SPA ballīte bērniem

0
9459
spa ballīte bērniem

Rīgā ir kāda brīnišķīga vieta, kur piedāvā spa ballītes bērniem, kas ir lieliska dzimšanas dienas aktivitāte meitenēm dažādos vecumos. Tomēr, tā šeit nav vienīgā aktivitāte.

Iespējamie svinību formāti

Kaut arī spa ballīte ir ļoti populāra izvēle, atkarībā no jauno dāmu interesēm un vēlmēm, ir iespējams apgūt arī meikapa un ādas kopšanas noslēpumus pie profesionālas kosmetoloģes, veidot krāsainos un staipīgos slaimus, radīt unikālus t-kreklus, nagu lakas u.c. Kas no visa šī liktos pats interesantākais Jūsu meitai?

Klasiskā SPA ballīte

spa ballītes meitenēm

Šis svinību formāts ir sadalīts trīs daļās. Katra no tām ilgst 1 stundu.

Pirmajā daļā jaunās dāmas varēs ietērpties elegantos halātiņos, aplikt matu lenti un doties piedzīvojumā, kopā ar profesionālu skaistumkopšanas speciālisti apgūstot pareizākās un saudzīgākās sejas ādas kopšanas metodes. Meitenēm būs iespēja izmēģināt sejas ādas attīrošās putiņas, maskas likšanu, svaigas gurķu šķēlītes un daudz ko citu. Spa procedūra noslēgsies ar sejas krēmu un mitrinošu lūpu balzāmiņu.

Otrajā daļā, atkarībā no jubilāres vai viņas māmiņas vēlmes, būs iespēja izvēlēties vienu no četrām aktivitātēm: make-up pamatus, savas kosmētikas gatavošanu, nagu laku veidošanu vai nagu lakošanu / parafīna terapiju rociņām.

Make-up pamati būs lielisks ieskats dekoratīvās kosmētikas pasaulē – ko un kāpēc bērniem nevajadzētu lietot un eksperimentēt ar savu ādu, ko drīkst izmēģināt treniņa nolūkos vai īpašās svētku reizēs. Būs iespēja izmēģināt dažādus produktus un kopīgi krāsot acu ēnas, skropstas, lūpas, izgaismot vaigu kaulus.

Ja izvēlēsieties nagu lakošanu un parafīna terapiju, bērniem būs iespēja uzzināt vairāk par roku higiēnu, metodēm, kā pareizi vīlēt nagus, lai tie netiktu traumēti. Protams, būs visi nepieciešamie piederumi nagu lakošanai un arī iespēja tos izmantot praktiski, krāsojot nagus. Arī parafīna terapija būs ļoti interesanta!

Visbeidzot, ja izvēlēsieties kosmētikas gatavošanu, varēsiet trauciņos jaukt speciālistes sagatavotos izejmateriālus, veidojot ķermeņa skrubi, lūpu skrubi vai lūpu pomādi. Trauciņus ar pašgatavoto kosmētiku varēs ņemt līdz uz mājām kā suvenīru no pasākuma.

Trešā daļa būs paredzēta svinībām – uz veselu stundu jūsu rīcībā būs svētku gads. Vecāki var sarūpēt dažādas, gardas uzkodas un dzērienus, bērni varēs ļauties dāvināšanas priekam un sarunām par nupat piedzīvoto.

Cenas – 3 stundu gara ballīte kopumā 8 bērniem izmaksās 250 eiro.

Mājas lapa – Kids Funnel Spa

Make-up ballīte meitenēm

makup apmācības meitenēm

Šis svinību formāts vispiemērotākais būs meitenēm vecumā no 10 līdz 17 gadiem.

Šajā pasākumā jaunajām dāmām būs iespēja ļoti rūpīgi izķidāt pieaugušo kosmētikas maciņa saturu. Profesionāla skaistumkopšanas speciāliste stāstīs par jaunākajām tendencēm, gaumīgu makeup uzklāšanu, dažādām tehnikām un otiņām, bet, pats galvenais, kā to visu darīt ar mēru, nebojājot sejas ādu.

Pasākumam ir pieejamas arī vairākas tēmas, piemēram, NUDE makeup, PHOTO makeup, PARTY makeup, dienas makeup pāreja uz vakara makeup.

Maksimālais meiteņu skaits šajā pasākumā ir 8, un tas var norisināties gan latviešu, gan krievu valodā. Pasākuma cena par 2 stundu praktiskām aktivitātēm + 1 stundu pie svinību galda ir 250 eiro. Katra ballītes dalībniece saņems arī pārsteiguma dāvanu no spa salona.

Kontakti – pašā raksta apakšā.

Nagu laku meistarklase

nagu laku meistarklase bērniem

Pirmā stunda tiks pavadīta, veicot SPA procedūru rociņām. Būs iespēja izmēģināt ļoti interesantas ziepes, atkārtot pareizu roku mazgāšanu. Tāpat būs iespēja veikt rokām maigu pīlingu un palutināt rociņas ar parafīna vanniņu, kas dziļi mitrina un baro roku ādu. Tiks arī apvīlēti nadziņi un pārrunāts, kā pareizi rūpēties par nagu skaistumu.

Otrā stunda tiks pavadīta, katrai ballītes dalībniecei pagatavojot savu nagu laku. Kad tas būs paveikts, jaunās dāmas varēs lakot nagus un izrotāt tos ar nagu uzlīmītēm un slaideriem. Vēl bez pašu darinātās nagu lakas, meitenes tiks pie vērtīgām dāvaniņām, ko paņemt līdz uz mājām – nagu starppirkstenīšiem, vīlītes, spīdumiņiem u.c.

Trešā stunda būs veltīta kārumu baudīšanai un fotosesijai kopā ar draudzenēm.

Šāda forša 3 stundu ballīte 8 meitenēm kopumā izmaksātu 250 eiro.

Slaima gatavošanas darbnīca

slaima ballīte

Pēdējā laikā arvien populārāka kļūst slaimu gatavošanas ballīte. Tā ilgs 3 stundas, no kurām pirmās divas būs iespēja praktiski veidot staipekļus no salona speciālistu sarūpētajām izejvielām, bet pēdējo pavadīt pie svinību galda, mielojoties ar vecāku sarūpētajiem dzērieniem un dzimšanas dienas gardumiem.

Bērniem tiks atklātas pašas labākās slaimu gatavošanas receptes, un procesu būs iespējams atkārtot arī mājās, kopā ar vecākiem.

Šī aktivitāte ir paredzēta līdz 8 bērniem, un kopējās ballītes izmaksas būs 250 eiro.

Spēle – PINK MAFIA

blank

2h aizraujoša, azartiska un erudīta spēle, kuras laikā tu vari pārbaudīt sevi un draugus- vai Tu redzi viņu ķermeņa, valodas izmaiņas brīdī, kad viņi kaut ko slēpj? Pasākuma vadītājs ļaus iejusties īstā spēles virpulī un doties notikumiem pa pēdām.

1h brīvais laiks (uzkodas, kūka, sveikšana, sarunas un skaistas bildes).

Darba dienās ballītes cena 200€, brīvdienās 250€. Ballīte pieejama latviešu un krievu valodā. Pieejama arī izbraukuma pasākumos.

T-kreklu radošā darbnīca

blank

Un šī ir viena no oriģinālākajām ballīšu aktivitātēm visā Rīgā, kas būs piemērota gan meitenēm, gan puišiem. Tā ir pašdarinātu t-kreklu darbnīca, kurā pasākuma dalībnieki varēs griezt, šūt, zīmēt, līmēt un pat gludināt. Tā visa rezultātā katrs bērns radīs krāsainu un unikālu t-krekla dizainu, un ar šo krekliņu droši varēs doties mājās un vēlāk palielīties arī citiem draugiem. Aktivitātes pamatā ir speciālas termoplēves, kas ļoti atgādina krāsaino aplikāciju papīru, pie kā bērni jau tik ļoti ir pieraduši.

Līdzīgi, kā spa ballīte un citas aktivitātes, arī šī ilgs divas stundas, un trešā būs paredzēta gardumu ēšanai pie svētku galda, skaistā un ziediem rotātā svinību telpā. Aktivitāte ir paredzēta līdz 8 bērniem un kopumā izmaksās 250 eiro. Šajā cenā, protams, būs iekļauti arī visi izejmateriāli, tostarp, balti krekliņi.

Kontakti rezervācijām

Epasts: spa@ballites.lv
Telefons: +371 29 571 872
Adrese: Tērbatas 93/95 (Rīgas centrs)

Previous articleSvinību telpa Rīgas centrā
epitets
Mani sauc Valts. Esmu šīs vietnes izveidotājs un galvenais redaktors. Es ticu, ka cilvēka dzīves lielākā bagātība slēpjas mūsu atmiņās. Tieši tādēļ es izveidoju šo portālu - kā vietu, kur smelties iedvesmu mirkļiem, kas veidos mūsu atmiņu lādes saturu.