Fotosesija vecmeitu ballītei

0
4158
vecmeitu ballītes fotosesija

Vairumā gadījumu vecmeitu ballīte, līdzīgi kā kāzas, notiek vienreiz dzīvē, tieši tādēļ būtu ļoti svarīgi abus šos notikumus iemūžināt fotosesijā, lai pēc gadiem, paskatoties albumā, sejā ataust smaids par šiem skaistajiem mirkļiem un emocijām, kas tika izdzīvotas. Tas ir vispārpieņemts fakts – iemūžināt kāzas – taču reti tiek piedomāts par vecmeitu ballītes iemūžināšanu. Tas ir unikāls un raibs notikums, kurā piedalās topošās līgavas labākās draudzenes. Jautrība, dažādi piedzīvojumi, smiekli un pārsteigumi – ikkatru no šiem mirkļiem ir vērts ietvert skaistās un profesionālās fotogrāfijās!

Šāda pasākuma iemūžināšanai ir visdažādākās iespējas un formāti. Svarīgi, lai fotografēšanās organiski saplūstu ar kopējo pasākumu! Tai būtu jānotiek īstajā vietā un laikā, vai arī fotogrāfam būtu jāpavada dāmas visa pasākuma garumā, modri ķerot ikkatru mirkli un emociju.

Profesionāla fotosesija studijā

Mums visiem ir labi zināms, ka laikapstākļi Latvijā reizēm ir neprognozējamāki pat par nodokļu politiku, tādēļ fotografēšanās profesionālā fotostudijā varētu būt laba garantija tam, ka pēkšņas lietavas vai vēja brāzmas nespēs aizpūst pozitīvās emocijas, kā rezultātā bildes izdosies sevišķi spilgtas un acīm tīkamas! (Pat rakstot šīs rindas ārā sākās spēcīgas lietavas) …

Fotostudija ir fotogrāfa mājas, kurās viņš / viņa jūtas kā zivs ūdenī. Tas allaž atspoguļojas fotogrāfiju kvalitātē un kompozīcijas oriģinalitātē. Tāpat studijā ir viss nepieciešamais profesionāla apgaismojuma radīšanai, kas bildēs radīs augstas kvalitātes noskaņu. Šāda fotografēšanās var būt ar visdažādāko tematiku, piemeklējot neierastus tērpus un citus atribūtus. Nereti šādas izdarības publiskā vidē var likt nedaudz sarkt un mulst, kas neļauj pilnībā atvērties un paust pozitīvās emocijas, toties fotostudijā jūs varēsiet justies droši un kārtīgi izplosīties, ļaujot fotogrāfam iemūžināt jūsu draudzības augstākās un patiesākās virsotnes.

Šeit jūs varat atrast populārākās fotostudijas Rīgā, kas būs lieliski piemērotas foto sesijas kā ballītes aktivitātes rīkošanai. Jums atliek tikai izvēlēties sev tīkamāko studijas interjeru un atrašanās vietu.

Fotografēšanās ārpus fotostudijas

vecmeitu ballītes fotogrāfs
Foto: Fotogrāfe Kitija

Par cik vasara ir populārākais ballīšu norises laiks, un tik ļoti gribas baudīt svaigu gaisu un siltos saules starus, tad fotografēšanās ārpus studijas viennozīmīgi būs visbiežākā izvēle. Šeit apskatīsim potenciālos scenārijus un norises vietas, kas ļaus jums lieliski papildināt ballītes procesu.

Kādā no izklaides vietām

Nereti vecmeitu ballīte sevī ietver dažādas aktivitātes un izklaides vietu apmeklēšanu. Šīs izklaides var būt ļoti dažādas, sākot ar klasiskām vakariņām restorānā, beidzot ar lāzerpeintboltu vai laivu braucienu pa Vecrīgas kanālu. Katra ballīte ir atšķirīga, jo katras vecmeitas intereses ir ļoti atšķirīgas. Un šīm izklaidēm primāri būtu jāizklaidē pašu vecmeitu – tā ir viņas diena, viņas notikums, iespēja vēl pēdējo reizi izmēģināt visādas trakas nodarbes, pirms iestūrēšanas rāmajā lalulību ostā.

Šo tematisko izklaides vietu apmeklējums ir lielisks brīdis foto sesijai. Tā var norisināties gan izklaides laikā, gan arī pēc tās. Fotogrāfijas lieliski atspoguļos jautrību, kas valdīja konkrētajā vietā. Piemēram, brauciens ar kuģīti pa Daugavu, šampānieša malkošana uz Vecrīgas torņu fona.

Oriģinālā vietā pie dabas vai pilsētvidē

Mums Latvijā ir ļoti skaistas un neparastas vietas, kas ir kā radītas foto mirkļu tveršanai. Mums ir gan skaista un daudzveidīga daba, gan arī sens urbānais mantojums dažādu, pamestu rūpnīcu formā. Mums ir ļoti skaistas un senatnīgas pilsētas, zaļi meži, zili ezeri un bezgalīga jūra.

scenārijs vecmeitu ballītei
Foto: Fotogrāfe Kitija

Visu izšķir tas, kas topošajai līgavai liekas sirdij tuvs. Ja viņa ir maiga romantiķe, burvīga vieta foto sesijai varētu būt uz Daugavgrīvas mola, līdzās Daugavas ietekai jūrā. Ja viņa ir aizrautīga piedzīvojumu meklētāja, tad fotografēšanās varētu norisināties pie neskaitāmajiem Mangaļsalas bunkuriem un fortifikācijām. Ja viņa ir klasiska Rīgas meitene, tad arī Vecrīgas ielas būs lieliska vieta fotosesijas norisei. Un man ir labas ziņas – ikviens no zemāk atrodamajiem fotogrāfiem lieliski pārzina visskaistākās, eksotiskākās un slepenākās vietas, kur organizēt fotografēšanos.

Vispārēja ballītes fotoreportāža

Lieliska opcija ir arī piesaistīt fotogrāfu visa pasākuma garumā. Ideālā variantā tā ir sieviete, kas lieliski saplūdīs ar pārējām pasākuma dalībniecēm, tverot mirkļus un emocijas no tikšanās brīža, līdz pat pēdējai ballītes atrakcijai. Šīs bildes katra no jums varēs ievietot sociālajos tīklos, bet tāds nav galvenais mērķis. Svarīgi ir iemūžināt šo notikumu, lai pēc gadiem ir ko atcerēties. Katra no fotogrāfijām atausīs atmiņā konkrēto notikumu, kas, savukārt, līdz nesīs tā brīža emocijas. Iespējams, dažādas pasākuma epizodes būs domātas tikai un vienīgi jums, un par tām neko nevajadzētu zināt pārējai pasaulei, kur nu vēl topošajam līgavainim..

Mazliet negaidīts pārsteigums

Teju ikviena dāma reiz ir sapņojusi par kailfoto fotosesiju, tomēr tikai retā ir realizējusi šo drosmīgo sapni. Tā ir iespēja iemūžināt savu augumu no vislabākajiem rakursiem laikā, kad tas ir pats ideālākais. Tā ir iespēja pārvarēt sevi un izbaudīt vēl nebijušu piedzīvojumu. Vecmeitu ballīte ir krustceles starp neprātīgo jaunību un atbildīgo laulības dzīvi. Tas ir notikums, kad vēl pēdējo reizi kopā ar draudzenēm iztrakoties, lai mierīgu sirdi nodotos mīlestības pavarda kuršanai, neuztraucoties, ka kaut kas vēl ir palicis neizjusts. Uzdāviniet vecmeitai šo drosmīgo iespēju.

kailfoto
Foto: Fotogrāfs Uģis

Vienalga, fotostudijā vai atsevišķā dzīvokļa istabā. Tas būs kaut kas nebijis, un fotosesijas beigās viņa viennozīmīgi būs starā. Iespējams, par to var parunāt vēl pirms ballītes, iespējams, to var atstāt kā pārsteigumu, bet jebkurā gadījumā – tas būs ļoti tematisks piedzīvojums, kas paliks atmiņā.

Populārākie vecmeitu ballīšu fotogrāfi