10 mazbudžeta Vecpuišu ballītes aktivitātes

0
4515
aktivitātes vecpuišu ballītei

Čomam tuvojas lielā diena, bet nav līdz galam skaidrs, kā to nosvinēt? Šeit jums būs desmit vecpuišu ballītes aktivitātes mazbudžeta apstākļiem. Vienkāršas, skaidras, viegli realizējamas un interesantas. Lasiet un, ļoti iespējams, pār jums nāks iedvesmas vilnis!

1. Makšķerēšana

Teju ikviens kādreiz ir makšķerējis un izjutis prieku par noķerto lomu. Makšķerēšanas process allaž ļauj aizmirst par ikdienas problēmām un ļauties mirklim. Dodieties copēt! Makšķeres allaž ir iespējams aizņemties no draugiem, kas ar šo nodarbi aizraujas. Viņiem parasti ir plašs arsenāls.

makšķerēšana

Noīrējiet pāris airu laivas kādā ezerā, iemetiet alus skārdenes aukstuma somā un dodieties izpriecāties! Vecpuišu ballīte nav tikai par nežēlīgu izārdīšanos un muļķošanos. Tās mērķis ir labi pavadīt laiku, un ir cilvēki, kam tusiņš ezera vidū kopā ar draugiem liksies amazing.

2. Pokera turnīrs

Iepērciet labi daudz uzkodas, kvalitatīvu alu un uzrīkojiet nakts pokera turnīru! Tas mierīgi var notikt pie kāda no vecpuiša draugiem. Varat likt likmes ar žetoniem, bet varat likt likmes arī ar lielākām vai mazākām naudas summām. Varbūt žetoni būs apmaināmi pret dzeramo, varbūt pret kaut ko citu. Jebkurā gadījumā, šī aktivitāte būs forša, interesanta un azarta pilna.

3. Boulinga spēle

Lieliska un aktīva vecpuišu ballītes aktivitāte, kas neprasa lielus finanšu tēriņus. Varat uztaisīt boulinga maču, un pēc tam afterparty pie kāda no vecpuiša draugiem, varat arī visu jautrību uzrīkot turpat uz vietas – boulinga telpās. Rīgā ir vismaz trīs vietas, kur to darīt.

vecpuiša ballīte boulings

Viena no tām ir Fantasy Park, kas atrodas t/c “Rīga Plaza“. Viņi ir izveidojuši lielisku un izklaidējošu atmosfēru, kas boulinga spēli pārvērš par reālu ballīti. Ēdieni, dzērieni un pat papildus izklaides iespējas, piemēram, biljards, videospēles utt. Viņi strādā līdz pusnaktij, bet nedēļas nogalēs līdz pat plkst. 2:00 naktī. Vairāk par šo iestādi uzzināsiet viņu mājaslapā – www.fantasypark.lv

4. Velo ceļojums

Visdrīzāk, ka jums pašiem ir ričuki. Bet ja nav – tā nav liela bēda! Esmu pilnīgi pārliecināts, ka draugi ar prieku aizdos savējos, apmaiņā pret šokolādi. Vai divām. Bet neaizraujieties – šī taču ir mazbudžeta pieeja! Jebkurā gadījumā – grūtākā daļa šeit ir maršruta izvēle. Pakonsultējieties ar draugiem vai geocaching fanātiem – varbūt viņiem ir idejas par interesantiem objektiem, ko varētu ietvert maršrutā. Tas var būt gan vienas dienas pasākums, gan ar nakšņošanu. Kāds no draugiem var braukt ar auto un nogādāt nakšņošanas vietā gan teltis, gan uzkodas un alu. Plānojiet maršrutu tā, lai tā noslēgums ir daudz maz tuvumā starta punktam.

5. Ballīte pie ezera

Tas var būt ezers, tas var būt upes krasts vai jūras kāpas. Tas nav būtiski. Tas var būt arī kādas citas vecpuišu ballītes aktivitātes noslēgums. Ugunskurs, alus, uzkodas un sarunas.

ballīte pie ezera

Pirmajā mirklī tas var nelikties nekas aizraujošs, taču, kad nakts vidū esat tur, kad redzat to atmosfēru, pārrunājat jautrākos un trakākos piedzīvojumus, tas būs tas brīdis, kad negribēsiet atrasties nekur citur pasaulē. To visu var apvienot ar makšķerēšanu, peldi vai citām nodarbēm.

6. Sporta nakts

Jūs jau, protams, varat savākties un prožektoru gaismā uzspēlēt basketbolu, paralēli pacept gaļu un iedzert alu, bet šeit ir mazliet cita doma – dodieties kopā uz sporta bāru! Noskatieties un no sirds fanojiet, iedzeriet alu un labi pavadiet laiku. Gadiem ejot, šādas aktivitātes būs arvien retāk.

7. Pārgājiens

Aizņemieties no draugiem lielās pārgājiena somas, iemetiet tajās pāris teltis, uzkodas un alu, un dodieties piedzīvojumā! Nospraudiet galamērķi un piedzīvojums var sākties!

10 mazbudžeta vecpuišu ballītes aktivitātes

Lai procesu padarītu vēl interesantāku un neaizmirstamāku – paeksperimentējiet ar maršrutu. Jo vairāk notizlosieties, jo vairāk sētās iemaldīsieties, jo vairāk bēgsiet no suņiem, jo platāks būs smaids, atceroties pasākumu. Bet ja gribat riktīgu hard-core, izmetiet līkumu caur Ķemeru Tīreli. Tomēr paturiet prātā, ka takas ir tikai mīkstajiem! Noslēgumā alus garšos vismaz 3 reizes labāk! Un ugunskurs liksies kā neaprakstāma bauda! Es apsolu!

8. Karaoke vakars

Jautra, smieklīga un interesanta laika nodarbe, ko izmēģinājis ir tikai retais. Pameklējiet gūglē tuvākos karaoke klubus un dodieties izpriecāties! Runā, ka pēc septītā alus kausa vecpuisis dziedot labāk pat par Madonnu! Neticiet? Ir tikai viens veids, kā par to pārliecināties..

9. Pagalma kino

Noteikti vismaz vienam no vecpuiša draugiem ir privātmāja ar pagalmu. Tā būs lieliska vieta piknikam – cepiet gaļu, dzeriet alu un pārrunājiet foršākos pēdējās desmitgades notikumus! Noslēgumā noskatieties kādu foršu filmu uz lielā ekrāna – pagalmā nostiepta palaga. Tikai neaizmirstiet sagādāt arī projektoru! Filma var būt kāda no nesen iznākušajām, ko citi vēl nav redzējuši, tikpat labi tā var būt arī vecpuiša mīļākā filma. Galu galā, šis pasākums ir par godu viņam!

10. Radoša pieeja

Esiet radoši! Šeit jums ir vairākas vecpuišu ballītes aktivitātes. Kombinējiet tās, miksējiet, domājiet klāt! Piemēram, uztaisiet makšķerēšanas čempionātu pēc pārgājiena. Skatieties filmu meža vidū. Vienalga! Esiet radoši! Aizraujošai izklaidei nav nepieciešams šķērdēt kaudzēm naudas.

Protams, vienmēr ir iespēja izvēlēties populāras vecpuišu ballītes izklaides vietas, taču ar to nav jāsāk. Ja jums trūkst ideju, trūkst izejmateriālu, tad ok, tomēr nemetiet plinti krūmos pārāk ātri!

Nobeigums

Atcerieties, ka vecpuišu ballīte ir par godu vecpuisim! Viņu nevajag traumēt, nostādīt muļķīgā situācijā vai apsmiet. Viņš ir jūsu draugs, kuram tuvojas liels notikums, tāpēc dariet visu tā, lai tā būtu viņa diena, viņa piedzīvojums. Tā, lai visiem ir jautri un interesanti, bet jo sevišķi jautri ir pašam vecpuisim. Noteikti apskatiet padomus, kā šo pasākumu organizēt, un, pats galvenais, esiet radoši! Tā, lai ir prieks šo visu atcerēties! Ceru, ka šīs idejas jums noderēja un ballīte izdosies kolosāla!