Zinātniskie eksperimenti bērniem

0
6354
zinātniskie eksperimenti bērniem

Pārsteidzoši, jautri un izglītojoši – tas ir zinātnisko eksperimentu šovs bērniem, kas tiek organizēts oriģinālās ballīšu telpās Rīgā, Zemgaļu ielā 8 (Teikā).

Zinātniskā ballīte

blank

Kādēļ gan dzimšanas dienu nenosvinēt oriģinālā, jautrā un vienlaikus arī izglītojošā veidā? Tieši šī iemesla dēļ bērnu ballīšu vadītājs Rihards, kurš ir vadījis simtiem bērnu pasākumus, radīja šo aizraujošo šovu, kas ilgst 2 stundas un ir sadalīts trīs daļās:

Pirmajā daļā (ilgst 30 minūtes) bērni varēs, tā teikt, iesildīties. Būs iepazīšanās aktivitātes, dažādi interesanti uzdevumi, pēc kuriem jau sekos pati jautrākā ballītes daļa.

Otrajā daļā (ilgst, apmēram, 1 stundu) bērnus sagaida zinātnisko eksperimentu šovs, kuru varēs ne tikai vērot no malas, bet arī praktiski piedalīties un zinātnes brīnumus izmēģināt uz savas ādas. Būs gan roku “dedzināšana”, gan sausā ledus dūmu mākoņi, gan puķu saldēšana, gan saldējuma gatavošana, gan arī daudz kas cits.

Visas aktivitātes ir drošas bērniem!

Trešajā daļā (ilgst 30 minūtes) norisināsies otra jautrākā ballītes aktivitāte – jubilāra sveikšana. Būs gan iespēja apēst kūku, gan citus vecāku sarūpētos gardumus.

Visas ballītes garumā zinātnieks Rihards rūpēsies par jautru atmosfēru un spilgtiem mirkļiem, kas paliks gan vecāku, gan bērnu atmiņās. Pasākums izdosies lielisks un bērni pavisam noteikti būs sajūsmā! Bet kur tieši šīs aktivitātes norisināsies?

Svinību vietas apraksts

blank

Ballīte norisināsies Riharda izveidotajā improvizācijas teātrī, kas atrodas ērtā atrašanās vietā – Rīgas centrā. Šovs ir paredzēts 10 līdz 15 bērniem. Kamēr bērni vēros brīnumus, pieaugušajiem būs pieejama atsevišķa telpa, kurā ietilps līdz 10 cilvēkiem. Arī par mazajiem brāļiem un māsām ir padomāts – viņiem būs pieejama savu rotaļu istabiņa.

Pakalpojumu cenas

Ballīte laboratorijā – 180 eiro (2h)
Izbraukuma ballīte – Jāprecizē

Ja izbraukuma ballīte norisināsies ārpus Rīgas, būs jārēķinās arī ar ceļa izdevumiem.

Kontakti rezervācijām

Telefons: +371 20 663 112
Adrese: Rīgā, Zemgaļu ielā 8