Ielūgumi vecmeitu ballītei

0
3815
ielūgums uz vecmeitu ballīti

Pirmais uzdevums, organizējot vecmeitu ballīti, ir noteikt datumu un izsūtīt ielūgumus, lai uzaicinātu tās draudzenes, radinieces un paziņas ar kurām kopā nosvinēt vecmeitu ballīti.

Ielūguma izveidē ir jāpievērš uzmanība dizainam, tekstam un informācijai, mērķim un tematikai, lai tas saskanētu ar ballītes plānotajām aktivitātēm.

Kādai informācijai ir jābūt ielūgumā?

Ielūgumam ir jābūt gana vienkāršam, taču reizē jāsniedz visa nepieciešamā informācija tā saņēmējām. Veidojot ielūgumu Tu vari būt radoša, iekļaujot kādus savstarpējos jokus, vai atziņas. Tomēr, ja vecmeitu ballītei ir izvēlēta kāda īpaša tematika, piemēram, “lauku stilā” ar kovboju cepurēm vai “little black dress” un limuzīnu, noteikti neaizmirsti to atspoguļot ielūguma dizainā un tekstuālajā vēstījumā!

blank
Be Personal publicitātes foto

Būtiskākais ir iekļaut šādu informāciju:

 • Uzruna: Tā var būt formāla, ja viesu sarakstā ir mazāk zināmas personas vai neformāla un draudzīga, ja paredzēts aicināt tuvākās draudzenes un radinieces.
 • Uzaicinājums uz vecmeitu ballīti: Vari iztikt ar “uzaicinu uz savu vecmeitu ballīti” vai kas radošāks un atbilstošs izvēlētajai tematikai. Ja viesus aicina kāda atsevišķi izvēlēta organizatore, tad sāc ar ievadu par laimīgo pāri un līgavu, pārejot uz ballītes tematiku.
 • Vecmeitu ballītes datums, laiks un vieta: Ja vieta ir specifiska, tad neaizmirsti papildus nosūtīt informāciju par koordinātēm vai norādēm, kā to atrast.
 • Dress code: Dod precīzus norādījumus, taču ļauj vietu katras brīvai izpausmei
 • Cita informācija vai norādes: Ja nepieciešams, iekļauj informāciju par papildus norādēm, piemēram, uzdevumiem, līdzi ņemamo vai kontaktinformāciju
 • Nobeigums: Izmanto atsveicināšanos, lai izrādītu savu prieku un vēlmi satikt viesus ballītē.

Personīgs ielūgums uz vecmeitu ballīti no līgavas

Ja vēlies pati personīgi uzlūgt visus viesus uz savu vecmeitu ballīti, nosūti personalizētu ielūgumu, paziņojot par gaidāmajiem svētkiem. Lai gan vecmeitu ballīti bieži organizē kāda speciāli izvēlēta organizatore, kas var būt kāda tuva draudzene vai radiniece, Tu kā līgava vari parūpēties par viesu uzaicināšanu. Šāda pieeja palīdz, ja viešņas nav savstarpēji labi pazīstamas, tāpēc ielūgumu būtu vēlams saņemt no pašas līgavas, lai gaisotne nebūtu neveikla. Tajā pašā laikā ielūgums no līgavas ir arī ļoti personīgs pirmais solis.

BE PERSONAL unikālie ielūgumi

blank
Be Personal publicitātes foto

Personīgiem un unikāliem ielūgumiem noderēs latviešu zīmola BE PERSONAL ielūgumi. Mājaslapā izvēlies piemērotāko dizainu, to papildini ar video, audio vai foto ziņu, kas būs noskanējama caur QR kodu, pievieno īsu tekstu un ieraksti saņēmēju adreses, lai to automātiski nosūtītu. Ja vēlies, lai Tev tiek izstrādāts unikāls dizains, raksti uz mājaslapā norādīto e-pasta adresi. BE PERSONAL ielūgumi ļaus tev izveidot jaunu pieredzi tā saņēmējām, ierakstot personīgu video uzaicinājumu. Tava video uzruna var būt atbilstoša izvēlētajai ballītes tematikai. Esi radoša! Izvēlies kādu īpašu vietu, tematisku tērpu vai jautru ziņu un pārsteidz ar interesantu un negaidītu ielūgumu! Video novēlējumā neaizmirsti iekļaut arī visu augstāk norādīto informāciju.

Kāpēc izvēlēties BEPERSONAL?

 • Personalizēts ielūgums īpaši no Tevis, jo to papildina video vai audio ziņa
 • Radoši un interesanti
 • Ērti un viegli, jo viss ir izdarāms mājaslapā
 • Ietaupīsi laiku, jo nevajadzēs doties uz pasta ofisu
 • Kartītes dizains būs gana praktisks, lai vēlāk kalpotu kā dizaina elements istabā
 • Iespēja pasūtīt pasūtījuma dizainu īpaši tavām vēlmēm

Sīkāku info par Be Personal ielūgumiem
atradīsiet mājas lapā https://bepersonal.lv/