Spēles vecmeitu ballītei

0
21449
spēles vecmeitu ballītei

Mēs esam sagatavojuši interesantas un atraktīvas spēles vecmeitu ballītei, kas ir spēlējamas mājas apstākļos. Kādēļ? Jo nereti šis pasākums tiek organizēts mājās vai speciāli iznomātās un sagatavotās telpās. Tās ir situācijas, kad Vecrīgā pildāmie izaicinājumi iet secen, bet, par cik laiku tāpat gribas pavadīt, cik vien forši iespējams, piedāvājam jums foršākās ballītes aktivitātes, kas neprasa plašu pārvietošanos un svešu cilvēku terorizēšanu. 🙂

Cilvēki ir dažādi – ar dažādiem paradumiem un dzīves skatījumiem, tādēļ aktivitātes esam sadalījuši divās grupās – vienā, kur aktivitātes neprasa absolūti nekādu alkohola lietošanu, un otrā, kur alkohols ir samērā būtiska sastāvdaļa. Jums atliek tikai izvēlēties sev piemērotāko!

Spēles vecmeitu ballītei bez alkohola klātbūtnes

Uzmini kartiņas autori

Pirms spēles tiek sagatavotas baltas kartiņas, kuru skaits ir līdzvērtīgs v-meitu ballītes viesu skaitam. Katra no pavadonēm saņem pa kartiņai. Viņu uzdevums ir uzrakstīt savu vārdu un kādu smieklīgu vai interesantu atgadījumu, kas vieno viņu un v-meitu. Kad pasākumā pienāk kārta šai atrakcijai, v-meitas labākā draudzene ņem kartiņas un nolasa tajās rakstīto, protams, neminot rakstītājas vārdu. V-meitas uzdevums ir uzminēt, kura no klātesošajām ir konkrētās kartiņas autore.

Cik labi Tu pazīsti savu līgavaini

Kāda no ballītes organizatorēm sagatavo piecpadsmit interesantus jautājumus vecmeitas topošajam līgavainim un tos nosūta viņam. Viņa uzdevums ir par šo faktu neko neteikt savai topošajai līgavai un uz tiem atbildēt. Jautājumi var būt visdažādākie – kāda ir Tava mīļākā krāsa, ēdiens, filma, kāda ir Tava acu krāsa, kur notika jūsu pirmais skūpsts utt. Droši pievienojiet šķipsniņu humora! Vēlāk, kad pienāks kārtai šai atrakcijai, jautājumi tiks nolasīti vecmeitai un viņai būs jācenšas uz tiem pareizi atbildēt. Šī atrakcija allaž ir smieklīga, kā arī ļauj klātesošajiem labāk iepazīt jauno pāri.

Instagram FOTO stūrītis

Interesanta un aktuāla aktivitāte noteikti ir īpaša foto-stūrīša izveidošana jautrai fotosesijai. Tā būs gan izklaide, gan iespēja iemūžināt pasākumu oriģinālā veidā. Kā to izveidot? Nekas kosmisks tur nav nepieciešams – pietiks ar sienu, ko interesanti un tematiski izdekorēsiet. Kas attiecas uz dekora elementiem – jo smieklīgāki, jo labāk! Improvizējiet un radoši izpaudieties!

Gredzenu medības

Kāda no organizatorēm svinību norises vietā paslēpj, piemēram, 40 gredzenus. Jebkurā telpā, jebkurā vietā, jebkādā formā – dažus ļoti viegli atrodamus, citus – stipri grūtāk un viltīgāk.

Jūs varētu interesētKā efektīvi organizēt un plānot vecmeitu ballīti

Īsi pēc pasākuma atklāšanas, paziņojiet par šo atrakciju – gredzenu meklēšanu – kas turpināsies līdz pat pasākuma noslēgumam. Tā dāma, kurai būs izdevies atrast visvairāk paslēptos gredzenus, saņems pārsteiguma balvu. Bet kur ņemt tik daudz gredzenus un vai tas nemaksās kaudzi naudas? Nu, piemēram, Aliexpress 50 gredzenus var dabūt par nieka sešiem eiro un dažiem centiem.

Kāzu kleitu konkurss

Topošā līgava tiešā veidā nepiedalās – viņa ir vienīgā žūrijas pārstāve. Kas attiecas uz pārējām dalībniecēm – katra tiek pie tualetes papīra ruļļa. Viņu uzdevums no tā ir izveidot pēc iespējas elegantāku kāzu kleitu – uz sevis, protams. Kad tas ir izdarīts – pa vienai viņas savu veikumu atrāda vecmeitai. Vecmeitas uzdevums ir noteikt uzvarētāju, kuras kleita būs bijusi visizsmalcinātākā / smieklīgākā. Pastāv iespēja, ka uzvarētāja var saņemt pārsteiguma balvu.

Vecmeitu ballītes spēles ar alkohola klātbūtni

blank

Iedzer, ja…

Šai aktivitātei būs jāuztaisa 20-30 dažādas kartiņas. Kopīgā iezīme – kartiņas augšdaļā būs rakstīts “Iedzer, ja…”, taču zem šī uzraksta būs iedzeršanas iemesls, piemēram, “Iedzer, ja… Esi garākā dāma telpā”, “Iedzer, ja… Tu esi brunete” utt. Iemesli var būt visdažādākie, vēlams, arī ar nelielu humora pieskaņu. Jo vispārīgāki tie būs, jo lielāka būs dzeršana. Spēles formāts – dāmas sēž aplī, apļa vidū, apgrieztā formā, atrodas kartiņas. Un tad, pulksteņrādītāja virzienā, katra, pa vienai, paceļ vienu kartiņu, nolasa to skaļi. Ja izlasītais atbilst viņai – iedzer. Ja neatbilst – noliek kartiņu atpakaļ pie pārējām. Nākamā dalībniece aizver acis, iepriekšējā – kartiņas samaisa. Tad nākamā atver acis, izvēlas kartiņu un rīkojas. Un tā tās turpinās…

Pudeles griešana

Apļa formā ir izkārtotas glāzes ar dažādiem dzērieniem tajās. Dzērieni periodiski atkārtojas. Vēlams, lai glāzēs ir vismaz pieci dažādu veidu dzērieni. Apļa diametrs – atkarībā no dalībnieču skaita – līdz pat vienam metram. Apļa vidū – pilna šampānieša pudele. Dalībnieces nostājas apļa veidā, apkārt spēles aplim. Pulksteņrādītāja virzienā, pa vienai, iegriež pudeli. Kas tiek uzgriezts – to glāzi ir jāizdzer. Tad, kad tā ir iztukšota, spēles vadītāja to atkal papildina. Un tā meitenes pa vienai griež un dzer, griež un dzer… Līdz kāda no viņām trīs reizes ir izdzērusi vienu un to pašu dzērienu. Kolīdz tas notiek – viņa kļūst par uzvarētāju un tiek pie balvas – šampānieša pudeles.

Nedz pingbongs, nedz basketbols

Šai aktivitātei vajadzēs, piemēram, vienpadsmit vienreizlietojamās glāzītes, vienpadsmit līmlapiņas, vienpadsmit piepsraudes, pingbonga pumbiņu un sienu, ko nav žēl mazliet pacaurumot. Glāzītes pamīšus, tuvu vienu otrai, piesprauž pie sienas. Virs katras glāzītes uzlīmē līmlapiņu, uz kuras, savukārt, ir uzrakstīts uzdevums, piemēram, “iedzer šotu”, “šotu iedzer kāda pēc Tavas izvēles”, “10 reizes apgriezies ap savu asi”, “Patiesība”, “Risks”, “Izlaiž gājienu” utt. Vismaz trīs metru attālumā no sienas novelciet līniju. Kad pienāks kārta šai aktivitātei, visas dalībnieces nostāsies rindā aiz līnijas un pa vienai metīs pingponga bumbiņu, cenšoties trāpīt kādā no glāzītēm. Ja tas neizdodas, paceļ bumbiņu un met, kamēr izdodas. Kolīdz trāpa – izpilda uzdevumu, kas ir uzlīmēts virs glāzītes. Kad tas ir paveikts – nostājas rindas beigās. Tālāk to pašu dara nākamā dāma…