SPA ballīte bērniem

0
4197
spa salons rīgā, cēsu ielā 20

Rīgā ir kāda brīnišķīga vieta, kur piedāvā spa ballītes bērniem, kas ir lieliska dzimšanas dienas aktivitāte meitenēm dažādos vecumos. Tomēr, tā šeit nav vienīgā aktivitāte.

Iespējamie svinību formāti

Kaut arī spa ballīte ir ļoti populāra izvēle, atkarībā no jauno dāmu interesēm un vēlmēm, ir iespējams apgūt arī meikapa un ādas kopšanas noslēpumus pie profesionālas kosmetoloģes, veidot krāsainos un staipīgos slaimus, radīt unikālus t-kreklus un apburošus ziedu kroņus. Kas no visa šī liktos pats interesantākais Jūsu meitai?

Klasiskā SPA ballīte bērniem

spa ballītes bērniem

Šis svinību formāts ir sadalīts trīs daļās, no kurām katra ilgst vienu stundu.

Pirmajā daļā jaunās dāmas varēs ietērpties elegantos halātiņos, aplikt matu lenti un doties piedzīvojumā, kopā ar profesionālu skaistumkopšanas speciālisti apgūstot pareizākās un saudzīgākās sejas ādas kopšanas metodes. Meitenēm būs iespēja izmēģināt sejas ādas attīrošās putiņas, maskas likšanu, svaigas gurķu šķēlītes un daudz ko citu. Spa procedūra noslēgsies ar sejas krēmu un mitrinošu lūpu balzāmiņu.

Otrajā daļā, atkarībā no jubilāres vai viņas māmiņas vēlmes, būs iespēja izvēlēties vienu no trim aktivitātēm: makeup pamatus, savas kosmētikas gatavošanu vai nagu lakošanu / parafīna terapiju rociņām. Makeup pamati būs lielisks ieskats dekoratīvās kosmētikas pasaulē – ko un kāpēc bērniem nevajadzētu lietot un eksperimentēt ar savu ādu, ko drīkst izmēģināt treniņa nolūkos vai īpašās svētku reizēs. Būs iespēja izmēģināt dažādus produktus un kopīgi krāsot acu ēnas, skropstas, lūpas, izgaismot vaigu kaulus.

Ja izvēlēsieties nagu lakošanu un parafīna terapiju, bērniem būs iespēja uzzināt vairāk par roku higiēnu, metodēm, kā pareizi vīlēt nagus, lai tie netiktu traumēti. Protams, būs visi nepieciešamie piederumi nagu lakošanai un arī iespēja tos izmantot praktiski, krāsojot nagus. Arī parafīna terapija būs ļoti interesanta! Visbeidzot, ja izvēlēsieties kosmētikas gatavošanu, varēsiet trauciņos jaukt speciālistes sagatavotos izejmateriālus, veidojot ķermeņa skrubi, lūpu skrubi vai lūpu pomādi. Trauciņus ar pašgatavoto kosmētiku varēs ņemt līdz uz mājām kā suvenīru no pasākuma.

Trešā daļa būs paredzēta svinībām – uz veselu stundu jūsu rīcībā būs svētku gads. Vecāki var sarūpēt dažādas, gardas uzkodas un dzērienus, bērni varēs ļauties dāvināšanas priekam un sarunām par nupat piedzīvoto.

Cenas – ja bērnu nav vairāk par astoņiem, pasākums izmaksās 200 eiro. Bet, ja bērnu skaits būs 9 līdz 12, būs nepieciešami divi skaistumkopšanas speciālisti, kas darbosies kopā ar bērniem pirmās divas stundas. Tad pasākums izmaksās 260 eiro.

Mājas lapa – Kids Funnel Spa

MakeUp ballīte meitenēm

makup apmācības meitenēm

Šis svinību formāts vispiemērotākais būs meitenēm vecumā no 10 līdz 17 gadiem.

Šajā pasākumā jaunajām dāmām būs iespēja ļoti rūpīgi izķidāt pieaugušo kosmētikas maciņa saturu. Profesionāla skaistumkopšanas speciāliste stāstīs par jaunākajām tendencēm, gaumīgu makeup uzklāšanu, dažādām tehnikām un otiņām, bet, pats galvenais, kā to visu darīt ar mēru, nebojājot sejas ādu.

Pasākumam ir pieejamas arī vairākas tēmas, piemēram, NUDE makeup, PHOTO makeup, PARTY makeup, dienas makeup pāreja uz vakara makeup.

Maksimālais meiteņu skaits šajā pasākumā ir 12, un tas var norisināties gan latviešu, gan krievu valodā. Pasākuma cena par 2 stundu praktiskām aktivitātēm + 1 stundu pie svinību galda ir 220 eiro. Katra ballītes dalībniece saņems arī pārsteiguma dāvanu no spa salona.

Kontakti – pašā raksta apakšā.

Slaimu gatavošanas darbnīca

Pēdējā laikā arvien populārāka kļūst slaimu gatavošanas ballīte. Tā ilgs 3 stundas, no kurām pirmās divas būs iespēja praktiski veidot staipekļus no salona speciālistu sarūpētajām izejvielām, bet pēdējo pavadīt pie svinību galda, mielojoties ar vecāku sarūpētajiem dzērieniem un dzimšanas dienas gardumiem.

Bērniem tiks atklātas pašas labākās slaimu gatavošanas receptes, un procesu būs iespējams atkārtot arī mājās, kopā ar vecākiem.

Šī aktivitāte ir paredzēta līdz 10 bērniem, un kopējās ballītes izmaksas būs 200 eiro.

Ziedu kroņu darbnīca

ziedu kroņu darbnīca

Šī aktivitāte būs lieliski piemērota bērniem no 8 gadu vecuma.

Ikvienai dāmai sirdij tuvi ir ziedi. Un ikviena dāma savā būtībā ir ļoti radoša. Apvienojam šīs divas lietas, un mēs iegūstam lielisku dzimšanas dienas aktivitāti – pašdarinātu ziedu kroņu veidošanu. Katra ballītes dalībniece tiks pie visiem nepieciešamajiem izejmateriāliem – līmes pistolēm, filca, mākslīgajiem ziediem un dažādiem audumiņiem. Skolotāja parādīs, kā ar to visu apieties un palīdzēs mazajām svinētājām radīt pašām savus ziedu kroņus, kas allaž saglabāsies svaigi un krāsaini. Tos varēs ņemt līdz uz mājām ne tikai kā suvenīru, bet arī kā elegantu aksesuāru, ko lietot citos svētkos un īpašos brīžos.

Šī radošā aktivitāte ir paredzēta līdz 10 meitenēm, un tā ilgs divas stundas, pēc kurām vēl viena stunda būs paredzēta svinību galdam un jautrām sarunām, baudot vecāku sarūpētos gardumus. Kopējās ballītes izmaksas būs 200 eiro.

T-kreklu radošā darbnīca

blank

Un šī ir viena no oriģinālākajām ballīšu aktivitātēm visā Rīgā, kas būs piemērota gan meitenēm, gan puišiem. Tā ir pašdarinātu t-kreklu darbnīca, kurā pasākuma dalībnieki varēs griezt, šūt, zīmēt, līmēt un pat gludināt. Tā visa rezultātā katrs bērns radīs krāsainu un unikālu t-krekla dizainu, un ar šo krekliņu droši varēs doties mājās un vēlāk palielīties arī citiem draugiem. Aktivitātes pamatā ir speciālas termoplēves, kas ļoti atgādina krāsaino aplikāciju papīru, pie kā bērni jau tik ļoti ir pieraduši.

Līdzīgi, kā spa ballīte un citas aktivitātes, arī šī ilgs divas stundas, un trešā būs paredzēta gardumu ēšanai pie svētku galda, skaistā un ziediem rotātā svinību telpā. Aktivitāte ir paredzēta līdz 10 bērniem un kopumā izmaksās 220 eiro. Šajā cenā, protams, būs iekļauti arī visi izejmateriāli, tostarp, balti krekliņi.

Kontakti rezervācijām

Epasts: spa@ballites.lv
Telefons: +371 28 361 686
Adrese: Cēsu iela 20 (Rīgas centrs)

Izsaki savas domas

Lūdzu, ierakstiet sava komentāra tekstu!
Lūdzu, ievadiet šeit savu vārdu