Izklaides vecmeitu ballītei

0
18720
izklaides vecmeitu ballītei

Kas gan būtu vecmeitu ballīte bez foršām izklaidēm un aktivitātēm?

Tieši tādēļ esam apkopojuši desmit populārākās atrakcijas, kas lieliski papildinās šo īpašo dienu, radot neaizmirstamas atmiņas par kopā pavadīto laiku ar draudzenēm.

Ko izvēlējās vairums dāmu?

1Lāzertags iekštelpās

lāzertaga izklaide sievietēm

Ja džeki vecpuišu pasākumus labprāt aizvada, spēlējot peintbolu, tad dāmas daudz labprātāk izvēlas lāzera peintbolu, kas arī ir azarta pilna aktivitāte, taču nav sāpīga vai traumatiska. Jūs varēsiet gan izskraidīties, gan izšaudīties, gan visādi citādi labi pavadīt laiku. Un, galu galā, vai tad tas nav galvenais šīs dienas uzdevums? – mesties oriģinālā piedzīvojumā, kas paliks atmiņā arī pēc daudziem gadiem.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

2SPA vecmeitu ballīte

spa vecmeitu ballīte

Ideāla pirmskāzu ballīte – kopīga atpūta ar draudzenēm, šampānieša malkošana un sevis palutināšana ar ekskluzīvā zīmola Natura Bissé procedūrām.

SPA ballīte sniegs iespēju tikties ar skaistumkopšanas speciālistu kosmetoloģijā – kopīgi, soli pa solim, veikt pilnvērtīgu, aktīvu un uz tūlītēju rezultātu balstītu sejas procedūru ar intensīvu C vitamīna devu, lai ikviena no Jums sajustos lutināta un īpaša! Šo pasākumu pavadīsiet ieģērbtas maigos satīna halātiņos ar mežģīņu piedurknītēm, bet pirms tam SPA centra personāls katrai no Jums pasniegs glāzi atdzesēta Prestige Couvé Prosecco!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

3Dāmu elektrokartingi

elektrokartingu aktivitātes

Bet varbūt jūs esat tehnoloģiju fanes un āruma mīles? Bet, pat ja neesat, šī ir aktivitāte, ko noteikti ir vērts izmēģināt ikvienam – izbraukt ar Latvijā ražotiem elektrokartingiem, baudot ātrumu, azartu un adrenalīna devu. Pasākums notiks Juglā, senas manufaktūras telpās. Iepriekšēja pieredze un braukšanas iemaņas nav nepieciešamas – Jums visu izstāstīs un parādīs. Un, galu galā, šī ir viena no retajām vietām, kur jūs neierobežos nedz policisti, nedz ceļā zīmes – traucieties un izbaudiet šo dienu par visiem 100 %!

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

4Ballīte bumbu baseinā

vecmeitu ballīte bumbu baseinā

Ticiet vai nē, bet samērā bieži vecmeitu ballītes tiek organizētas arī bumbu baseinos, kas parasti kalpo par bērnu dzimšanas dienas svinību vietu. Taču šīs vietas nebūt nav bērnišķīgas – tajās valda skaists interjers, un vēl bez lielā bumbu baseina šeit ir pieejami svinību galdi, virtuvīte, kā arī plašums, kur radoši izvērsties visa vakara garumā, piemēram, spēlējot vecmeitu ballītēm paredzētās spēles vai citas atrakcijas.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

5Stringa biksīšu meistarklase

stringa biksīšu meistarklase

Nekas nevar būt seksīgāks kā pašas dizainētas apakšbiksītes. Mežģīnes, lentītes, bantītes, kristāli un pērlītes … un glāze atdzesēta Prestige Couvé Prosecco! 🙂

Katra dāma saņems baltas kokvilnas string biksītes, kuras varēs izgreznot visdažādākajos veidos. Biksītes būs pieejamas dažādos izmēros. Visi greznošanas materiāli arī tiks nodrošināti. Šī aktivitāte ir paredzēta līdz 10 dalībniecēm, un tā ilgs 2 stundas. Vēl papildus stundu jums būs pieejama skaista atpūtas telpa, kur baudīt līdzpaņemtos gardumus.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

6Lāzerpeintbols ārā

lāzerpeintbols andrejsalā

Vasarā, jo sevišķi, ja tā ir saulaina, mums vislabāk patīk uzturēties ārā – svaigā gaisā. Viena no populārākajām pirmskāzu atrakcijām ir lāzerpeintbols. Tā ir moderna spēle, kas nav nedz sāpīga, nedz traumatiska – tā lielā mērā atgādina bērnībā, sētā, spēlētos kariņus. Andrejsalā atrodas Latvijas lielākais lāzerpeintbola āra laukums, un tas ir kā radīts azarta pilnai skriešanai un jautrībai. Bet, pats labākais, tur ir pieejama arī pirts, baļļa un skaists atpūtas namiņš, kas lieliski noderēs papildus aktivitāšu organizēšanai un svinēšanai.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

7Virtuāls piedzīvojums

virtuālā realitāte - izklaide vecmeitai

Runā, ka pirms kāzām ir ļoti svarīgi izmēģināt trakas lietas, izbaudīt līdz šim neredzētus piedzīvojumus. Tādā gadījumā, virtuālā realitāte šim pasākumam derēs kā cimds rokai, jo ļaus jums izmēģināt praktiski jebko, paviesoties teju jebkurā pasaules valstī vai vietā. Nevarējāt topošo līgavu aizvest uz Parīzi? Nekas! Virtuālā realitāte viņu tur nogādās ātrāk par reaktīvo lidmašīnu! Bez tam, jūsu rīcībā būs viss izklaides centrs – varēsiet tur izpausties pēc sirds patikas – gan ar ēdieniem, gan dzērieniem, gan papildus aktivitātēm.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

8Kroņu un rotu meistarklase

kroņu un rotu meistarklase

Samērā bieži vecmeitu ballītei izvēlas aktivitātes, kas ir radošas, interesantas, un garantēti patiks visām pasākuma dalībniecēm. Viena no šādām aktivitātēm ir kroņu un rotu meistarklase, kurā jums būs iespēja pašām radīt dažādas piespraudes, kaklarotas, auskarus, sprādzes un daudz ko citu. Jūs ne tikai lieliski pavadīsiet laiku, bet arī tiksiet pie grezna suvenīra par atmiņu no šī pasākuma. Pats par sevi saprotams, meistarklases organizatore jums sarūpēs visus nepieciešamos izejmateriālus un parādīs, kā ar to visu pareizi apieties. Aktivitāte norisināsies īpašā studijā, un tā ilgs trīs līdz četras stundas.

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

9Šautuves apmeklējums

šautuves apmeklējums

Šī ir visnotaļ traka aktivitāte, kas noteikti pacels adrenalīna līmeni. Pats par sevi saprotams, tā nebūs dienas vienīgā atrakcija – jūs varat izdomāt ballītes scenāriju, kur šī aktivitāte tematiski iederētos un papildinātu pārējās. Aizbrauciet, izšaudieties, safotografējieties un dodieties tālāk! Un pēc pasākuma noteikti aizsūtiet bildi topošajam vīram – lai saprot, ka ar šo dāmu labāk strīdēties nevajag… 😀

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit

10Uzdevumi un atrakcijas

vecmeitu ballītes scenārijs

Bet ko darīt, ja jūsu budžets ir pārāk mazs, lai apmeklētu kādu no šīm izklaides vietām? Nebēdājaties – pats galvenais ir būt radošām, smeļoties foršas idejas vecmeitu ballītei! Jūs varat doties pašas savā piedzīvojumā, apmeklējot Vecrīgu un sarīkojot topošai līgavai veselu piedzīvojumu un pārbaudījumu kokteili visa vakara garumā. Jūs jautāsiet, kādus pārbaudījumus topošā līgava varētu veikt? Mums ir atbilde:

Lai uzzinātu vairāk – spiediet šeit