Brīdī, kad liekas, ka ballīšu idejas ir apsīkušas un šķietami viss jau ir izmēģināts, nevajadzētu padoties, jo tepat aiz stūra, Vecmīlgrāvī, ir kaut kas jauns un oriģināls! Tā ir picu cepšanas meistarklase bērniem, ko organizēs nekas cits, kā viena no senākajām picērijām Latvijā – Lulū pica, kas, starp citu, šogad svin savu 25. dzimšanas dienu.

Ko varat sagaidīt no pasākuma?

Tas būs divu stundu garš piedzīvojums, kurā bērnus vedīs picērijas gids – ballītes vadītājs. Katrs no bērniem varēs iejusties picu cepēja ādā – pamētāt picas mīklu gaisā, kā arī izdekorēt to ar visdažādākajām sastāvdaļām.

lulu picu meistarklase

Noslēgumā katra bērna radītais meistardarbs nonāks picu krāsnī, radot gardas svētku pusdienas. Starp citu, ballītes vadītājs dalīsies noslēpumos, kā panākt, lai pica allaž būtu garšīga un kraukšķīga.. Un, galu galā, kuram sanāks pati apaļākā pica?

Cik izmaksās šāda meistarklase?

Picu darbnīcas ballīte katram tās dalībniekam izmaksās 15 eiro. Šajā cenā būs iekļauts gan atraktīvais pasākuma vadītājs, gan 0,5l dzēriens pēc bērna izvēles, gan bērna ceptā pica, gan arī pārsteiguma dāvana no Lulū picas. Bet vai ir kādi nosacījumi?

Ballītes būs iespējams novadīt gan latviešu, gan krievu valodā – 6 līdz 12 bērniem. Šādu ballīti būtu svarīgi pieteikt vismaz nedēļu pirms plānotā pasākuma datuma. Šobrīd picu meistarklases bērniem tiek organizētas tikai Vecmīlgrāvī, Skuju ielā 25.

Kā rezervēt ballīti savam bērnam?

Pasākumu ir iespējams pieteikt, zvanot pa tālr. +371 27023939 vai rakstot uz epastu vecmilgravis@lulu.lvlai izdevusies un garšīga ballīte! 🙂