5 gadus vada skolēnu un reizēm pieaugušo ekskursijas pa Latviju un Baltiju. Viņš ir vadījis pārgājienus, ekskursijas un grupu saliedēšanas pasākumus arī Latvijas lielākajiem darba kolektīviem, kā piemēram, LMT, Swedbank, Ripo.lv, Rīgas Domei u.c. Kopumā novadījis vairāk nekā 60 pasākumus.

Telefona numurs: +371 26 840 171

2Miķelis Visockis

Miķelis Visockis

Miķelis Visockis ir ļoti atraktīva personība ar unikālu vizuālo tēlu. Viņš ir pieredzējis pasākumu vadītājs ar vairāk nekā četru gadu stāžu. Šajā laika periodā ir novadīti simtiem dažādu pasākumu, taču, kā saka pats Miķelis, precīzu to skaitu nav iespējams patīk, jo laimīgie darbus neskaitot. Gatavojieties humora pilnai gaisotnei!

Miķelis vada pasākumus jau vairāk nekā četrus gadus. Šajā laikā novadīti simtiem dažādi pasākumi. Starp tiem minami tādi kā AirBaltic Jugle fests ar vairāk nekā 400 dalībniekiem, Sadales tīklu sporta spēles ar 1000+ dalībniekiem, BMW Ginesa rekorda pasākums ar vairāk nekā 3000 dalībniekiem, 2017. gada Limbažu pilsētas svētki un daudzi citi.

Miķelis šo gadu laikā ir vadījis visdažādākā formāta pasākumus, sākot ar aktīvās atpūtas, sporta un korporatīvajiem pasākumiem, beidzot ar kāzām, konferencēm, atklāšanas pasākumiem un pat pilsētas svētkiem. Kā norāda pats Miķelis, šajā laikā vadītas nav tikai bēres. Viņš lieliski tiks galā arī ar Jūsu pasākuma vadīšanu.

Telefona numurs: +371 28 888 485

3Rihards Čerkovskis

Rihards Čerkovskis

Rihards Čerkovskis ir pasākumu vadītājs ar nu jau vairāk nekā desmit gadu stāžu. Šajā laikā vadīti ir teju visi iespējamie pasākumi, sākot ar bērnu ballītēm, korporatīvajiem pasākumiem, beidzot ar kāzām. Rihardam ir ļoti laba humora izjūta, tādēļ smiekli un pozitīva gaisotne ir garantēti!

Rihards Čerkovskis savas kā pasākumu vadītāja gaitas uzsāka pirms vairāk nekā 10 gadiem, organizējot bērnu ballītes. Šodien viņš ir plaša spektra pasākumu vadītājs, kas lieliski tiks galā ar teju jebkāda līmeņa un formāta pasākumiem – skaitļi runā paši par sevi. Rihards ir arī stand-up komiķis, un tas lieti noder humora un smieklu pilnas gaisotnes radīšanai. Daudzo pieredzes gadu laikā novadījis vairāk nekā 800 pasākumus.

Vadījis visdažādākos izklaides pasākumus, sākot ar koncertiem, restorānu atklāšanas svētkiem, dzimšanas dienām, beidzot ar stand-up un komandas saliedēšanas pasākumiem. Viņš lieliski izjūt publiku, parūpējas par pozitīvu gaisotni un interesantām aktivitātēm. Rihards ir lieliska izvēle, ja vēlaties patiešām jautru un atraktīvu pasākumu!

Telefona numurs: +371 66 090 176

Izvēlieties labāko!

Pieredze

Izvēloties vadītāju savam pasākumam, noteikti pievērsiet uzmanību tam, cik gadus šis cilvēks strādā izklaides industrijā, un cik novadītu pasākumu ir viņa kontā! Abi šie kritēriji lielā mērā signalizē to, vai cilvēks ir kompetents, spējīgs ātri pielāgoties situācijai, būt uzdevumu augstumos. Nav labāka skolotāja par laika ritumu.

Cenas

Reti kurš izklaides industrijas pārstāvis norāda savu pakalpojumu cenas, un vairumā gadījumu tas nemaz nav iespējams. Katrs notikums ir atšķirīgs – tiem ir nepieciešama dažāda pieeja, resursi un sagatavošanās. Sazinieties ar šiem cilvēkiem un jautājiet individuālu cenu piedāvājumu tieši Jūsu vēlmēm, iespējām un vajadzībām!

Atsauksmes

Atsauksmes
Kā jebkurā jomā, ja savu darbu dari izcili, tad cilvēki ar lielu prieku Tevi rekomendē, parakstās zem Tava vārda, garantējot to, ka Tev var uzticēties. Aplūkojiet cilvēku atstātās atsauksmes, lai pieņemtu lēmumu par to, kuru izklaidētāju izvēlēties. Un, pēc darba paveikšanas, pastāstiet par pieredzēto arī citiem, atstājot savu atsauksmi!

1 KOMENTĀRS