Telpas semināriem

0
1811
semināru un konferenču telpas

Šajā sadaļā ir atrodamas dažāda izmēra telpas semināriem, lekcijām un dažādiem cita veida pasākumiem Rīgā, kas balstās uz runātāja un klausītāju mijiedarbību. Šī ir visatbilstošākā vieta, ja Jums ir nepieciešama telpu īre (noma), vai ja vienkārši smeļaties iedvesmu idejām. Esam norādījušas arī aptuvenās telpu nomas cenas.

1Zināšanu telpa “Zikurāts”

Zikurāts

Zikurāts diezgan pamatoti tiek dēvēts par zināšanu telpu, jo tā ir lieliska vieta visdažādāko pasākumu organizēšanai, kas ir cieši saistīti ar cilvēka garīgās un fiziskās veselības uzlabošanu. Tajā ir iespējams organizēt gan seminārus, gan lekcijas, gan dzejas lasījumus, gan daudz ko citu. Telpu vēsturiskā aura radīs neaizmirstamu noskaņu.

Lielu lomu nomas maksas apmērā spēlē cilvēku skaits un pasākuma norises laiks. Ja tajā piedalīsies vairāk par 30 cilvēkiem, tad kopējās izmaksas būs augstākas, nekā norādīts zemāk. Arī tad, ja pasākums norisināsies darbadienu vakaros (pēc plkst. 17:00) vai brīvdienās, ir jārēķinās ar augstāku nomas maksu (līdz pat 60 eur/h).

Adrese: Rīga, Bruņinieku iela 36
Tālr. jautājumiem: +371 22 441 226

2Viesnīca “Baltvilla”

semināru un konferenču telpas

Viesnīca Baltvilla ir lieliska vieta visdažādāko pasākumu organizēšanai, sākot ar banketiem viesnīcas restorānā un korporatīvajiem pasākumiem ezera krastā, beidzot ar konferencēm telpās un vecpuišu ballītēm prezidenta apartamentos. Lieliska atrašanās vieta, svaigs gaiss un profesionāls personāls – Jūsu pasākums izdosies pirmklasīgs!

Šī viesnīca ir arī lieliska vieta semināru un nelielu konferenču rīkošanai. Tajā ir pieejamas trīs dažādas telpas šī mērķa īstenošanai – Dzeltenā zāle (līdz 25 sēdvietām), Oranžā zāle (līdz 30 sēdvietām) un Zaļā zāle (līdz pat 100 sēdvietām). Konferences ir iespējams papildināt ar gardām maltītēm restorānā un atpūtas aktivitātēm Baltezera krastā.

Adrese: Baltezers, Senču prospekts 45
Tālr. jautājumiem: +371 67 840 640

3Hartmaņa muiža

telpas semināriem rīgā

Hartmaņa muiža ir senlaicīgs un gaumīgs ēku komplekss ar plašu un zaļu pagalmu, kas pastāv jau kopš 18. gadsimta. Tā viennozīmīgi ir viena no Rīgas skaistākajām un sakoptākajām vietām, kas paredzēta visdažādākajām aktivitātēm. Lielākais muižas kopleksa pluss ir ērtā atrašanās vieta – pašā Rīgas sirdī – Kalnciema ielā, netālu no Kalnciema kvartāla. Pagalmā plaša teritorija un alpīnisma kāpšanas tornis.

Nomai tiek piedāvāts Hartmaņa muižas ēkas pirmais stāvs, kas sevī ietver divas zāles – 25 kvadrātmetrus plašo Sarkano zāli, un 56 kvadrātmetrus lielo Zaļo zāli. Ir pieejams arī 35 kvadrātmetrus plašs foajē. Šīs telpas ir piemērotas visdažādākajiem pasākumiem, kā piemēram, prezentācijām, svinībām, apmācībām, semināriem, izstādēm utt. Kopējā telpu ietilpība ir līdz 100 cilvēkiem. Šeit ir pieejams arī projektors ar balto ekrānu.

Teritorijas noma, līdzīgi kā telpu noma, stundā izmaksās 20 eiro, taču ja plānojat izmantot gan telpas, gan teritoriju, kopā tie izmaksās vien 30 eiro stundā. Ja savā pasākumā vēlaties izmantot kāpšanas torni, tad tā noma, ieskaitot ekipējumu, kāpšanas instruktoru un apkārtējo teritoriju, izmaksās 45 eiro stundā. Par 50 eiro ir iespējams pasūtīt arī virtuvi.

Adrese: Rīga, Kalnciema iela 28
Tālr. jautājumiem: +371 26 411 079