Vecmeitu ballītes scenārijs

0
9047
vecmeitu ballītes scenārijs

Vecmeitu ballītes scenārijs ir galvenais pasākuma norises plāns. Tieši tādēļ esmu Jums sagatavojis veselus četrus plānus – idejām un iedvesmai. Tie visi ir atstāsts no reāliem Latvijas pasākumiem. Tie katrā ziņā nav domāti kā universālas sagataves, kuras var paņemt un izmantot Jūsu pasākuma vajadzībām, taču noteikti ir iespējams pašpikot dažas idejas…

Lasiet, iedvesmojieties, realizējiet!

#1 – Mazliet pikants vecmeitu ballītes scenārijs

Samērā plašs un interesants vecmeitu ballītes scenārijs, kas sevī ietver gan plānošanas pusi, gan dažāda veida aktivitātes. Tas būs lielisks kā iedvesmas avots vai špikeris.

Sagatavošanās un plānošana

Līdz ballītes norisei ir tieši trīs nedēļas. Pirmais uzdevums – sapulcināt padsmit topošās līgavas draudzenes, no kurām daudzas savā starpā nav pazīstamas. Šo darbu savai labākajai draudzenei ir uzdevusi pati vecmeita. Nav viegli saprast, uz ko katra no viņām būs vai nebūs gatava.

Jūs varētu interesētKā pareizi plānot un organizēt vecmeitu ballīti

Tāpat nākas saprast, cik daudz viņas var iesaistīt plānošanas procesā, uzdot darāmos darbus. Visas kopā vienojas par pasākuma tematiku. Izvēle krīt par labu meitenīgai koķetērijai pirms lielā notikuma. Tas atspoguļojas arī topošās līgavas apģērbā – tiek sagatavots īpašs, rozā krāsas krekliņš ar uzrakstu “Ar Dievu, vecmeitas, mans Ķeizars mani sauc!

Iesākums un pikanta fotosesija

Ap plkst. 12:00 topošās līgavas labākā draudzene nosūta viņu pie friziera, pati paņemot līgavas dzīvokļa atslēgas, sagatavojot uzkodas un dzērienus vakaram. Pēc, apmēram, divām stundām, viņa dodas pakaļ vecmeitai, aizsien viņas acis ar zīda šalli un nogādā uz Andrejostu. Tur tiek noņemts acu apsējs – viņas priekšā draudzenes, visas zilos džinsos un baltos krekliņos. Topošajai līgavai tiek uzdāvināts viņas rozā krekliņš, kas neilgi pēc tam tiek arī uzvilkts. Viņa tiek arī pie rozā ziedu vainadziņa. Vecmeitas uzdevums ir nolasīt zvērestu, kurā viņa apsola pakļauties uzdevumiem.

erotiskā fotosesija

Ap pulkstens trijiem vecmeita tiek nogādāta pie fotogrāfa, un viņai priekšā ir erotiska fotosesija. Jau iepriekš ir sagatavoti vairāki pikanti tērpi – daļa bilžu tiek uzņemtas, vecmeitai valkājot šos tērpus, daļa – nevalkājot nekādus tērpus. Fotosesija ilgst teju divas stundas.

Uzdevumi un izaicinājumi

Tālākais ceļš ved uz Vecrīgu, kur topošo līgavu sagaida dažādi uzdevumi. Viņa saņem paštaisītu fotoalbumu ar draudzeņu – pavadoņu bildēm. Izmantojot šo katalogu, viņai Vecrīgas ielās ir jāatrod potenciālie draudzeņu precinieki, ievācot puišu telefonu numurus, kas tiks nodoti draudzenēm.

Jūs varētu interesētUzdevumi vecmeitai, pildāmi vecpilsētas ielās

Ap plkst. 18:00, dodoties uz vecmeitas mājokli, visas apmeklē veikalu. Vecmeitai tiek pasniegtas 300 viena centa monētas, lai viņa iegādātos produktus brokastu pagatavošanai – sev un topošajam līgavainim. Kasiere ir saprotoša un par vecmeitas uzdevumu tikai pasmaida.

Trauku apgleznošana

Ap septiņiem vecmeitas mājoklī ierodas trauku apgleznošanas speciāliste, sev līdz nesot divpadsmit dažādus traukus. Starp tiem ir divas flīzes jaunā pāra topošajam mājoklim, divas kafijas tasītes utt. Līgavas uzdevums, palīdzot draudzenēm, ir tos visus skaisti apgleznot. Kad tas ir paveikts, trauku apgleznošanas speciāliste dodas prom, līdz ņemot apgleznotos traukus. Tiem būs nepieciešama pēcapstrāde. Jaunais pāris tos saņems īsi pēc kāzām – ar kurjeru.

Dubultais striptīzs

Ap desmitiem, kad līgava ir palikusi viena ar savām draudzenēm, izklaidējoties un pļāpājot, pienāk laiks īpašās kūkas pasniegšanai. Tā ir cepta īpašā formā… Te gan ir viens āķis – topošās līgavas rokas tiek saslēgtas aiz muguras, izmantojot rozā roku dzelžus. Viņai savu gabaliņu nākas apēst, neizmantojot rokas, taču ar šo uzdevumu viņa lieliski tiek galā. Pēc tam viņai ir jānodemonstrē, kā viņa dejotu striptīzu savam topošajam vīram.

striptīza dejotājs

Uzreiz pēc viņas paraugdemonstrējuma nodziest gaisma un sāk skanēt mūzika – istabā ienāk profesionāls striptīza dejotājs. Seko pusstundu garš priekšnesums, pēc kura topošā līgava no viņa saņem īpašu dāvanu – Seksa Bībeli, lai jaunajam pārim allaž gultā būtu dzirkstelīte.

Noslēgums

Vakara noslēgumā bija ieplānots Krastmalā laist gaisā laternas, sviest Daugavā pudeli ar vēstījumu, tomēr laiks bija atlicis tik, cik bija atlicis, tādēļ vakars noslēdzās klubā, kur bija rezervēts galdiņš un dīvāni, metoties dejās un baudot patiešām lieliskus kokteiļus līdz pat rīta gaismai.

#2 – Rāmas izklaides un jūras šarms

Šis scenārijs neprasa tik lielu plānošanu un gatavošanos, tomēr galīgi bez tā iztikt arī nevarēs. Tas sola aktīvu un interesantu atpūtu gan Vecrīgā, gan kopīgu izbraukšanu pie dabas.

Sagatavošanās

Līgavai būs nepieciešams plīvurs, rozā vai balts tērps, kas var izpausties gan kā kleita, gan kā svārki, vai jebkas cits, atkarībā no ārā valdošajiem laikapstākļiem un gaisa temperatūras. Tāpat svarīgs aksesuārs būs nominācijas lenta ar uzrakstu “Līgava”. Tādu ir iespējams pasūtīt internetā vai izgatavot pašām, vien vajadzēs pagarāku auduma gabalu un iemaņas kaligrāfijā.

dzērieni

Sagatavojiet arī, piemēram, limonādes, enerģijas vai alkoholiskos dzērienus. Vēlams, mazās pudelītēs. Tiem būs ārkārtīgi svarīga loma turpmākajā ballītes procesā. Katrai no vecmeitas pavadonēm var būt līdz neliela somiņa, kur tos ielikt, lai visus nav jāstiepj vienai. Neaizmirstiet paņemt arī uzkodas, jo aktīvs process allaž rosina apetīti! Un vai jums ir saglabājies fotoaparāts no seniem laikiem? Jā, tāds, kur atmiņas kartes vietā ir fotofilmiņa. Vajadzēs arī tādu. Un krājkasīti.

Realizācija

Viss sākas ar to, ka meitenes kopīgi sapošas gaidāmajam pasākumam. Kad tas ir izdarīts, ir laiks doties ielās, kur var sākties lielās medības. Meitenes kopīgi meklē puišus, kas apmaiņā pret buču ir gatavi ziedot naudu kāzu ceļojumam. Viss process tiek iemūžināts ar veco fotoaparātu. Ja procesa gaitā sanāk satikt motociklistus, tad tos ir jāpiekukuļo ar līdzpaņemtajiem dzērieniem, lai tie izvizina topošo līgavu. Tā teikt, lai līgava var izbaudīt pēdējos mirkļus uz brīvām kājām.

Tāpat pastāv liela iespēja, ka pa ceļam var sastapt velorikšas, kuģīšus vai citus vizinātājus. Arī tos droši var piekukuļot un doties aizraujošā izbraucienā. Tad, kādā noteiktā brīdī un vietā dāmas sagaida šoferis ar busiņu un aiztransportē līdz jūrai. Tur, jūras krastā, ir iepriekš sagatavots un uzklāts galds visām ballītes dalībniecēm. Meitenes apkalpo atlētiski puiši peldbiksēs, klāt pienesot kokteiļus un dažādus gardumus. Protams, ja ir silta vasara…

pikniks pie jūras

Kad spēki ir atjaunoti, dāmas kopīgi saraksta vecmeitas zvērestu, kurā viņa apsola, ka viss, kas noticis ballītē, paliks tikai un vienīgi ballītē. Jūras smiltīs tiek izrakta bedre, kurā iemet zvērestu kopā ar fotofilmiņu. Bedre tiek kopīgi aizrakta. Tam vajadzētu sakrist ar saulrieta laiku.

#3 – Nolaupīšana vecmeitu stilā

Šeit ir aprakstītas dažādas interesantas mazbudžeta aktivitātes, kas lieliski iederēsies vasarīgā dienā ar patīkamiem laikapstākļiem. Gana skaidras ir samērā viegli īstenojamas idejas.

Pirms nolaupīšanas

Kad pienākusi pasākuma norises vieta, topošā līgava viena pati atrodas mājās un gaida pasākuma sākumu. Viņai nav ne jausmas, kas notiks tālāk. Viņa nedrīkst nedz krāsoties, nedz pucēties. Vienīgais nosacījums mājas drēbes, zem kurām ir balta veļa. Īsi pirms noteiktā sākuma laika atskan durvju zvans, kam seko nopietna klauvēšana. Kad topošā līgava atver durvis, tur ir puisis maskā, kurš norāda, ka vecmeita tiek nolaupīta un pretošanās ir bezjēdzīga. Viņas uzdevums ir uzvilkt apavus, paņemt vējjaku, kā arī atstāt mājās gan telefonu, gan maku. Tad viņas acis tiek aizsietas, viņa tiek pārmeklēta, pēc kā seko aicinājums sekot nolaupītājam, kurš lēnā garā nogādā līgavu līdz automašīnai, palīdz tajā iekāpt un piesprādzēties. Seko brauciens nezināmā virzienā.

Sapucēšanās

Topošā līgava tiek nogādāta kādā dzīvoklī. Ir jūtama patīkama smarža, dzirdami klusi smiekli. Tad apsējs tiek novilkts – viņas acu priekšā parādās ballītes pavadones, tērpušās melnās, greznās kleitās, ar sarkaniem ziediem matos. Vecmeita tiek sveikta un apskauta. Var sākties viņas sapucēšana – tiek ieveidota viņas frizūra, uzlikts make-up, viņai tiek pasniegta skaista, balta kleita un sarkana lenta ar uzrakstu “vakara dīva”. Kokteiļu iemalkošana, dažas bildes piemiņai un dāmas var iziet ielās.

Piedzīvojums

Piedzīvojums sākas Vecrīgas ielās, kur vecmeitas uzdevums ir pelnīt naudu kāzu kleitai, tirgojot pavadoņu izceptās vafeļu sirsniņas. Kad tas ir paveikts, tālākās gaitas ved uz vilcienu – tas ved uz jūru. Arī vilcienā līgavu sagaida dažādi uzdevumi, līdz tiek sasniegta gala stacija. Notiek gājiens jūras virzienā, līdz vienā brīdī kāpas malā ir redzama īpaši sagatavota piknika vieta. Tur – dažādi gardumi, piemēram, kūciņas, auglīši, īpašās formas torete, šampis utt. Sarunas, smiekli, jautrība…

laternas

Vienā brīdī uzdevums – īpaši sagatavota kartiņa ar jautājumiem par topošo līgavaini – cik labi viņa viņu īsti pazīst. Tam seko piknika vietai apkārt esošo balonu spridzināšana, kuros atrodas draudzeņu sarakstītie apsveikumi un novēlējumi. Kādā brīdī pievienojas stalts jauneklis ar saksafonu, kurš nodrošina muzikālas noskaņas, iespēju uzdziedāt. Neilgi pēc tam seko apburošs saulriets, pēc kura gaisā tiek palaistas lidojošās laternas – simboliska atvadīšanās no bijušajiem.

Noslēgums

Seko brauciens atpakaļ uz Rīgu. Kādā klubā rezervēts galdiņš, pasūtīti kokteilīši. Seko trakulīgas dejas. Kādā brīdī, izejot ārā paelpot svaigu gaisu, dāmas sagaida mūziķis ar ģitāru. Pēc mirkļa ierodas nolaupītājs, šoreiz gan bez maskas, taču ar portatīvo datoru. Viņš parāda īpašu filmu, ko veidojušas vecmeitas draudzenes. Filmas beigās viņai kā dāvana tiek pasniegta atmiņu klade, kurā savus piedzīvojumus un foršākos mirkļus ar topošo līgavu ir sarakstījušas visas viņas draudzenes.

#4 – Kārtīga izvizināšanās un sevi palutināšana

Šī scenārija realizācija prasīs mazliet lielāku budžetu, jo tajā ir iekļautas dažādas aktivitātes saistībā ar pakalpojumu sniegšanu. Tāpat veiksmīgai pasākuma norisei ir svarīgi labi laikapstākļi.

Sagatavošanās un vizināšanās

Pasākums sākas topošās līgavas mājās, kur ciemos ierodas viņas draudzenes – ballītes pavadones. Līgava ir tērpusies jaukā vasaras kleitiņā, matos viņai vasarīgi ziedi. Visas kopīgi dodas Vecrīgas virzienā, kā vēlāk izrādās, uz retro tramvaju. Tālākais ceļš ved uz Mežaparku. Pa ceļam tiek ēsti līdzpaņemtie gardumi, pūsti burbuļi. Mežaparkā tiek izīrēti go-karti – zemi braucamie ar pedāļiem. Vecmeita, kopā ar savām pavadonēm, vizinās pa visu Mežaparku.

retro tramvajs ceļā uz Mežaparku

Pēc braukāšanās dāmas noenkurojas kādā vasaras kafejnīcā, un, malkojot saldējuma kokteili, vecmeita sastāda sarakstu ar galvenajiem iemesliem, kādēļ vēlas laulāties ar savu topošo līgavaini – tas būs kā labs atgādinājums nebaltām dienām. Tāpat topošā līgava uzraksta sev sirsnīgu mīlestības vēstuli. Abas lapas tiek ieliktas aploksnē, kas, savukārt, tiek aizzīmogota. Topošā līgava no savām pavadonēm saņem pa vēstulei, kurā katra ir aprakstījusi to, kāpēc viņu draudzība ir īpaša.

Sevis palutināšana un citas izklaides

Pēc tam šoferis ar nelielu busiņu viņas aiztransportē līdz Daugavas krastam, kur jau gaida jahta. Ar to, lēni un nesteidzīgi, viņas kuģo Vecrīgas virzienā. Pa ceļam tiek baudīti augļi, neierastie skati un saules stari. Kad dāmas izsēžas krastā, viņu tālākais ceļš ved uz SPA salonu, kur katra izvēlas procedūru un relaksējas mūzikas pavadībā. Mēdz teikt, ka pirms iekuģošanas laulību ostā ir sevi jāsaved kārtībā no matu galiņiem, līdz papēžiem. Vakars klauvē pie durvīm.

Tālākās gaitas ved uz kino, kur visas kopā noskatās jaunāko 3D romantisko filmu. Pēc filmas seko izklaides klubā, kārtīga izdejošanās, vēlāk, āra kafejnīcā, karaoke – tīrā improvizācija.

Nobeigums

Ceru, ka no šeit lasītā guvāt izpratni par ballītes norises procesu, kā arī iedvesmu, lai izveidotu pašas savu norises plānu, kas pārsitīs šeit aprakstītos divas, trīs reizes. Pēc tam, kad jūsu pasākums būs veiksmīgi noslēdzies, ar lielāko prieku saņemsim aprakstu par to, kā jums ir gājis, lai arī citi cilvēki var gūt iedvesmu un zināšanas no jūsu paveiktā meistardarba. Vēlu patiesi izdevušos ballīti!